Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Boucheron Pour Femme EDT, Tester 100 ml
od 502 Kč
5,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme je…
Ariana Grande R.E.M. Cherry Eclipse W EDP, 100 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Ariana Grande R.E.M. Cherry Eclipse je dámská parfémovaná voda, která zaujme svým jemným a zároveň výrazným charakterem. Tato vůně spojuje ovocné a květinové tóny, čímž vzniká komplexní a dobře…
Moroccanoil L'Originale W EDP, 60 ml
od 1 788 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Moroccanoil L'Originale je dámská parfémovaná voda, která přináší osvěžující a harmonickou vůni inspirovanou marockým prostředím. Tento produkt je navržen pro ženy, které hledají rovnováhu mezi…
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT 60 ml
od 491 Kč
8,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT je parfémovaná voda s ovocno-květinovou vůní. Lahvička je opatřena flakonem. Tuto jasnou a sofistikovanou vůni vytvořil mistr parfumér Dominique…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, náplň 150 ml
od 2 243 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 557 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Nová kapitola signature vůní Gucci Guilty nabízí představu muže a ženy, kteří zažívají skutečné osvobození. Moderní deklarace výrazu sebe sama a nebojácnosti, jasně září v novém a působivé…
Versace Crystal Noir W EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 470 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Guess Iconic Sublime W EDP, 100 ml
od 1 463 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které vyzařují pozitivitu a inspirují své okolí. Její složení oslavuje sílu a odolnost žen, přičemž kombinuje svěží a smyslné tóny, …
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 30 ml
od 117 Kč
3,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
DKNY Cashmere Mist W EDP, 50 ml
od 1 572 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Podmanivý parfém DKNY Cashmere Mist je dalším zajímavým kouskem, který byl vytvořen pod taktovkou slavné módní návrhářky. Její inspirací se v tomto případě stal luxusní kašmír. Přesněji jeho…
Prêt à Porter Tokyo W EDP 100 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Prêt à Porter Tokyo představuje harmonické spojení jiskřivé ovocnosti a jemné květinové elegancie. Je určena ženám, které oceňují svěží a vyvážené vůně, jež odrážejí vrozenou…
Prada Paradoxe W EDP, plnitelný flakon 50 ml + EDP 10 ml
2 331 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Prada Paradoxe je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou přirozenou eleganci a sebevědomí. Její květinově-pižmová kompozice vytváří harmonickou rovnováhu mezi svěžestí a…
Abercrombie & Fitch Away W EDP 100 ml
od 262 Kč
2,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Tato květinová vůně pro ženy je plná šťavnatého ovoce a sladkých pralinek, které vyvolávají pocit života jako dobrodružství v přítomném okamžiku. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka, …
Jennifer Lopez Promise W EDP, 50 ml
od 908 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Jennifer Lopez Promise W EDP** Parfémovaná voda Jennifer Lopez Promise je určena pro ženy, které hledají vůni, jež jim dodá pocit optimismu a radosti po celý den. Tento produkt je vhodný…
Paco Rabanne Olympéa Legend W EDP, Tester 80 ml
od 1 422 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Objevte znovu svůj půvab a krásu. Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Legend je spojením vznešené květinové svěžesti a orientálních tónů. Voda je pro ženy, které chtějí podtrhnout svůj…
Moschino Toy 2 W EDP, 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Liu.Jo Glam W EDP, 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se inspirovat zářivými ženskými tóny korálové zahrady s vůní Liu.Jo Glam. Dámská parfémovaná voda se otevírá svěží kombinací grapefruitu a černého rybízu doplněných pikantním zázvorem. V…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, Tester 60 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + tělové mléko 100 ml
665 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Calvin Klein Eternity W EDP, růžová sada 100 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
1 297 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Calvin Klein Eternity pro ženy je parfémovaná voda, která z personální sféry okouzlí svou harmonickou a vyváženou vůní. Tato sada je ideální pro každou ženu, která hledá něco víc než jen běžný…
Chopard Happy Spirit Amira d’amour W EDP 75 ml
od 896 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Orientální, květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - růžový pepř Srdce - jasmín, pomerančový květ Základ - fazole Tonka, med
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum W EDP, Tester 80 ml
od 1 912 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum je skandální vůně podtrhující ženskou smyslnost. Ve vonné kompozici ucítíte vanilku, karamel, bílé květiny, bonbony a v dráždivém kontrastu i sůl. Vůně je…
Boucheron Pour Femme W EDP, Tester 100 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme je…
Armaf Tres Nuit Valentina W EDP, 100 ml
od 335 Kč
3,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Arabské
- 100 ml
Tres Nuit Valentina je parfémovaná voda, která je výsledkem kombinace citrusových a květinových tónů. Její vůně je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, což jí dodává exotický nádech. …
Câline Parfums Vanille No. 25 W EDP 60 ml
