Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ajmal Ruby Blossom EDP W 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Ruby Blossom od značky Ajmal je ovocná parfémovaná voda navržená speciálně pro ženy. Tato vůně přináší svěží a sladké esence, které se hodí pro každodenní nošení. S ohledem na vaše potřeby při…
Yodeyma Nota W EDP, 15 ml
od 153 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Yodeyma Nota je jemná květinová vůně a skvěle se hodí, pokud chcete přivítat jaro, nebo si ho naopak připomenout, když je venku chladněji. Díky němu se budete cítit jedinečně, kouzelně a nabije…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 30 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
AVON Imari Free W EDT 50 ml
od 179 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
AVON Imari Free je toaletní voda, která přináší osvěžující a smyslný zážitek. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež kombinuje svěžest a jemnou smyslnost. Její hlavní tóny tvoří italský…
Guess Seductive Dream W EDT, 30 ml
od 303 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive Dream W EDT je dámská toaletní voda, která přináší květinově-ovocnou vůni s jantarovými prvky. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které touží po elegantním a zároveň svůdném…
DKNY Cashmere Mist W EDT, 100 ml
od 746 Kč
7,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
DKNY Cashmere Mist byl uveden na trh roku 1994. Vůně je popisována jako svůdná orientálně-dřevitá a je inspirována dotykem kašmíru na pokožku jemného ženského těla. "Narodil se z pravé vášně. …
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense W EDP, 100 ml
od 1 135 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou intenzivní a ovocnou vůní. Vůně je ovocná, což ji činí svěží a přitažlivou. Hlavní složkou je černá…
Chanel Allure Sensuelle W EDT, 100 ml
od 2 945 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Sametově smyslný hlas mladé francouzské herečky Anny Mouglalis se stal inspirací pro parfém Chanel Allure Sensuelle - mnohem svůdnější a intimnější interpretaci vůně značky Chanel. Na rozdíl od…
Chanel Chance W EDP, 35 ml
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Jennifer Lopez Promise W EDP, 30 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jennifer Lopez Promise je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich smyslnost a dodá jim pocit optimismu a štěstí po celý den. Tato vůně se hodí pro každodenní…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 40 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně přináší květinovo-ambrovou kompozici, kterou doplňují lehké minerální tóny. …
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 731 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 100 ml
od 822 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda pro ženy, která se vyznačuje květinově-ovocnou jantarovou vůní. Tato vůně osloví především ty, kdo hledají jemnost a přirozenou ženskost. Svou lehkou…
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 100 ml
od 989 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tento parfém je…
Al Haramain Musk Al Haramain Noir W olejový parfém 12 ml
od 232 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Parfémovaný olej Al Haramain Musk Noir je ideální volbou pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni s orientálním nádechem. Tento typ parfému je vhodný pro každodenní nošení, neboť…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 50 ml
od 593 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Prozkoumejte okouzlující uměleckou atmosféru italské Florencie s parfémovanou vodou Florence od značky Roberto Cavalli. Svrchní nóty v sobě kombinují osvěžující šťávu mandarinky a černého…
Elizabeth Arden Red Door Revealed W EDP, 100 ml
od 347 Kč
3,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Red Door Revealed je romantičtější verze původní Red Door. Red Door Revealed voní silnou květinovou vůní orchidejí. Potom se rozplyne do směsi vůně růže a omamné lilie. Red Door Revealed je v…
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 90 ml
od 643 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Guerlain Insolence 2021 W EDP 75 ml
od 1 842 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda pro ženy od značky Guerlain Insolence 2021 vyniká nejen svou opojnou vůní, ale také zvláštní historií, jenž ji váže k francouzskému dvoru za časů jeho největšího šarmu a…
Givenchy Organza W EDP, Tester 100 ml
od 1 260 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Smyslný a mýtický parfém, který ztělesňuje ženskou věčnost spojující eleganci s opovážlivostí a čistotu se smyslností. Současný parfém, který čerpá z uměleckého a kulturního dědictví výjimečného…
Lattafa Give Me Gourmand Whipped Pleasure W EDP 75 ml
od 497 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně, která přináší sladkost a hřejivost orientálních gourmand parfémů, je ideální pro ty, kdo hledají unikátní a smyslný zážitek. Její složení kombinuje výrazné gurmánské tóny s jemnými…
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2025 EDP, 90 ml
