Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, niche a ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa Fakhar Rose W EDP 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fakhar Lattafa Rose od značky Lattafa byla vytvořená výhradně pro ženy. Jedná se o ovocnou, květinovou a sladkou vůni. Na trh byla uvedena v roce 2015. Hlava - broskev, …
Yodeyma Boreal W EDP, 100 ml
od 735 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Boreal představuje návykovou, zářivou a intenzivní vůni. Kombinuje aroma jasmínu, šafránu, cedrového dřeva a ambry. Vůně byla na trh uvedena v roce 2023. Hlava - jasmín Srdce -…
Yodeyma Vália W EDP, 50 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 462 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Yodeyma Vália W EDP, 100 ml
od 737 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, 50 ml
od 890 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 50 ml
Juliette Has A Gun Not A Perfume. Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. Parfémy Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50ml W skladem. Parfém Juliette Has A Gun Not…
Tom Ford Black Orchid W EDP , 100 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Lattafa Ser Al Malika W EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lattafa Ser Al Malika je určena pro ženy, které hledají vůni, která je výrazná, ale zároveň elegantní a sofistikovaná. Je ideální pro ty, kteří preferují orientální vůně, ale zároveň ocení i…
SCENT OF STARS Mira Rouge Nº 15 W EDP 100 ml
od 594 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Niche
Dámská parfémovaná voda SCENT OF STARS Mira Rouge Nº 15 je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Její složení kombinuje intenzivní tóny, které se postupně rozvíjejí a…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 100 ml
od 2 294 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Parfums De Marly Valaya W EDP, 75 ml
od 5 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Parfums De Marly Valaya vnáší do prostoru ženskost a intimitu zapomenutých dámských spodniček z 18. století a dojem hlubokého nádechu čerstvého vzduchu. Vrací se k dědictví…
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 751 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Armaf Vanity Femme Essence W EDP 100 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
Okouzlující vůně lásky, romantického a smyslného elixíru pro ty, kteří mají rádi pobláznění a lásku. Květinové vrchní tóny otevřené se smyslnými esencemi jasmínu, hořkého pomeranče zabalené do…
Afnan Souvenir Desert Rose W EDP 100 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Afnan Souvenir Desert Rose vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Yodeyma White Summer W EDP, 15 ml
od 167 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Yodeyma White Summer je dámská parfémovaná voda, která přináší smyslnou a hřejivou kompozici inspirovanou atmosférou věčného léta. Její vůně vás zavede na sluncem zalité pláže a exotické…
Yodeyma Oude W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Lattafa Velvet Rose W EDP 100 ml
od 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Velvet Rose od značky Lattafa je květinová ambrová parfémová voda pro ženy. Tato parfémová voda zachycuje jedinečnou a sametovou vůni růže, květiny, která je smyslná, opojně přitažlivá a…
Yodeyma White Summer W EDP, 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Popis produktu: Yodeyma Paris White Summer W EDP je parfémovaná voda, která nabízí příjemný únik na sluncem zalité tropické pobřeží. Tato vůně je jakousi oslavou…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 30 ml
od 1 390 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, 100 ml
od 1 173 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 100 ml
Parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume je ztělesněním čistoty, elegance, minimalismu. Originální, provokativní vůně Not A Perfume je zcela odlišná svým jedinečným složením od moderních parfémů. …
SCENT OF STARS Merope Love Nº 23 EDP 100 ml
687 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Orientální vůně parfémované vody SCENT OF STARS Merope Love Nº 23 je určena pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni s bohatou kompozicí. Parfémovaná voda se vyznačuje vyváženým…
Creed Aventus For Her EDP , 75 ml
od 4 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a…
Rasasi Hawas Diva W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Rasasi Hawas Diva je dámská parfémovaná voda, která spojuje orientální eleganci s moderní ženskostí a smyslností. Její vůně je navržena tak, aby podtrhla sebevědomí a přirozenou přitažlivost…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
**Yodeyma Silk Elixir W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Yodeyma Silk Elixir přináší sofistikovanou vůni, která zdůrazňuje ženskou smyslnost a jemnost. Vůně byla inspirována luxusem a…
Lattafa Ajwad Pink To Pink W EDP 60 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Ajwad Pink to Pink je univerzální vůně, která spojuje svěžest ovoce, jemnost květin a hřejivost smyslných základních tónů. Její charakter je vhodný pro každodenní…
Al Haramain Junoon Rose W EDP 75 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Připravte se na kombinaci, které nelze odolat. Když se totiž spojí lahodné amaretto, něžné pudrové tóny a elegantní květinové akordy, vznikne parfémovaná voda pro ženy Junoon Rose, jenž je…
