Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 100 ml
od 2 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 75 ml
od 320 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 30 ml
od 309 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Saphir New Mazurca W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní květinová vůně Saphir New Mazurca je romantická v každém koutku své vonné esence. Ukrývá v sobě kouzlo spojení mezi mužem a ženou. Symfonii vůní zahajují svěží zelené tóny, šťavnaté…
Chanson d´Eau Rose W EDT, 100 ml
od 177 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Tato toaletní voda s omamnou vůní květů dokonale sedne každé romantické duši. Hlava -…
Armand Basi In Red W EDP, 100 ml
od 641 Kč
6,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Hlava - zázvor, klementinka, bergamot, kardamón Srdce - lilie, jasmín, fialky, …
Guess Seductive Blue W EDT, 30 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, jež jemně podtrhnou vaši přirozenou krásu a smyslnost. Tento parfém je vhodný pro ženy, …
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 50 ml
od 1 999 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Jean Paul Gaultier Divine Couture W EDP, 100 ml
od 2 068 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine Couture představuje spojení ovocných a jantarových tónů, které vytváří dlouhotrvající a intenzivní vůni. Její charakter je inspirován světem…
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 80 ml
od 1 992 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Lanvin Arpege W EDP, 100 ml
od 511 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Arpege vznikl v roce 1927. Jeanne Lanvinová ho věnovala své dceři Marguerite a parfém se tak stal vyjádřením mateřské lásky. Zlatý symbol ženy s dcerkou na flakónu Arpege, to jen potvrzuje. …
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Giorgio Armani Sì W EDP, náplň 100 ml
od 1 773 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu W EDP, 50 ml
od 3 237 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu je moderní interpretací ikonické řady COCO MADEMOISELLE, která přináší intenzivní a sofistikovanou vůni pro ženy. Její kompozice spojuje…
Guess Seductive Blue W EDT, 50 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Guess Seductive Blue je navržena pro ženy, které hledají jemnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich přirozený půvab. Vytvořená s důrazem na eleganci a lehkost, tato vůně…
Jennifer Lopez Live Luxe W EDP, 100 ml
od 415 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Svěží, sladší, květinově-ovocná dámská vůně. Inspirována leskem a pozlátkem celého světa, nová vůně Live Luxe od Jennifer Lopez je čistou esencí smyslů oslavující temperament, divoký rytmus a…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 30 ml
od 1 059 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Pulp je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek díky své neobvyklé kombinaci vůní. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají něco více než jen běžný…
Lanvin Marry Me W EDP, 75 ml
od 607 Kč
8,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Lanvin Marry Me je vůně pro randění a lásku, romantiku a smyslnost, je elixírem dobré nálady. Marry Me je určena pro dívky a ženy, které si užívají bláznivou lásku, zamilovanost a soulad s…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 50 ml
od 563 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 60 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je vyjádřením odvážných návrhů Jimmy Choo. Elegance a půvab vůně navozují pocit vzrušujících večerů a nezapomenutelných okamžiků. Samotný flakón vůně se pyšní výrazným…
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 150 ml
od 4 300 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Chanel Chance Eau Tendre…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 80 ml
od 917 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Escada Especially W EDP, 75 ml
od 543 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 75 ml
od 992 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je inspirována japonskou modří, …
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 50 ml
od 1 631 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 50 ml
od 865 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 30 ml
od 962 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
Agent Provocateur Provocateur W EDP, 200 ml
od 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní klasika Agent Provocateur se skládá z exotických a svůdných složek - opojného jasmínu, temného vetiveru, vzácného šafránu. Agent Provocateur Provocateur je provokativní sexy parfém, …
Guerlain L'Instant de Guerlain W EDP 75 ml
od 1 430 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Guerlain L'instant de Guerlain je parfémovaná voda pro ženy. Tento produkt pochází od francouzského výrobce Guerlain, který je známý svými kvalitními a originálními vůněmi. Jedná se o…
Elizabeth Arden Beauty W EDP, 100 ml
od 254 Kč
2,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elizabeth Arden Beauty, tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 30 ml
od 989 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Dior Miss Dior 2024 W P, 50 ml
od 2 200 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior 2024 je dámský parfém, který představuje oslavu ženskosti, elegance a lásky. Parfém je součástí řady Miss Dior, která je určena pro romantickou ženu, která věří v pravou lásku. …
Paris Corner Rua W EDP 100 ml
od 371 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Rua EDP je parfémovaná voda, která spojuje svěžest, sladkost a eleganci v moderní květinově-ovocné gurmánské kompozici. Vhodná je pro ženy, které hledají vyváženou vůni pro…
ELODE Life Is A Dream W EDP 100 ml
od 145 Kč
1,45 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská vůně Life is a Dream představuje romantickou záležitost v podobě elegantní a smyslné vůně, která vás zaujme svým okouzlujícím květinovým nádechem. Vůně šeříku jako základ vám dopřeje…
Montblanc Femme Individuelle EDT, 75 ml
od 523 Kč
- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Mont Blanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem, má svoji duši. Z této vůně vyzařuje sebejistota, nezávislost a zanechává dlouhotrvající dojem. Velmi mužný a jednoduchý…
Pepe Jeans For Her EDP, 30 ml
od 338 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Pepe Jeans For Her je orientálně-vanilková vůně pro ženy. Hlavu tvoří jemné tóny mandlí, tangerinka a marshmallow. V srdci ucítíte kombinaci sladké vanilky, mandlového mléka a vodky. Kompozici…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, náplň 150 ml
od 914 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Versace Crystal Noir W EDP, 30 ml
od 945 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 100 ml
od 192 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest zeleného čaje s jemně gurmánskými tóny, představuje moderní orientálně-květinovou kompozici pro ženy. Lehká intenzita vůně zaručuje její univerzálnost a vhodnost pro…
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP 50 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém patří do květinově-dřevito-pižmové kategorie a nabízí bohatou paletu vůní, jež se…
AVON Treselle W EDP 50 ml
od 188 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Exkluzivní květinová vůně, v níž se prolínají horní složky pepře a lékořice s tuberancií, lotosem a růží v srdci vůně. Tuto výjimečnou symfonii doplňují spodní tóny mošusu, kosatce a orchideje…
Yodeyma Iris W EDP, 15 ml
od 159 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 15 ml
Tato magická orientální vůně Yodeyma Iris stojí na třech základních složkách jasmín, kašmírové dřevo a magická ambra, tyto tři magické instance parfému Yodeyma Iris vám otevřou magickou bránu…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 30 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 50 ml
od 1 775 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea představuje harmonické spojení svěžích vodních akordů, romantických květin a hřejivých základních tónů. Tato květinově-akvatická vůně oslavuje…
Burberry Brit W EDT, 100 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 540 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
