Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rasasi Junoon Satin W EDP 50 ml
od 452 Kč
9,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 50 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Rasasi Junoon Satin je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i…
Diptyque L´Ombre Dans L´Eau W EDT, 50 ml
od 2 097 Kč
42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Zelená, ovocná, aromatická, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1983. Hlava - pomeranč, ambra, bergamot Srdce - lístky černého rybízu, pižmo, černý rybíz Základ - růže, …
Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily W EDC Intense, 100 ml
od 3 093 Kč
31 Kč/ml- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Dark Amber & Ginger Lily je intenzivní orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Kořeněná hlava obsahuje růžový pepř, kardamom a zázvor. V čistě květinovém srdci se snoubí jasmín, růže, orchidej a…
Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily W EDC Intense, 50 ml
od 1 833 Kč
37 Kč/ml- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dark Amber & Ginger Lily je intenzivní orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Kořeněná hlava obsahuje růžový pepř, kardamom a zázvor. V čistě květinovém srdci se snoubí jasmín, růže, orchidej a…
Banana Republic Wildbloom Rouge EDP 100 ml
od 396 Kč
3,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Wildbloom Rouge je lehká, ovocně-květinová vůně s pižmovým aroma, kterou americká módní značka Banana Republic uvedla na trh v roce 2013. Vůně v roztomilém flakonu s…
Alyssa Ashley White Musk W EDT, 100 ml
od 341 Kč
3,41 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Alyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Alyssa Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V Alyssa Ashley Musk se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se…
Jessica Simpson Fancy Love W EDP, 100 ml
od 536 Kč
5,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Jessica Simpson Fancy Love je prvním parfémem z dílny slavné popové ikony Jessicy Simpson. Tato dámská vůně je neodolatelná a velmi atraktivní, ukrývá se v mléčném flakonu s krásným zlatým…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Alyssa Ashley Fizzy W EDT, 100 ml
od 288 Kč
2,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Alyssa Ashley Fizzy je ovocně-květinová vůně pro ženy. Vůně Alyssa Ashley Fizzy byla uvedená na trh v roce 2005. Hlava je tvořena bergamotem, frezií, měsíčkem, pomerančovým květem a ylang-ylang. …
Baldessarini Bella Lilac Diamond W EDP 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinově-ovocná vůně Baldessarini Bella Lilac Diamond je navržena pro ženy, které hledají sofistikovanou a přitažlivou kompozici. Vůně spojuje svěžest šťavnatého ovoce s elegancí květin a…
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro W EDP, 100 ml
od 2 269 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro je parfémovaná voda, která v sobě spojuje luxusní a sofistikovanou květinovou vůni s hlubokým a podmanivým charakterem. Její intenzivní a bohaté aroma osloví ženy, …
La Fede Celeste Toffee W EDP, 100 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda La Fede Celeste Toffee je určena všem ženám, které touží po sladkých a hřejivých vůních s nádechem elegance. Tento parfém kombinuje pečlivě vybrané ingredience, které vytvářejí…
Burberry Goddess Intense W EDP, náplň 150 ml
od 1 894 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Burberry Objem: 150 ml Burberry Goddess Intense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší bohatý vonný zážitek s důrazem na intenzitu a smyslnost. Tato…
Roberto Cavalli Signature W EDP, 100 ml
od 615 Kč
