Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lolita Lempicka So Sweet W EDP, 30 ml
od 448 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Sladká, ovocná, pižmová, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - višně, madrainka, maliny Srdce - růže, iris, angelika Základ - pižmo, kašmír, ambrové…
Armand Basi In Red W EDT, 50 ml
od 494 Kč
9,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Jaro je ve vzduchu, cítíte jej? S vůní Armand Basi In Red jej budete cítit pořád a…
Burberry Brit For Her EDP, 50 ml
od 583 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Zamilujte se do dámské parfémované vody Burberry Brit, která je ztělesněním britského smyslu pro tradici, jenž se neustále propojuje s moderním duchem a typickým britským humorem. Na samém…
Yodeyma Nota W EDP, 100 ml
od 607 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Yodeyma Nota je jemná květinová vůně a skvěle se hodí, pokud chcete přivítat jaro, nebo si ho naopak připomenout, když je venku chladněji. Díky němu se budete cítit jedinečně, kouzelně a nabije…
Yodeyma Prosa W EDP, 100 ml
639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Prosa je krásná květinová vůně, která se otevírá tóny citrusů, frézie a šalvěje. Následně se rozvíjí jako kytice nádherných a svůdných květin a vy ucítíte konvalinku, fialku, jasmín, …
Betty Barclay Happiness W EDT, 20 ml
od 265 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Betty Barclay Happiness je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní nošení. Tento produkt nabízí kombinaci ovocných a květinových tónů, které…
MEXX City Breeze W EDT, 30 ml
od 176 Kč
5,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Vůně City Breeze For Her je přesně to, co potřebujete po dlouhém dni v rušném městě. Osvěžující vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - pomerančový olej, hruška, liči…
Eisenberg I Am W EDP, 30 ml
od 1 325 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Eisenberg I Am je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu. Vůně je vhodná na…
Bourjois Kobako W EDT 50 ml
od 166 Kč
3,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Bourjois Paris Kobako je legenda mezi vůněmi. Je to babička, která je tu s námi od roku 1936. Klasická orientálně laděná dámská vůně s velkou historií a tradicí.
B.U. Vibe W EDT, 50 ml
od 212 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
**B.U. Vibe W EDT - Toaletní voda pro ženy 50 ml** B.U. Vibe toaletní voda pro ženy je květinově jantarová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tento parfém je navržen tak, aby…
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT 100 ml
od 238 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze je toaletní voda, která přináší svěží a energizující zážitek. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni s tropickým…
Kate Spade New York W EDP, 60 ml
od 715 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 60 ml
Vůně Kate Spade New York je veselým a jiskřivým ztělesněním oblíbené americké módní značky. Tato radostná a smyslná vůně oslavuje ženy a jejich smysl pro individualitu. Moderní, ovocně-květinová…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, Tester 100 ml
od 1 226 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Letní edice Jean P. Gaultier Classique vítá léto s veselou náladou. Atraktivní flakon napoví, že vůně je jemná, plná života a také velmi vášnivá. V počáteční fázi budete oslněni svěžími tóny…
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 521 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel, 25 ml Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel představuje výraznou a dlouhotrvající vůni, která pokrývá celou škálu smyslových zážitků. Tento parfém…
VIKTOR & ROLF Bonbon W EDP, 90 ml
od 1 924 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 90 ml
Viktor & Rolf Bonbon EDP 90ml. Parfém Bonbon evokuje vůni sladkostí, chvíle relaxace a zábavy. Vůně je určena pro všechny ženy, které si chtějí zpříjemnit všední dny. Pro ženy, které si chtějí…
s.Oliver Selection Women EDP 30 ml
od 593 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Cítíte se dnes výjimečně a chcete svoji náladu podtrhnout? Parfémovaná voda s.Oliver Selection Women doplní váš styl a provede vás dnem s elegancí a noblesou. Hlava - limetka, nektarinka, …
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 150 ml
od 3 162 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Americké
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Ahmed Al Maghribi Azure Royal U P 100 ml
od 600 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Azure Royal představuje jemně vyváženou kompozici, která spojuje svěží ovocné tóny, jemné květiny a hřejivé dřevité akordy. V úvodu se rozvíjí sladce šťavnatá hruška, doplněná o jiskřivou…
Montale Paris Intense Roses Musk W EDP 100 ml
od 1 760 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Niche
- 100 ml
Hlavou dámského parfému Montale Paris Intense Roses Musk je růže, srdce tvoří jasmín a pižmo a základní složka obsahuje ambru.
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT, Tester 100 ml
od 137 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato toaletní voda přináší osvěžující a energizující zážitek, který evokuje atmosféru tropického pobřeží a lehkost letního vánku. Její kompozice spojuje ikonickou svěžest zeleného čaje s…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 150 ml
od 2 086 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme odlešťuje jedinečný zážitek z orientální a květinové harmonie. S objemem 150 ml je ideálním společníkem jak pro každodenní nošení, tak pro…
COACH Color Spray W EDP, 100 ml
od 827 Kč
8,27 Kč/ml- 100 ml
**Coach Color Spray EDP 100 ml** Parfémovaná voda pro ženy Coach Color Spray EDP je svěží a hravá parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2011. Tato vůně kombinuje sladké ovocné…
Elizabeth Taylor Forever Elizabeth W EDP, 100 ml
od 147 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Taylor Forever Elizabeth je svěží ovocná dámská vůně pro moderní ženu. Od počátku vás uchvátí svěží kombinací vůní jablka, mandarinky a ostružiny. Postupně přechází do jemných…
Versace Bright Crystal W P, Tester 90 ml
od 1 808 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Versace Bright Crystal W P je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní zážitek díky harmonické kombinaci svěžích citrusů a bohatých květinových tónů. Vůně je určena pro ženy, které…
Mancera Paris Juicy Flowers EDP W 120 ml
od 1 676 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Povzbudivá přitažlivost dámské parfémy spočívá v kombinaci šťavnatých ovocných tónů, jemných květin a elegantního pižma, která vytváří nezaměnitelnou vůni působící na smysly. Základem této vůně…
Attar Collection The Queen of Sheba W EDP 100 ml
od 1 758 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Attar Collection The Queen of Sheba EDP 100 ml Parfémovaná voda Attar Collection The Queen of Sheba EDP 100 ml je určena ženám, které hledají intenzivní a unikátní vůni s orientálním nádechem. …
Chopard Brilliant Wish W EDP, 30 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Chopard Wish Brilliant je květinová, orientálně-sladká vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny a jasmínem. V srdci vůně se ukrývá červený pepř a ambra. Základ vůně tvoří dřevité tóny. Tato…
GANT Bloom Bay W EDP, 30 ml
od 1 047 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda GANT Bloom Bay je svěží a smyslná vůně, která přenáší do atmosféry sluncem zalitého pobřeží s nádechem elegance. Vhodná je pro ženy, které hledají spojení svěžesti, ženskosti a…
Playboy Goddess Complex W EDT 40 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda pro ženy Playboy Goddess Complex je navržena tak, aby zaujala ženy, které chtějí vyjádřit svou sílu a sebevědomí. Tato vůně přichází v elegantním balení s výraznými fialovými…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 2 028 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Giorgio Armani Acqua di Gio W EDT, 100 ml
od 1 459 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská toaletní voda Giorgio Armani Acqua di Gio je opravdovým klenotem luxusních vůní pro ženy. Giorgio Armani se pro tuto vůni inspiroval na letní dovolené, kterou strávil na ostrově…
Calvin Klein My Euphoria W EDP, 30 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Žijte naplno a užívejte si všechny emoce, které k tomu patří! Pocit sebedůvěry a emoční svobody vám navodí dámská parfémovaná voda Calvin Klein My Euphoria se svůdnou a návykovou kompozicí, …
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 40 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Khadlaj Pink Musk W parfémový olej 20 ml
od 454 Kč
23 Kč/ml- 20 ml
**Khadlaj Pink Musk W parfémový olej 20 ml** Parfémovaný olej pro ženy Pink Musk od značky Khadlaj je určen pro ty, kdo hledají osobitou a dlouhotrvající vůni. Tento parfémový olej se vyznačuje…
House of Thêom Velvet Whisper EDP 75 ml
od 409 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Velvet Whisper představuje jemnou a svěží kompozici, která spojuje citrusovou svěžest s květinovou čistotou a hřejivým základem. Vytváří lehký a nevtíravý dojem, ideální pro…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 50 ml
od 1 758 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života jemnou a harmonickou kombinaci květinových a vodních tónů. Vůně inspirovaná cestou dešťové kapky…
Chopard Imperiale Vanille Malika W EDP 100 ml
od 1 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Chopard Imperiale Vanille Malika je navržena speciálně pro ženy, které hledají originální a nezapomenutelnou vůni. Tento produkt o objemu 100 ml nabízí propojení exotických a…
Benetton Hot W EDT, 100 ml
od 150 Kč
1,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Benetton Hot je dřevitá vůně pro ženy s citrusovou nótou. I proto parfém působí jemně. Vůni Benetton Hot vytvořil americký návrhář Bill Blass. Benetton Hot vás rozzáří a naladí do jaké koliv…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 50 ml
od 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, 10 ml
od 559 Kč
56 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- 10 ml
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Stellar je okouzlující verzí legendární vůně Angel, která oslavuje ženskost v její nejzářivější podobě. Užijte si galaktické potěšení pro smysly, o nějž se…
Chloé Chloé W EDP, plnitelný flakon 100 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 5 ml
od 1 999 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Giorgio Armani Sì Passione W EDP, 150 ml
od 3 137 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Giorgio Armani Sì Passione je květinově-ovocná vůně. Intenzivní a nekompromisní pro soběstačnou ženu, která se odváží říct ano. Výrazná parfémovaná voda Sì Passione přidává nový rozměr osobnosti…
Banana Republic Rosewood EDP, 100 ml
od 403 Kč
4,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Banana Republic Rosewood - parfémová voda 50 ml + tělový krém 50 ml. Milujete ji a chcete to vykřičet do celého světa? Nebo jí to jen nesměle pošeptáte do ucha? Pro podtrhnutí vašeho vyznání…
Police To Be Exotic Jungle W EDP, 125 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Police To Be Exotic Jungle je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 10 ml
od 291 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 30 ml
od 347 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bruno Banani Radiant Woman je parfémovaná voda, která je určena pro ženy hledající harmonii mezi květinovými a orientálními tóny. Tento flakon o objemu 30 ml je vhodný pro každodenní nošení a…
Luxure Vestito Cristal Black W EDP 100 ml
od 182 Kč
1,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Vestito Cristal Black inspirováno vůní Versace Crystal Noir. Žena zabalená do vůně Vestito Cristal Black – krásný mix kontrastů. Ve dne decentní, večer rafinovaná…
Obsessive Sexy W P 30 ml
od 712 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Feromonový parfém Sexy od značky Obsessive má smyslnou kombinaci esencí. Parfém je určen pro ženy. Sexy má orientálně-dřevitou vůni s okouzlující notou marockého jasmínu. Feromony zvyšují…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
