Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Davidoff Cool Water for Her EDP, 100 ml
od 960 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 50 ml
od 587 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 30 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 100 ml
od 1 882 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která nabízí bohatou a intenzivní květinovou vůni. Je navržena tak, aby podtrhla vaši osobnost a dodala vám pocit sebejistoty a sebelásky. Perfect…
Xerjoff Casamorati 1888 La Tosca W EDP, 30 ml
od 1 440 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jde o luxusní květinovou chypre ženskou vůni s mírným zeleným akcentem. Název parfému La Tosca vychází ze stejnojmenné opery skladatele Giacoma Pucciniho, která živě a obrazně ukazuje luxus a…
Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night W EDT, 30 ml
od 297 Kč
9,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Toaletní voda pro ženy Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night je mladistvou a volnomyšlenkářskou vůní, která se hodí pro každou večerní příležitost. Je oslavou krásné ženy, která se nebojí užít…
Afnan Souvenir Desert Rose W EDP 100 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Afnan Souvenir Desert Rose vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Hermes Eau Des Merveilles W EDT, 100 ml
od 1 440 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská toaletní voda Hermes Eau des Merveilles vás svojí orientálností a dravostí vystřelí do zcela nové dimenze. Je stvořena pro ženy, které rády rozjímají, jsou kreativní a přemýšlejí nad…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 30 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Jennifer Lopez Enduring Glow W EDP, 30 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Vůně inspirovaná vnitřní silou, krásou a zářivostí. Dámská parfémová voda Enduring Glow značky Jennifer Lopez vás oslní svou energií a jasem. Dřevitě-květinová vůně osloví moderní a svobodné…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 100 ml
od 1 693 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Intenzivní dámská toaletní voda Jean P. Gaultier Classique představuje překrásnou, romanticky smyslnou a rafinovaně vyzývavou vůni skládající se z hravého mixu květinově - ovocných esencí. Byla…
AVON Perceive Dew W EDT 50 ml
299 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Avon Perceive Dew toaletní voda dámská 50 ml Dámská toaletní voda Avon Perceive Dew zaujme svou svěžestí a jemností, která připomíná vůni rozkvetlé louky a mořského vánku. Tento produkt je…
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2025 EDP, 50 ml
od 1 839 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Gucci Guilty Love Edition Pour Femme je nespoutanou oslavou lásky ve všech jejích odstínech. Spojuje jemnou ženskost s nečekaným nádechem mužské síly, čímž boří zažité konvence…
Gucci Guilty Absolute Pour Femme EDP, 90 ml
od 1 602 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v lednu 2018. Gucci představuje novou kapitolu v příběhu vůně Gucci Guilty. Oslavuje myšlenku, že si sami můžeme určit milostné spojení, osvobozeni od…
La Rive Elegant Woman EDP, 30 ml
od 105 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svůj osobitý styl a sebevědomí. Vůně kombinuje květinové a ambrové tóny, které vytvářejí výraznou a dlouhotrvající vůni. Je vhodná pro…
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 90 ml
od 2 832 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší svěží a lákavou interpretaci klasické vůně Black Opium. Tento parfém spojuje intenzivní kávové a květinové tóny s…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Sisley Izia W EDP, 50 ml
od 2 090 Kč
42 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Svěží, nezkrotná a jedinečná jako růže Malého prince, naplňuje první hodiny jejich vůní a doplňuje je dlouhotrvající vůní svěžích citrusů. Isabelle d’Ornano vždy preferovala nižší vázu, čajovou…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 25 ml
od 381 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového…
Calvin Klein Euphoria Signature Elixir W P, 30 ml
od 1 390 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém intense pro ženy, který vyniká svou intenzivní a smyslnou kompozicí, je ideální volbou pro ty, kdo hledají výraznou a elegantní vůni. V jeho srdci se prolínají květinové tóny s hřejivým…
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 60 ml
od 353 Kč
5,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 60 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 50 ml
od 1 955 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Blush je určena pro ženy, které hledají jedinečnou a originální vůni, která odráží jejich osobnost. Kombinace svěžích ovocných a květinových tónů vytváří…
B.U. Absolute Me W EDT 50 ml
od 259 Kč
5,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně inspirovaná posledními trendy v designu a selektivních vůních. Absolute Me je květinově ovocná. Jejími hlavními vůněmi jsou mandarinky, hruška William a jablko Granny Smith. V srdci vzkvétá…
Jil Sander Sunset Intense W EDP 30 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jil Sander Sunset Intense je smyslnou a intenzivní vůní, která osloví ženy hledající luxusní a sofistikované vonné vyjádření. Kombinuje v sobě prvky ambrové, chypre, citrusové, …
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 30 ml
