Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu W EDP, 100 ml
od 4 289 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu je vůně, která spojuje eleganci, smyslnost a nadčasový francouzský šarm. Její intenzivní kompozice je určena pro ženy, které chtějí působit…
Thierry Mugler Starlicious Berry Licorice W EDT 75 ml
od 885 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Thierry Mugler Starlicious Berry Licorice je moderní gurmánská vůně, která spojuje svěží ovocné tóny s jemnými květinovými akordy a sladkou lékořicí. Vznikla jako součást kolekce…
Giorgio Armani My Way Floral W EDP, 90 ml
od 2 142 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
V roce 2022 představil Giorgio Armani kvetoucí, zářivou a květinovou vůni My Way Floral. Vůně se otevírá kombinací zelené mandarinky, petitgrainového oleje a pomerančových květů. Přichází tedy…
Jean Paul Gaultier La Favorite W EDP, 30 ml
od 1 589 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda pro ženy, která v sobě spojuje intenzivní a návykovou vůni, je určena pro ty, kdo chtějí zanechat nezapomenutelný dojem. Její aromatická kompozice vychází z hřejivého a…
Paco Rabanne Lady Million Privé W EDP, 80 ml
od 1 640 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 80 ml
Dámský parfém Paco Rabanne Lady Million Prive vyzařuje luxus, eleganci a půvab. Svůdná kompozice se otevírá hřejivými tóny dřeva v doprovodu pomerančových květů. V srdci se snoubí sladké maliny…
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense W EDP, 100 ml
od 2 863 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Objevte vůni, která odráží sílu a odhodlání, s parfémovou vodou, jež spojuje kontrastní tóny do harmonické kompozice. Tato vůně přináší intenzivní zážitek, který vyvažuje sladkost s minerální…
Elizabeth Arden Mediterranean W EDP, 100 ml
od 404 Kč
4,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Mediterranean je oslnivý květinově-dřevitý parfém pro ženy od oblíbené značky Elizabeth Arden. Smyslné květiny v kombinaci s jemnými dřevy a svěžím ovocem evokují šeptající vlny a bohaté textury…
Chanel No.5 W EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 2 447 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
Eisenberg J'ose W EDP, 50 ml
od 1 057 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 50 ml
Bohatá nabídka Eisenberg zahrnuje desítky přípravků určených pro náročné zákazníky z řad žen i mužů - parfémy, make-upy, krémy, séra, deodoranty atd. V jejich složení naleznete ty nejluxusnější…
Rasasi La Yuqawam Jasmin Whisp W EDP 75 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Jasmine Wisp je voňavá kompozice, která oslavuje ženskost a osobitou eleganci prostřednictvím propracované parfémované vody. Je zaměřena na city a smyslové požitky, díky svému citrusovému a…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 100 ml
od 587 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Versace Bright Crystal W EDT, 30 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 30 ml
od 400 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Hermes Elixir Des Merveilles W EDP, 50 ml
od 1 425 Kč
29 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 50 ml
Hermes Elixir Des Merveilles 50 ml - Parfémovaná voda. Hermes Elixir Des Merveilles - vůně pro ženy. Hermes Elixir Des Merveilles - Složení: Italský citrus, hořký pomeranč, růžový a indonéský…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 20 ml
od 520 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 20 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude EDP, 30 ml
od 707 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato parfémovaná voda pro ženy zasáhne vaše smysly, obejme vaše tělo jako druhá kůže a stane se nepostradatelnou součástí vaší ženské podstaty. Kompozice se otevírá růžovým pepřem, který se…
Dolce & Gabbana The Only One W EDP, 50 ml
od 1 060 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Italské
- 50 ml
Staňte se „tou jedinou“ s parfémovanou vodou Dolce & Gabbana The Only One, která zachycuje podstatu elegance a sofistikovaného ženství. Nechte se v úvodu okouzlit jedinečnou kombinací svěžího…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir W EDP, 30 ml
od 747 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou…
Cacharel Yes I Am W EDP, 50 ml
od 626 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Cacharel Yes I am je orientálně-květinová vůně s bohatým složením, která svým obsahem i vzhledem podtrhuje ženskost každé moderní a nezávislé ženy. Samotný flakon byl navržen tak, aby tvarem a…
Afnan Supremacy Purple W EDP 100 ml
od 679 Kč
6,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Purple je květinově ovocný elixír s hedvábně sametovou harmonií, který vás bude provázet celý den nebo noc. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020. Hlava - citrusy, ovoce Srdce -…
Loewe Loco W EDP, 100 ml
od 2 039 Kč
Dámský parfém Loewe Quizás, Quizás, Quizás EDP 100ml je květinová vůně, která vyvolává nádherné pocity, jakmile se dotkne vaší pokožky. Vůně Loewe Quizás, Quizás, Quizás vyzařuje kouzlo ženy, …
Oscar de la Renta Volupte W EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Volupte je nápadná, elegantní květinově orientální vůně se svěží ovocnou notou. Nespoutaný a smyslný parfém od světoznámého módního návrháře Oscara de la Renta.
Hermes Eau Des Merveilles W EDT, 50 ml
od 1 222 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dámská toaletní voda Hermes Eau des Merveilles vás svojí orientálností a dravostí vystřelí do zcela nové dimenze. Je stvořena pro ženy, které rády rozjímají, jsou kreativní a přemýšlejí nad…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 85 ml
od 1 856 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 85 ml
Květinová vůně pro ženy, která vyjadřuje podstatu ženskosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight W EDP, 50 ml
od 1 412 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight, která vám svými květinovými tóny…
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml
od 444 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Guess Amore Capri U EDT 100 ml je unisex parfém, který přináší květinově dřevitou vůni inspirovanou energií a atmosférou Capri. Tento parfém je vhodný pro všechny, kteří hledají svěží a zároveň…
Chanson d'Eau W EDT, 100 ml
od 188 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Svěží citrusová vůně Chanson d'Eau je inspirovaná rozkvetlou zahradou. Je plná energie a romantiky. Jedná se o toaletní vodu pro ženy. Hlava - mandarinka, listy bazalky, levandule Srdce -…
Christina Aguilera By Night W EDP, 30 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Christina Aguilera By Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, abych se cítila…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo W EDP, 100 ml
od 868 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, moderní a neotřelý koncept smyslného okouzlení. Nová vůně Salvatore Ferragamo je koncentrátem moderní ženskosti. Tato vůně je…
Lattafa Lail Maleki W EDP 100 ml
od 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Lail Maleki EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která nabízí pestrou škálu vůní z různých koutů světa. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže, kteří hledají něčím nevšední a zároveň…
Shiseido Zen W EDP, 30 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Jemná zvlhčující emulze osvěžující květinové vůně se skládá z vzácného mechu z východu, bambusu a dřeva Kyara. Je ispirací pro váš nejhlubší smysl pro harmonii, příslib jemné a hebké pleti. …
s.Oliver Pure Sense W EDT, 50 ml
od 424 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pure Sense je vhodná pro každodenní použití. Vůně se otevírá v svěžích tónech ananasu, citronu a bergamotu. Květinové tóny růže a magnólie skvěle doplňují bambusové listy v srdci vůně. Dřevité…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, 100 ml
od 1 173 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 100 ml
Parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume je ztělesněním čistoty, elegance, minimalismu. Originální, provokativní vůně Not A Perfume je zcela odlišná svým jedinečným složením od moderních parfémů. …
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense W EDP, 50 ml
od 799 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou intenzivní a ovocnou vůní. Vůně je ovocná, což ji činí svěží a přitažlivou. Hlavní složkou je černá…
Zimaya Ramsh Diva W EDP 100 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Ramsh Diva je parfémovaná voda pro ženy dostupná v balení o objemu 100 ml. Tento parfém je určen ženám, které hledají vůni kombinující jemné, sladké tóny květin s hlubšími, …
Ajmal Love Addict W EDP 100 ml
od 250 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Love Addict je svěží a květinově laděná vůně, která osloví ženy hledající romantický a zároveň živý parfém pro každodenní nošení. Její složení spojuje ovocné, květinové a…
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 75 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je svěží a jemná vůně, která oslavuje přirozenou krásu a energii přírody. Její dřevitě-květinová kompozice s jemným vanilkovým nádechem…
Ariana Grande Cloud 2.0 Intense W EDP, 100 ml
od 908 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Krémové pižmo a světlá dřeva evokují smyslné kouzlo kůže podobné kašmíru, díky čemuž je tato vůně nepopiratelně neodolatelná. Vůně byla uvedena na trh v…
Yodeyma Luxor W EDP, 15 ml
od 167 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
AVON Far Away Beyond Opulence W EDP 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně Far Away Beyond Opulence přináší bohatou a hřejivou kompozici, která spojuje květinové a kořeněné tóny s dřevitým základem. V úvodu vůně se rozvíjí jemné kardamomové mléko, které se…
Thierry Mugler Alien W EDT, 60 ml
od 986 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- 60 ml
Thierry Mugler Alien Alien-cizinec, bytost přicházející odjinud, žena pocházející z jiného světa, mimo naši všednost. Je odlišná, ale přitom nám blízká. Vyzařuje pozitivní energii, mír a magii. …
JOOP! Le Bain W EDP, 40 ml
od 353 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Thierry Mugler Alien W EDP, 15 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Escada Especially W EDP, 50 ml
od 479 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 30 ml
od 845 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Khadlaj Shiyaaka Gold W EDP 100 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s objemem 100 mililitrů kombinuje citrusové, květinové a ovocné tóny, které vytvářejí bohatou a dlouhotrvající vůni. V úvodu se rozvíjí svěží a zářivá kombinace bergamotu, …
Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream W EDP, 50 ml
od 1 795 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Italské
Projít se po sluncem zalitým Římem vám, klidně každý den, umožní dámská parfémovaná voda Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream. Díky své oslnivé vonné kompozici nechá vystoupit do popředí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
