Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
La Fede Bella Reve Segreto Viola W EDP 100 ml
od 218 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda La Fede Bella Reve Segreto Viola je okouzlující dámská vůně, která vás zaujme harmonickou směsí květinových a zelených tónů. Tato kompozice je navržena tak, aby evokovala pocit…
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP, 100 ml
od 833 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP je parfémovaná voda, která přináší příběh inspirovaný ohněm. Tento parfém vznikl v Itálii a jeho 100ml balení nabízí dlouhotrvající zážitek pro všechny ženy, …
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP 30 ml plnitelný flakon
od 1 188 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Tato vůně je součástí legendární řady Alien a je navržena pro moderní ženu, která se…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 100 ml
od 1 118 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower By Kenzo W EDT 30 ml
od 604 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Protože červený mák nemá žádnou vůni, Kenzo pro něj jednu vytvořil. Moc jedinečné, silné, prosté a smyslné květiny. Flower By Kenzo je květina ve městě. Vždy krásná svou jednoduchostí, křehká a…
Ajmal Aristocrat For Her EDP 75 ml
od 636 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou zbraní, se kterou budete mít vždy navrch. Parfémovaná voda Ajmal Aristocrat vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít…
Liu.Jo Lovely Me W EDP, 100 ml
od 355 Kč
3,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Fantastická moderní a přitom romanticky květinově-orientální parfémová voda startuje jiskřivým akordem bergamotu, šťavnatého jablka a sladkých malin předjímajících květinové srdce složené z…
Juliette Has A Gun Lady Vengeance W EDP, 50 ml
od 1 006 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- 50 ml
Juliette Has A Gun Lady Vengeance. Juliette Has A Gun Lady Vengeance EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Juliette Has A Gun Lady Vengeance EDP 50ml W skladem. Juliette Has A Gun Lady Vengeance…
Hermes Amazone W EDT, 100 ml
od 1 557 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Hermes Amazone. Toaletní voda pro ženy 100ml Hermes Amazone je inspirována mytickým národem bojovných žen. Parfém Hermes Amazone je symbolem svobodné a moderní ženskosti..
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 30 ml
od 224 Kč
7,47 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Sarah Jessica Parker Lovely - parfémová voda. Svůj první parfém představila před nedávnem hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker Vůně slavné herečky nese jméno Půvabná a…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 50 ml
od 280 Kč
5,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Hlava bergamot, mandarinka, jablko, orchidej Srdce pačuli, růžové a cedrové dřevo Základ ambra, pižmo Svůj první parfém představila hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker. …
Lanvin Marry Me W EDP, 50 ml
od 517 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Lanvin Marry Me! Koncepce optimistiky laděné květinové vůně připomíná výbuch spontálního smíchu plného radosti a štěstí. Esence beztarostné ženskosti s sebou přináší něžný sen o lásce - bezpečné…
Afnan Souvenir Floral Bouquet EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet je květinově laděná vůně, která přináší esenci rozkvetlé zahrady a osloví především ženy hledající jemnou a elegantní vůni. Její složení je…
French Avenue Sh'mallow Fluff W EDP 100 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda French Avenue Sh’mallow Fluff je hravá a sofistikovaná vůně, která osloví ženy hledající sladkou a zároveň elegantní kompozici. Její vůně se rozvíjí v několika vrstvách, které…
Xerjoff XJ 17/17 Elle W EDP 100 ml
od 7 096 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda XJ 17/17 Elle od Xerjoff je určena pro ženy, které hledají smyslnou a výraznou vůni. Tato orientálně-květinová kompozice byla uvedena na trh v roce 2007. Vůně je…
Afnan Violet Bouquet W EDP 80 ml
od 733 Kč
9,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 80 ml
Zářivá křehkost stíhá elegantní ladnost a honosná vůně je ukrytá v noblesně provedeném flakonu Afnan Violet Bouquet. Sametově pudrový akord se rozplývá v medovém lůžku vznešené ambry, do níž…
