Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Armaf Club de Nuit Women parfémový set
od 1 427 Kč
Luxusní vůně bude vždy tou pravou volbou, pokud chcete opravdu potěšit. Dámský parfémový set Armaf Club de Nuit Women, Milestone a Intense Woman v krásném balení radost obdarované ještě znásobí. …
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 50 ml
od 888 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Yodeyma Adriana Rose W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Květinová vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Luxusní dámská vůně Yodeyma Adriana Rose je ztělesněním moderní ženskosti. Hlava - růže Mai, damašková růže, bergamot, …
Saphir Due Amore W EDP, 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato dámská parfémovaná voda přichystá pro vás i vaše okolí nevšední zážitek. Buďte svůdná v každém okamžiku, nehledě na příležitost, denní dobu, či počasí. Využijte omamnou sílu její kompozice…
Oscar de la Renta Bella Rosa W EDP 100 ml
od 624 Kč
6,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Vůně, která vzdává hold růži, nazývané také jako královna mezi květinami. Vůně parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Bella Rosa, jež našla inspiraci právě v této jedinečné květině, byla na…
Guess Bella Vita W EDP, 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Kate Spade New York W EDP, 100 ml
od 1 016 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Vůně Kate Spade New York je veselým a jiskřivým ztělesněním oblíbené americké módní značky. Tato radostná a smyslná vůně oslavuje ženy a jejich smysl pro individualitu. Moderní, ovocně-květinová…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 100 ml
od 614 Kč
6,14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Paloma Picasso je velmi luxusní, elegantní, cypřišově květinová vůně. Flakon připomíná tvar náramku z palmového dřeva. Složení parfému: Hlava: koriandr, andělika, hřebíček. Srdce: ylang-ylang, …
Chanel Chance W EDT, 100 ml
od 3 150 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Chanel Chance je lehká vůně plná energie a vitality, která se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí. Je vhodná ke každé…
La Rive Cuté W EDP, 30 ml
od 98 Kč
3,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda La Rive Cute Woman byla uvedena na trh v roce 2012. Je to vůně pro ženy, které se chtějí cítit po cely den dokonale. Ztělesňuje jednoduchost a lehkost, luxus a krásu. Vonná…
Maison Alhambra Your Touch W EDP 100 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Výrobce: Maison Alhambra Typ: Parfémovaná voda Objem: 100 ml Parfémovaná voda pro ženy Your Touch For Women od značky Maison Alhambra přináší harmonii sladkých a ovocných tónů. Tato vůně je…
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP, 60 ml
od 287 Kč
4,78 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Tato vůně je určena pro půvabnou, svůdnou a charismatickou ženu s výraznou osobností, s kontrastem mezi vnitřní sílou a ryzí ženskostí. Je ženou, která si přeje být objevována a je si vědoma…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 90 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Elixir W EDP Parfémovaná voda Montblanc Signature Elixir je ztělesněním moderní ženskosti. Tato vůně je poctou smyslné ženě, která kombinuje sílu, eleganci a vášeň. Spojuje…
Christina Aguilera Unforgettable W EDP, 75 ml
od 412 Kč
5,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Christina Aguilera Unforgettable neboli nezapomenutalný je další povedený přírustek do kolekce vůní. Parfém Unforgettable je určen pro všechny sebevědomé a náruživé ženy, které chtějí udělat…
Playboy Golden Era W EDT , 40 ml
od 380 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy Playboy Golden Era je určena pro ty, které si chtějí užívat okamžiky plné radosti a dobrodružství. Tato veganská kompozice přináší jantarově květinovou vůni, která vás…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, Tester 80 ml
od 1 088 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 80 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 50 ml
od 431 Kč
8,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Německé
- 50 ml
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 50 ml
od 1 261 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
Dsquared2 Wood Pour Femme EDT, 50 ml
od 657 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dsquared2 Wood Pour Femme je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sebevědomou a smyslnou stránku. Je ideální pro ty, kteří se nebojí impulzivních rozhodnutí a chtějí podtrhnout svou…
ELIE SAAB Le Parfum W EDP, 50 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elie Saab Le Parfum je zosobněním ženskosti. Kombinace světla Blízkého východu a modernity Západu. Je to vlastně óda na světlo, která harmonizuje díky nepřetržité reakci dřeva a květin. I…
Guerlain Shalimar W EDT, 90 ml
od 1 789 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 90 ml
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 75 ml
od 425 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Christina Aguilera Violet Noir je určena pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a sofistikovaností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a spadá do kategorie…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 30 ml
od 294 Kč
9,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Elizabeth Arden White Tea je toaletní voda pro ženy. Hlava - mořské tóny, tangerinka, šalvěj muškátová, Fern Srdce - maté, bílý iris, bílý čaj Základ - ambrette, ambra, tonka fazole, …
DKNY Be Delicious Pistachio Latte W EDP 50 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Pistachio přináší sladce laděnou a gurmánsky inspirovanou vůni, která osloví ženy vyhledávající vytříbené a moderní vonné kompozice. Její orientální…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 30 ml
od 987 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Typ Parfému: Parfémovaná voda Druh Vůně: Hřejivá květinová Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP je parfémovaná voda, která představuje luxusní a koncentrovanou verzi oblíbené vůně Perfect. …
