Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml
od 827 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
DKNY 24/7 W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
L'Occitane Fleurs de Cerisier W EDT, 50 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda L’Occitane Fleurs de Cerisier přináší jemné a něžné květinové okouzlení, které se hodí pro každodenní nošení. Její vůně je inspirována třešňovými květy, které symbolizují jarní…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 80 ml
od 1 537 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Pro rok 2014 uvádí Carolina Herrera novou vůni 212 VIP Rosé, která je zrozena, aby byla srdcem a duší té nejlepší party v NYC. Svou svěží, bezstarostnou atmosférou přináší 212 VIP Rosé ještě…
Chopard Wish W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum W EDP, 30 ml
od 1 075 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum je skandální vůně podtrhující ženskou smyslnost. Ve vonné kompozici ucítíte vanilku, karamel, bílé květiny, bonbony a v dráždivém kontrastu i sůl. Vůně je…
Kylie Cosmetics Cosmic Kylie Jenner W EDP, 50 ml
od 950 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda Cosmic Kylie Jenner od Kylie Cosmetics je volbou pro ty, kteří hledají vůni s jantarově-květinovým charakterem. Nabízí bohatou a výraznou vůni, která je ideální pro použití…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 50 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…
Neness Excitement Woman W EDP 33 ml
129 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Ovocně květinová vůně s orientálním nádechem pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti je určená pro energické a sebejisté ženy, které ví, co chtějí. Omámí vás vůně granátového jablka, …
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Její vonná kompozice kombinuje květinové a…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 100 ml
od 730 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 100 ml
od 799 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Prada Paradoxe Intense W EDP, náplň 100 ml
od 2 126 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Prada Paradoxe Intense je dřevitá a květinová vůně, která v sobě skrývá silu tajemného vyjádření ženskosti. Její složky, které jsou typické pro jemné vůně, jsou zde zesílené, aby dosáhly…
Tom Ford Café Rose W EDP, 30 ml
od 1 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně zachycuje divokou smyslnost rafinované růže obohacené o nečekaný nádech tmavé kávy. Je obohacená o esenci turecké a bulharské růže. Vůně je uložena v průsvitném růžovém flakonu s růžovým…
Lattafa So Poudreé Musk W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Lattafa So Poudrée Musk je navržena pro ty, kteří hledají jemný a elegantní zážitek. Pochází od výrobce Lattafa a je součástí kolekce Tameen Collection. Vůně byla uvedena na trh…
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 50 ml
od 1 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Giorgio Armani Emporio She W EDP, 30 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Italské
Giorgio Armani Emporio She je výrazná orientální vůně určená výhradně pro ženy. Mystické a cizokrajné přísady dodávají této vůni nádech exotiky a výjimečnosti. Sladké esence vanilky a cedru…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 100 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP 100 ml Issey Miyake představuje svou novinku v podobě intenzivní parfémované vody L'Eau d'Issey Intense. Tento dámský parfém si klade za cíl zachytit…
Armaf Odyssey Candee W EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Armaf Odyssey Candee představuje sladký a podmanivý zážitek pro ženy, které si potrpí na hravé a ovocné vůně plné elegance. Tato vůně, vytvořená značkou Armaf, je ideálním…
Shiseido Zen W EDP, 50 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Jemná zvlhčující emulze osvěžující květinové vůně se skládá z vzácného mechu z východu, bambusu a dřeva Kyara. Je ispirací pro váš nejhlubší smysl pro harmonii, příslib jemné a hebké pleti. …
Versace Eros pour Femme EDT, 50 ml
od 826 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 30 ml
od 845 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir je parfémovaná voda, která přináší zářivou a energickou vůni inspirovanou rozkvětem vanilky. Její složení kombinuje svěží a ovocné tóny, které evokují pocit…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 30 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Lattafa Pride Queen Of Arabia W EDP, 100 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Pride Queen Of Arabia W EDP Queen of Arabia je parfémovaná voda pro ženy od značky Lattafa Perfumes. Jedná se o orientálně-květinovou vůni, která spojuje prvky orientální elegance s…
Saphir Select Blue W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude EDP, 100 ml
od 1 165 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato parfémovaná voda pro ženy zasáhne vaše smysly, obejme vaše tělo jako druhá kůže a stane se nepostradatelnou součástí vaší ženské podstaty. Kompozice se otevírá růžovým pepřem, který se…
DKNY Women Energizing W EDP, 30 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 100 ml
od 607 Kč
6,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose W EDP, 100 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ameerat Al Arab Prive Rose od značky Asdaaf je oslavou vznešené růže, která je stěžejním prvkem celé kompozice. Kolem její omamné, intenzivní vůně krouží smyslné bílé pižmo a květinové tóny…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 75 ml
od 461 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Sergio Tacchini I Love Italy W EDT, 50 ml
od 71 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
I Love Italy Woman je toaletní voda od renomovaného výrobce Sergio Tacchini, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně je navržena tak, aby oslovila moderní ženu s láskou k italské…
Dsquared2 Red Wood W EDT , Tester 100 ml
od 637 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Moschino Cheap & Chic W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 30 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Armaf Voyage Hawai Pink W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově ovocná vůně přináší svěží a exotickou kompozici, která osloví ženy hledající radostnou a povznášející vůni. V úvodu se rozvíjí sladká a šťavnatá kombinace broskve, svěžího bergamotu a…
Chanel Allure Sensuelle W EDP, 100 ml
od 3 455 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Francouzské
- 100 ml
Chanel Allure Sensuelle - (TESTER) toaletní voda. Na rozdíl od původní Allure je tato varianta tajemně a hřejivě dráždivá a přitom étericky zářivá. Její lehké, citrusově-kořeněné ladění…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 30 ml
od 335 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Escada Chiffon Sorbet W EDT , 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Pamatujete si na bezstarostné letní dny strávené s přáteli? Dámská toaletní voda Escada Chiffon Sorbet je oslavou léta, slunce a moře. Ponořte se do vzpomínek a znovu prožijte to nejlepší z…
Issey Miyake A Drop D'Issey W EDP, 50 ml
od 658 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
Ariana Grande Mod Blush W EDP, 100 ml
od 882 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně inspirovaná moderní dobou, svobodou sebevyjádření a současným důrazem na osobitost je parfémovaná voda Mod Blush. Luxusní ovocná vůně Mod Blush vytváří jedinečný smyslový zážitek, který…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 40 ml
od 799 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém I Want Choo Le Parfum od značky Jimmy Choo je určen pro ženy, které hledají sofistikovanou a výraznou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro večerní příležitosti, kdy chcete zanechat…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Boucheron Jaipur Bracelet W EDP, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Jaipur Bracelet od značky Boucheron ukrývá impozantní orientální, květinovou vůni, která za sebou zanechává nesmazatelnou stopu. Vůně se otevírá šumivými citrusy, lískty fialky, bazalkou a…
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 100 ml náhradní náplň
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Jil Sander No.4 W EDP, 100 ml
od 863 Kč
8,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
No.4 je elegantní vůně plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vůně je synonymem vitality, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Je velmi elegantní a luxusní, ideální pro…
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 50 ml
od 2 054 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší unikátní spojení citrusových, květinových, ovocných a dřevitých tónů, které vytváří bohatou a smyslnou vůni. Je určena pro…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 80 ml
od 1 300 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Gisada Ambassador W EDP, 50 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Gisada Ambassador je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich smyslnost a romantickou stránku. Tato orientální, květinově-ovocná vůně je vhodná pro každodenní nošení a dodává…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
