Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Prada Paradoxe W EDP, Tester 90 ml
2 636 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Parfémová voda Paradoxe je určena pro ženy, které hledají unikátní a sofistikovanou vůni. Prada Paradoxe je výsledkem práce italských mistrů parfumérie. Tato vůně je ztělesněním klasiky a…
Tommy Hilfiger Girl Forever W EDT 100 ml
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Girl Forever představuje ideální volbu pro ženy, které hledají vůni vyzařující mladistvou radost, svobodu a spontánnost. Tato květinově-ovocná kompozice je…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + EDP 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
COACH Wild Rose W EDP, 90 ml
od 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Jemná vůně je inspirovaná loukou plnou smyslných květin. Odráží pocit nekonečných možností a svobodomyslnosti. Oslní květinovými tóny růží a jasmínu. Romantická dámská vůně COACH Wild Rose se…
Jean Paul Gaultier Divine Couture W EDP, 30 ml
od 1 325 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine Couture nabízí intenzivní a dlouhotrvající vonnou kompozici, která se hodí pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Její flakon ve…
Mauboussin L'Elixir Pour Elle W EDP 100 ml
od 488 Kč
4,88 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Je určena pro tajemné svůdné ženy, které jsou rády středem pozornosti. Parfém je inspirován orientem. Na trh byl uveden v roce 2013. Srdce: Tonka, vanilka, benzoin, ambra Základ: Pižmo, …
Dolce & Gabbana Light Blue W EDP, 30 ml
od 1 307 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue je svěží a lehká vonná kompozice, která se hodí pro každodenní použití. Její citrusové tóny přinášejí okamžitý pocit osvěžení a povzbuzení, ideální…
Yodeyma Paris Atrápame EDP 100 ml
od 621 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Atrápame je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající květinově ovocnou vůni s výrazným a smyslným základem. Její kompozice je navržena tak, aby přinášela pocit radosti, lehkosti a…
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
s.Oliver For Her EDT, 50 ml
od 489 Kč
9,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Do této vůně se velmi snadno zamilujete. V úvodu se představuje kontrastní spojení osvěžujícího bergamotu, pikantního růžového pepře a liči. Se srdcem se vypravíte na cestu do rozkvetlé rajské…
MANUFAKTURA Louka W EDT, roll-on 10 ml
od 290 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- České
Toaletní voda od české značky Manufaktura je vhodná pro každodenní nošení díky praktickému balení v podobě roll-onu, které snadno umístíte do kabelky. Tato miniatura dámské vůně nabízí možnost…
Elizabeth Arden Splendor W EDP, 125 ml
od 319 Kč
2,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 125 ml
První dojem vůně Splendor je květinově-svěží. Splendor je hravá, ženská vůně pro optimistickou ženu. Hned na začátku vnímáte svůdnou vůni lilie, frézie a bergamotu, který ji dodává nejvýraznější…
Narciso Rodriguez All Of Me Floral W EDP 50 ml
od 935 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Květinová parfémovaná voda All Of Me Floral od Narciso Rodriguez přináší intenzivní a smyslnou vůni, která oslavuje ženskost a přirozenou eleganci. Vůně je založena na bohaté květinové…
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale W EDT 100 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale je toaletní voda určená pro ženy, které preferují jemné a elegantní vůně, ideální pro jarní a letní období. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela pocit…
Police To Be Goodvibes W EDP, 40 ml
od 201 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vychutnejte si pocit bezstarostnosti a pravé radosti ze života s touto vůní. Vůně ve vás vyvolá pozitivní náladu květinově-kořeněnou kompozicí. Vrchní tóny sladkého pomeranče, esence pepře a…
Anfar 1950 Artisan Noir W P, 100 ml
od 657 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Anfar 1950 Artisan Noir je dámský parfém, který spojuje intenzivní orientální charakter s bohatou květinovou elegancí a gurmánskou sladkostí. Vytvořený parfémářem Ahmedullahem Anfarem v roce…
Tom Tailor Perfect Day W EDP, 30 ml
od 259 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Přírodní
**Tom Tailor Perfect Day for Her EDP 30 ml** Parfémovaná voda Tom Tailor Perfect Day pro ženy nabízí příjemnou květinovo-gurmánskou vůni, která ztělesňuje vitalitu, radost a zvědavost. Tento…
Lancôme Miracle W EDP, 50 ml
od 528 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Yodeyma Adriana Rose W P 100 ml
od 647 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Květinová vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Luxusní dámská vůně Yodeyma Adriana Rose je ztělesněním moderní ženskosti. Hlava - růže Mai, damašková růže, bergamot, …
Saphir Due Amore W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda DUE AMORE přináší okouzlující kombinaci citrusových a květinových tónů, která osloví ženy hledající univerzální a zároveň výraznou vůni. Vhodná pro každodenní nošení i…
