Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Arden Pretty EDP, 100 ml
od 153 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Elizabeth Arden Pretty vás obklopí a donutí se usmívat. Dokonalá tečka, neviditelný doplněk, se kterým se budete vždy cítit krásná. Pretty je energická květinová vůně s výjimečným šarmem.
Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds W EDT, 50 ml
od 223 Kč
4,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds vás obklopí exotickými květinami smíchanými s lehkým ovocným nádechem lesních plodů a podtrženými teplými tóny vanilky a pižma. Žena nosící…
Britney Spears Hidden Fantasy W EDP, 100 ml
od 306 Kč
3,06 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Britney Spears Hidden Fantasy vyvolává silné emoce, které nelze skrýt. Britney Spears Hidden Fantasy je výbuch sladkých pomerančů a mandarinek, které hasí tóny francouzské verbeny, lilie a…
Creed Wind Flowers W EDP 30 ml
od 2 088 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Wind Flowers je květinová a citrusová vůně, která oslavuje ženskou eleganci a sofistikovanost. Vznikla jako výsledek pětileté práce parfémového mistra Oliviera Creeda, který se inspiroval…
Moncler Sunrise Pour Femme W EDP, 100 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Moncler Sunrise pour Femme je parfém pro ženy, uvedený na trh v roce 2023. Tento parfém byl vytvořen renomovanými parfuméry Antoinem Maisondieuem, Christophem Raynaudem a Quentinem Bischem. Jeho…
Guess Forever W EDP 75 ml
od 203 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Guess Forever od značky Guess představuje květinově-ovocnou vůni pro náročné ženy, které hledají elegantní a svěží doplněk pro svůj každodenní život. Tento parfémovaný voda o objemu 75 ml…
Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya W EDT, 50 ml
od 1 436 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název produktu: Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya W EDT Výrobce: Sisley Objem: 50 ml Toaletní voda Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya vám přináší zážitek podobný procházce tropickým pralesem po teplém…
CLEAN Lush Fleur W EDP 100 ml
od 846 Kč
8,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 100 ml
Clean Lush Fleur v parfémované vodě (EDP) představuje dámskou vůni, která se zaměřuje na jedinečnost a osobitost každé ženy. Parfémovaná voda (EDP) je charakteristická vyšší koncentrací vonných…
Armand Basi Scent of Kiss W EDT, 50 ml
od 297 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jednoduchá a přitom rafinovaně svůdná vůně otevírající se lákavým koktejlem jablka, jahody, grapefruitu a hrušky, po kterém následuje pestrá kytice uvitá z růží, jasmínu a rozkvetlých snítek…
DKNY DKNY Be Delicious Pool Party Mai Tai W EDT 50 ml
od 446 Kč
8,92 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Obohaťte svou sbírku o vůni plnou šťavnatých broskví a hřejivého slunce! Toaletní voda DKNY DKNY Be Delicious Pool Party Mai Tai vás věrně doprovodí teplými jarními, letními i podzimními dny. …
Kenneth Cole Reaction W EDP 100 ml
od 418 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Reaction for Her byla představena návrhářem Laurent Le Guernec v roce 2005. Reaction je svěží dřevitě květinová vůně pro ženy, která podtrhne vaši svůdnost a krásu.
