Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s objemem nad 200 ml, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Versace Bright Crystal W EDT, 200 ml
od 1 857 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 200 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 200 ml
od 5 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Versace Yellow Diamond W EDT, 200 ml
od 1 581 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Saphir Green W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová dámská vůně Saphir Green v sobě ukrývá atmosféru životního stylu velkoměsta. První nádech otevírají svěží, mladistvé okurkové a grapefruitové akordy, které podtrhuje aroma…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Saphir New Mazurca W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní květinová vůně Saphir New Mazurca je romantická v každém koutku své vonné esence. Ukrývá v sobě kouzlo spojení mezi mužem a ženou. Symfonii vůní zahajují svěží zelené tóny, šťavnaté…
Agent Provocateur Provocateur W EDP, 200 ml
od 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní klasika Agent Provocateur se skládá z exotických a svůdných složek - opojného jasmínu, temného vetiveru, vzácného šafránu. Agent Provocateur Provocateur je provokativní sexy parfém, …
Saphir Seduction Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Saphir Seduction Woman EDP 200 ml** Parfémovaná voda Saphir Seduction Woman je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim pocit elegance a sebevědomí. …
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 200 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDP, 200 ml
od 2 242 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue přináší svěží a jemnou vonnou kompozici, která se hodí pro každodenní použití v různých situacích. Její citrusové tóny vytvářejí osvěžující úvod, …
Saphir Star de Saphir W EDP, 200 ml
599 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Star de Saphir osloví hlavně ty, kteří rádi experimentují. Vůně přináší kouzlo magických okamžiků a tajemna. Je směsí sladce kořeněné a dřevité vůně, a tak dokonale…
Saphir Perfect Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně okouzlí vás i vaše okolí svou přitažlivou smyslností. Propracovaná vonná kompozice je originální a zcela sehraná. Otevírá se v květinových tónech jemného jasmínu, které přecházejí k…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 200 ml
od 1 572 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + EDP 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Saphir Due Amore W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda DUE AMORE přináší okouzlující kombinaci citrusových a květinových tónů, která osloví ženy hledající univerzální a zároveň výraznou vůni. Vhodná pro každodenní nošení i…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, náplň 200 ml
od 3 680 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP je parfémovaná voda, která oslavuje ženskou sílu, rozmanitost a odvahu. Tento parfém staví na bohaté historii módního domu Jeana Paula Gaultiera…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, náplň 200 ml
od 2 852 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P Výrobce: Jean Paul Gaultier Popis produktu: Jean Paul Gaultier Divine Elixir je intenzivní parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vůni, jež…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 200 ml
od 545 Kč
2,73 Kč/ml- Parfémová voda
- 200 ml
Sarah Jessica Parker Lovely Sheer se představuje jako elegantní a svůdná vůně pro moderní ženy. Něžné květinové tóny se pozvolna proplétají s tóny hřejivého dřeva a ovoce. Výsledkem ja dokonalé…
Perry Ellis 360 W EDT, 200 ml
od 786 Kč
3,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Perry Ellis 360 toaletní voda pro ženy 200 ml
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa W EDT, náplň 200 ml
od 2 261 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest přírody s elegancí květin, přináší jedinečný zážitek pro smysly. Aqua Allegoria Rosa Rossa je toaletní voda, jejíž složení vychází z až 95 % přírodních ingrediencí, …
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, náhradní náplň 200 ml
od 2 999 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver přináší svěží a harmonickou kompozici, která oslavuje krásu přírody a italského pobřeží. Vůně se rozvíjí jako květinově-dřevitá harmonie s…

Armaf Le Parfait Azure Parfémovaná voda pro ženy 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 200 ml
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Le Parfait Azure Pour Femme od Armaf představuje orientálně květinovou vůni pro ženy s bohatě vystavěnou a smyslnou…
v 15 obchodech

Escada Yum Me! Coco Body & Hair Mist parfémovaná mlha na tělo a vlasy pro ženy 236 ml
- 236 ml
- Ambrová vůně
Escada Yum Me! Coco Body & Hair Mist, 236 ml, Vůně do vlasů pro ženy, Roztančete své smysly! Tělový sprej pro ženy Escada…
v 3 obchodech

Victoria´s Secret Rush Tělový závoj 250 ml
- 250 ml
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
Květinová, ambrová, pudrová vůně pro ženy. Složení bílé květiny, ambra…
ProdejParfemu.cz

Hawaiian Tropic Perfumes Golden Paradise tělový sprej pro ženy 250 ml
- 250 ml
- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Hawaiian Tropic Perfumes Golden Paradise, 250 ml, Toaletní vody pro ženy, Vášeň, ženskost a temperament v jedné lahvičce. To…
notino.cz

Parfémovaná voda Al Haramain Amber Oud White Edition 200 ml
- Parfémová voda
- 200 ml
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Al Haramain Amber Oud White Edition představuje parfém, který vytříbeně propojuje svěží květinové tóny s hřejivým a…
v 12 obchodech

Guess Seductive Desire - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 250 ml
v 3 obchodech

Bytový sprej a difuzér Lattafa Pride Art Of Universe 300 ml
- 300 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Art Of Universe by Lattafa Perfumes přichází jako novinka roku 2025 – současný unisex citrusově-aromatický parfém, v němž se…
v 3 obchodech

Guerlain L'heure Bleue,
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Náhradní náplň
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
- 200 ml
Mezi dnem a nocí obklopuje oblohu sytá modř: je to modrá hodina. Zlomový okamžik, který inspiruje a oslavuje nekonečné…
breuninger.com
Sleva 33 %SAPHIR - Idile de SAPHIR, inspirováno Prada Iris de Prada, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Prada. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Vonný koncert, který vás pohltí Intimní…
KrasneVune.cz

ARMAF LE PARFAIT POUR HOMME - PARFÉMOVANÁ VODA - V
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 200 ml
Armaf Armaf Le Parfait Pour Homme Edp 200 Ml Armaf Le Parfait Pour Homme je parfémovaná voda vytvořená pro moderního muže,…
v 18 obchodech

Al Haramain L'Aventure Femme EDP 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 200 ml
- Orientální vůně
- Niche
- Arabské
- Tester
Dopřejte si okouzlující vůni Al Haramain L'Aventure Femme, jedinečnou kombinaci chypre ovocné vůně vytvořenou exkluzivně pro…
v 20 obchodech

Nayaat XLNC Imperium Parfémovaná voda 200 ml (6298042518094)
- 200 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
Nayaat XLNC Imperium Parfémovaná voda 200 ml lt;h2 class="altTitles" gt;Nayaat XLNC Imperium Parfémovaná voda 200 ml lt;/h2…
v 3 obchodech

Nayaat XLNC Infinity Parfémovaná voda 200 ml (6298042518117)
- Parfémová voda
- 200 ml
- Ambrová vůně
Nayaat XLNC Infinity Parfémovaná voda 200 ml lt;h2 class="altTitles" gt;Nayaat XLNC Infinity Parfémovaná voda 200 ml lt;/h2…
v 3 obchodech

Moncler Les Roches Noires 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Ambrová vůně
Moncler Les Roches Noires v 200 ml lahvi je parfémovaná voda z řady Les Sommets, dřevito-ambrová a s výraznou stopou.…
v 9 obchodech

721869-FAME EDP INTENSE REFILL BOTTLE 200ML - Fame Intese - Eau de parfum Intense -…
- 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Fame Eau de Parfum Intense – výrazná květinově-dřevitá vůně s neodolatelnou intenzitou.Zářivý jasmín, opulentní kadidlo a…
v 11 obchodech

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture náhradní náplň pro ženy 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Náhradní náplň
- Ambrová vůně
- 200 ml
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture, 200 ml, Parfémované vody pro ženy, Svádění je hra a neodolatelná vůně je ženskou…
v 8 obchodech

Hawaiian Tropic Perfumes Golden Paradise Shimmer tělový sprej se třpytkami pro ženy…
- 250 ml
- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Hawaiian Tropic Perfumes Golden Paradise Shimmer, 250 ml, Toaletní vody pro ženy, Vášeň, ženskost a temperament v jedné…
notino.cz

Guerlain L'heure Bleue Refill,
- 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
Mezi dnem a nocí obklopuje oblohu sytě modrá barva: je to modrá hodina. Zlomový okamžik, který inspiruje a oslavuje…
v 2 obchodech

Guess Seductive Dream - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 250 ml
v 3 obchodech
Sleva 17 %SAPHIR - Ironie, inspirováno Prada Paradoxe, 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- 200 ml
- Luxusní
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Prada. Parfém je vhodný po celý rok. Skvostné ztělesnění paradoxů, nadčasovosti a…
KrasneVune.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?