Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Thierry Mugler Alien W EDP, 60 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
od 2 238 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Kenzo Flower by Kenzo Le Rouge W EDP 30 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší intenzivní a smyslné vyjádření, které spojuje sílu a eleganci. V úvodu se rozvíjí jemné pižmo v kombinaci s rýžovou párou, což dodává vůni moderní a…
Christina Aguilera Glam X W EDP, 30 ml
od 247 Kč
8,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých…
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial W EDP, 75 ml
od 2 719 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 75 ml
Vydejte se na jedinečnou cestu a poznejte vůní Orientu v dokonalém parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial. Vytříbená kompozice parfému Extraordinaire Ambre Imperial…
Bi-es Experience The Magic W EDP 100 ml
od 118 Kč
1,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Bi-Es Experience The Magic je úžasná, smyslná a magická, odvážná a elegantní, ale zároveň velmi jemná vůně, která okouzlí od prvního okamžiku. Je to vůně pro svůdné ženy, které…
Victoria's Secret Bombshell Oud W EDP, 100 ml
od 510 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Victoria's Secret Bombshell Oud je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2021. Jedná se o orientálně květinový parfém, který kombinuje tradiční a moderní prvky. Autorem této…
Creed Love in White W EDP, 75 ml
od 3 800 Kč
51 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Love in White patří mezi pravé klenoty značky Creed. Tato nesmírně ženská, svěží a současně krémová kytice je společným dílem Oliviera Creeda, špičkového návrháře vůní ze šesté…
Bvlgari Aqva Divina W EDT, 65 ml
od 2 115 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 65 ml
Smyslná, svůdná a okouzlující, to je nová dámská vůně Aqva Divina od značky Bvlgari pro rok 2015. Bohatá kompozice propojuje pikantní tóny a jemnou vůni květin. Ucítíte svěží vůni bergamotu…
Kate Spade Chérie W EDP, 100 ml
od 730 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda Kate Spade Chérie je určena pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Je ideální pro ty, kteří hledají sladkou, ale ne příliš těžkou vůni. Vůně je inspirována pop-artem, …
Britney Spears Midnight Fantasy W EDP, 50 ml
od 365 Kč
7,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně Britney Spears Fantasy Midnight vypadá v tmavomodrém flakonu s malými krystaly jako skutečná hvězda na noční obloze. Parfém se otevírá vůní černé třešně a švestky. Srdce parfému patří…
Eisenberg Tentation Irrésistible W EDP 30 ml
od 669 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg Tentation Irrésistible je kompozicí, která osloví ženy hledající výraznou a zároveň jemnou vůni. Její orientální charakter se prolíná s citrusovými, gurmánskými a…
Eisenberg J'ose W EDP, 100 ml
od 1 595 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 100 ml
Bohatá nabídka Eisenberg zahrnuje desítky přípravků určených pro náročné zákazníky z řad žen i mužů - parfémy, make-upy, krémy, séra, deodoranty atd. V jejich složení naleznete ty nejluxusnější…
Lalique le Parfum W EDP, Tester 100 ml
od 441 Kč
4,41 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Dámský parfém Lalique Le Parfum EDP 100ml TESTER je vůní s níž objevíte rozkošnicky smyslný Orient obdařený maximální svůdností. V pozoruhodné flakónu zdobeném "Masque de Femme" (dámská…
ELODE Deep Blue W EDP 100 ml
