Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, kožená a ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DKNY Women Energizing W EDP, 100 ml
od 619 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Lattafa Fakhar Lattafa Extrait W EDP, 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato parfémovaná voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 100 ml
od 1 805 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Giorgio Armani Si W P, 100 ml
od 2 493 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì Parfum nabízí nadčasovou eleganci a hlubokou smyslnost v koncentrované podobě. Tato nejintenzivnější verze ikonické chypre vůně je určena pro ženy, které hledají…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 50 ml
od 1 440 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hermes Barénia W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 995 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hermes Barénia je parfémová voda, která přináší elegantní a smyslnou vůni, jež se hodí pro ženy hledající něco výjimečného. Tato vůně je výsledkem práce parfumérky Christine Nagel, která…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 30 ml
od 1 077 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Giorgio Armani Si W P, 50 ml
od 1 938 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani Sì Parfum je rafinovaný dámský parfém, který osloví především ty ženy, jež hledají intenzivní a hlubokou vůni s nádechem luxusu. Tento parfém se svým olfaktorickým profilem řadí…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 618 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
DKNY Women Energizing W EDP, 30 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 75 ml
od 992 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je inspirována japonskou modří, …
Dior Miss Dior Originale W EDT, 100 ml
od 2 770 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Miss Dior Original je první vůní Christiana Diora. Její avantgardní zelený chypré květinový akord způsobil revoluci mezi vůněmi a ztělesňuje dokonalost práce Christiana Diora. Jemně rozvinuje…
Giorgio Armani Si W P, 30 ml
od 1 334 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Dámský parfém SÌ Parfum od Giorgia Armaniho přináší bohaté a intenzivní vonné zážitky. Tento parfém nabízí silnější a hlubší interpretaci původní vůně SÌ, přičemž se zaměřuje na luxusní a…
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Carolina Herrera CH W EDT, 100 ml
od 1 406 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
CH - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Vůně, která připomíná nespoutanost a bezstarostnost mladých. Rozhodni se pro co chceš, ale dotáhni to až do konce! Tohle není parfém pro usedlou ženu, …
Playboy Golden Era W EDT , 40 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy Playboy Golden Era je určena pro ty, které si chtějí užívat okamžiky plné radosti a dobrodružství. Tato veganská kompozice přináší jantarově květinovou vůni, která vás…
Guerlain Shalimar W EDT, 90 ml
od 1 789 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 90 ml
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Cerruti 1881 Image Femme EDT, 75 ml
od 335 Kč
4,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Hlava hruška, jasmín, černý pepř, fíky Srdce čerstvý citron, koření, máta, aldehyd Základ vzácné dřeviny, vetiver, pižmo, jantar Společník vůně pánské. Inspirující vůně pro dnešní ženy. Probouzí…
Lattafa Ajwad Pink To Pink W EDP 60 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Ajwad Pink to Pink je univerzální vůně, která spojuje svěžest ovoce, jemnost květin a hřejivost smyslných základních tónů. Její charakter je vhodný pro každodenní…
Hugo Boss Alive W P, 30 ml
od 621 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
GRÉS Madame Gres W EDP, 100 ml
od 281 Kč
2,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně-květinová vůně Gres Madame Gres perfektně doplní váš elegantní styl. Aroma parfému Madame Gres je dokonale propracované a dodá vám sebevědomí. S touto vůní budete sebejistě kráčet s…
Al Haramain Junoon Rose W EDP 75 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Připravte se na kombinaci, které nelze odolat. Když se totiž spojí lahodné amaretto, něžné pudrové tóny a elegantní květinové akordy, vznikne parfémovaná voda pro ženy Junoon Rose, jenž je…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 100 ml
od 587 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 40 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně přináší květinovo-ambrovou kompozici, kterou doplňují lehké minerální tóny. …