DKNY Cashmere Mist W EDP, 100 ml
od 1 753 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Když se Donny Karan zeptali, proč je Cashmere Mist tak úspěšný, odpověděla: "Narodil se z pravé vášně. Miluji kašmír. Pro mě je kašmír životní styl, proto musel Cashmere Mist vzniknout." Vůně…
Perry Ellis 360 W EDT, 200 ml
od 786 Kč
3,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Perry Ellis 360 toaletní voda pro ženy 200 ml
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 75 ml
od 263 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová s dotekem hřejivého dřevo - to je dámská vůně Elizabeth Arden 5th Avenue Only NYC. Tento svůdný koktejl, plný elegance a svůdnosti skvěle doplní Váš styl. Jemné tóny se pozvolna…
Zadig & Voltaire This Is Her Dream W EDP , 100 ml
od 1 320 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
This Is Her Dream od Zadig & Voltaire je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně přináší jedinečnou kombinaci sladkých, ovocných a dřevitých tónů, čímž zaujme…
Ajmal Qasida Dahabia W EDP 60 ml
od 878 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Ajmal Qasida Dahabia je orientální parfémovaná voda určená ženám, které hledají vůni s výrazným charakterem a hloubkou. Tato vůně nabízí komplexní zážitek, který se proměňuje v různých fázích…
B.U. One Love W EDT, 50 ml
od 203 Kč
4,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dejte své fantazii křídla s vůní One Love. Toaletní voda One Love osloví bezstarostné dívky a mladé ženy, pro které jsou i běžné všední dny nekonečnou zábavou. Zahalte se do obláčku svůdné…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 001 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Rasasi Fattan Pour Femme W EDP 50 ml
od 209 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rasasi Fattan Pour Femme je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Orientální vůně pro smyslnou ženu. Parfémovaná voda určená především do…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, Tester 100 ml
od 1 669 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem podmanivá a neopakovatelná, taková je nová vůně značky Guerlain, La Petite Robe Noire. Hlava: růže, …
Thierry Mugler Alien W EDP, neplnitelný flakon 30 ml
od 1 069 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Fragrance World Queen of Hearts U EDP 80 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Fragrance World Queen of Hearts je parfémovaná voda, která spojuje květinově-orientální prvky do bohaté a harmonické kompozice. Vůně se vyznačuje střední intenzitou a dlouhou výdrží, která…
Paris Corner Killer Oud W EDP 100 ml
od 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientální parfémovaná voda s intenzivním a hlubokým charakterem, která osloví ty, kdo hledají výrazné a osobité vůně. Její kompozice spojuje prvky ambrových, aromatických, citrusových, …
Carolina Herrera CH L'Eau 2017 W EDT 100 ml
od 1 223 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Carolina Herrera CH L'Eau 2017 je svěží a zároveň smyslnou volbou pro ženy, které hledají vůni vhodnou pro teplé dny i večerní společenské události. Její květinová kompozice…
Novellista Silk Destiny W EDP 75 ml
od 1 994 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Výrobce: Novellista Popis produktu: Novellista Silk Destiny je dámská parfémovaná voda, která se hodí pro všechny příležitosti, kdy chcete podtrhnout svoji eleganci a smyslnost. Inspirována…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
Diptyque Eau De Lierre W EDT 100 ml
od 2 818 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Diptyque Eau De Lierre je ideální pro ženy, které preferují květinové a vodní vůně. Své místo si najde u všech, kteří hledají svěží toaletní vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Vůně…
TOUS LoveMe The Onyx W EDP, 90 ml
od 1 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
- Aromatická vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda TOUS LoveMe The Onyx vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý hned…
Frederic Malle Lipstick Rose W EDP, 100 ml
od 4 800 Kč
48 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfumér Ralf Schwieger čerpal inspiraci ve vůni rtěnky své matky, která ho okouzlila pokaždé, když ji políbil na tvář. Výsledkem je nadčasová, velmi osobitá vůně, která nezapře svou ženskost. …
Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds W EDT 100 ml
od 419 Kč
4,19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Říká se, že diamanty jsou nejkrásnější ozdobou ženy, dokonalým šperkem je však také správně zvolená vůně, jež každou ženu rozzáří. Oblečte se do jiskřivého závoje vůně toaletní vody pro ženy…
Chloé Nomade Spring Edition EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 511 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture W EDP, 50 ml