6,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Signature je produktem od italského výrobce Roberto Cavalli. Tento parfém je ztělesněním svůdnosti a tajuplnosti orientu, které se odráží v jeho jedinečné vůni. Vůně…
Repetto So Repetto W EDT, 50 ml
od 362 Kč
7,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jste-li žena milující zábavu a flirtování, na vaše smysly neodbytně zaútočí celoroční toaletní voda Repetto So Repetto. Nechte se zlákat jejími hravými vonnými tóny růžového pepře, kosatce a…
Paco Rabanne Fame W EDP, 80 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 936 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Objevte smyslnou vůni pro ženy od Paco Rabanne. Fame je jemná, mnohotvárná vůně plná lahodných jasmínových tónů, která za sebou zanechává překvapivě gurmánskou stopu. Tato vůně, zachycená v…
Mancera Paris Feminity W EDP 120 ml
od 1 733 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mancera Paris Feminity je zosobněním ženskosti, něhy, elegance a smyslnosti. Orientální květinová kompozice si vás podmaní úžasnou hrou akordů již od první chvíle a vytváří auru nekonečné krásy, …
ELIE SAAB Le Parfum Royal W EDP, 50 ml
od 665 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 50 ml
V horních tónech dámské parfémované vody ELIE SAAB Le Parfum Royal se třpytí mandarinková esence. Ušlechtilé srdce vůně odhaluje dvě tváře královny květin, turecké růže Absolute a bulharské růže…
Burberry Her London Dream EDP, 50 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 30 ml
od 442 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémová voda Mademoiselle Rochas je určena mladým, nespoutaným a chic ženám. Těm, které jsou odvážné a nebojí se provokovat. Ovocnokvětinová vůně zdůrazňuje jejich radost ze života a srší…
GRÉS Cobotine Rosalie W EDT, 100 ml
od 249 Kč
2,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Gres je jedno z nejproslulejších jmen světa vysoké módy. Značka pojmenovaná po své zakladatelce Madame Grès začala prodávat…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 30 ml
od 496 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Hermes Rouge W EDT, 100 ml
od 1 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Rouge má svůj název podle specifické rudé barvy firmy Hermes pro barvení kůže odstínem vínová - bordo, kterou v roce 1900 vyvinul Emil Hermes. Rouge je těžká, nesladká vůně, jejímž středem je…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 100 ml
od 723 Kč
7,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
adidas Get Ready! For Her EDT, 50 ml
od 170 Kč
3,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vášeň. Spontánnost. Život, který žijeme naplno. Duo limitované edice Adidas Get Ready! je inspirované brazilským pestrobarevným způsobem života. Kolekce vůní Get Ready! oslavuje jedinečný…
Montale Paris Aoud Damascus W EDP, 100 ml
od 1 142 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Montale Paris Aoud Damascus. Parfémovaná voda pro ženy 100ml. .
Alfred Sung For Women EDT , 100 ml
od 461 Kč
4,61 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Alfred Sung For Women. Alfred Sung For Women EDT 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Alfred Sung For Women EDT 100ml W. .
Jennifer Lopez Glow Miami W EDT, 100 ml
od 403 Kč
8,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémy Jennifer Lopez Miami Glow jsou sexy vůně plné úžasného kokosu. Květinově-ovocná vůně tropického ovoce, která evokuje letní dny zalité sluncem, pohodu, volno a nicnedělání. Namíchejte si…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 100 ml
od 928 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Christian Audigier Ed Hardy for Women EDP, 100 ml
od 447 Kč
4,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ovocná vůně pro ženy.
