Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s fougerovou vůní, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yves Saint Laurent Libre W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 850 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 110 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, 90 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nic nezdůrazní vaši svobodnou a dobyvatelskou duši lépe než parfémovaná voda pro ženy Yves Saint Laurent Libre Intense. Tato podmanivá vůně v sobě nezapře vysokou intenzitu, s níž se stane…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 689 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, 50 ml
od 1 560 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nic nezdůrazní vaši svobodnou a dobyvatelskou duši lépe než parfémovaná voda pro ženy Yves Saint Laurent Libre Intense. Tato podmanivá vůně v sobě nezapře vysokou intenzitu, s níž se stane…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, 30 ml
od 1 226 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nic nezdůrazní vaši svobodnou a dobyvatelskou duši lépe než parfémovaná voda pro ženy Yves Saint Laurent Libre Intense. Tato podmanivá vůně v sobě nezapře vysokou intenzitu, s níž se stane…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, náplň 100 ml
od 2 087 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 90 ml
od 1 943 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 150 ml
od 3 179 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 50 ml
od 1 642 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Elizabeth Arden Green Tea Lavender W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Green Tea Lavender od značky Elizabeth Arden je dámská, květinově-svěží vůně, která se otevírá citrusovými tóny citronu, mandarinky, heřmánku a máty. V srdci nalezneme levanduli, čaj a magnólii, …
Yves Saint Laurent Libre dárková sada
od 2 132 Kč
Yves Saint Laurent pro vás připravila luxusní sadu, která bude skvělým vánočním dárkem pro každou ženu ve vašem životě. Dejte své ženě, přítelkyni, matce nebo sobě sadu Libre. Černá krabička…
Yodeyma Luxor W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 50 ml
od 1 117 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 807 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDP Yves Saint Laurent Libre je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro ženy, které vyznávají hodnoty…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, náplň 100 ml
od 2 750 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Libre Intense od Yves Saint Laurent představuje intenzivnější a sytější variantu původní vůně Libre, vhodnou pro chladnější měsíce a večerní příležitosti. Její aromatický…
Dior Miss Dior Originale W EDT, 100 ml
od 2 770 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Miss Dior Original je první vůní Christiana Diora. Její avantgardní zelený chypré květinový akord způsobil revoluci mezi vůněmi a ztělesňuje dokonalost práce Christiana Diora. Jemně rozvinuje…
Yodeyma Luxor W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Hermes Elixir Des Merveilles W EDP, 100 ml
od 1 960 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 100 ml
Hermes Elixir Des Merveilles 100 ml - Parfémová voda s rozprašovačem. Hermes Elixir Des Merveilles - vůně pro ženy. Hermes Elixir Des Merveilles - HLAVA: klementinka, pomerančová dužina, …
Yodeyma Luxor W EDP, 15 ml
od 167 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
La Rive Destinée W EDP 90 ml
od 199 Kč
2,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Orientální aromatická vůně pro ženy je od značky La Rive. Je to alternativa vůně Yves Saint Laurent Libre. Parfémová voda Destinée je z rodiny orientálních a fougèrových vůní pro sebevědomé, …
Hermes Elixir Des Merveilles W EDP, 50 ml
od 1 424 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 50 ml
Hermes Elixir Des Merveilles 50 ml - Parfémovaná voda. Hermes Elixir Des Merveilles - vůně pro ženy. Hermes Elixir Des Merveilles - Složení: Italský citrus, hořký pomeranč, růžový a indonéský…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 30 ml
od 812 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Britney Spears Believe W EDP, 30 ml
od 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Dámská parfémová voda. Parfém Britney Spears Believe je smyslná vůně pro ženy představená v roce 2007. Jiskřivé spojení exotického ovoce, lehkých květů a svůdné ambry dělají z parfému Britney…
Guerlain Absolus Allegoria Épices Exquises W EDP 125 ml
od 1 775 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Guerlain Absolus Allegoria Épices Exquises EDP 125 ml Parfémovaná voda Absolus Allegoria Épices Exquises od značky Guerlain je ideální pro ty, kteří hledají vůni s jasným orientálně-kořeněným…
Rue Broca Touche Pour Femme W EDP 100 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rue Broca Touche Pour Femme je parfémovaná voda, která zaujme svou komplexní a harmonickou kompozicí, vhodnou pro ženy hledající sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Kombinace orientálních a…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 30 ml
od 224 Kč
7,47 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Sarah Jessica Parker Lovely - parfémová voda. Svůj první parfém představila před nedávnem hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker Vůně slavné herečky nese jméno Půvabná a…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml Adidas Vibes Wonder Force je dámská parfémovaná voda navržená pro ty, kteří hledají optimistickou a radost budící vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro…

Prada Luna Rossa Ocean Le Parfum Refill Parfém
- Parfém
- Luxusní
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Náhradní náplň
- Ambrová vůně
- 150 ml
Luna Rossa Ocean Le Parfum od Prady je vůně, která spojuje klasické parfémářské umění s moderní technologií. Symbolizuje…
v 9 obchodech

Lattafa Velvet Oud EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Fougerové vůně
Lattafa Velvet Oud v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s kožensko-dřevitým charakterem a výdrží kolem 6 až 8 hodin. Unisex…
v 18 obchodech

Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml. Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml je unisex parfémovaná voda, která zaujme svou kombinací…
v 17 obchodech

Arabiyat Prestige Habib Edp 100ml (Parfémovaná voda)
- Parfémová voda
- 100 ml
- Fougerové vůně
- Ambrová vůně
Habib je mužná kompozice, která kombinuje klasickou svěžest fougere s hlubokým orientálním finišem. Otevřeně připomíná…
v 6 obchodech

Yves Saint Laurent Libre - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml + 2 měsíce na…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Aromatická vůně
- Sada parfémů
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
v 5 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?