Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry Her W EDP, 50 ml + 75 ml tělové mléko
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 30 ml
od 984 Kč
33 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Luxusní kolínská voda Jo Malone Wild Bluebell je inspirovaná atmosférou podzimního lesa. Zahalí vás do svého hedvábného závoje a příjemně vás zahřeje. Dámská kolínská voda Jo Malone Wild…
Versace Eros pour Femme EDT, 30 ml
od 825 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Juliette Has A Gun Gentlewoman W EDP, 100 ml
od 1 284 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Juliette Has A Gun Gentlewoman je elegantní vůně pro ženy. Jedinečná kombinace svěžího ovoce v doprovodu omaných květin a dřeva vytváří originální parfém pro každodenní nošení.
Givenchy Amarige W EDT, Tester 100 ml
od 862 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Rue Broca Exotic Paradise W EDP 100 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Rue Broca Exotic Paradise představuje bohatou a smyslnou vůni, která spojuje ovocné, květinové a dřevité tóny do harmonického celku. Vytváří unikátní vonný zážitek, který osloví…
Jimmy Choo Floral W EDT, 40 ml
od 681 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Calvin Klein CK One U EDT, 15 ml
od 250 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 15 ml
Calvin Klein One je lehká, osvěžující vůně, určená pro ženy i muže. Je to přirozeně čistá vůně odpovídající novým trendům. One podtrhuje osobnost a současně se obrací na skupinu, která se s…
Yodeyma Sophisticate W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Sophisticate je smyslným parfémem pro vášnivou a silnou ženu. Vůně Yodeyma Sophisticate se otevírá krásnými svěžími tóny bergamotu a mandarinky, které se prolínají se sladkými a smyslnými, …
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 30 ml
od 1 196 Kč
40 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 60 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon W EDT, 100 ml
od 1 007 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon je charakteristická svou citrusovou vůní, která je doplněna dřevitými a květinovými tóny. Orange Horizon byla uvedena na trh v roce 2024. Toaletní voda je…
Xerjoff Casamorati 1888 Fiore d´Ulivo W EDP 100 ml
od 3 167 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Fiore d'Ulivo je citrusová aromatická vůně pro ženy z kolekce Casamorati 1888 italské značky nikových (niche) parfémů Xerjoff. Luxusní značka Xerjoff od roku 2003 nabízí osobité vůně pro ty…
Betty Barclay Pure Flower W EDP 20 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Betty Barclay Pure Flower je parfémovaná voda, která je určena pro ženy hledající jemnou a přirozenou vůni. Tato parfémovaná voda je vhodná pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas…
AVON Attraction for Her EDP, 30 ml
od 229 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
Essens W107 W EDP 50 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ambrová vůně
Máte smysl pro módu a styl? Tak potom je tato vůně stvořená pro vás. Hlava: pivoňka, frézie, liči Srdce: růže, magnólie, konvalinka Základ: ambra, cedrové dřevo
Essens w111 W P 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámský parfém Essens w111 je vzácný poklad, který ukrývá jemnou smyslnost a krystalickou čistotu. Balení obsahuje 50 ml. Hlava - granátové jablko, yuzu Srdce - pivoňka, magnólie, lotosový…
Riiffs Fleurie Violette W EDP 100 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Při výběru této parfémované vody se setkáte s elegantní a jemně oslnivou kompozicí, která kombinuje květinové a gurmánské tóny. Jedná se o typ parfému, který osloví ženy hledající sofistikovanou…
Amouage Gold W EDP, 100 ml
od 5 118 Kč
51 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- 100 ml
Amouage Gold pour Femme je prvním parfémem od značky Amouage. Parfém byl vytvořen v roce 1983 a za jeho vznikem stojí Guy Robert. V luxusním flakonu se skrývá intenzivní květinová vůně obohacena…
Ted Lapidus Rumba W EDT 100 ml
od 392 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Letní příběh vzrušující lásky k tanci, hudbě a opálenému muži je namíchaný ze sladkých a šťavnatých ovocných plodů a opojně vonících květin. Zralá švestka, chutná broskev a sladká malina se v…
Emir Super Crush W EDP 75 ml
od 368 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Paris Corner Emir Super Crush W EDP 75 ml Paris Corner Emir Super Crush je orientální parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují výrazné a přitažlivé vůně. Tento parfémovaný extrakt je…
Fcuk Her W EDT 100 ml
od 204 Kč
2,04 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Parfém Fcuk Woman je spojením francouzské elegance a provokace. Uchvátí ženy, které jsou nespoutané a moderní. Květinové vůni s orientálními motivy okamžitě podlehnete a necháte se unášet…
Houbigant Quelques Fleurs L´Original W EDP, 100 ml
od 1 441 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámský parfém Quelques Fleurs L'Original tradiční francouzské značky Houbigant byl vydán již v roce 1912. Klasika všech časů. Quelques Fleurs L'Original je jedním z nejznámějších klasických…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Dámská vůně Boss The Scent For Her v sobě snoubí elegantní tóny, které jsou doplněny dotekem šťavnatého ovoce. Svrchní tóny medové broskve a frézie vytvářejí kombinaci, která neomylně upoutá…
Givenchy L'Interdit Intense W EDP, 50 ml