od 2 477 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Gucci Guilty Love Edition Pour Femme je nespoutanou oslavou lásky ve všech jejích odstínech. Spojuje jemnou ženskost s nečekaným nádechem mužské síly, čímž boří zažité konvence…
Maison Alhambra Montaigne Coco W EDP 100 ml
od 218 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která oslavuje eleganci a ženskost, přináší bohatou a sofistikovanou kompozici, jež vynikne v každé dámské sbírce. Jedná se o parfémovanou vodu, která kombinuje klasické květinové tóny s…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 50 ml
od 438 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 35 ml
od 1 339 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Montale Paris Crazy In Love W EDP, 100 ml
od 1 471 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Montale Paris Crazy In Love je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2021. Patří mezi orientálně květinové vůně, které kombinují něžné květinové tóny s hloubkou a hřejivostí…
Betty Barclay Pure Style W EDP, 20 ml
od 355 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 20 ml
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Paco Rabanne Lady Million W EDP, Tester 80 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Lattafa Sugar Plum Musk W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Sugar Plum Musk je ovocná sladká parfémovaná voda určená pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, jež kombinuje svěžest a sladkost s exotickými a smyslnými tóny. …
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 50 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml** Dámská parfémovaná voda Khadlaj Sensuos Night vás přenese do světa plného tajemství a svůdné přitažlivosti. Je navržena tak, aby poskytovala bohatý a…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 193 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Stellar je unikátní volbou pro ženy, které hledají něco výjimečného a zároveň niterně ženského. Tento produkt je moderní interpretací ikonické vůně Angel, …
Al Haramain Dazzle W EDP 100 ml
od 442 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Al Haramain Dazzle vytvoří okolo své nositelky půvabnou auru. Tato excelentní vůně je jako stvořená pro ženy s romantickou duší, které pro sebe hledají něco výjimečného. Parfémovaná voda…
Guerlain Samsara W EDT, 75 ml
od 1 550 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Objevte vůni, která vás jako zázračný elixír promění během okamžiku v dokonale svůdnou dámu. Právě toto kouzlo v sobě skrývá toaletní voda pro ženy Guerlain Samsara. Stačí jediné navonění a…
Yodeyma Amira W EDP, 100 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Yodeyma Amira je parfémovaná voda, která nabízí moderní a podmanivou vůni, inspirovanou světem snů. Je určena pro ženy, které hledají jedinečnou kombinaci vonných tónů, jež je přenesou do světa…
Lattafa Opulent Dubai W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Lattafa Opulent Dubai je parfémovaná voda podtrhující ženskost a eleganci své nositelky. Vůně je komplexní a bohatá. Její kompozice je pečlivě vyvážená, aby poskytla harmonický zážitek. Opulent…
Versace Crystal Noir W EDP, Tester 90 ml
od 870 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Rasasi Hawas Éclat W EDP 100 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rasasi Hawas Éclat, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, je novinkou na trhu z roku 2025, pocházející od renomované parfumérky Amandine Galliano. Tento parfém zaujme svým moderním pojetím…
Saphir Star de Saphir W EDP, 30 ml
199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Španělské
Parfémovaná voda pro ženy STAR DE SAPHIR od výrobce Saphir je určena těm, kteří hledají něco neobvyklého a přitom zůstávají věrní klasické eleganci. Tento parfém se vyznačuje kombinací sladce…
Rasasi Daarej for Women EDP, 100 ml
od 235 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Daarej for Women EDP 100 ml je květiniově ovocná vůně pro ženy. Kvalitní luxusní vůně s dlouhou výdrží vás zavede do říše snů a pohádek.
Versace Eros Pour Femme EDP, Tester 100 ml
od 900 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Hermes Eau Des Merveilles W EDT, 30 ml
od 997 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Dámská toaletní voda Hermes Eau des Merveilles vás svojí orientálností a dravostí vystřelí do zcela nové dimenze. Je stvořena pro ženy, které rády rozjímají, jsou kreativní a přemýšlejí nad…
Dermacol Japanese Garden W EDP 50 ml
od 531 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Smyslná parfémovaná voda Japanese Garden je inspirována rozkvetlou japonskou zahradou, kde se snoubí romantická a vzrušující atmosféra. Vyjadřuje ženskou něhu, sny a láskyplné okamžiky. Hlava…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 551 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Burberry Her Intense EDP, 50 ml
od 1 365 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana W P, 30 ml
od 1 082 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q by D&G Parfum je 30 ml dámský parfém, který kombinuje dřevité a sladké vonné tóny do jedinečné a harmonické kompozice. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které chtějí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