od 733 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Okouzlující, podmanivá a velmi ženská. To je dámský parfém Viva la Juicy Gold Couture od značky Juicy Couture. Originální kompozice propojuje ovocné a dřevité tóny. Voní po šťavnatém lesním…
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale W EDP, 100 ml
od 3 299 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Bouquet Ideale je orientální dřevitá vůně pro ženy z kolekce Casamorati 1888 italské značky nikových (niche) parfémů Xerjoff. Luxusní značka Xerjoff od roku 2003 nabízí osobité vůně pro ty…
Histoires de Parfums 1826 W EDP , 60 ml
od 1 199 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 60 ml
Histoires de Parfums 1826 je orientální vůně z roku 2001. Bohaté složení parfému 1826 kombinuje vůni šťavnatého ovoce. Ucítíte nádech sladké mandarinky a bergamotu. V srdci se mísí pikantní…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 150 ml
od 516 Kč
3,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 150 ml
Svůj první parfém představila hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker. Vůně slavné herečky nese jméno "půvabná" a přesně taková i je. Nadčasový, elegantní a velmi…
Kenneth Cole White for Her EDP, 100 ml
od 617 Kč
6,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2003. Hlavu parfému tvoří černý rybíz, mandarinka a kardamon. Srdce se skládá ze skořice, jasmínu, okvětních lístků…
La Rive Cash W EDP, 30 ml
od 98 Kč
3,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
La Rive Cash W EDP je parfémová voda, která představuje unikátní spojení citrusových a květinových tónů. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2012 a od té doby si získal srdce mnoha žen díky…
Giorgio Beverly Hills Yellow W EDT, 30 ml
od 322 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Giorgio je smyslná zářicí vůně s pulzujícím květinovým srdcem. Je rozpoznatelná a dlouho vydrží. Giorgio je vitální a živá, dnes již klasická květinová dámská vůně. Vůbec první parfém Giorgio…
Vera Wang Princess W EDT, 100 ml
od 595 Kč
5,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vera Wang Princess je krásná květinová vůně pro všechny "princezny". V srdci parfému tepe vodní lilie a mandarinka. Smyslnost vůně zajišťuje vanilka a mošus v základu vůně. Flakon je ve tvaru…
Estée Lauder White Linen W EDP, 60 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder vytvořil novou hvězdu White Linen. Bílé květy a zelené lístky jsou hlavní charakteristikou této vůně. "Pleasures intense" - Je to čerstvý květinový koktejl růže, jasmínu, lilie a…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 50 ml
od 572 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Revlon Ciara W EDP 68 ml
od 260 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Revlon Ciara je bohatá orientálně-květinová vůně, která spojuje smyslnost, sofistikovanost a klasickou eleganci. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které…
Christian Siriano People Are People W EDP, 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda People Are People spojuje svěží a květinové tóny s pižmovou a dřevitou hloubkou, čímž vytváří univerzální denní vůni pro ženy. Její charakter je čistý a jemný, vhodný pro…
Furla Incantevole W EDP 30 ml
od 479 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Incantevole od Furla představuje moderní orientálně-květinovou vůni, která osloví ženy hledající svěží a dobrodružnou kompozici. Vůně, uvedená na trh v roce 2022, kombinuje…
Carven Parfums Dans Ma Bulle W EDT 100 ml
od 1 436 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dans Ma Bulle od Carven představuje jemnou a vzdušnou květinově-ovocnou kompozici, která osloví ženy hledající svěží a přirozenou eleganci. Vytvořená jako lehčí varianta původního…
Kvitok Senses Fruity W EDP, 2 ml vzorek
od 64 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vzoreček šťavnaté, sladce ovocné vůně vás okamžitě přenese do prosluněných letních dnů. Po nanesení vás okouzlí tóny broskve, malin a černého rybízu, které jsou podtržené lehkým květinovým…
La Fede Aura Crisp Flower W EDP 100 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda La Fede Aura Crisp Flower je určena pro ženy, které hledají jemnou a sofistikovanou vůni, jež podtrhne jejich eleganci a romantický styl. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny…
Riiffs Perfumes Samah Red W EDP 100 ml
od 497 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinový parfém Samah Ruby od Riiffs Perfumes představuje sofistikované spojení sladkých, smyslných a lehce enigmatických tónů, které vytváří moderní a ženskou vůni. Parfém zaujme…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