od 1 537 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy představuje novou nezastavitelnou vůni L’Interdit. Hloubka a bohatství Eau de Parfum Intense vytváří orientální, květinovou a dřevitou vůni, která je mimořádně sofistikovaná. Tmavý…
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea W EDT 100 ml
od 627 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea je toaletní voda pro ženy o objemu 100 ml. Tento produkt vznikl pod rukama italského parfuméra Paola Cerizzy a byl uveden na trh v roce 2024. Toaletní…
Acqua Di Parma Rosa Nobile W EDP, 50 ml
od 1 967 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném. Bohaté složení se otevírá svěžími…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 784 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Tom Tailor Perfect Day W EDP, 50 ml
od 431 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Tom Tailor Perfect Day W EDP Tom Tailor Perfect Day je parfémovaná voda pro ženy, která přináší gurmánský zážitek pro vaše smysly. Tento parfém je určen pro ty, kdo si rádi vychutnají sladké a…
AVON Attraction Game For Her EDP 50 ml
od 306 Kč
6,12 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Vůně Attraction pulsuje svůdným akordem Hypnotic. Pokouší smysly, stimuluje mysl a provokuje tělo. Troufnete si na jiskřivé napětí, jaké jste dosud nezažila? Hlava - hruškový nektar, růžový…
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 50 ml
od 452 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Versace Woman EDP, 30 ml
od 172 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Parfém Versace Woman vypráví příběh perfektního manželství mezi módou a parfémem. Žena Versace je ztělesnění elegance, vyrovnanosti a moderního přístupu. K vůni Versace Woman se hodí elegantní…
GRÉS Cabotine Fleur W EDT, 100 ml
od 251 Kč
2,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Hlava: šeřík, mandarinka, rezeda Srdce: bílá lilie, divoká orchidej, pivoňka, květ kaktusu Základ: nektarinka, heliotropin, pižmo "Germaine Emilie Krebsová, zakladatelka značky Gres, byla…
Escada Party Love Limited Edition W EDP, 100 ml
od 496 Kč
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
- Ambrová vůně
Escada Party Love Limited Edition W EDP Parfémovaná voda Escada Party Love Limited Edition je určena pro ženy, které si užívají každý okamžik a rády jsou středem pozornosti. Tato vůně je…
Escada Sorbetto Rosso W EDT, 100 ml
od 490 Kč
4,90 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně **Escada Sorbetto Rosso** - novinka pro rok 2018. Představte si moře, slunné italské pobřeží, vítr ve vlasech, letní ovocné drinky a přesně taková je dámská vůně Sorbetto Rosso. Je určena…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, Tester 90 ml
od 1 514 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 30 ml
od 422 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Rue Broca Touche Pour Femme W EDP 100 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rue Broca Touche Pour Femme je parfémovaná voda, která zaujme svou komplexní a harmonickou kompozicí, vhodnou pro ženy hledající sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Kombinace orientálních a…
Moschino Funny! W EDT, 25 ml
od 516 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Inspired Warmth je parfémovaná voda, která přináší hřejivý a útulný pocit. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila příjemnou atmosféru. Parfémovaná voda je vyrobena…
Marc Jacobs Decadence W EDP , 100 ml
od 1 400 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Decadence ztělesňuje nejhlubší ženské pocity, přání a vášně. Květinová vůně s dřevitými tóny má půvabné vlastnosti a působí trochu exoticky, mírně…
Burberry Her Elixir EDP, 30 ml
od 1 036 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
ELIE SAAB Le Parfum Royal W EDP, 30 ml
od 592 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 30 ml
V horních tónech dámské parfémované vody ELIE SAAB Le Parfum Royal se třpytí mandarinková esence. Ušlechtilé srdce vůně odhaluje dvě tváře královny květin, turecké růže Absolute a bulharské růže…
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, náhradní náplň 100 ml
od 2 750 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Sì Passione Intense Eau de Parfum je parfémovaná voda, která představuje intenzivní ovocně-květinovou vůni. Tento parfém je vhodný pro ty, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich…
COACH Gold Parfum W P, 50 ml
od 852 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Popis produktu: Coach Women Parfum Gold Parfém Coach Women Parfum Gold prezentuje elegantní a sofistikovanou vůni, ukrytou v atraktivním flakonu. Flakon má hladký, zaoblený tvar a lesklý povrch…
Cuba Heartbreaker W EDP 100 ml + deodorant ve spreji 200 ml + tělové mléko 200 ml +…
od 189 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dárková sada Cuba Heartbreaker Women je ideální volbou pro ty, kteří hledají kompletní sadu vůní a kosmetiky pro ženy. Tato sada obsahuje čtyři produkty, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly…
Hermes L´Ambre des Merveilles W EDP, 50 ml
od 1 357 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 50 ml
Hermes L´Ambre des Merveilles. Parfémovaná voda pro ženy 50ml. .
Armaf Connoisseur Women W EDP 100 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Armaf Connoisseur Women je orientálně květinová vůně, která v sobě snoubí eleganci a sofistikovanost. Vznikla jako pocta blízkovýchodním tradicím a přináší podmanivou směs…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
