Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kayali Vanilla 28 W EDP, 50 ml
od 2 449 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Kayali Vanilla 28 nabízí delikátní vonnou kompozici, která osloví zejména milovnice sladkých a dřevitých vůní. Tento produkt přináší intenzivní a hřejivé aroma, které je ideální…
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 50 ml
od 1 307 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP, 30 ml
od 1 168 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Zapomeňte na lásku, jak ji definuje svět. Prožijte ji podle vlastních pravidel. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Intense je odrazem moderního vyznání lásky a vyzývá k osvobození…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Boucheron Pour Femme W EDP, 100 ml
od 707 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Květinově-ovocná dámská vůně Boucheron Pour Femme je moderní a harmonická. Bohatá vůně se sladkým a jiskřivě-ovocným nádechem, zdůrazňující harmonii květinové rozkoše. Určena elegantním ženám, …
Iceberg Twice W EDT, 100 ml
od 319 Kč
3,19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Když k ní přivoníte, cítíte zpočátku jemné tóny bílých květů a vodních květin. Poté přijde výrazný a zářivý akord, který v sobě spojuje meloun a broskev se zelenými tóny afrikánu. Srdce je…
Women´secret Intimate Delight W EDP, 30 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Intimate Delight od Women'secret je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající výraznou a smyslnou vůni, jež se snadno stane jejich osobní vizitkou. Tento parfém se představuje v sytě růžovém…
Al Haramain Junoon Noir W EDP 75 ml
od 749 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 75 ml
Junoon Noir z kolekce Junoon je orientálně-květinová vůně pro ženy. Úvodní svěží tóny patří bergamotu a citrusu kumkvat. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky, fialky a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Chanel Coco W EDP, 100 ml
od 4 107 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Složení a popisHlava Květy tuniského pomeranče, sicilská mandarinka Srdce Turecká růže, orientální jasmín, mimósa, ylang-ylang Základ Fazole tonka z Brazílie a Venezuely, indonéské pačuli, …
Christian Dior Joy by Dior W EDP, 50 ml
od 2 058 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Je koncipována jako vůně plná energie, živosti, jemnosti, štěstí a dobré nálady. Vůně která v sobě nese živý úsměv z květin a citrusových plodů, hladké pohlazení lesů a klid pižma. Vůně s tisící…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 100 ml
od 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
Výrobce: Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém nese květinově ambrovou vůni, jež je ideální volbou pro ty, …
Laura Biagiotti Roma W EDT, Tester 100 ml
od 594 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
S vůní Roma, vyjádřila Laura Biagiotti lásku k věčnému městu Řím, ve kterém žila a pracovala od svého mládí. Roma patří k orientálně kořeněným vůním. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, …
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Typ produktu: Parfém Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu poskytuje intenzivní vůni, jež vyniká svou květinově-ovocnou kompozicí s gurmánskými akordy. Tento parfém je ideální volbou pro večerní a…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 75 ml
od 1 799 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tato smyslná květinová vůně vás zahalí kyticí kosatců, jejichž vůně vás bude provázet po celý den. Známá parfemářka Daniela Roche Andier vůni koncipovala jako pižmově květinovou. Úvodní tóny…
Chloé Chloé Intense W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 079 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
Yodeyma White Summer W EDP, 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Popis produktu: Yodeyma Paris White Summer W EDP je parfémovaná voda, která nabízí příjemný únik na sluncem zalité tropické pobřeží. Tato vůně je jakousi oslavou…
Estée Lauder Sensuous W EDP, 50 ml
od 502 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Estee Lauder Sensuous je orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Toužíte po zajímavé vůni, která bude vhodná spíše na večerní radovánky? Nechcete nevýrazné svěží parfémy, které nic nevydrží a mnohdy…
Calvin Klein Obsession W EDP, 50 ml
od 362 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Police To Be Born To Shine W EDP, 125 ml
od 365 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Pro všechny ženy, které jsou zrozeny k tomu, aby zářily, je určená tato parfémovaná voda. Jedná se o vůni, jež vás zaujme s jediným přivoněním i pohledem. Tato parfémovaná voda byla na trh…
Afnan Kiaana Angel W EDP 100 ml
od 581 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Kiaana Angel od značky Afnan je dámská parfémovaná voda, která nabízí podmanivou a lehkou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a šarm v každodenním životě. Parfémovaná voda je…
Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris W EDT 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris – toaletní voda pro ženy 100 ml** Laura Biagiotti představuje toaletní vodu Aqve Romane Rubus Maris, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 100 ml
od 1 557 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P Parfém Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum je určen pro ženy, které hledají vůni, jež je ženská, hravá a sebevědomá. Tento parfém je produktem luxusní značky…
Yodeyma Berlue W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Květinová směs tohoto parfému společně s vanilkovými tóny vyvolává nezapomenutelnou vůni. Jeho osobité delikátně silné aroma probouzí nespočetné pocity. Hlava - pomerančový květ Srdce -…
