Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lacoste Pour Femme EDP, Tester 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Chloé Le Parfum W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 505 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Chloé Le Parfum pro ženy představuje elegantní variantu klasického parfému značky Chloé, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně kombinuje květinové tóny s jemně…
MEXX Woman EDT, 40 ml
od 219 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest prvního jarního dne, který se probouzí po dlouhé zimě. Svěžest květin, které zvedají své hlavičky k prvním teplým slunečním paprskům. Svěžest šťavnatého ovoce, které svádí k utržení ze…
AVON Eve Truth W EDP 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jedinečná kompozice parfému Avon Eve Truth je navržená ke zvýraznění přirozeného ženského šarmu. Hlava - černý rybíz, karambola, cassis, granátové jablko Srdce - pivoňka, gardénie, růžová…
Christina Aguilera X-Tina W EDP 30 ml
od 223 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Christina Aguilera X-Tina W EDP 30 ml je parfémovaná voda pro ženy, navržena pro ty, které hledají dynamickou a smyslnou vůni. Inspirovaná charismatem a vášní Christiny Aguilery, tato vůně…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, 50 ml
od 1 017 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 836 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 60 ml
od 1 682 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Mugler Alien Pulp je intenzivní a mystická vůně, která osloví ženy hledající nekonvenční a silné vyjádření své osobnosti. Její složení spojuje svěží ovocné tóny s hlubokými a…
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir W P, 80 ml
od 2 432 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém s intenzivní a svůdnou chypre-ovocnou kompozicí, která osloví ženy hledající výraznou a luxusní vůni. Vyniká hřejivým a sladce intenzivním charakterem, který spojuje šťavnaté ovoce, …
Estée Lauder Modern Muse W EDP, 50 ml
od 716 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Elizabeth Arden True Love W EDT, 100 ml
od 235 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
True Love je romantická, elegantní, květinová krémová vůně. Ze začátku voní True Love výrazně vodními květy a postupně se rozvoní pěkně do vůně květin. True Love je pro mladou slečnu, ale i…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 100 ml
od 545 Kč
5,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, 75 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP, 100 ml
od 924 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose – parfémovaná voda pro ženy, 100 ml Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025 a vyniká svou květinově…
Chloé Chloé Intense W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 288 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 907 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Calvin Klein Obsession W EDP, 30 ml
od 356 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Neness Nexora 164N W EDP 33 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Poznejte jedinečnou vůni pravé lásky s parfémem Tresor. Jedinečný a originální parfém Tresor byl vytvořen z pečlivě vybraných ingrediencí. Jeho základem je lychee, čokoláda, kadidlo a papyrus, …
Yves Saint Laurent MYSLF L E 60 ml
od 2 509 Kč
42 Kč/ml- 60 ml
Parfém není jen doplňkem, ale často i osobním podpisem. Dámský parfém Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum v objemu 60 ml představuje koherentní směs dřevitých a květinových tónů, okořeněnou…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 50 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je ideální pro ty, které hledají kombinaci květinových a ambrových tónů, jež dodávají…
Diesel Loverdose W EDP, 75 ml
od 762 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Diesel Loverdose se smyslnou květinově-kořeněnou vůní vzbuzuje touhu a vášeň. Parfém Diesel Loverdose probudí Vaši duši a okouzlí Vás jemnými tóny vanilky, lékořice a dřevitých esencí. Vůně…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 650 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Divine Elixir je parfém, který překvapí svým originálním propojením jednotlivých ingrediencí. Jedná se o květinově ambrovou vůni, která se vyznačuje smyslností a intenzitou. …
Givenchy Amarige W EDT, 50 ml
od 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 618 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 80 ml
od 1 400 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Yodeyma Seducción W P 100 ml
od 640 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Harmonická směs tónů tohoto parfému připomíná něžnost a hebkost. Jeho zapudrované tóny reprodukují dějiště snů. Yodeyma Seducción je sladkým a okouzlujícím parfémem pro jedinečnou a něžnou ženu. …
Burberry My Burberry Black W P, 50 ml
od 993 Kč
20 Kč/ml- Parfém
- 50 ml
Burberry My Burberry Black - vůně inspirovaná módou, Londýnem a klasickým černým trenčkotem. Velmi elegantní a svůdná My Burberry Black vás přenese do deštěm zalitého Londýna a do rozkvetlých…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 30 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Christian Dior Poison Pure - parfémová voda. Pure Poison v sobě má svůdnost v té nejryzejší podobě. Vůně Pure Poison je založená na pomerančovém květu, jasmínu, gardénii, ambře a santalu. Pure…
Gucci Bamboo W EDP, 30 ml
od 787 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
AVON Rare Gold W EDP 50 ml
od 259 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Výjimečná kompozice bohatých květinových tónů vytvořená pro moderní ženu. Elegantní a stylová vůně.
Dior Miss Dior 2024 W P, 35 ml
od 1 716 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior 2024 je dámský parfém, který představuje oslavu ženskosti, elegance a lásky. Parfém je součástí řady Miss Dior, která je určena pro romantickou ženu, která věří v pravou lásku. …
Hermes 24 Faubourg W EDP, 100 ml
od 1 844 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Popis produktuHlavabergamot, pomeranč, broskev, hyacintSrdcetiaré, pomerančový květ, jasmín, kosatecZákladsantal, pačuli, ambra, vanilka Název vůně 24 Faubourg evokuje adresu hlavního obchodu…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum P 30 ml
od 931 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hledáte parfém, který se dokonale snoubí s ležérní elegancí a jemnou ženskostí? Květinově-ovocná vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum vás okouzlí svou návykovou harmonií a působivou…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 50 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 100 ml
od 1 760 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml
od 646 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 - elegance a romantika ve francouzském stylu. Nechejte se okouzlit smělou frenchic vůní se zářivým ovocem a explozí květin na něžném…
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink W EDP, 60 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink W EDT je dámská toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají autentické a moderní vyjádření své osobnosti. …
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 80 ml
od 1 616 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Yves Saint Laurent Y W EDT, 100 ml
od 1 600 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 100 ml
Yves Saint Laurent Y 100 ml - Toaletní voda. Yves Saint Laurent Y - vůně pro ženy. Yves Saint Laurent Y - Složení: Broskev, gardénie, aldehydy, kozí list, narcis, hyacint, růže, ..
Gucci Guilty Absolute Pour Femme EDP, 50 ml
od 1 231 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v lednu 2018. Gucci představuje novou kapitolu v příběhu vůně Gucci Guilty. Oslavuje myšlenku, že si sami můžeme určit milostné spojení, osvobozeni od…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 30 ml
od 1 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 100 ml
od 632 Kč
6,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Ovocně květinová vůně Rumeur 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální Rumeur. Rumeur 2 Rose je "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází spontánnost a smělost. Rumeur 2…
Givenchy Ysatis W EDT, 100 ml
od 1 157 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Napůl žena, napůl bohyně. S touto myšlenkou vznikla dámská toaletní voda Givenchy Ysatis. Její název vznikl spojením jménem Yseult a Isis, její květinová vonná kompozice zase kombinací vzácných…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 100 ml
od 2 370 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense je parfémovaná voda pro ženy, která je součástí kolekce Yum. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla smyslný zážitek a evokovala sladké pokušení. …
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu představuje unikátní spojení květinových a gurmánských tónů, které osloví ženy hledající výraznou a zároveň sofistikovanou vůni. Její kompozice je…
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 100 ml
od 2 511 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-akvatická parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea přináší do každodenního života svěží a elegantní vůni, která oslavuje ženskost a přirozenou smyslnost. Vytvořená…
Moschino Toy 2 W EDP¨, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