Hermes Elixir Des Merveilles W EDP, 100 ml
od 1 960 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 100 ml
Hermes Elixir Des Merveilles 100 ml - Parfémová voda s rozprašovačem. Hermes Elixir Des Merveilles - vůně pro ženy. Hermes Elixir Des Merveilles - HLAVA: klementinka, pomerančová dužina, …
Emanuel Ungaro Ungaro W EDP, 90 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Ungaro - parfémová voda s rozprašovačem 90 ml. Ungaro je orientálně-květinová dámská vůně s výrazným kořeněným akordem. Smyslná vůně, od značky Emanuel Ungaro, vám přiroste k srdci a stane se…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
od 2 418 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Saphir Green W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Green W EDP Výrobce: Saphir Saphir Green W je dámská parfémovaná voda, která se zaměřuje na ovocno-květinové tóny. Při prvním nádechu vás osvěží akordy okurky, grapefruitu a zeleného…
Gloria Vanderbilt Jardin a New York W EDP 100 ml
od 179 Kč
1,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Květinová, svěží, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - magnolie, petitgrain Srdce - jasmín, neroli, pivoňka Základ - ambra, cedr
Cerruti 1881 Image Femme EDT, 75 ml
od 332 Kč
4,43 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Hlava hruška, jasmín, černý pepř, fíky Srdce čerstvý citron, koření, máta, aldehyd Základ vzácné dřeviny, vetiver, pižmo, jantar Společník vůně pánské. Inspirující vůně pro dnešní ženy. Probouzí…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
**Yodeyma Silk Elixir W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Yodeyma Silk Elixir přináší sofistikovanou vůni, která zdůrazňuje ženskou smyslnost a jemnost. Vůně byla inspirována luxusem a…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, Tester 50 ml
od 823 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Ajmal Aurum W EDP, 75 ml
od 502 Kč
6,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 75 ml
Aurum, neboli zlato, se představuje v celozlatém flakonu a nabízí nám exkluzivní, zvláštně opojnou, a přitom jemně se linoucí vůni, která mluví řečí luxusu. Hladivý úvod nám předkládá hedvábně…
Ariana Grande Mod Vanilla W EDP, 30 ml
od 499 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Aromatická vůně
- 30 ml
Tato vůně v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení Hlava - pižmo, švestka, růžová frézie Srdce -…
Swiss Arabian Layali W parfémovaný olej 15 ml
od 385 Kč
Layali je intenzivní ovocný parfémovaný olej pro ženy, který se otevírá šťavnatými švestkami, doplněné krásnými pomerančovými květy s jarními odstíny zelených květinových tónů. Pižmový černý…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 30 ml
od 397 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Serge Lutens Ambre Sultan W EDP, 50 ml
od 1 132 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Serge Lutens Ambre Sultan orientální vůně s výraznými pryskyřicovými tóny. Exotická, hluboká a naprosto nezapomenutelná vůně.
Montblanc Signature Elixir W EDP, 50 ml
od 883 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Montblanc Signature Elixir W EDP 50 ml** **Výrobce:** Montblanc **Typ produktu:** Parfémovaná voda pro ženy **Rok uvedení na trh:** 2025 **Druh vůně:** Orientální…
Yves Saint Laurent Libre Vanille Couture W EDP, 50 ml
od 2 622 Kč
52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Yves Saint Laurent Libre Vanille Couture je parfémovaná voda navržena pro ženy, které vyhledávají eleganci a osobitost. Tato limitovaná edice přináší jantarově-gurmánskou vůni a staví do popředí…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 30 ml
od 879 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Živá a smělá, jiskřící a rozkošná - taková je dámská vůně Classique od J.P.Gaultiera. Orientálně-sladká vůně je vhodná pro každý den, který chcete prožít naplno. Splňte si svůj sen s okouzlující…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 555 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí komplexní vonnou kompozici, jež dokáže oslovit široké spektrum milovnic parfémů. Tento produkt spojuje svěžest, …
Elizabeth Arden My Fifth Avenue W EDP, 50 ml
od 302 Kč
6,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
My Fifth Avenue je dámská parfémová voda s květinově-dřevitou vůní s pižmovým základem. Hlavu tvoří citron, mandarinka, lístky fialky, ozónové a další květinové akordy. Srdce obsahuje lotus, …
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 50 ml
od 1 285 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Boss The Scent For Her Intense od Hugo Boss je květinově-ovocná vůně pro ženy. Krémová vůně pro něžné pohlaví s nebeskou krásou. Skládá se z broskví a medu. Dále z osmanthusu, kakaa a vanilky. …
Chanel Coco W EDT, 100 ml
od 2 989 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Francouzské
- 100 ml
Coco vznikla v březnu 1984 a je určená pro noční nošení. Tato ženská vůně je vyváženou směsí koření a jantaru. Je to vůně plná smyslů inspirovaná východem. Tvar flakónu byl v 80. letech malý a…
Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmine W EDP, 100 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmine v sobě spojuje květinové a ovocné tóny. Je ideální pro dámy, které hledají smyslnou a ženskou vůni s nádechem romantiky. Průhledná…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 30 ml
od 262 Kč
8,73 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Paloma Picasso Paloma Picasso. Paloma Picasso Paloma Picasso EDP 30ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paloma Picasso Paloma Picasso EDP 30ml W. .
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 50 ml
od 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense For Women je navržena pro ženy, které si oblíbily intenzivní a hluboké vůně s výraznými květinovými a kořeněnými tóny. Tato vůně byla uvedena na trh v…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