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Maison Alhambra Glacier Bella W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Glacier Bella je parfémovaná voda, která spojuje svěží a sladké tóny do jedinečné a přitažlivé vůně. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které hledají luxusní a…
Guerlain Shalimar W EDP, 90 ml
od 1 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Cartier Must de Cartier Gold W EDT, 100 ml
od 1 860 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Cartier Must Woman je orientální vůně pro ženy z roku 1981. Topem parfému jsou aldehydy, ananas, zelená mandarinka, galbanum, broskev, brazilský palisandr, bergamot a citron. Tento bohatý…
Muhammad Ali Legacy Classic Edition Round 5 M EDP 100 ml
od 331 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Legacy Round 5 EDP by Muhammad Ali je komplexní pánská vůně, která spojuje svěží, aromatické a dřevité tóny do harmonické kompozice. V úvodu se představuje energickým spojením…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Guerlain Shalimar W EDP, 50 ml
od 1 552 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP, 30 ml
od 1 081 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP představuje bohatou a smyslnou vůni, která kombinuje intenzivní a jemné tóny. V úvodu se rozvíjí svěží a kořenitá vůně levandule, která…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 50 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Cavalli Roberto Sweet Ferocious W EDP 75 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Sweet Ferocious se svým objemem 75 ml nabízí elegantní a sofistikovanou volbu pro ženy, které hledají výrazný a jedinečný vonný zážitek. Tato vůně je ideální pro…
Ted Lapidus Rumba W EDT 100 ml
od 392 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Letní příběh vzrušující lásky k tanci, hudbě a opálenému muži je namíchaný ze sladkých a šťavnatých ovocných plodů a opojně vonících květin. Zralá švestka, chutná broskev a sladká malina se v…
Hermes Caléche W EDT 50 ml
od 1 457 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní a nadčasová toaletní voda Hermes Caléche je ztělesněním sofistikovanosti a ženskosti. Její květinově-chyprová kompozice evokuje procházku bujnou květinovou zahradou a jízdu v luxusním…
Narciso Rodriguez Amber Musc W EDP 100 ml
od 2 237 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Amber Musc je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Je to orientální vůně pro smyslnou ženu na celodenní nošení. Hlava -…
Tom Ford White Suede W EDP, 30 ml
od 2 293 Kč
76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
White Suede z kolekce Private Blend White Musk je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava obsahuje čaj a tymián. V srdci ucítíte kombinaci aromatického šafránu, růže a konvalinky. Kompozici…
Carolina Herrera CH W EDT, 50 ml
od 1 107 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Carolina Herrera CH je sladká ovocně-květinová vůně pro ženy, jejichž duše jsou plné žáru a spalující vášně. Oblečte se do rudého skvostu, který s sebou přináší jedinečný nápoj lásky, jež z vás…
Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces je parfémová voda, která je určena pro ženy, které si potrpí na odvahu, smyslnost, rozpustilost a romantiku. Vyznačuje se květinovými a ovocnými tóny, …
Tom Ford Jasmin Rouge W EDP 50 ml
od 4 066 Kč
81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Jasmin Rouge je květinová vůně pro ženy z kolekce Private Blend americké módní značky Tom Ford, zabývající se módními oděvy, doplňky, brýlemi a v partnerství s Estee Lauder také kosmetikou a…
Gloria Vanderbilt Minuit À New York W EDP 100 ml
od 187 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Nechte originální Women's Perfume Minuit À New York, aby vás překvapil a zdůraznil vaši ženskost. Složení parfému Hlava: pivoňka, bílá lilie, tuberóza Srdce: fialka, jasmín, hyacint, …
Ahmed Al Maghribi Blu Oud U P 100 ml
od 344 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Blu Oud Extrait de Parfum od Ahmeda Al Maghribi představuje intenzivní a vyváženou kompozici, která spojuje svěžest a temnotu v jedinečném aromatickém zážitku. Tato pánská vůně je…
Frederic Malle Iris Poudre W EDP, 100 ml
od 5 046 Kč
50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Výsostně ženská klasika je plná kontrastů jako oheň pod ledem. Sametovou vřelost kosatce, pižma a tonky proklál chladivý šíp aldehydů. Vetiverový základ dodává vůni tajemnost, zatímco růže, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
