Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Prada Paradoxe W EDP, náplň 100 ml + plnitelný flakon 50 ml
3 943 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada Paradoxe W EDP je parfémovaná voda, která představuje výrazný doplněk pro každodenní nošení. Tento produkt od renomované značky Prada přináší komplexní vonný zážitek, který je vhodný jak…
Prada Paradoxe Intense W EDP, plnitelný flakon 90 ml + EDP 10 ml
od 3 231 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Intense je intenzivní a smyslná vůně, která osloví ženy, které chtějí zdůraznit svou individualitu a přirozené charisma. Její květinové a pižmové tóny vytvářejí…
Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Název: Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP Výrobce: Maison Alhambra Maison Alhambra Very Velvet Noir je parfémovaná voda, která vznikla pod taktovkou značky Maison Alhambra. Jedná se o…
fenjal Miss Floral Fantasy W EDT 50 ml
od 155 Kč
3,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Toaletní voda Floral Fantasy okouzlí smysly sametovou vůní bohaté kytice z čajových růží, orchidejí a fialek, které probouzejí fantazii. Je rafinovaně sladká po exotickém ovoci a zaujme ovocným…
Esprit Provence Fialka W EDT, 45 ml
169 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Přírodní
- Pižmová vůně
Toaletní voda Esprit Provence Fialka W EDT přináší jemnou a elegantní květinovou vůni, která osloví milovníky klasických a romantických kompozic. Vůně se otevírá svěžími a něžnými tóny fialky, …
Dolce & Gabbana My Devotion W EDP, 100 ml
od 3 009 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana My Devotion W EDP představuje harmonické spojení zářivých a hřejivých tónů, které vytváří sofistikovanou a ženskou vůni. Její kompozice je navržena tak, aby…
Kayali Eden Juicy Apple 01 W EDP, 100 ml
od 2 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Kayali Eden Juicy Apple 01 Kayali Eden Juicy Apple 01 je parfémovaná voda vytvořená pro ženy, které touží po svěží a ovocné vůni. Tento parfém je ztělesněním hravé…
La Rive Saffira W EDP, 90 ml + deodorant sprej 150 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Saffira W EDP - Dárkový set parfémované vody a deodorantu Dárkový set La Rive Saffira W EDP obsahuje 90 ml parfémované vody a 150 ml deodorantu. Parfémovaná voda zaujme…
La Rive Elegant Woman EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 150 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
La Rive Elegant Woman EDP je parfémovaná voda pro ženy, která oslavuje přirozenou eleganci a sebevědomí. Je inspirovaná vůní Baccarat Rouge 540 od Maison Francis Kurkdjian a zaujme svou…
Ariana Grande Moonlight W EDP, 100 ml + tělové soufflé 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 979 Kč
9,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- 100 ml
Květinově-ovocná vůně Ariana Grande Moonlight byla uvedena na trh v roce 2017. Vůně zachycuje zářivou osobnost umělkyně a speciální vztah, který udržuje se svými fanoušky. Jejím cílem je…
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris W EDP , 75 ml
od 2 099 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Chyprové vůně
- 75 ml
Novou vůni Collection Extraordinaire Bois d´Iris známé značky Van Cleef & Arpels vytvořila parfumérka Emilie Coppermann. Tato luxusní vůně pro ženy vás uchvátí svojí dřevitou vůní. V základu vás…
Amouage Jubilation 25 W EDP, 100 ml
od 5 625 Kč
56 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Smyslná vůně Amouage Jubilation 25 for Woman Vás upoutá nádherným složením, kde si mísí ty nejvybranější složky. Úvodní tóny nabízejí jemnou vůni růže, která je obohacena o šťavnatý citrón a…
Moncler Sunrise Pour Femme W EDP, 60 ml
od 1 272 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pro ženy, které hledají vhodný parfém pro každodenní použití i výjimečné příležitosti, je Moncler Sunrise Pour Femme EDP od značky Moncler vhodnou volbou. Tento parfém byl uveden na trh v roce…
Amouage Interlude Woman EDP 100 ml
od 4 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Amouage Interlude Woman je květinová vůně pro ženy. Sladké tóny z bergamotu doplňuje hořkost grapefruitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.
MEXX Summer Daydream W EDT 40 ml
od 293 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Letní parfémovaná voda Mexx Summer Daydream je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a energickou vůni na teplé dny. Její květinově-ovocná kompozice přináší lehký a ženský charakter, …
Giorgio Armani Emporio Diamonds W EDP, 50 ml
354 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hlava liči, maliny Srdce pačuli, frézie, konvalinka, cedrové dřevo, růže Základ ambra, vanilka, vetiver Toužíte po mimořádné vůni? Milujete luxus? Odhalte vášeň, kterou v sobě ukrývá parfém…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, Tester 75 ml
2 389 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Nicolaï Parfumeur Createur Fig-Tea W EDT 100 ml
4 375 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Nicolaï Parfumeur Créateur Fig Tea Toaletní Voda pro Ženy (100 ml)** Nicolaï Parfumeur Créateur Fig Tea je toaletní voda pro ženy, která pochází z dílny renomované parfémářky Patricie de…
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 50 ml
od 2 025 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém GUERLAIN Shalimar Essence je dlouholetým symbolem značky GUERLAIN, kterou proslavil svou bohatou historií a charakteristickou vůní již před sto lety. Tato intenzivní varianta, známá jako…
Calvin Klein Euphoria 2023 W EDT, 30 ml
od 1 720 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Přírodní
Milovnice ryze ženských parfémů s příběhem zpozorněte: parfémovou vodu Euphoria z roku 2005 následuje toaletní voda Calvin Klein Euphoria 2023. Tento vzrušující, mladistvý, svěží vonný doplněk…
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, Náplň 100 ml
3 865 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
COACH Wild Rose W EDP, Tester 90 ml
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Coach Wild Rose je parfémovaná voda, která spojuje svěží a smyslné květinově ovocné tóny v elegantní a moderní kompozici. Vůně je určena pro ženy, které chtějí zanechat trvalý dojem svou vůní a…
Puma Time To Play Woman EDT, 40 ml + kabelka
670 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Puma Time To Play Woman je květinově-ovocná vůně pro aktivní ženy, které milují sport a trendy vůně. Na trh byla uvedeny v roce 2014.