FURIOSA Blush W EDP 50 ml
od 1 829 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda FURIOSA BLUSH je květinová vůně, která osloví ženy, které v sobě spojují jemnost a sílu. Její složení je navrženo tak, aby vyvolávalo dojem svádění, které začíná nenápadně a končí…
GRÉS Madame Gres W EDP, 100 ml
od 281 Kč
2,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně-květinová vůně Gres Madame Gres perfektně doplní váš elegantní styl. Aroma parfému Madame Gres je dokonale propracované a dodá vám sebevědomí. S touto vůní budete sebejistě kráčet s…
FURIOSA Kashmir W EDP 50 ml
od 1 926 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Furiosa Kashmir W EDP 50 ml je parfémovaná voda, která přináší hřejivou a smyslnou vůni, připomínající jemný kašmír. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit klidu a vnitřní síly, s…
Rasasi La Yuqawam Jasmin Whisp W EDP 75 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Jasmine Wisp je voňavá kompozice, která oslavuje ženskost a osobitou eleganci prostřednictvím propracované parfémované vody. Je zaměřena na city a smyslové požitky, díky svému citrusovému a…
Lattafa Lail Maleki W EDP 100 ml
od 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Lail Maleki EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která nabízí pestrou škálu vůní z různých koutů světa. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže, kteří hledají něčím nevšední a zároveň…
Yodeyma Amira W EDP, 100 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Yodeyma Amira je parfémovaná voda, která nabízí moderní a podmanivou vůni, inspirovanou světem snů. Je určena pro ženy, které hledají jedinečnou kombinaci vonných tónů, jež je přenesou do světa…
Serge Lutens Ambre Sultan W EDP, 50 ml
od 1 132 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Serge Lutens Ambre Sultan orientální vůně s výraznými pryskyřicovými tóny. Exotická, hluboká a naprosto nezapomenutelná vůně.
Montale Paris Crazy In Love W EDP, 100 ml
od 1 471 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Montale Paris Crazy In Love je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2021. Patří mezi orientálně květinové vůně, které kombinují něžné květinové tóny s hloubkou a hřejivostí…
Rasasi Daarej for Women EDP, 100 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Daarej for Women EDP 100 ml je květiniově ovocná vůně pro ženy. Kvalitní luxusní vůně s dlouhou výdrží vás zavede do říše snů a pohádek.
Al Haramain Urbanist Femme W EDP 100 ml
od 229 Kč
2,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Urbanist Femme je orientálním pohlazením na duši. Ovocné tóny prozrazující letní svěžest a zároveň noční eleganci. Kompozice, s níž se budete cítit v…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 150 ml
od 3 581 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo W EDP 100 ml
od 3 290 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Gran Ballo je květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy z kolekce Casamorati 1888 italské značky nikových (niche) parfémů Xerjoff. Luxusní značka Xerjoff od roku 2003 nabízí osobité vůně pro ty…
Afnan Supremacy Purple W EDP 100 ml
od 649 Kč
6,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Purple je květinově ovocný elixír s hedvábně sametovou harmonií, který vás bude provázet celý den nebo noc. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020. Hlava - citrusy, ovoce Srdce -…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 30 ml
od 984 Kč
33 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Luxusní kolínská voda Jo Malone Wild Bluebell je inspirovaná atmosférou podzimního lesa. Zahalí vás do svého hedvábného závoje a příjemně vás zahřeje. Dámská kolínská voda Jo Malone Wild…
Sisley Izia La Nuit W EDP, 30 ml
od 1 510 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Yodeyma Oude W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Yodeyma Silk Elixir - Parfémovaná Voda pro Ženy Yodeyma Silk Elixir je rafinovaná parfémovaná voda, která oslavuje ženskou smyslnost a jemnost. Je určena pro ženy, které hledají výraznou a…
Ahmed Al Maghribi Meillure W EDP 80 ml
od 327 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Meillure od Ahmed Al Maghribi zaujme jako květinově-ovocná gurmánská parfémovaná voda, která v sobě uchovává harmonické spojení sladkých a svůdných vůní s elegantním květinovým akordem. V…
Essential Parfums The Musc W EDP, 100 ml
od 2 319 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda The Musc spojuje svěží a čisté tóny s hřejivými a tajemnými akordy, čímž vytváří unikátní aromatickou kompozici. Vůně se otevírá výrazným červeným laoským zázvorem a přírodním…
Yodeyma White Summer W EDP, 100 ml
od 729 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma White Summer je parfémovaná voda, která přináší slunečnou a květinově-jantarovou vůni, ideální pro ženy, které milují teplé a smyslné kompozice. Vůně evokuje atmosféru letních dnů, …
Lattafa Sutoor W EDP 100 ml
od 374 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lattafa Sutoor W EDP 100 ml je ovocně dřevitá vůně určená pro ženy, která kombinuje smyslnost a eleganci. Tento parfém je vhodný pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