od 285 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Smyslnost a síla svůdnosti. První vůně Christiny Aquilery je určena ženám, které se cítí silné a užívají si své ženskosti. Směs ovoce v hlavě vůně, kterou doplňuje květinové srdce s kapkou…
Essens W115 W EDP 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Okouzlující andělská vůně, jejíž sladké tóny vás přenesou do dětství. Hlava: meloun, kokos, pomeranč, skořice, jasmín, bergamot, cukrová vata Srdce: med, meruňka, ostružiny, švestka, …
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 50 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Bruno Banani Radiant Woman je určena pro ženy, které hledají vůni s orientálním nádechem. Vůně je kombinací ovocných, citrusových a kořenitých tónů. Tato směs vytváří harmonický…
COACH Wild Rose W EDP, 50 ml
od 721 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Jemná vůně inspirovaná loukou plnou smyslných květin. Odráží pocit nekonečných možností a svobodomyslnosti. Oslní květinovými tóny růží a jasmínu. Romantická dámská vůně COACH Wild Rose se…
Yardley of London English Rose W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Rose je dámská toaletní voda s objemem 125 ml. Tato toaletní voda je charakteristická svou svěží a květinovou vůní, která je doplněna tóny citrusů. Vůně je inspirována…
Narciso Rodriguez Narciso W EDP, 90 ml
od 1 397 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 90 ml
Módní návrhář Narciso Rodriguez s kubánským původem se narodil v New Jersey roku 1961. Jeho rodiče velmi protestovali proti tomu, aby se stal módním návrhářem, ale i přes jejich nevoli se…
Giorgio Armani Sì W EDP, Tester 100 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Maison Alhambra Philos Rosso W EDP, 100 ml
od 216 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Vůně je věnována kráse růže, královně všech květin, která zahajuje přehlídku smyslnosti. Něžná fialka a karafiát v srdci vůně prostoupí aromatické tóny borovice a zemitého pačuli. Sladkou tečkou…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, 30 ml
od 1 280 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir v objemu 30 ml je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající výraznou a komplexní vůni. Tento parfém je produktem renomované značky Jean Paul…
Burberry Her Intense EDP, 30 ml
od 936 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Diesel Loverdose W EDP, 30 ml
od 579 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Loverdose - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml + sprchový gel 50 ml. Loverdose od značky Diesel je představovaná jako dokonalá zbraň určená ke svádění. Údajně obsahuje molekuly, které…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 100 ml
od 1 328 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Al Wataniah Sabah Al Ward W EDP 100 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Al Wataniah Sabah Al Ward je dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest citrusů, květinovou eleganci a hřejivý orientální základ. Její charakter je lehký, ale zároveň smyslný, vhodný pro…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 807 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDP Yves Saint Laurent Libre je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro ženy, které vyznávají hodnoty…
Kenzo World W EDP, 75 ml
od 1 112 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte svět s vůní parfémované vody Kenzo World značky KENZO, která se stane vaším třetím okem. Vůně se totiž ukrývá za velmi originálním designem flakonku ve tvaru oka, právě symbol oka je tak…
La Rive Destinée W EDP 90 ml
od 199 Kč
2,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Orientální aromatická vůně pro ženy je od značky La Rive. Je to alternativa vůně Yves Saint Laurent Libre. Parfémová voda Destinée je z rodiny orientálních a fougèrových vůní pro sebevědomé, …
Oriflame Amber Elixir W EDP 50 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně inspirovaná tajemnou krásou jantaru je obklopená atmosférou klidné smyslnosti. Vřelé dlouhotrvající tóny černého rybízu a mandarinky se rozvíjejí ve slunečnici a mystické ambře a doznívají…
Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night W EDT, 20 ml
od 199 Kč
9,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 20 ml
Toaletní voda pro ženy Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night je mladistvou a volnomyšlenkářskou vůní, která se hodí pro každou večerní příležitost. Je oslavou krásné ženy, která se nebojí užít…
Elizabeth Arden Provocative Woman EDP, 100 ml
od 423 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Úžasná nová vůně od Elizabeth Arden - Provocative Woman je plná fantazie. Provocative Woman oslavuje schopnost ženy fascinovat a přitahovat muže svojí krásou. Je impulzivní, vábivá a přináší…
Hugo Boss Hugo Woman EDP, 75 ml
od 741 Kč
9,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 75 ml
Hugo Woman od značky Hugo Boss je květinovo-ovocná vůně, která kombinuje neočekávané přírodní ingredience. Je to fúze tradičních ženských tónů a neočekávaných mužských tónů. Vrchní tóny se…
Trussardi Trussardi W EDP, 90 ml
od 802 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Trussardi Trussardi je květinová vůně uvedena na trh v roce 2021. Skrz naskrz italská vonná kompozice složená parfumérkami Julií Massé a Violaine Collas využívá sérii typických ingrediencí…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 200 ml
od 1 572 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 50 ml
od 177 Kč
3,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
