Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Saphir Star de Saphir W EDP, 50 ml
od 253 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Saphir Star de Saphir W EDP 50 ml Parfémovaná voda pro ženy Saphir Star de Saphir přináší jedinečný a nezaměnitelný zážitek pro ty, které touží po magických okamžicích a tajemnu. Tento parfém…
Dior Miss Dior 2024 W P, 80 ml
od 2 931 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior 2024 je dámský parfém, který představuje oslavu ženskosti, elegance a lásky. Parfém je součástí řady Miss Dior, která je určena pro romantickou ženu, která věří v pravou lásku. …
Guess Guess Gold W EDP, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Guess je lehce sladká, svádivá, květinově ovocná vůně pro nespoutanou ženu. Evokuje svobodu ducha a dobrodružství. Parfém Guess je vhodný pro denní nošení.Na začátku ucítíte svěžest mandarinky, …
Moschino Toy 2 W EDP, 30 ml
od 565 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Gucci Bamboo W EDT, 50 ml
od 1 025 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Příběh vůně Gucci Bamboo nyní pokračuje s novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. I tato nová vůně se nechává inspirovat ikonickým prvkem bambusu – jedním z nejslavnějších a nejelegantnějších…
Chloé Rose Tangerine W EDP, 50 ml
od 1 015 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, na nichž byla založena Chloé před více než 60 lety v Paříži. Dnešní vize Chloé je romantický život bez námahy doplněný o módu, doplňky a vůně. …
Dior Miss Dior 2024 W P, 125 ml
od 4 109 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior 2024 je dámský parfém, který představuje oslavu ženskosti, elegance a lásky. Parfém je součástí řady Miss Dior, která je určena pro romantickou ženu, která věří v pravou lásku. …
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 100 ml
od 782 Kč
7,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Chanel Allure Sensuelle W EDP, 50 ml
od 2 633 Kč
53 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Sametově smyslný hlas mladé francouzské herečky Anny Mouglalis se stal inspirací pro novou vůni Allure Sensuelle – mnohem svůdnější a intimnější interpretaci vůně značky Chanel. Na rozdíl od…
Guess Amore Venezia W EDT 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
**Guess Amore Venezia U EDT 100 ml** Guess Amore Venezia U EDT je toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro muže i ženy a nabízí květinovo-ambrový…
Estée Lauder Spellbound W EDP, 50 ml
od 832 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Začarovaná, orientální, květinová vůně pro ženy. Je vášnivá díky delikátnímu a lehce pikantnímu složení. Vůně byla uvedena na trh v roce 1991.
Dolce & Gabbana The Only One W EDP, 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Staňte se „tou jedinou“ s parfémovanou vodou Dolce & Gabbana The Only One, která zachycuje podstatu elegance a sofistikovaného ženství. Nechte se v úvodu okouzlit jedinečnou kombinací svěžího…
Chopard Cašmir W EDP, 100 ml
od 446 Kč
4,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Chopard Cašmir je ovocno - orientální vůně s kořeněnými tóny pro ženy. Počáteční dojem vytvářejí sťavnaté plody, které přecházejí do květinového podkladu. V základu pak vládne vanilka spolu se…
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 30 ml
od 1 661 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je výrazná a svůdná dámská vůně, která přináší novou podobu ikonické řady Good Girl. Její květinově-gurmánská kompozice staví do…
Versace Crystal Noir W EDT, 50 ml
od 1 002 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Afnan 9 AM Pour Femme W EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Afnan 9 AM Pour Femme je svěží a ovocná vůně, která je ideální volbou pro ženy hledající energický a optimistický parfém. Tento produkt je navržen tak, aby vyzařoval radost, …
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu W P, 30 ml
od 1 183 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Parfém Scandal Absolu od značky Jean Paul Gaultier nabízí podmanivou chyprovou vůni všem ženám, které touží po maximální přitažlivosti. Nestoudná zlatavá kompozice se stane vaší novou…
Thierry Mugler Angel Stellar W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 981 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Thierry Mugler Angel Stellar je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečnou kombinaci jemnosti a síly. Tento parfém je navržen tak, aby podtrhl všechny stránky vaší osobnosti a dokonale…
Chloé Rose Tangerine W EDT, 75 ml
od 1 360 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Chloé Rose Tangerine je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den. Květinově-ovocná vůně je vhodná na každodenní nošení. Tato svěží vůně je ideální do…
Dolce & Gabbana Devotion W EDP, 50 ml
od 956 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Devotion je výsledkem práce parfuméra Oliviera Crespa. Jeho cílem bylo vytvořit vůni, která oslavuje nejušlechtilejší životní hodnoty, jako je upřímná láska, …
Guess Seductive Desire W EDT 50 ml
od 417 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská toaletní voda kombinuje svěží a smyslné tóny, které vytvářejí harmonickou a přitažlivou vůni vhodnou pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V jejím složení se prolínají ovocné, …
