Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stylingové přípravky pro ženy a REF

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stylingový přípravek REF Get It Straight N°241 uhlazující krém proti krepatění 150 ml

REF Get It Straight N°241 uhlazující krém proti krepatění 150 ml

  • 150 ml
  • Dámské
  • Vegan
  • Bez parabenů
  • Bez sulfátů

REF Get It Straight N°241, 150 ml, Stylingové krémy pro ženy, Chcete konečně zkrotit své neposedné vlasy? Uhlazující…

od 307 Kč
od 2 047 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Curl Cream N°244 definující krém pro kudrnaté vlasy 150 ml

REF Curl Cream N°244 definující krém pro kudrnaté vlasy 150 ml

  • 150 ml
  • Dámské
  • Vegan
  • 170 g

REF Curl Cream N°244, 150 ml, Stylingové krémy pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se postará…

od 519 Kč
od 3 460 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Strong Hold Spray N°533 75 ml

REF Strong Hold Spray N°533 75 ml

  • 75 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Vegan
  • Dámské

REF Strong Hold Spray 75 ml – lak na vlasy se silným tužicím účinkem a dlouhotrvající fixacíREF Strong Hold Spray je…

od 232 Kč
od 3 093 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Sculpting Gel N°433 150 ml

REF Sculpting Gel N°433 150 ml

  • 150 ml
  • Gel na vlasy
  • Dámské
  • Lesklý

REF Sculpting Gel N°433 je gel na vlasy se silnou fixací, určený na přesné tvarování a modelování účesu. Drží tvar dlouho…

od 284 Kč
od 1 893 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Strong Hold Spray N°533 300 ml

REF Strong Hold Spray N°533 300 ml

  • 300 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Dámské
  • Lak na vlasy

REF Strong Hold Spray 300 ml představuje fixační sprej se silným tužicím účinkem, který zajišťuje dlouhotrvající zpevnění,…

od 291 Kč
od 970 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Flexibilní fixační gel se střední fixací (300 ml)

REF Flexibilní fixační gel se střední fixací (300 ml)

  • 300 ml
  • Dámské
  • Vegan

REF Flexible Medium Hold Fixing Gel – Přirozená fixace pro vaše vlasy. REF Flexible Medium Hold Fixing Gel (300 ml) je…

od 277 Kč
od 923 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Extreme Hold Spray N°525 300 ml

REF Extreme Hold Spray N°525 300 ml

1
  • 300 ml
  • Dámské
  • Vegan

REF Extreme Hold Spray N°525 300 ml je extra silný lak na vlasy, který poskytuje maximální fixaci a dlouhotrvající kontrolu…

od 295 Kč
od 983 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Detangling Spray 175 ml

REF Detangling Spray 175 ml

  • 175 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Dámské
  • Hydratační

REF Detangling Spray v 175 ml balení je bezoplachový sprej na rozčesávání vlasů. Usnadňuje rozčesávání mokrých i suchých…

od 417 Kč
od 2 383 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Shaper Wax N°424 85 ml

REF Shaper Wax N°424 85 ml

  • 85 ml
  • Dámské

REF Shaper Wax N°424 je vosk na vlasy se střední fixací pro tvarování krátkých i středně dlouhých účesů. Patří do stylingové…

od 307 Kč
od 3 612 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Ocean Mist N°303 175 ml

REF Ocean Mist N°303 175 ml

  • 175 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Dámské

REF Ocean Mist N°303 175 ml představuje texturizační sprej se slanou vodou, který vlasům propůjčí plážový vzhled, přirozený…

od 356 Kč
od 2 034 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Fiber Cream N°323 85 ml

REF Fiber Cream N°323 85 ml

  • 85 ml
  • Dámské
  • Krém

REF Fiber Cream N°323 85 ml představuje stylingový krém s vláknitou konzistencí, který nabízí pevnou fixaci a současně…

od 298 Kč
od 3 506 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Root To Top N°335 250 ml

REF Root To Top N°335 250 ml

  • 250 ml
  • Pěna
  • Zvětšení objemu vlasů
  • Pro všechny typy vlasů
  • Lesklý
  • Dámské

REF Root To Top N°335 250 ml je sprej pro objem vlasů, který pomáhá dodat vlasům dlouhotrvající plnost od kořínků po…

od 307 Kč
od 1 228 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Fiber Mousse N°345 250 ml

REF Fiber Mousse N°345 250 ml

  • 250 ml
  • Dámské
  • Pěna

REF Fiber Mousse N°345 250 ml představuje vláknité tužidlo pro objem, které vlasům dodává pevnou fixaci, pružnost i…

od 307 Kč
od 1 228 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Firm Hold Spray N°545 175 ml

REF Firm Hold Spray N°545 175 ml

  • 175 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Dámské
  • Sprej

REF Firm Hold Spray N°545 175 ml je lak na vlasy se silnou fixací, který poskytuje dlouhotrvající držení účesu, aniž by…

od 345 Kč
od 1 971 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stylingový přípravek REF Weightless Volume Refreshing Mousse 200 ml

REF Weightless Volume Refreshing Mousse 200 ml

  • 200 ml
  • Dámské

REF Weightless Volume Refreshing Mousse v 200 ml balení je suchý šampon ve formě pěny. Slouží pro objem a osvěžení vlasů…

od 477 Kč
od 2 385 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie