Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stylingové přípravky pro vegany a REF

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stylingový přípravek REF Dry Shampoo Paste N°205 matující pasta na vlasy 85 ml

REF Dry Shampoo Paste N°205 matující pasta na vlasy 85 ml

od 307 Kč

  • Pasta
  • Pro všechny typy vlasů
  • Matný
  • Unisex
  • Vegan

Tento přípravek je určen pro osvěžení a styling vlasů mezi mytími, přičemž efektivně absorbuje přebytečný maz a dodává jim přirozenou texturu a objem. Jeho krémově-pudrová konzistence umožňuje…

od 307 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Stockholm Mousse N°435 objemová pěna 250 ml

REF Stockholm Mousse N°435 objemová pěna 250 ml

od 307 Kč

  • Pěna
  • Pro všechny typy vlasů
  • Lesklý
  • Unisex
  • Vegan

REF Styling Mousse N°435 je stylingová pěna s objemem 250 ml, která poskytuje silnou fixaci a pomáhá dosáhnout plnějšího a definovaného účesu. Tento přípravek je určen pro různé typy účesů, …

od 307 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Strong Hold Spray N°533 75 ml

REF Strong Hold Spray N°533 75 ml

  • 75 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Hydratační
  • Lak na vlasy
  • Zvětšení objemu vlasů
  • Vegan
  • Rychleschnoucí
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • Lesklý
  • Bez parabenů
  • Bez sulfátů

REF Strong Hold Spray 75 ml – lak na vlasy se silným tužicím účinkem a dlouhotrvající fixacíREF Strong Hold Spray je…

od 232 Kč
od 3 093 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Curl Cream N°244 definující krém pro kudrnaté vlasy 150 ml

REF Curl Cream N°244 definující krém pro kudrnaté vlasy 150 ml

  • 150 ml
  • Dámské
  • Vegan
  • 170 g

REF Curl Cream N°244, 150 ml, Stylingové krémy pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se postará…

od 519 Kč
od 3 460 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Hold & Shine Spray N°545 300 ml

REF Hold & Shine Spray N°545 300 ml

1
  • 300 ml
  • Vegan

REF Hold & Shine Spray N°545 300 ml je lak na vlasy se silnou fixací a leskem, který poskytuje dlouhotrvající držení účesu,…

od 264 Kč
od 878 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Intense Hydrate Styling Cream 200 ml

REF Intense Hydrate Styling Cream 200 ml

  • 200 ml
  • Unisex
  • Vegan

REF Intense Hydrate Styling Cream 200 ml – hydratační stylingový krém určený pro suché a nepoddajné vlasyREF Intense Hydrate…

od 208 Kč
od 1 040 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Get It Straight N°241 uhlazující krém proti krepatění 150 ml

REF Get It Straight N°241 uhlazující krém proti krepatění 150 ml

  • 150 ml
  • Dámské
  • Vegan
  • Bez parabenů
  • Bez sulfátů

REF Get It Straight N°241, 150 ml, Stylingové krémy pro ženy, Chcete konečně zkrotit své neposedné vlasy? Uhlazující…

od 307 Kč
od 2 047 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Detangling Spray 175 ml

REF Detangling Spray 175 ml

  • 175 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Vegan

REF Detangling Spray v 175 ml balení je bezoplachový sprej na rozčesávání vlasů. Usnadňuje rozčesávání mokrých i suchých…

od 417 Kč
od 2 383 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Heat Protection Spray N°230 100 ml

REF Heat Protection Spray N°230 100 ml

2
  • 100 ml
  • Vegan

REF Heat Protection Spray N°230 je sprej na ochranu vlasů před teplem, určený před foukáním, žehlením nebo kulmou. Nastříká…

od 272 Kč
od 2 720 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Flexibilní fixační gel se střední fixací (300 ml)

REF Flexibilní fixační gel se střední fixací (300 ml)

  • 300 ml
  • Dámské
  • Vegan

REF Flexible Medium Hold Fixing Gel – Přirozená fixace pro vaše vlasy. REF Flexible Medium Hold Fixing Gel (300 ml) je…

od 277 Kč
od 923 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Sculpting Gel N°433 150 ml

REF Sculpting Gel N°433 150 ml

  • 150 ml
  • Gel na vlasy
  • Vegan

REF Sculpting Gel N°433 je gel na vlasy se silnou fixací, určený na přesné tvarování a modelování účesu. Drží tvar dlouho…

od 284 Kč
od 1 893 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Extreme Hold Spray N°525 300 ml

REF Extreme Hold Spray N°525 300 ml

1
  • 300 ml
  • Dámské
  • Vegan

REF Extreme Hold Spray N°525 300 ml je extra silný lak na vlasy, který poskytuje maximální fixaci a dlouhotrvající kontrolu…

od 295 Kč
od 983 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Ocean Mist N°303 175 ml

REF Ocean Mist N°303 175 ml

  • 175 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Vegan

REF Ocean Mist N°303 175 ml představuje texturizační sprej se slanou vodou, který vlasům propůjčí plážový vzhled, přirozený…

od 356 Kč
od 2 034 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Leave-In Serum 125 ml

REF Leave-In Serum 125 ml

  • 125 ml
  • Vegan

REF Leave-In Serum (125 ml) – vyživující bezoplachové hydratační sérum, které intenzivně ošetřuje suché a poškozené vlasy,…

od 397 Kč
od 3 176 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Strong Hold Spray N°533 300 ml

REF Strong Hold Spray N°533 300 ml

  • 300 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Unisex
  • Vegan

REF Strong Hold Spray 300 ml představuje fixační sprej se silným tužicím účinkem, který zajišťuje dlouhotrvající zpevnění,…

od 291 Kč
od 970 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Fiber Cream N°323 85 ml

REF Fiber Cream N°323 85 ml

  • 85 ml
  • Unisex
  • Vegan

REF Fiber Cream N°323 85 ml představuje stylingový krém s vláknitou konzistencí, který nabízí pevnou fixaci a současně…

od 298 Kč
od 3 506 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Root To Top N°335 250 ml

REF Root To Top N°335 250 ml

  • 250 ml
  • Unisex
  • Sprej
  • Zvětšení objemu vlasů
  • Vegan

REF Root To Top N°335 250 ml je sprej pro objem vlasů, který pomáhá dodat vlasům dlouhotrvající plnost od kořínků po…

od 307 Kč
od 1 228 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Firm Hold Spray N°545 175 ml

REF Firm Hold Spray N°545 175 ml

  • 175 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Unisex
  • Vegan

REF Firm Hold Spray N°545 175 ml je lak na vlasy se silnou fixací, který poskytuje dlouhotrvající držení účesu, aniž by…

od 345 Kč
od 1 971 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie