Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 720 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Roberto Cavalli Signature W EDP, 50 ml
od 478 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Dámská parfémovaná voda Signature je produktem od italského výrobce Roberto Cavalli. Tento parfém je ztělesněním svůdnosti a tajuplnosti orientu, které se odráží v jeho jedinečné vůni. Vůně…
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight W EDP, 75 ml
od 1 985 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight, která vám svými květinovými tóny…
Billie Eilish Eilish W EDP, 30 ml
od 1 175 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
La Perla Divina Gold Edition W EDT 80 ml
od 1 632 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
La Perla Divina Gold Edition je ovocno-květinová vůně s lahodnými tóny šampaňského. Podtrhněte svůj půvab a krásu s dámskou vůní La Perla Divina Gold Edition.
Givenchy Organza W EDP, 50 ml
od 1 181 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Smyslný a mýtický parfém, který ztělesňuje ženskou věčnost spojující eleganci s opovážlivostí a čistotu se smyslností. Současný parfém, který čerpá z uměleckého a kulturního dědictví výjimečného…
Ahmed Al Maghribi Blu Oud U P 100 ml
od 344 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Blu Oud Extrait de Parfum od Ahmeda Al Maghribi představuje intenzivní a vyváženou kompozici, která spojuje svěžest a temnotu v jedinečném aromatickém zážitku. Tato pánská vůně je…
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche W EDT, 100 ml
od 1 606 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche - Eau Fraîche pro ženy Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche je osvěžující voda určená pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni. S objemem 100 ml je…
Yves Saint Laurent Libre W EDT 30 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Ikonická struktura vůně Libre představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných speciálně pro značku Yves Saint Laurent. …
Lanvin Eclat D´Arpege W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 548 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Ať už jste prožila lásku na první pohled, nebo ne, její záři v sobě zachycuje něžně lila parfémovaná voda pro ženy Lanvin Éclat d’Arpège. Každý den vám navodí slastné pocity díky jemným opojným…
Frederic Malle Iris Poudre W EDP, 100 ml
od 5 051 Kč
51 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Výsostně ženská klasika je plná kontrastů jako oheň pod ledem. Sametovou vřelost kosatce, pižma a tonky proklál chladivý šíp aldehydů. Vetiverový základ dodává vůni tajemnost, zatímco růže, …
Hermes L´Ambre des Merveilles W EDP, 100 ml
od 2 140 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Jantarová, vanilková vůně pro muže a ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Creed Eladaria W EDP, 30 ml
od 3 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Creed Eladaria je parfémovaná voda, která spojuje svěžest květin s hřejivými tóny současné elegance, čímž vytváří jedinečnou a sofistikovanou vůni pro ženy. Tato kompozice z dílny značky Creed…
Sensai The Silk W EDP, 50 ml
od 1 931 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
The Silk od značky Sensai je orientální, květinová vůně pro ženy. V úvodu se představí hruška, lístky fialky, růžový pepř a bergamot. Poté se o slovo přihlásí ambra, orchidej, konvalinka a…
Maison Alhambra Olivia W EDP 80 ml
od 283 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Maison Alhambra Olivia W EDP 80 ml Olivia od značky Maison Alhambra je parfémovaná voda určená pro moderní ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a smyslností. Tato vůně je navržena tak, …
GANT Bloom Bay W EDP, 100 ml
od 1 487 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda GANT Bloom Bay W EDP přináší svěží a jemnou vůni, která v sobě spojuje citrusové, kořenité, květinové a ovocné tóny. Tato kompozice je inspirována atmosférou amerického…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml 2025
od 2 399 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl W EDP Popis produktu: Parfémovaná voda Good Girl od Caroliny Herrery je ztělesněním moderní ženy. Je určena ženám, které si cení sebevědomí a svůdnosti, přičemž si…
CLEAN Classic Flower Fresh W EDP, 60 ml
od 770 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Classic Flower Fresh od značky Clean je určená především pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni s květinovými a citrusovými tóny. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2020…
Zimaya Charisma Pour Femme EDP 100 ml
od 330 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Zimaya Charisma Pour Femme je dámská parfémovaná voda o objemu 100 ml, kterou vyrábí společnost Zimaya. Jedná se o květinově-orientální vůni, jež je vhodná pro ženy, které chtějí vyjadřovat svou…
Oscar de la Renta Rose W EDT 100 ml
od 436 Kč
4,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - růže Srdce - heliotrop, růže, tuberóza, ylang-ylang Základ - pižmo, tonka fazole, vanilka
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
Amouage Gold W EDP, 50 ml
od 2 875 Kč
58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- 50 ml
Amouage Gold parfémovaná voda pro ženy 50 ml značky Amouage koupíte na notino.cz!
Jennifer Lopez Live Luxe W EDP, 15 ml
od 168 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 15 ml
Parfémy Jennifer Lopez Live Luxe jsou sladší, květinově ovocné vůně, které byly uvedeny na trh v roce 2006. Parfém Jennifer Lopez Live Luxe je sladký koktejl z hrušky a broskve, ozdobený květy…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir W P, 30 ml
od 1 456 Kč
49 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 30 ml
Rozpalte své smysly touto lákavou vůní. Tento jantarový dřevitý elixír okamžitě zaujme svěžím květem růžového pepře spolu s ohnivými aspekty, které umocňují kouzlo vůně. Květinové podtóny…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 1 810 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Versace Eros Pour Femme EDP Versace Eros Pour Femme je parfémovaná voda, která přináší harmonii svěžích citrusových tónů, květinových akordů a smyslného dřevitého základu. Tato vůně byla…
MEXX Black Woman EDT, 15 ml
od 166 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 15 ml
Hlava pivoňka, květ zázvoru, frézie, černý rybíz Srdce liči, meruňka, květ hrušky, cedrové dřevo, lotos Základ santalové dřevo, ambra, vanilka Dámskou vůni Mexx Black Woman otvírá čistá…
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 90 ml
od 591 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 30 ml
od 1 550 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP představuje intenzivní interpretaci ikonické vůně Shalimar, která oslavuje sto let od svého vzniku. V této variantě se tradiční prvky…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 50 ml
od 785 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Versace Dylan Purple W EDP, Tester 100 ml
1 271 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Essens W104 W P 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Neodolatelná vůně radosti ze života, která vás zahalí svěžestí. Parfém Essens W104 je inspirovaný vůní Dolce & Gabanna - Light Blue. Hlava - zelené jablko, cedr, zvonek, sicilský…
Essens W105 W P 50 ml
od 530 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Příjemná, sofistikovaná a jemně provokující vůně, ve které se květinové tóny snoubí s ovocem. Hlava - magnólie, okurka, grapefruit Srdce - tuberóza, fialka, jablko, konvalinka, růže Základ…
COTY Vanilla Musk W EDC 50 ml
od 248 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Coty Vanilla Musk je jemná a hřejivá kolínská voda, která oslovuje svou nadčasovou ženskostí prostřednictvím sladkých, hebkých a uklidňujících tónů. Uvedena na trh v roce 1994, tato vůně si…
Burberry Her Blossom EDT, 100 ml
od 1 449 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Společnost Burberry uvádí Her Blossom, gurmánskou podobu původní Eau de Parfum, která je zahalená do zářivých tónů švestkových květů. Tato lehoučká a něžná kombinace rozkvetlých květin a jemných…
Elizabeth Arden Beauty W EDP, 50 ml
od 251 Kč
5,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tato vůně Beauty vyjadřuje poslání značky Elizabeth Arden, která již téměř jedno století učí ženy vnímat a ocenit ty nejkrásnější věci v životě. Podmanivá, temperamentní a smyslná květinově…
Christina Aguilera Definition W EDP, 75 ml
od 447 Kč
5,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 75 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 50 ml
od 449 Kč
8,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Hollister Wave W EDP, 100 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Objevte kouzlo produktu Hollister Wave parfémovaná voda pro ženy 100 ml s Notinem.
Yodeyma Black Elixir W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Intenzivní vůně kávy se sladkou směsicí likéru a vanilky vytváří tajemný a smyslný parfém. Ovocné hruškové tóny jsou v úvodu vůně smíchané s květem pomerančovníku a okořeněné růžovým…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic W EDT, 40 ml
od 1 324 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Aqua Allegoria Mandarine Basilic představuje svěží a lehkou vůni, která oslavuje krásu přírody a spojuje ovocné a aromatické tóny. Její kompozice je založena na šťavnaté…
Esteé Lauder Youth Dew W EDP, 67 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Youth Dew je vyzrálá vůně pro sebejisté ženy. Jedná se o květinově-kořenitou vůni, která na vás zanechá výraznou stopu smyslnosti, tajemna a učiní z vás elegantní a sofistikovanou…
Chanel Allure W EDT 100 ml
od 3 687 Kč
37 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dámská toaletní voda Chanel Allure představuje novou, výlučnější a smyslnější interpretaci ženského kouzla. Kouzlo je součástí každé ženy, stejně jako smyslnost. Vše, co musíte udělat, je…
s.Oliver So Pure W EDT, 50 ml
od 424 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
s.Oliver So Pure je dámská toaletní voda, která se jemně propojuje s kůží. Abyste se cítila dobře a jednoduše nádherně voněla, tomu napomáhají šťavnaté citrusové tóny v horní notě, doplněné…
Estée Lauder Bronze Goddess W EDP 50 ml
od 1 485 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Návykové tóny krémově jemné vůně kokosu dodávají srdci parfému letní teplo, podpořenou květinovou vůní květů plumérie a intenzivní vůně arabského jasmínu. Dokonalé navození atmosféry letních…
Caline Parfums Lait Clair W EDP 60 ml
360 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Dámská parfémovaná voda s orientálním a krémovým charakterem přináší do vašeho každodenního stylu hřejivou a smyslnou atmosféru. Vůně je postavena na harmonii sladkých a teplých tónů, které…
Versace Bright Crystal W EDT, 2 x 30 ml
od 1 500 Kč
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 100 ml
od 502 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Guess Bella Vita W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
