Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rue Broca Ma Belle Fantasy W EDP 100 ml
od 381 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Rue Broca Ma Belle Fantasy je svěží a poutavá vůně, která kombinuje eleganci s hravým půvabem. Je určena pro ženy, které hledají harmonickou a přitažlivou vůni, jež se hodí pro…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 239 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 100 ml
od 657 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Gisada Ambassador W EDP, 100 ml
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gisada Ambassador W EDP Parfémovaná voda Gisada Ambassador For Women přináší orientální, květinově-ovocnou vůni, která je určena pro ženy, které preferují elegantní a smyslné vůně. Značka…
Chloé Le Nectar W P, 100 ml
od 2 976 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Chloé Le Nectar je luxusní vůně pro ženy, která spojuje intenzivní a smyslnou eleganci s nadčasovou ženskostí. Její bohatá a hluboká kompozice přináší moderní interpretaci klasického…
Les Fleurs de Bach Bio parfém Šťastný den 30 ml
od 949 Kč
32 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Bio parfém Les Fleurs de Bach nejen krásně voní, ale navrací fyzickou i psychickou pohodu. Poskytuje jemnou a podmanivou vůni, u které se otevírají svěží tóny mandarinky na teplých tónech cedru…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 50 ml
od 490 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 50 ml
od 2 055 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Pure Musc Blanc od Narciso Rodriguez představuje intenzivní a zároveň jemnou vůni, která v sobě spojuje čistotu a smyslnost. Patří do kategorie chypre vůní s bílými květinovými…
La Rive Look of Woman W EDP 75 ml
od 162 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
La Rive Look of Woman je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2010. Hravá a lehká kompozice jiskří vůní exotických sadů a bude dokonalým doplňkem romantického vzhledu. Vůně…
French Avenue Coconut Leche W EDP, 100 ml
od 573 Kč
5,73 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
French Avenue Coconut Leche W EDP je parfémovaná voda, která poskytuje jedinečnou kombinaci vanilkových, kokosových a ambrových tónů. Tento parfém je určený pro ženy hledající vůni, která…
Thierry Mugler Alien W EDP, 90 ml + miniaturka EDP 10 ml
od 2 437 Kč
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Police To Be #FREETODARE W EDP 125 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
--- Police To Be #FREETODARE W EDP 125 ml - dámská parfémovaná voda Poznejte novou vůni z dílny Police, parfémovanou vodu To Be #FREETODARE o objemu 125 ml, která byla uvedena na trh v roce…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 125 ml plnitelná
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Chanel No.5 W EDT, náplň 3x 20 ml
od 2 428 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
LOEWE 001 Woman EDP 100 ml
od 2 192 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémová voda 001 Woman je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, italskou tangerinku a růžový pepř. V srdci se ukrývá santalové dřevo a egyptský jasmín. Kompozici uzavírá…
Carolina Herrera Good Girl Légére W EDP, 50 ml
od 614 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Légére parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v únoru v roce 2018 Vaše nové já V únoru 2018 přijde Carolina Herrera na trh…
LOEWE Aire W EDT, 50 ml
od 593 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Loewe Aire představuje vhodný výběr pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou květinovou vůni. Určená je pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas nebo na…
Guerlain L'Heure Bleue W EDP, 30 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Guerlain L´Heure Bleue W EDP zachycuje esenci okamžiku, kdy se den mění v noc, a obloha se zahalí do sytě modré barvy. Tato ambrově květinová kompozice přináší návykovou vonnou…
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 50 ml
od 344 Kč
6,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Violet Noir od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro všechny ženy, které mají rády výrazné a sladší vůně. Otevírá se tóny nektarinkového květu, marakuji a červeného grepu. …
Yves Saint Laurent Libre W EDT, 90 ml
od 1 724 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDT má ikonická strukturu vůně, která představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných…
La Rive Prestige Pink W EDP 100 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Prestige Pink W EDP 100 ml La Rive 315 Prestige Pink je parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují květinově-ovocné vůně. Tento produkt byl uveden na trh v roce 2025 a svými…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 50 ml
od 487 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy 50 ml.