299 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Câline Vanille No. 25 je orientální vůně, která spojuje jemné květinové tóny s teplými a gurmánskými akcenty, čímž vytváří smyslnou a harmonickou kompozici. Její základ tvoří…
CLEAN Classic Soft Laundry W EDP 60 ml
1 035 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda CLEAN Classic Soft Laundry je určena pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni vhodnou pro každodenní použití. Tato vůně se vyznačuje sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, Tester 100 ml
2 988 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Creed Love in White W EDP, 30 ml
od 3 745 Kč
125 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda Love in White patří mezi pravé klenoty značky Creed. Tato nesmírně ženská, svěží a současně krémová kytice je společným dílem Oliviera Creeda, špičkového návrháře vůní ze šesté…
Paco Rabanne Olympea W EDP, 80 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 10 ml
od 2 144 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Španělské
- 80 ml
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Paco Rabanne Ultraviolet W EDP, Tester 80 ml
od 746 Kč
9,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Ultraviolet od Paco Rabanne je moderní a teplejší vůně. Okuste květinově-orientální dámskou parfémovou vodu ze známé dílny. Zahalte se to svůdné vůně a buďte sebejistá jako nikdy dříve. Stačí…
Eisenberg I Am W EDP, 100 ml
3 256 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg I Am je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu. Vůně je vhodná na…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 20 ml
od 156 Kč
7,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Versace Eros pour Femme EDT, Tester 100 ml
1 237 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Dolce & Gabbana My Devotion Intense W EDP 30 ml
od 1 082 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana My Devotion Intense přináší bohatou a intenzivní vůni, která oslavuje autenticitu a vnitřní sílu ženy. Její květinově-ovocná kompozice s gurmánskými tóny vytváří…
Calvin Klein Reveal W EDP, 100 ml
od 1 398 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémová voda Reveal je nová vůně od Calvin Klein. Je to vůně smyslně-orientální. Vůně sluncem políbená kůže, kterou omývají vlny s mořskou solí. Letní západ slunce, ramena schovávající se v…
MEXX Ice Touch W EDT, 15 ml
od 122 Kč
8,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 15 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
DKNY Be Delicious 100% W EDP, 30 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Be Delicious 100% byla představena v roce 2021. Čeká na vás podmanivá květinově-ovocná vonná kompozice s intenzivními akordy sladké hrušky. Vše se ukrývá ve…
COACH Gold Parfum W P, 90 ml
od 2 290 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Coach Gold Parfum je dámský parfém určený pro všechny, kdo hledají výraznou a smyslnou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2025 a řadí se mezi orientální květinové vůně. Pokud…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Marina De Bourbon Royal Marina Rubis W EDP, 50 ml
999 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Royal Marina Rubis je parfém inspirovaný dědictvím francouzských královských rodin. Stejně jako Royal Marina Turquoise je i Rubis zaměřen na ženy, které milují pocit luxusu a honosnosti. To už…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, náplň 200 ml
od 2 852 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P Výrobce: Jean Paul Gaultier Popis produktu: Jean Paul Gaultier Divine Elixir je intenzivní parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vůni, jež…
Versace Woman EDP, Tester 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Versace Woman je vkusná a velmi svůdná vůně pro ženu s moderním smyslem pro krásu. Bohatá a dokonalá vůně pro většinu příležitostí. Noste ji přes den nebo i večer, vždy bude skvělá a společně…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, Tester 100 ml
od 1 008 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 100 ml
Provokativní parfemovaná voda pro ženy Juliette Has a Gun Not a Perfume je unikátní a moderní vůně plná odhodlání, která je založena na velice jednoduché esenciální receptuře. Silná zbraň…
Bruno Banani Limited Edition 2021 W EDT, 50 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Bruno Banani Limited Edition 2021 EDT je ovocně-květinová vůně pro ženy. S tóny cassisu, jasmínu a malin je ideální a atmosférickou letní vůní pro sebevědomé a neodolatelné ženy. Dopřejte sobě…
Hamidi Legacy Nefertiti W EDP 100 ml
610 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hamidi Legacy Nefertiti EDP 100 ml Parfémovaná voda Hamidi Legacy Nefertiti je určena pro ženy, které mají v oblibě sladké a hřejivé vůně. Tento typ vůně se díky své komplexnosti hodí především…
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine W P, 90 ml tester
od 1 970 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine představuje dámský parfém, který byl uveden na trh v roce 2023. Tento parfém je nejintenzivnější a nejexkluzivnější verzí v rámci řady Libre, kladoucí…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml + krém na ruce 30 ml + tělový krém Honey…
282 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Ariana Grande Moonlight W EDP, Tester 100 ml
od 580 Kč
5,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Květinově-ovocná vůně Ariana Grande Moonlight byla uvedena na trh v roce 2017. Vůně zachycuje zářivou osobnost umělkyně a speciální vztah, který udržuje se svými fanoušky. Jejím cílem je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