od 163 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elode Deep Blue je svěží a elegantní vůně, která osloví ženy hledající lehkost a dlouhotrvající vonný zážitek. Její složení kombinuje jiskřivé citrusové tóny s květinovými…
Khadlaj Nafais Sharq W EDP 100 ml
od 510 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Nafais Sharq je parfémovaná voda, která spojuje květinové a ovocné tóny s hladkou dřevitou základnou, čímž vytváří vyváženou a přitažlivou kompozici. Původem z arabské parfumérské tradice, tato…
Tom Ford White Musk Collection White Suede W EDP 50 ml
od 3 785 Kč
76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dámský parfém Tom Ford White Musk Collection White Suede nabízí opojnou vůni květin, která je obohacena o nádech čaje. Tuto jedinečnou kompozici doprovázejí tóny pižma a hřejivého santalového…
COACH Cherry Parfum W P, 30 ml
od 931 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně s bohatou a harmonickou kompozicí, která spojuje svěží citrusové tóny s květinovou elegancí a teplým ambrovým základem. Parfémovaná voda COACH Cherry je navržena pro ženy, které…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, náplň 200 ml
od 3 655 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP je parfémovaná voda, která oslavuje ženskou sílu, rozmanitost a odvahu. Tento parfém staví na bohaté historii módního domu Jeana Paula Gaultiera…
Jimmy Choo Illicit 2015 W EDP, Tester 100 ml
od 595 Kč
5,95 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Jimmy Choo Illicit nespoutaná, svůdná a podmanivá vůně pro ženy z roku 2016. Illicit představuje ženu, která je sama sebou. Žije naplno a vychutná si život plnými doušky. Její styl, krása a…
Marc Jacobs Daisy Love Pop W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Love Pop v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Ovocná…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…
Lancôme Miracle W EDP, Tester 100 ml
1 500 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, náplň 100 ml
od 2 389 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Angel Stellar od Thierry Mugler přináší moderní pojetí klasické ikonické vůně, která se vyznačuje ambrově-gurmánským charakterem s jemnou, pudrově-krémovou texturou. Tato vůně…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, Tester 100 ml
od 236 Kč
2,36 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Elizabeth Arden White Tea je toaletní voda pro ženy. Hlava - mořské tóny, tangerinka, šalvěj muškátová, Fern Srdce - maté, bílý iris, bílý čaj Základ - ambrette, ambra, tonka fazole, …
Gucci Guilty Absolute pour Femme EDP, 30 ml
od 1 309 Kč
44 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 30 ml
Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v lednu 2018. Gucci představuje novou kapitolu v příběhu vůně Gucci Guilty. Oslavuje myšlenku, že si sami můžeme určit milostné spojení, osvobozeni od…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 100 ml
od 2 872 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života svěží a harmonickou kombinaci přírodních prvků. Její květinově-akvatický charakter se otevírá svěžími…
Verset Opal W EDP 15 ml
od 189 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Verset Opal W EDP 15 ml Parfémovaná voda Verset Opal W přichází ve flakonu o objemu 15 ml, což je ideální velikost pro každodenní nošení v kabelce či na krátké cesty. Tento parfém je inspirován…
Givenchy Hot Couture W EDT, 100 ml
od 1 795 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
GIVENCHY Hot Couture EDT, dámská toaletní voda . GIVENCHY Hot Couture EDT Prohlédnete-li si tuto vůni, zjistíte, že je jedinečná již na pohled.