Puma Jam Woman EDT, 20 ml + 50 ml sprchový gel
399 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- 20 ml
Kdy a kde jste se cítili opravdu sami sebou? Odpočatí, připraveni se dobře bavit a užívat si života? Možná, když jste byli na pláži. Pohodový rytmus plážového života vám dovolí se skutečně…
Montale Paris Roses Elixir W EDP, 100 ml
od 1 773 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Montale Paris Roses Elixir. Montale Paris Roses Elixir EDP 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Montale Paris Roses Elixir EDP 100ml W. .
Hugo Boss Boss Femme W EDP, Tester 75 ml
1 041 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Cacharel Amor Amor W EDT, Tester 100 ml
od 592 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, Tester 90 ml
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Tom Tailor True Values for Her EDP, 50 ml
od 820 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tom Tailor True Values for Her propojuje květinové, ovocné a zelené tóny. Jemný citrusový úvod vůně, kterému kralují pomerančové listy, je předehrou k něžně květinovému srdci s ovocnými…
Creed Carmina W EDP 75 ml
od 6 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Creed Carmina je parfémová voda, která v sobě spojuje dřevité a květinové tóny. Je určena pro ženy, hledají odvážnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich půvab a vytříbený vkus. Carmina se…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + 5 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 877 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Paco Rabanne Olympéa Legend W EDP, 80 ml
od 1 890 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Objevte znovu svůj půvab a krásu. Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Legend je spojením vznešené květinové svěžesti a orientálních tónů. Voda je pro ženy, které chtějí podtrhnout svůj…
Guess Iconic W EDP, 30 ml
od 903 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 30 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Vivaco Exclusive Line Shine W P 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámský parfém Vivaco Exclusive Line Shine je elegantní vůně, která vás překvapí nečekaným propojením svěžích citrusů v kombinaci s dřevitými tóny. Tato podmanivá a velmi ženská vůně vystihuje…
Estée Lauder Bronze Goddess Travel Spray Eau Fraiche W EDP 10 ml
od 479 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Travel Spray Eau Fraiche je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje svými specifickými vůněmi a vlastnostmi, přičemž se zaměřuje na potřeby zákaznic hledajících…
Makeup Revolution Ultimate Lights W EDT 100 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nechejte se unášet touto romantickou a jiskřivou vůní. Tato luxusní květinová vůně obsahuje sladké aroma liči, esenci damašské růže a ambry. Půvab jí dodává jemně fialová lahvička s roztomilou…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, Tester 80 ml
od 849 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Chloé Chloé Intense W EDP, Tester 100 ml
2 560 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Chloé Chloé Intense W EDP - Parfémovaná voda pro ženy Chloé Chloé Intense je dámská parfémovaná voda, kterou ocení zejména milovnice květinových vůní. Tato elegantní a sofistikovaná kompozice…
Gucci Guilty W EDT, 75 ml
od 1 700 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Gucci Guilty je orientálně-květinovou kompozicí. Spojením všech ingrediencí vzniká jedinečná a neodolatelně svůdná Gucci Guilty, o které Frida Giannini prohlašuje, že je v ní skryto "cosi až…
Chanel Allure Sensuelle W EDT, Tester 100 ml
od 3 135 Kč
- Toaletní voda
- Orientální vůně
Chanel Allure Sensuelle. Toaletní voda pro ženy 100ml Tester Sametově smyslný hlas mladé francouzské herečky Anny Mouglalis se stal inspirací pro novou vůni Allure Sensuelle – mnohem svůdnější a…
Paco Rabanne Lady Million set EDP 100 ml
od 2 049 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Lady Million EdP představuje zajímavou volbu pro ženy, které hledají vůni plnou výrazných a jedinečných tónů. Tato parfémovaná voda je určena především pro…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 895 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! W EDT, 50 ml
od 1 262 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 80 ml
Luxusní vůně Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold byla uvedena na trh v roce 2014 a za jejím vznikem stojí Anne Flipo. Inspirací pro vytvoření parfému Lady Million Eau My Gold byla slavnostní…
Lanvin Marry Me W EDP, Tester 75 ml
od 904 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Lanvin Marry Me je vůně pro randění a lásku, romantiku a smyslnost, je elixírem dobré nálady. Marry Me je určena pro dívky a ženy, které si užívají bláznivou lásku, zamilovanost a soulad s…
Moschino Funny! W EDT, Tester 100 ml
od 582 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Tom Ford Café Rose W EDP, 100 ml
od 2 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Ford Café Rose je parfémovaná voda, která přináší originální a výraznou směs vůní. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají netradiční a výraznou kompozici, jež dokáže zaujmout na první…
JOOP! Le Bain W EDP, Tester 75 ml
520 Kč
6,93 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Classic Collection Amare Amare 50 ml
129 Kč
2,58 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Jemná a zárověň plná, květinovo ovocná vůně inspirována krásou a kouzlem lásky. Osvěžující vlastnosti vonných tónů vůně Amare Amare zdůrazňují počáteční tóny reprezentované ovocnými akordy…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
