Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 407 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající intenzivní květinovou vůni s dřevitými a ambrovými tóny. Je inspirována přírodními nálezy hluboko v lesích, …
Michael Kors Wonderlust W EDP, 100 ml
od 799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská parfémovaná voda Michael Kors Wonderlust má gurmánské složení, v jehož centru stojí mandlové mléko s pikantním pepřem a italským bergamotem. Smyslná hlava parfémované vody se prolíná s…
Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds W EDT, 100 ml
od 265 Kč
2,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská toaletní voda. Diamonds and Emeralds je orientálně-květinovou vůní pro ženy, která byla představena v roce 1993.
Cartier Must de Cartier Gold W EDT, 100 ml
od 1 860 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Cartier Must Woman je orientální vůně pro ženy z roku 1981. Topem parfému jsou aldehydy, ananas, zelená mandarinka, galbanum, broskev, brazilský palisandr, bergamot a citron. Tento bohatý…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense W EDP 100 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název produktu: Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Výrobce: Maison Alhambra Objem: 100 ml Typ parfému: Parfémová voda Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense je dámská parfémová…
Guerlain Apres L´Ondee W EDT, 75 ml
od 1 550 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Guerlain Apres L´Ondee je toaletní voda, která přináší jemnou květinovou vůni inspirovanou čistým letním vzduchem po dešti. Tato vůně, vytvořená Jacquesem Guerlainem v roce 1906, je klasikou…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
od 2 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Yves Rocher Sur la Lande W EDP, 100 ml
1 590 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
- Přírodní
Zahleďte se do dálky, za nekončícím horizontem před vámi. Nechte se okouzlit krajinou, ve které se setkává slaný mořský vítr s divokým kvítím. Stůjte hrdě, pevně. Čelte větru, vlnám, vzestupům i…
Versace Crystal Noir W EDT, Tester 90 ml
od 1 008 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Yodeyma Iris W EDP, 50 ml
od 369 Kč
7,38 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Iris je fascinujícím parfémem plným energie pro ženu s vytříbeným vkusem. Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a přitažlivost bílé ambry vytvářejí tajemnou směs vůní pro smyslnou…
Christina Aguilera Definition W EDP, 15 ml
od 213 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 15 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Yodeyma Silk Elixir - Parfémovaná Voda pro Ženy Yodeyma Silk Elixir je rafinovaná parfémovaná voda, která oslavuje ženskou smyslnost a jemnost. Je určena pro ženy, které hledají výraznou a…
Yodeyma Prosa W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Prosa je krásná květinová vůně, která se otevírá tóny citrusů, frézie a šalvěje. Následně se rozvíjí jako kytice nádherných a svůdných květin a vy ucítíte konvalinku, fialku, jasmín, …
Giorgio Armani Terra Di Gioia W EDP, 50 ml
od 1 629 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Terra di Gioia je poctou hřejivé, smyslné a přívětivé oblasti Středomoří. Vůně se otevírá jiskřivým a něžným hruškovým akordem, který se mísí se svěžími tóny citrusů. V srdci najdeme nasládlý a…
Swiss Arabian Layali W EDP 50 ml
od 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Swiss Arabian Layali W EDP 50 ml Swiss Arabian Layali je parfémovaná voda, která v sobě kombinuje květinové a ovocné tóny, čímž vytváří harmonický a svůdný buket. Tato vůně je…
Yodeyma Black Elixir W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Intenzivní vůně kávy se sladkou směsicí likéru a vanilky vytváří tajemný a smyslný parfém. Ovocné hruškové tóny jsou v úvodu vůně smíchané s květem pomerančovníku a okořeněné růžovým…
Givenchy III. W EDT, 100 ml
od 1 457 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Givenchy III.. Toaletní voda pro ženy 100ml. Tester .