Montale Paris Ristretto Intense Café EDP 100 ml
od 1 861 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unisex parfém Montale Ristretto Intense Café zaručí, že se vás vaše okolí nejednou zeptá, čím že to voníte. Jeho sofistikovaná vonná kompozice zkrátka zamotá hlavu všem kolemjdoucím. Orientální…
Juicy Couture Oui W EDP 100 ml
od 777 Kč
7,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ve světe Juicy Couture je vše o tom říkat ano věcem, ve které věříte: v lásku, dobrodružství a vaší vlastní duši. Parfém Juicy Couture Oui je květinová, ovocná vůně představená v roce 2018. …
Chanel Allure vlasová mlha W 35 ml
od 1 411 Kč
40 Kč/ml- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 35 ml
Vlasová mlha Chanel Allure vlasy osvěží a provoní orientální květinovou vůní Allure, ve které se prolíná růže, mandarinka a vanilka. Hlava - mandarinko-pomerančové aroma, růže, vanilka
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 100 ml
od 839 Kč
8,39 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Wild Bluebell je luxusní květinově-zelená vůně pro ženy. Hlava obsahuje zvonek a aromatický hřebíček, v srdci ucítíte jasmín, konvalinku a šípkovou růži. Kompozici uzavírá pižmovo-ambrový…
Lolita Lempicka So Sweet W EDP, 50 ml
od 420 Kč
8,40 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Sladká, ovocná, pižmová, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - višně, madrainka, maliny Srdce - růže, iris, angelika Základ - pižmo, kašmír,...
Sarah Jessica Parker Lovely Sheer W EDP 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfémová voda Lovely Sheer od značky Sarah J.Parker byla vytvořena jako lehčí a svěžější verze klasické vůně Sheer. Tato květinově-dřevitá vůně je určena všem dívkám a ženám, které milují…
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires W EDT, 100 ml
od 285 Kč
2,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Diamonds And Saphires od Elizabeth Taylor je romantická vůně s lehkým závanem orientu. Jasmín a ylang-ylang tvoří velmi svůdné srdce. V první řadě ucítíte vůni konvalinek, v poslední řadě vás…
Ajmal My Wonder W EDP, 85 ml
od 620 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ajmal My Wonder je navržena tak, aby oslovila moderní ženy, které chtějí ve svém životě kombinovat svěžest, ovocné tóny a teplé akcenty. Tento produkt přináší harmonii, která je…
Philipp Plein Plein Fatale W EDP 50 ml
od 417 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Výrobce: Philipp Plein Typ produktu: Parfémovaná voda Plein Fatale od Philipp Plein je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Spadá do kategorie květinově ovocných…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet W EDT, 50 ml
od 696 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- 50 ml
Už se taky těšíte, až si na jaře natrháte kytici fialek? Dámská toaletní voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet je jako hřejivý dotek prvního jarního slunce, který probouzí fialky ze…
Chopard Bigaradia W EDP, 40 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato vůně vás zahalí do vůně plné citrusových tónů a povzbudí vaše smysly. Vůně je ideální volba pro svobodomyslnou ženu. Hlava - hořký…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 80 ml
od 499 Kč
6,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 80 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Jean-Louis Scherrer Scherrer 1979 W EDT 100 ml
od 967 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Doplňte své večerní šaty šperkem, který nikdy nevyjde z módy – dokonalou vůní. Toaletní voda pro ženy Jean-Louis Scherrer Scherrer 1979 vás obklopí aurou tajemné smyslnosti. Díky svému…
Armaf The Pride Of Armaf For Women EDP 100 ml
od 543 Kč
5,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Láká vás pořídit si parfémovanou vodu, jejíž vůně se nebudete moct vy ani vaše okolí nabažit? Armaf The Pride Of Armaf For Women EdP nabízí vůni ideální pro ženy. V této parfémované vodě je…
TOUS Oh! The Origin W EDP 100 ml
od 736 Kč
7,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Tous Oh! The Origin je vůně pro ženu s delikátním dotykem překvapení. Značka, která vždy přináší emoce, aby nás ohromila detaily a návratem ke klasice. Květinově pižmová vůně, zdůrazněna růžovým…