Chloé Rose Tangerine W EDP, 30 ml
od 739 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, na nichž byla založena Chloé před více než 60 lety v Paříži. Dnešní vize Chloé je romantický život bez námahy doplněný o módu, doplňky a vůně. …
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 100 ml
od 2 536 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Mugler Angel Blush je vůně, která spojuje smyslnost, hravost a výrazně ženský charakter. Její moderní a přitažlivá kompozice osloví ženy, které hledají osobitý styl a jemnou…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Chloé Le Nectar W P, 50 ml
od 2 079 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém s intenzivní a bohatou vůní, která kombinuje svěží citrusové tóny s květinovou elegancí a hřejivým základem. Vytváří harmonickou kompozici, která osloví ženy hledající luxusní a…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 50 ml
od 1 050 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 105 ml
od 803 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Club de Nuit White Imperiale od značky Armaf je parfémová voda pro ženy. Dodává se v perleťově bílém flakonu, který kombinuje ovoce, koření, květinové a dřevité tóny a výraznou vůni vanilky. …
Guess Iconic W EDP, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 50 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Ajmal Raindrops W EDP, 50 ml
od 162 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Raindrops je kombinací povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. Vůně vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 30 ml
od 973 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
Yodeyma Power Woman EDP 15 ml
od 129 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Miniparfém je ta správná volba pokud hledáte nějakou drobnost, která potěší každou ženu i muže. Balení obsahuje parfém o objemu 15 ml a díky menšímu rozměru se vejde do každé dámské kabelky. …
Khadlaj Rose Couture W EDP 100 ml
od 285 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Khadlaj Rose Couture je určena pro ženy, které hledají harmonii mezi jemností a silou. Tato vůně je inspirována jednou z nejuznávanějších růží světa, tureckou růží, která je…
Lancôme Trésor W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 50 ml
od 1 219 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Španělské
- 50 ml
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Jimmy Choo Illicit 2015 W EDP, 100 ml
od 726 Kč
7,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Jimmy Choo Illicit je nespoutaná, svůdná a podmanivá vůně pro ženy z roku 2016. Illicit představuje ženu, která je sama sebou. Žije naplno a vychutná si život plnými doušky. Její styl, krása a…
Gucci Guilty Absolu de Parfum Pour Femme P 60 ml
od 1 697 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Intenzivní ambrově-květinová vůně přináší hlubokou smyslnost a elegantní projev, ideální pro ženu, která se nebojí projevit svou sílu a přitažlivost. Parfémovaná voda Gucci Guilty Absolu de…
Luxure Parfumes Elite W EDP 100 ml
od 182 Kč
1,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Luxure Parfumes Elite je lehká, květinová vůně s nádechem mládí. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Tato elegantní, ale okouzlující…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 75 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Vůni Florence od Roberto Cavalli navrhla špičková perfumérka Marie Salamagne (ze studia Firmenich). Při tvoření této chyprové ambrové kompozice hledala inspiraci v toskánské krajině a…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Armaf Magnificent Jardin W EDP 100 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Magnificent Jardin je květinově-zelená parfémovaná voda pro ženy, která dokonale spojuje svěží a smyslné esence. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž oslavuje…
Parfums De Marly Delina Exclusif W EDP, 75 ml
od 5 449 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Delina Exklusif od francouzské značky Parfums De Marly je květinově-ovocná dámská parfémovaná voda, která je perfektní volbou pro výjimečné příležitosti a do chladnějších jarních, podzimních i…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 30 ml
od 1 051 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
ELIE SAAB Le Parfum In White W EDP, 90 ml
od 1 236 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 90 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je inspirovaná něžnou bílou barvou, která evokuje nevinnost a čistotu. Je určena pro moderní ženu s puncem elegance. Úvodní jemná symfonie…
Escada Especially W EDP, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 30 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Jean Paul Gaultier Divine Couture W EDP, 50 ml
od 1 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine Couture představuje unikátní spojení květinových, ovocných a gurmánských tónů, které vytváří výraznou a zároveň propracovanou vůni. Je určena pro ženy, …
Yodeyma Vália W EDP, 100 ml
od 737 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Yodeyma Luxor W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