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 15 ml
od 182 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Yves Rocher Bouquet Ambré EDP 100 ml
1 590 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- Přírodní
Parfémová voda Bouquet Ambré představuje harmonické spojení ambrových a květinových tónů, které vytváří sofistikovanou a hřejivou vůni. V jejím základu se rozvíjí jemná a intenzivní vůně…
Rasasi Al Shaghaf Pour Femme EDP 100 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Rasasi Al Shaghaf vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Květinová vůně podtrhne smyslnost každé ženy. Vůně je vhodná pro každodenní…
Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP, 30 ml
od 1 081 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP představuje bohatou a smyslnou vůni, která kombinuje intenzivní a jemné tóny. V úvodu se rozvíjí svěží a kořenitá vůně levandule, která…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
La Rive Charisme W EDP, 30 ml
od 105 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
La Rive Charisme W EDP Výrobce: La Rive La Rive Charisme W EDP představuje květinově-jantarovou parfémovanou vodu, která nabízí kombinaci hřejivých a osvěžujících tónů. Tento parfém je určen…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml 2024
od 1 957 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Victoria's Secret Hardcore Rose W EDP 50 ml
od 714 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hardcore Rose představuje intenzivní a smyslnou interpretaci moderní růže, která spojuje ovocnou svěžest s temnějším květinovým akordem a hřejivým základem. Vzniká tak vůně, …
Sol de Janeiro Danca Mística parfémovaný sprej na tělo a vlasy 90 ml
od 319 Kč
3,54 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- 90 ml
Popis produktu: Sol de Janeiro Danca Mística parfémovaný sprej na tělo a vlasy 90 ml Parfémovaný sprej Sol de Janeiro Danca Mística nabízí jedinečný zážitek v podobě vůně inspirované…
Zadig & Voltaire This Is Really Her! Intense W EDP, 50 ml
od 1 112 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Intenzivní květinově jantarová vůně This Is Really Her! Intense od Zadig & Voltaire přináší moderní a odvážnou kompozici, která doprovází svého nositele od denních okamžiků k nočním…
Ahmed Al Maghribi Opaline Wave U P 100 ml
od 369 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel No.5 W EDT, Twist and Spray 3x 20 ml
od 2 791 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
Xerjoff Casamorati 1888 La Tosca W EDP, 100 ml
od 3 368 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jde o luxusní květinovou chypre ženskou vůni s mírným zeleným akcentem. Název parfému La Tosca vychází ze stejnojmenné opery skladatele Giacoma Pucciniho, která živě a obrazně ukazuje luxus a…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 50 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Versace Bright Crystal W EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 278 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Moncler Pour Femme EDP, 150 ml
od 1 319 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vůně Moncler Pour Femme je nejprve pudrově svěží, pak smyslně květinová, až se rozloží do návykových akordů horských dřevin. Odráží jedinečnost přírody v kombinaci s moderními technologiemi. Je…
Burberry My Burberry Black W EDP, 50 ml
od 1 090 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
My Burberry Black je intenzivní a smyslná verze ikonické dámské vůně My Burberry. Vytvořil ji opět kreativní ředitel značky, Christopher Bailey, ve spolupráci s renomovaným parfumérem Francisem…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 30 ml
od 915 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tiffany & Co. znovu oslovila světově proslulého mistra parfuméra Danielu Andrier ze studia Givaudan. Nová pižmová květinová vůně je silnější variací originálu a je doslova zabalená do hřejivého…
DKNY 24/7 Electric W EDP, 100 ml
od 529 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda DKNY 24/7 Electric je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou dynamickou a energickou povahu. Vůně je inspirována pulzujícím rytmem New Yorku a přináší do každodenního…
Moroccanoil L'Originale W EDP, 100 ml
od 1 783 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Moroccanoil L'Originale je dámská parfémovaná voda, která přináší osvěžující a harmonickou vůni inspirovanou marockým prostředím. Tento produkt je navržen pro ženy, které hledají rovnováhu mezi…
Prêt à Porter Fashion Paris Collection W EDP, 100 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Prêt à Porter Fashion Paris Collection je určena pro ženy, které hledají květinovou vůni s ovocnými a dřevitými tóny. Je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 50 ml
od 226 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Ed Hardy Hearts & Daggers W EDP, 100 ml
od 426 Kč
4,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ed Hardy Hearts a dýky 30ml eau de parfum spray na dámské . vzrušující abstrat květinovými koktejl . Glitering ovoce a florals, sálavé lesy a smyslné pižma jsou kombinovány krásně . Blood orange…
s.Oliver For Her EDP 30 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
s.Oliver For Her je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň podmanivou vůni. Parfémovaná voda se vyznačuje květinovou vonnou kompozicí, která je ideální pro každodenní nošení. Flakonek…
Thierry Mugler Alien W EDP, Tester 60 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