Juicy Couture Rock The Rainbow Bye Bye Blues W EDT 75 ml
od 302 Kč
4,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Citrusová, ambrová, vodní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - vodní tóny, vodní ovoce, citron Srdce - květinové tóny Základ - ambra, naplavené dřevo, pižmo
Roberto Cavalli Florence W EDP, 30 ml
od 391 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Vůni Florence od Roberto Cavalli navrhla špičková perfumérka Marie Salamagne (ze studia Firmenich). Při tvoření této chyprové ambrové kompozicehledala inspiraci v toskánské krajině a představila…
Hermes Calèche W EDT 100 ml
od 1 771 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro ženy Hermès Caleche vám umožní poznat krásu lučních květin ve spojení s dřevitými tóny. Osobitá kompozice evokující pocity radosti, rozkoše a vonné nezávislosti. Aromatická…
Mancera Aoud Violet W EDP, 120 ml
od 1 375 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 120 ml
Mancera Aoud Violet. Mancera Aoud Violet EDP 120ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Mancera Aoud Violet EDP 120ml W skladem. Mancera Aoud Violet je květinová vůně pro ženy z roku 2011. …
Creed Fleurissimo W EDP 75 ml
od 4 551 Kč
61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1956.
Iceberg Twice Platinum W EDT 125 ml
od 314 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Iceberg Twice Platinum, objem 125 ml, je toaletní voda určená pro ženy, která nabízí výraznou a zároveň rafinovanou vůni. Tento parfém přináší různé vrstvy vonných tónů, které mohou potěšit…
Thierry Mugler Alien Goddess Supraflorale W EDP, 90 ml
od 1 352 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Alien Goddess Supra Florale je parfémová voda od francouzského výrobce Thierry Mugler. Je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou autenticitu a vyniknout z davu. Její vůně je inspirována…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Liu.Jo Lovely Me W EDP, 30 ml
od 277 Kč
9,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Fantastická moderní a přitom romanticky květinově-orientální parfémová voda startuje jiskřivým akordem bergamotu, šťavnatého jablka a sladkých malin předjímajících květinové srdce složené z…
Juicy Couture Couture Couture W EDP, 50 ml
od 437 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
V roce 2009 představila značka Juicy Couture parfém s názvem Couture Couture. Tato vůně je určena pro všechny ženy a dívky, které mají rády orientálně-květinové vůně. Mistrně v sobě kombinuje…
Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose W EDT, 100 ml
od 266 Kč
2,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfém Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose se otevírá pikantními tóny zázvoru v doprovodu citrusových tónů mandarinky a šťavnatého pomeranče. V srdci parfému Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose se…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 60 ml
od 429 Kč
7,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
Mancera Paris Roses Greedy U EDP, 120 ml
od 1 701 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Mancera Paris Roses Greedy - parfémová voda. Květinově-ovocná vůně pro ženy a muže . Roses Greedy byla na trh uvedena v roce 2012.
Salvador Dali Dalilight W EDT, 100 ml
od 294 Kč
2,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje lehkost a svěžest vůně. Zahalte se i vy do…
COACH Coach Dreams Moonlight W EDP, 60 ml
od 738 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Coach Dreams Moonlight je vůně, která v sobě spojuje hravost a snovou atmosféru, vhodná pro ženy, které hledají univerzální a působivou vůni. Její složení kombinuje svěží…
By Kilian Good Girl Gone Bad Extreme W EDP 50 ml
od 5 674 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda By Kilian Good Girl Gone Bad Extreme W EDP 50 ml představuje bohatou a harmonickou kompozici, která spojuje květinové, dřevité a ambrové tóny. Vytvořená pro ženy, které hledají…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid W EDP, 30 ml
od 1 008 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Stejně přitažlivá, sebevědomá a lehce provokativní, jako burleskní tanečnice, je i parfémovaná voda pro ženy VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid. S touto vůní budete vždy i vy hvězdou…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