Oraculum Sensualist Limited Edition W EDP 50 ml
3 690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Oraculum Sensualist je orientálně-hřejivá kompozice, která osloví ty, kdo hledají vůni s hlubokým emocionálním nábojem a přitažlivostí. Její charakter je postaven na harmonii…
s.Oliver Original W EDT 30 ml
od 410 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda s.Oliver Original se šťavnatými ovocnými tóny a květinovým srdcem vyzdvihuje jedinečnost každé ženy. Teplé tóny vanilky, jantaru a cedrového dřeva v základu zase zdůrazňují ženskou…
Bruno Banani Absolute Woman W EDP, 30 ml
od 215 Kč
7,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy a zachycuje jejich sladkou…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 50 ml + EDP 7 ml
od 2 289 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Pižmová vůně
Sí Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší intenzivní a smyslný projev ženskosti skrze své harmonické složení. Vstupuje do světa vůní s prvkem autentičnosti a odvahy, založené na…
La Rive Elixír W EDP 100 ml
od 219 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Elixír je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně patří do kategorie ambrově dřevitých vůní a je určena pro ženy, které hledají smyslnou a obklopující…
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 10 ml
od 488 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Solar Elixir přináší zářivou a energickou vůni, která oslavuje vitalitu a přirozenou krásu. Její složení je inspirováno rozkvetlou vanilkou, vzácným…
Maison Asrar Runway Girl W EDP 100 ml
od 1 295 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Runway Girl je parfémová voda pro ženy, která spojuje svěží ovocné tóny s jemnou květinovou elegancí a teplým, gurmánským základem. Vytváří harmonickou kompozici, která oslavuje sebevědomí, …
Yves Saint Laurent Libre W EDT 50 ml
od 1 857 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Ikonická struktura vůně Libre představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných speciálně pro značku Yves Saint Laurent. …
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 50 ml + 10 ml
od 1 799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
Thierry Mugler Angel Elixir je parfémovaná voda, která přináší novou dimenzi do světa vůní. Tato dárková sada obsahuje dvě velikosti parfémované vody: 50 ml a praktickou miniaturku o objemu 10…
Lancôme La Nuit Trésor Vanille Noire W EDP, 50 ml
od 1 789 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Lancôme představuje nový přírůstek do své ikonické řady La Nuit Trésor – parfémovanou vodu La Nuit Trésor Vanille Noire. Tato vůně je inspirována tajemnými okamžiky intimních setkání v noci, …
Yves Saint Laurent Paris W EDP, 75 ml
od 1 635 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Yves Saint Laurent představuje věčnou romantiku. Parfém Paris byl stvořen v Paříži v roce 1983. Vůně Paris je romantickou symfonií více než 230 parfémových ingrediencí (tónů).
Ellis Brooklyn Apple Love W EDP 10 ml
890 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Ellis Brooklyn Apple Love je parfémová voda pro ženy, která v sobě skrývá energii, sofistikovanost a bezstarostnost New Yorku. Tato vůně je jako milostný dopis tomuto městu, které je plné…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml + 100 ml sprchový gel + 100 ml tělové mléko +…
od 1 837 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond Toaletní Voda pro Ženy Versace Yellow Diamond je svěží toaletní voda pro ženy, která zaujme svým elegantním a výrazným charakterem. Tento parfém, inspirovaný vzácností a…
Lattafa Rouat Al Musk W EDP, 100 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Objevte vůni, která nezapadá do žádných škatulek. Tato vůně umožní vyniknout vaší originalitě. Vůně je vhodná pro každodenní nošení. Hlava - fialka, šafrán, ylang-ylang Srdce - růže, jasmín, …
Cacharel Amor Amor W EDP, 50 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Cacharel Amor Amor je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2003. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají smyslný a romantický parfém, jenž podtrhne jejich osobnost a…
Women´secret Intimate W EDP 30 ml
od 291 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Women'Secret Intimate je parfémová voda, která propojuje pižmové, květinové a sladké tóny do jedinečné vonné kompozice. Tato vůně je navržena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou vášnivou a…
Jennifer Lopez JLuxe W EDP, 30 ml
od 403 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
JLuxe od Jennifer Lopez je parfémovaná voda navržená pro ženy, které mají rády styl a neztratí se v davu. Tato vůně je tinkturou moderní elegance, která se skvěle hodí pro každodenní nošení, ať…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml + EDT 15 ml + tělové mléko 100 ml + kosmetická…
od 546 Kč
7,28 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda, která představuje kombinaci květinových a ovocných tónů s lehce sladkým nádechem. Tato vůně je určena pro ženy, které preferují svěžest a subtilní…
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica W EDP 50 ml
od 2 092 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Signorina Romantica přináší orientální vanilkovou vůni, která v sobě spojuje eleganci a přirozený ženský šarm. Je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout…
Gucci Guilty W EDT, 50 ml
od 1 112 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Gucci Guilty je orientálně-květinovou kompozicí. Spojením všech ingrediencí vzniká jedinečná a neodolatelně svůdná Gucci Guilty, o které Frida Giannini prohlašuje, že je v ní skryto "cosi až…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