Lattafa Pride Queen Of Roses W EDP 100 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinová vůně s výrazným růžovým akordem je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou kompozici. Vůně kombinuje klasickou eleganci růže s teplými orientálními tóny, …
Swiss Arabian Shaghaf W EDP, 75 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy je navržena tak, aby oslovila smysly a podtrhla osobitost nositelky. Vůně se vyznačuje citrusovou a ovocnou kompozicí, která je doplněna o sladké a květinové tóny, čímž…
Rayhaan Pacific Aloha U EDP 100 ml
od 654 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Rayhaan Pacific Aloha je unisex parfémovaná voda, která přenáší nositele do atmosféry tropických pláží a slunečných dnů. Vůně kombinuje svěží aromaticko-ovocné tóny, které vytvářejí moderní a…
Versace Dylan Purple W EDP, 50 ml
od 1 229 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Versace Woman EDP, 50 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Versace Woman je vkusná a velmi svůdná vůně pro ženu s moderním smyslem pro krásu. Bohatá a dokonalá vůně pro většinu příležitostí. Noste ji přes den nebo i večer, vždy bude skvělá a společně…
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu W P, 80 ml
od 1 999 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Parfém Scandal Absolu od značky Jean Paul Gaultier nabízí podmanivou chyprovou vůni všem ženám, které touží po maximální přitažlivosti. Nestoudná zlatavá kompozice se stane vaší novou…
Cacharel Amor Amor W EDP, 100 ml
od 994 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Cacharel Amor Amor o objemu 100 ml je určena ženám, které preferují květinové a sladké vůně. Tento parfém je navržen tak, aby denně doprovázel moderní ženu 21. století jak při…
Parfums De Marly Valaya Exclusif W EDP, 75 ml
od 6 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfums De Marly Valaya Exclusif představuje unisex parfém, který kombinuje květinové a dřevité tóny. Objem balení je 75 ml, což zajišťuje delší dobu používání této parfémované vody. Původem je…
Al Haramain Urbanist Femme W EDP 100 ml
od 226 Kč
2,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Urbanist Femme je orientálním pohlazením na duši. Ovocné tóny prozrazující letní svěžest a zároveň noční eleganci. Kompozice, s níž se budete cítit v…
Zadig & Voltaire Zadig W EDP, plnitelná 50 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Zadig & Voltaire Zadig je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich sebevědomí a nezávislost. Tato květinově-dřevitá kompozice je ideální volbou pro ty, které…
Burberry Her Parfum W P 100 ml
od 2 094 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Burberry Her Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která spojuje jemnost květin s hřejivostí dřevitých tónů a smyslností vanilky. Tato květinově-dřevitá kompozice je určena…
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies W EDT, 100 ml
od 259 Kč
2,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Diamonds and Rubies je hebká, velmi pudrová a lehce ovocná. Broskev se mísí se šeříkem a sytou rudou růží. To celé je zabaleno do sametového srdce a závěr dokreslí svůdná ambra, jemná vanilka a…
Muhammad Ali Legacy Classic Edition Round 5 M EDP 100 ml
od 331 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Legacy Round 5 EDP by Muhammad Ali je komplexní pánská vůně, která spojuje svěží, aromatické a dřevité tóny do harmonické kompozice. V úvodu se představuje energickým spojením…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 30 ml
od 319 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Essential Parfums The Musc W EDP, 100 ml
od 2 319 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda The Musc spojuje svěží a čisté tóny s hřejivými a tajemnými akordy, čímž vytváří unikátní aromatickou kompozici. Vůně se otevírá výrazným červeným laoským zázvorem a přírodním…
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP, 35 ml
od 480 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Salvatore Ferragamo Fiamma je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek díky své komplexní a promyšlené kompozici. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež vyjadřuje jejich…
Britney Spears Believe W EDP, 30 ml
od 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Dámská parfémová voda. Parfém Britney Spears Believe je smyslná vůně pro ženy představená v roce 2007. Jiskřivé spojení exotického ovoce, lehkých květů a svůdné ambry dělají z parfému Britney…
Lattafa Opulent Musk W EDP 100 ml
od 356 Kč
3,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Opulent Musk je lehká a svěží parfémovaná voda s důrazem na bílé pižmo. Bílé pižmo, šafrán a svěží citron tvoří úvodní vrchní tón. Srdce je lehké a květinové s jasmínem a bílými květy. …
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pure W EDT, 90 ml
od 746 Kč
8,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 90 ml
Dámský parfém L'Eau d'Issey Pure od Issey Miyake byl uveden na trhu na jaře 2016. Vychází ze známého parfému L'Eau d'Issey z roku 1992. L'Eau d'Issey je vůně čisté pramenité vody, která se…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 30 ml
od 352 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně představuje třpytivou variaci. Rumeur 2 Rose je "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází spontánnost a smělost. Vůně je růžová a kloní se na sladší stranu. …
Paris Corner Arwa W EDP 100 ml
od 330 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Arwa W EDP 100 ml Arwa od značky Paris Corner je jemná a ženská parfémovaná voda, která zaujme svou harmonickou a propracovanou kompozicí orientálně-květinových tónů. Tato vůně je…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 100 ml
od 826 Kč
8,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Escada Magnetism W EDP, 50 ml
od 626 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěžeorientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Burberry Her London Dream EDP, 30 ml
od 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Chloé Chloé Intense W EDP, náplň 150 ml
od 2 079 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chloé Chloé Intense W EDP Chloé Chloé Intense je parfémovaná voda pro ženy, která zaujme svou květinově-ovocnou vůní. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a pokračuje v tradici ikonických…
NIKE Urban Soul Sweet Blossom W EDT, 30 ml
od 155 Kč
5,17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2019. Sweet Blossom z kolekce Nike Urban Soul, to je sladká exploze květinových a ovocných akordů, která vás unese na chvíli pryč z centra…
COTY Lomani AB Spirit Millionaire W EDP, 100 ml
od 295 Kč
2,95 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Lomani AB Spirit Millionaire je ovocno-květinová vůně pro ženy. Bohaté složení propojuje květinové tóny s nádechem šťavnatého ovoce. To vše je doplněno vůní sladkého medu, vanilky a pačuli. …
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori W EDP, 50 ml
od 1 292 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Imaginární zahrada květin a rostlin různých typů a barev, charakteristická pro vůně Gucci Bloom, kterou vysnil Alessandro Michele a vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, je základem i Gucci…
Eisenberg J'ose W EDP, 30 ml
od 844 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 30 ml
Objevte kouzlo produktu Eisenberg J’ose parfémovaná voda pro ženy 30 ml s Notinem.
Narciso Rodriquez For Her EDP, 150 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
VIKTOR & ROLF Good Fortune W EDP, 90 ml
od 1 068 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Nizozemské
- 90 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda VIKTOR & ROLF Good Fortune je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