Zimaya Luxor W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Zimaya Luxor je parfémovaná voda, která spojuje orientální a květinové prvky do harmonické a intenzivní vůně. Objem 100 mililitrů zajišťuje dostatečnou zásobu pro dlouhodobé používání. Vůně se…
Ferragamo Signorina Romantica W EDP 30 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ferragamo Signorina Romantica je orientální vanilková vůně, která v sobě nese esenci nadčasové elegance a přirozeného ženského šarmu. Je určena pro moderní ženu, která miluje…
Khadlaj Musk Pour Amber W EDP 100 ml
od 817 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Musk Pour Amber je parfémová voda pro ženy, která spojuje svěžest ovocných tónů s květinovou elegancí a hřejivým dřevitě-vanilkovým základem. Vytváří tak harmonickou a sofistikovanou vůni, která…
Roja Parfums Enigma Aoud W P, 50 ml
od 3 907 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Roja Parfums Enigma Aoud představuje unikátní spojení dvou odlišných čichových světů, které vytváří bohatou a propracovanou vůni. Jedná se o parfémovanou vodu, která v sobě snoubí…
Jean Paul Gaultier Divine W EDP 2025, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 2 854 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Divine je ambra-květinová vůně určená pro ženy, která spojuje eleganci a smyslnost v jedinečném vyjádření ženské síly a krásy. Vytvořená parfumérem Quentinem Bischem v roce…
Lou de Pre Royal Rubis W EDP 90 ml
od 336 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Lou de Pre Royal Rubis W EDP 90 ml Parfémovaná voda Lou de Pre Royal Rubis přináší jedinečnou vůni, která zdůrazňuje eleganci a sofistikovanost. S objemem 90 ml je tato vůně ideálním…
Abercrombie & Fitch Authentic Moment W EDP 50 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman je parfémovaná voda vytvořená pro moderní ženy, které hledají osvěžující, květinovou a ovocnou vůni. Tato parfémovaná voda je navíc obohacená o dřevité…
AQUOLINA Pink Sugar Lollipink W EDT, 100 ml
od 275 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
AQUOLINA Pink Sugar Lollipink je určena pro všechny ženy, které mají rády ovocné a květinové vůně. Je ideální pro ty, kteří hledají sladkou, ale ne příliš těžkou toaletní vodu, která je vhodná…
Estée Lauder Beautiful Belle W EDP, 50 ml
od 999 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Zamilujte se do neodolatelné kombinace liči, mimózy, okvětních lístků růže, květů pomerančovníku, gardénie a marcipánu, kterou v sobě skrývá parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Beautiful…
Moncler Pour Femme EDP, 100 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vůně Moncler Pour Femme je nejprve pudrově svěží, pak smyslně květinová, až se rozloží do návykových akordů horských dřevin. Odráží jedinečnost přírody v kombinaci s moderními technologiemi. Je…
Rasasi Junoon Leather Pour Femme EDP 50 ml
od 322 Kč
6,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rasasi Junoon Leather Pour Femme je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Orientální vůně pro smyslnou ženu na každodenní nošení. Hlava -…
Yodeyma Temis W EDP, 15 ml
od 145 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Miniparfém je ta správná volba pokud hledáte nějakou drobnost, která potěší každou ženu i muže. Balení obsahuje parfém o objemu 15 ml a díky menšímu rozměru se vejde do každé dámské kabelky. …
Jean Patou Deux Amours W EDP 100 ml
od 1 204 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Jean Patou Deux Amours je parfémovaná voda pro ženy 100 ml. Hlava - neroli, bergamot Srdce - tuberóza, jasmín, ylang-ylang, růže Základ - santalové dřevo, styrač
Juliette Has A Gun Anyway W EDP, 100 ml
od 1 368 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Juliette Has A Gun Anyway se představuje jako nepředvídatelná, originální a svěží vůně pro muže i pro ženy. Lákavé složení parfému Juliette Has A Gun Anyway se otevírá vůní limetky a neroli. …
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 30 ml
od 384 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
I Am Juicy Couture od značky Juicy Couture je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, která byla představena veřejnosti v roce 2015. Nechte se strhnout jejími podmanivými složkami!
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 200 ml
od 545 Kč
2,73 Kč/ml- Parfémová voda
- 200 ml
Sarah Jessica Parker Lovely Sheer se představuje jako elegantní a svůdná vůně pro moderní ženy. Něžné květinové tóny se pozvolna proplétají s tóny hřejivého dřeva a ovoce. Výsledkem ja dokonalé…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 100 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Thierry Mugler Alien W EDT, 30 ml
od 936 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Orientálně dřevitá dámská vůně Thierry Mugler Alien pro ženy s pozitivní energií. Parfém Thierry Mugler Alien v sobě ukrývá svěží květinová, dřevitá, sluneční vůně plná čarovné magie.
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