Estée Lauder Cinnabar W EDP, 50 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Cinnabar 50 ml - Parfémová voda s rozprašovačem. Estee Lauder Cinnabar - vůně pro ženy. Estee Lauder Cinnabar - HLAVA: jasmín, pomerančový květ, tangerinka, broskev SRDCE: hřebíček, …
Paco Rabanne Olympéa Solar W EDP, 30 ml
od 704 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Olympéa Solar je intenzivní parfémovaná voda od Paco Rabanne. Vůně představující bohyni Amazonky, divoká a nezávislá. Světelný záblesk smyslného jasu odhaluje mnoho jejích podob. Na trh byla…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 50 ml
od 1 037 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Lancôme Idôle Power Intense W EDP, 25 ml
od 1 093 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lancôme Idôle Power Intense je parfémovaná voda, která přináší dřevitě-květinovou vůni z řady Idôle. Kombinuje krémové a zářivé tóny santalového dřeva s bohatou vůní růže. Výsledkem je…
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 25 ml
od 681 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Chanel Chance W EDT, 3 x 20 ml
od 1 879 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Chance Eau Tendre - toaletní voda s rozprašovačem - náplň (3 x 20 ml) 60 ml. Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s…
Zadig & Voltaire This Is Really Her! Intense W EDP, 100 ml
od 1 526 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato intenzivní vůně je dalším pokračováním oblíbené série This Is! a je určena pro ženy, které hledají vzrušení a dobrodružství v každém dni. Parfémovaná voda This Is Really Her! Intense je…
Chloé Le Parfum W P, náplň 150 ml
od 1 713 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Náhradní náplň
Chloé Le Parfum je moderní a nadčasová dámská vůně, kterou navrhl parfumér Romain Almairac. Tento parfém přináší sofistikovanou kompozici, která nabízí harmonii květinových a hřejivých tónů. Je…
Kayali Vanilla 28 W EDP, 100 ml
od 2 950 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Kayali Vanilla 28 EDP je parfémová voda, která nabízí jedinečnou a komplexní vůni, která osloví milovníky sladkých a dřevitých tónů. Tento produkt představuje harmonii mezi krémovým jasmínem a…
Victoria's Secret Tease Candy Noir W EDP 100 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Aromatická vůně
Victoria's Secret Tease Candy Noir W EDP 100 ml je parfémovaná voda pro ženy, která spadá do kategorie orientálně-vanilkových vůní. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2021, je dílem parfuméra…
Yodeyma Oude W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Mustang Pink Signature W EDP 30 ml
od 229 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémová voda Mustang Pink Signature přináší harmonické spojení svěžích a hřejivých tónů, které vytváří jedinečnou vůni pro každodenní nošení. V jejím základu se prolínají ambrové, …
Saphir Perfect Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně okouzlí vás i vaše okolí svou přitažlivou smyslností. Propracovaná vonná kompozice je originální a zcela sehraná. Otevírá se v květinových tónech jemného jasmínu, které přecházejí k…
MEXX Black Woman EDP, 30 ml
od 262 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
MEXX Black Woman Jsem připravena uspět ! Elegantní a trendy, chytrá a sexy to je nový Mexx black woman. V černé se cítím připravena čelit novým výzvám... S " Mexx Black " se cítím plná energie a…
Carolina Herrera CH W EDT, 100 ml
od 1 407 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
CH - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Vůně, která připomíná nespoutanost a bezstarostnost mladých. Rozhodni se pro co chceš, ale dotáhni to až do konce! Tohle není parfém pro usedlou ženu, …
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml
od 836 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Guess Seductive Dream W EDT 50 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná jantarová vůně přináší přirozenou ženskost a lehkou intenzitu, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny, které vytvářejí zasněný nástup. …
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 30 ml
od 121 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
ELIE SAAB Le Parfum W EDP, 90 ml
od 1 110 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
Elie Saab Le Parfum je zosobněním ženskosti. Kombinace světla Blízkého východu a modernity Západu. Je to vlastně óda na světlo, která harmonizuje díky nepřetržité reakci dřeva a květin. I…
Lattafa Velvet Rose W EDP 100 ml
od 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Velvet Rose od značky Lattafa je květinová ambrová parfémová voda pro ženy. Tato parfémová voda zachycuje jedinečnou a sametovou vůni růže, květiny, která je smyslná, opojně přitažlivá a…
Yodeyma Kara W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svýmy zelenými a vodními tóny vyjadřuje tento parfém smyslnost. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Kara je stimulující vůně pro živou a veselou…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDP, 35 ml
od 2 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská parfémovaná voda, která přináší třpytivé, květinové a dřevité aroma. Tato vůně je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro speciální příležitosti, kdy chcete…
AVON Rare Onyx W EDP 50 ml
od 166 Kč
3,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rare Onyx dokáže svou sofistikovanou sílou zářit jako drahokam. Pokud chcete být nepřehlédnutelná a ráda si užíváte pozornosti okolí, nechte se obklopit nezaměnitelnou vůní, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