Chloé Chloé Intense W EDP, 30 ml
od 926 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
DKNY 24/7 W EDP, 30 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
AVON Attraction Instinct W EDP, 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Typ produktu: Parfémovaná voda AVON Attraction Instinct je parfémovaná voda, která osloví především ženy hledající výraznou a zároveň smyslnou vůni. Je ideální pro vytvoření nezapomenutelné…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 30 ml
od 462 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau Fraiche W EDT, 30 ml
od 917 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Acqua Di Gioia Eau Fraiche - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml Oblíbená dámská vůně Acqua Di Gioia přichází před létem ve svěží variantě Eau Fraiche. Flakon má stejný tvar jako jeho předchůdci…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 50 ml + 2x EDT 10 ml
od 1 622 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 50 ml
od 1 074 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně od DOLCE GABBANA je nástupce veleúspěšného parfému Light Blue. Okouzlující úvod vůně pojatý coby svěží ovocný akord kombinuje šťávu čerstvých broskví, delikátnost čínského liči a…
Afnan Supremacy Pink W EDP 100 ml
od 592 Kč
5,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Pink je plná květinových tónů. Nechte se pohltit opojnou a nekonečnou vůní všech možných růžových sadů. Růže splynou s konvalinkou a ucítíte také několik nádechů jemné pivoňky, kterou…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 30 ml
od 246 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Dermacol Aquarelle W EDP 50 ml
od 376 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Aquarelle od značky Dermacol nabízí svěží a jemnou kompozici, která je inspirovaná čistotou vody a jemností tahů akvarelového štětce. Tato vůně se hodí pro ženy, které preferují…
Cuba Tattoo W EDP, 100 ml
od 109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně pro ženy vhodná pro každodenní používání. Vůne Cuba Tattoo je hypnotickou explozí zeleného koriandru, voňavé levandule, osobitého pomerančového květu, kořenité pačuli a cedrového dřeva…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 150 ml
od 3 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Davidoff Cool Water Reborn Intense W EDP, 50 ml
od 461 Kč
9,22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Švýcarské
- 50 ml
Davidoff Cool Water Woman Reborn Intense je parfémovaná voda, která přináší moderní reinterpretaci ikonické vůně Cool Water. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají intenzivní a…
Calvin Klein Eternity Amber Essence W P, 50 ml
od 1 076 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém určený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci svěžích a teplých tónů. Otevírá se svěžími květinovými tóny angeliky a ylang ylang. Tyto vrchní…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pure Petale de Nectar W EDT, 90 ml
od 297 Kč
3,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Nová vůně L’Eau D’Issey Pure Petal de Nectar od Issey Miykake představená v roce 2019. S touto vůní chtěl designér zachytit moment čisté poezie. Stačí jen kapka a nektar se změní v nádhernou…
Yves Rocher Naturelle W EDT 75 ml
od 890 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Yves Rocher Naturelle vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. …
Oscar de la Renta Bella Essence W EDP, 100 ml
od 588 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Obnovte pocit zamilovanosti s třpytivou a působivou vůní od proslulého Oscara de la Renty. Zanechte skutečně nevšední dojem. Vůně Bella Essence zdůrazňuje krásu a evokuje nádherný pocit lásky. …
Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale W EDP 30 ml
od 918 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Kdyby vaše vnitřní síla vypadala jako nádherný nadpozemský květ, jak by asi voněla? Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale přináší magický závan opojení, odvahy a…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, náhradní náplň 100 ml
od 2 066 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 60 ml
od 1 217 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 60 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 100 ml
od 721 Kč
7,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 289 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 3x 20 ml
od 3 120 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
s.Oliver Selection Women EDT, 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Jediný pohled i přivonění k toaletní vodě pro ženy s.Oliver Selection vás přesvědčí o tom, že máte co do činění s opravdu výjimečnou vůní. Pod zátkou elegantního flakonku v bílé barvě se ukrývá…
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, náplň 100 ml
od 2 497 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Sisley Izia La Nuit W EDP, 30 ml
od 1 510 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
