Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, nizozemské a ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
MEXX Woman EDP, 40 ml
od 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Woman New Look od společnosti Mexx potěší každou moderní ženu, která chce oplývat optimismem a šarmem. Podpořte svůj styl díky této vůni s nádechem citrusů, květin a…
MEXX Woman EDT, 60 ml
od 307 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest prvního jarního dne, který se probouzí po dlouhé zimě. Svěžest květin, které zvedají své hlavičky k prvním teplým slunečním paprskům. Svěžest šťavnatého ovoce, které svádí k utržení ze…
MEXX Woman EDP, 20 ml
od 141 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Woman New Look od společnosti Mexx potěší každou moderní ženu, která chce oplývat optimismem a šarmem. Podpořte svůj styl díky této vůni s nádechem citrusů, květin a…
MEXX Woman EDT, 40 ml
od 219 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest prvního jarního dne, který se probouzí po dlouhé zimě. Svěžest květin, které zvedají své hlavičky k prvním teplým slunečním paprskům. Svěžest šťavnatého ovoce, které svádí k utržení ze…
VIKTOR & ROLF Good Fortune W EDP, 90 ml
od 1 068 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Nizozemské
- 90 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda VIKTOR & ROLF Good Fortune je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice…
MEXX Ice Touch W EDT, 40 ml
od 320 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Inspired Warmth je parfémovaná voda, která přináší hřejivý a útulný pocit. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila příjemnou atmosféru. Parfémovaná voda je vyrobena…
MEXX Ice Touch W EDT, 20 ml
od 277 Kč
5,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Ice Touch W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 30 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Ice Touch W EDT, 15 ml
od 122 Kč
8,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 15 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
