Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 100 ml
od 456 Kč
4,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Chanel Chance W EDT, 150 ml
od 3 949 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 150 ml
Chanel Chance je lehká vůně plná energie a vitality, která se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí. Je vhodná ke každé…
Juicy Couture Viva La Juicy W EDP, 50 ml
od 624 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémová voda s rozprašovačem Viva La Juicy od značky Juicy Couture je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, které milují odvážné a sexy parfémy. Poprvé spatřila světlo světa v roce 2008 a od…
Yodeyma Suerte W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Provokativní, nezkrotná, divoká a neuvěřitelně svůdná, taková je parfémovaná voda Suerte od značky Yodeyma. Charakter vůně Yodeyma Suerte je tvořený kombinací orientálních a květinových…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Ariana Grande Moonlight W EDP, 50 ml
od 559 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Květinově-ovocná vůně Ariana Grande Moonlight byla uvedena na trh v roce 2017. Vůně zachycuje zářivou osobnost umělkyně a speciální vztah, který udržuje se svými fanoušky. Jejím cílem je…
Saphir Perfect Woman EDP, 30 ml
od 111 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně okouzlí vás i vaše okolí svou přitažlivou smyslností. Propracovaná vonná kompozice je originální a zcela sehraná. Otevírá se v květinových tónech jemného jasmínu, které přecházejí k…
Essens W102 W P 50 ml
od 499 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- České
Essens W102 je dámský květinový parfém. Jedná se o vášnivou vůni plnou emocí, kterou si zamilujete. Hlava - zelený šeřík, lístky sicilského citronu Srdce - květ broskve, vistárie, červená…
Maison Alhambra Glacier Bella W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Glacier Bella je parfémovaná voda, která spojuje svěží a sladké tóny do jedinečné a přitažlivé vůně. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které hledají luxusní a…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 30 ml
od 940 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 40 ml
od 423 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jimmy Choo Rose Passion W EDP je květinová parfémovaná voda pro ženy, kterou přináší renomovaná značka Jimmy Choo. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni vyzařující sebevědomí a…
Guerlain Shalimar W EDP, 90 ml
od 1 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Yodeyma Oude W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 50 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bruno Banani Vanilla Muse EDP 50 ml Bruno Banani Vanilla Muse je dámská parfémovaná voda, která osloví svou jemnou, ale přesto výraznou ambrovo-květinovou vůní. Tento parfém je navržen tak, …
Esprit Essential W EDP, 20 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Essential od Esprit je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021. Esprit dámská parfémovaná voda Essential je dlouhotrvající příjemná vůně pro ženy vyjadřující pocit čiré radosti ze…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 50 ml
od 245 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Dolce & Gabbana The Only One Intense W EDP, 50 ml
od 1 129 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Beauty uvádí květinově slunečnou vůni The Only One Intense, třetí kapitolu příběhu The Only One. Svými teplými, intenzivními tóny pomerančového květu a hřejivé vanilky oslavuje…
Hermes 24 Faubourg W EDP, 50 ml
od 1 582 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
24 Faubourg je průzračný jako úsvit (bergamot a pomeranč), je žhavý jako půlnoční slunce (bilá květina tiare, květ pomerančovníku, jasmín a iris) a je smyslný jako západ slunce (santalové dřevo, …
ELIE SAAB Le Parfum Royal W EDP, 90 ml
od 1 238 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 90 ml
V horních tónech dámské parfémované vody ELIE SAAB Le Parfum Royal se třpytí mandarinková esence. Ušlechtilé srdce vůně odhaluje dvě tváře královny květin, turecké růže Absolute a bulharské růže…
Khadlaj Haneen Rosegold W olejový parfém 20 ml
od 217 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientální parfémovaný olej pro ženy přináší intenzivní a dlouhotrvající vůni, která se stane vaším osobním podpisem. Kombinace květinových a dřevitých tónů vytváří harmonickou kompozici, která…
Jean Paul Gaultier La Favorite W EDP, 50 ml
od 2 311 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda pro ženy, která ztělesňuje odvážný a smyslný duch pařížské elegance, je určena pro ty, kdo chtějí zanechat nezapomenutelný dojem. Její intenzivní a návyková vůně se rozvíjí v…
Giorgio Armani Emporio She W EDP, 50 ml
od 1 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Italské
Giorgio Armani Emporio She je výrazná orientální vůně určená výhradně pro ženy. Mystické a cizokrajné přísady dodávají této vůni nádech exotiky a výjimečnosti. Sladké esence vanilky a cedru…
Chloé Nomade Nuit D´Egypte W EDP, 50 ml
od 1 095 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Představte si teplý, narůžovělý písek, který protéká vašimi prsty jako hedvábí, zatímco slunce zapadá za mohutnými dunami a nebe se zbarvuje do nádhernou modří. Toto jsou barvy Egypta, které…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 30 ml
od 1 211 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Jour D'Hermes - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml Jour D'Hermes je květinově-ovocná vůně pro ženy. Je určena především pro okouzlující, smyslné a éterické bytosti. Na začátku omámí ovocným…
DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry W EDP, 50 ml
od 493 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY Ice Pop Very Cherry parfémovaná voda pro ženy 50 ml DKNY představuje parfémovanou vodu Ice Pop Very Cherry, která láká svou květinově ovocnou gurmánskou vůní. Jde o limitovanou edici z…
Zimaya Inekas Solis W EDP 100 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Inekas Solis od značky Zimaya je parfémovaná voda, která přináší unikátní zážitek díky své kořeněné, ovocné a dřevité kompozici. Parfém je určen pro ženy. Složení vůně - Hlava: Pistácie, …
Guerlain Absolus Allegoria Tabac Sahara U EDP, 125 ml
od 2 627 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Tabac Sahara vás zve na smyslnou cestu do srdce pouště, kde se teplé a bohaté akordy spojují v mnohostranném vůním zážitku. Kompozice se otevírá svěžími a šťavnatými citrusovými…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 30 ml
od 1 526 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc for Her EDP představuje intenzivní a zároveň jemnou vůni, která v sobě spojuje čistotu a smyslnost. Její chypre charakter s bílými květinovými…
Bi-es Crystal W EDP, 15 ml
od 68 Kč
4,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Ajmal Shadow For Her EDP 75 ml
od 276 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Ajmal Shadow For Her. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 50 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Cuba Chic W EDP 100 ml
od 112 Kč
1,12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Svůdná, přitažlivá a originální, to je dámská vůně Cuba Chic. Vychutnejte si harmonické tóny parfému Cuba Chic každý den.
Kylie Minogue Darling 2021 EDP 30 ml
od 242 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Darling 2021 od Kylie Minogue je smyslná vůně z kategorie ambrově-vanilkových parfémů pro ženy. Tato moderní interpretace ikonického parfému byla uvedena na trh v roce 2021 a…
Baldessarini Bella W EDP, 30 ml
od 456 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají vůni, která podtrhne jejich eleganci, výraznost a sebevědomí. Bella je květinová vůně, která se vyznačuje charakterem a hloubkou. Jejím…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 50 ml
od 1 474 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP** **Výrobce**: Marc Jacobs **Objem**: 50,0 ml **Typ parfému**: Parfémovaná voda Parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect Absolute je výraznou…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 60 ml
od 1 144 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lacoste Original Pour Femme EDP je navržena jako harmonické spojení svěžesti a ženskosti, které odráží eleganci a lehkost módního stylu značky. Vůně se rozvíjí v jemné rovnováze…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 55 ml
od 910 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Dámská parfémová voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se rozvíjí v harmonické kombinaci svěžesti, květinové…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 30 ml
od 1 387 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 865 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda, která nabízí intenzivní zážitek z vůně, vhodná pro ženy, které hledají něco výjimečného. Tato parfémovaná voda přináší kombinaci…
Yodeyma White Summer W EDP, 100 ml
od 729 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma White Summer je parfémovaná voda, která přináší slunečnou a květinově-jantarovou vůni, ideální pro ženy, které milují teplé a smyslné kompozice. Vůně evokuje atmosféru letních dnů, …
Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique W EDP, 100 ml
od 1 259 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Luxusní kolekce dámských vůní Bvlgari Splendida vzdává poctu ikonickým květům, které se nesmazatelně zapsaly do historie parfémů. Bvlgari představuje sbírku vůní, z nichž každá je poctou jedné z…
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 60 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová parfémovaná voda pro ženy, která v sobě spojuje svěžest, eleganci a nádech gurmánského půvabu. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které chtějí vyjádřit svou…
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic W EDP 80 ml
od 1 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic W EDP 80 ml je parfémovaná voda pro ženy, která přináší výjimečný zážitek z vůně ve speciální sběratelské edici. Její ikonický flakon ve tvaru lodičky upoutá…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 100 ml
od 2 299 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
La Rive Lou De Pre Paradis Vanille W EDP, 90 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
La Rive Lou De Pre Paradis Vanille W EDP - Parfémovaná voda pro ženy (90 ml) La Rive Lou De Pre Paradis Vanille je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají spojení s exotikou a zároveň…
Sergio Tacchini Splendida W EDP, 100 ml
od 186 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sergio Tacchini Splendida W EDP je parfémovaná voda, která nabízí orientálně květinovou vůni vyvinutou speciálně pro ženy. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2022 a vyznačuje se elegantní a…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 30 ml
od 174 Kč
5,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Dalilight - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje…
Chloé Le Nectar W P, 30 ml
od 1 310 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Chloé Le Nectar je určen pro ženy, které hledají intenzivní a mnohostrannou vůni, která obohatí jejich každodenní život. Kombinace ambrových, citrusových a květinových tónů vytváří…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
