Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Šampony, regenerační

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Šampon libebit tuhý sprchový šampon MORINGA (přírodní bylinný šampuk MORINGA)

libebit tuhý sprchový šampon MORINGA (přírodní bylinný šampuk MORINGA)

  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parfemace
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Přírodní
  • Regenerační
  • Výživný
  • Forma šamponu tuhý
  • 95 g
  • Vegan

MORINGA - tuhý sprchový šampon na tělo i vlasy. Pro pokožku vystavenou nepříznivým vlivům prostředí. Vrací lesk suchým a…

259 Kč

EcoRevolution

Zobrazit detail
Šampon Divination Simone Deluxe DSD Science-7 Deluxe Essential Oils č. 3.4.5B 35 ml KOMPLEX ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ Proti padání vlasů č. 3.4.5B

Divination Simone Deluxe DSD Science-7 Deluxe Essential Oils č. 3.4.5B 35 ml KOMPLEX…

  • 35 ml
  • Regenerační

Působení komplexu se zakládá na synergickém účinku základních a éterických olejů. Olej jojoba a olej z hroznových jadýrek…

900 Kč
25 714 Kč/l

Kosmetika4u.cz

Zobrazit detail
Šampon Moroccanoil Color Shampoo 70 ml

Moroccanoil Color Shampoo 70 ml

1
  • Bez parabenů
  • Vegan
  • Ekologický
  • Bez sulfátů
  • Ochranný
  • Forma šamponu tekutý
  • 70 ml
  • Barvené vlasy
  • Dámské
  • Hydratační
  • Regenerační

Moroccanoil Color Shampoo 70 ml, Šetrný šampon pro barvené vlasy, který pomáhá prodloužit intenzitu a zářivost barvy a…

od 202 Kč
od 2 886 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Šampon na vlasy Kaapo 250 ml (ŠVK250)

Šampon na vlasy Kaapo 250 ml (ŠVK250)

  • 250 ml
  • Regenerační

Kaapo Šampon proti lupům a vypadávání vlasů s extraktem z lopuchového kořene Kaapo šampon je určen pro každodenní mytí vlasů…

od 151 Kč
od 604 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Attitude Výživný šampon Super Leaves s olejem z hroznových jader a olivovými listy 240 ml

Attitude Výživný šampon Super Leaves s olejem z hroznových jader a olivovými listy…

  • 240 ml
  • Hydratační
  • Pro všechny typy vlasů
  • Regenerační

Hroznový olej v tomto šamponu hydratuje a regeneruje vlasy, čímž přispívá k jejich zdravému vzhledu. Olivové listy podporují…

od 271 Kč
od 1 129 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Sebastian Professional Volupt Max Volumising Shampoo Velikost: 280 ml

Sebastian Professional Volupt Max Volumising Shampoo Velikost: 280 ml

  • Dámské
  • Zvětšení objemu vlasů
  • Regenerační
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • Výživný
  • 280 ml

SEBASTIAN PROFESSIONAL VOLUPT MAX VOLUMISING SHAMPOO Řešení pro maximální objem, plnost a texturu bez zatížení. Tato řada je…

od 489 Kč
od 1 746 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Clinical Keratin kúra 100ml + kofeinový šampon 250mlPokles ceny

Clinical Keratin kúra 100ml + kofeinový šampon 250ml

3
  • 250 ml
  • Unisex
  • Regenerační
  • Pro růst vlasů
  • Kofeinový
  • S keratinem
  • 444 g

Pro obnovu a regeneraci suchých, poškozených a chemicky narušených vlasů. Obnovuje a vyplňuje poškozenou vlasovou strukturu.…

od 275 Kč
od 1 098 Kč/l

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Aroma Medico SOS šampon proti lupům a vypadávání s chininem 390 ml

Aroma Medico SOS šampon proti lupům a vypadávání s chininem 390 ml

  • 390 ml
  • Regenerační

Regenerační šampon proti lupům a vypadávání vlasů s chininem a panthenolem Medico SOS 390ml Unikátní komplex vysoce…

od 153 Kč
od 392 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Aveda Sap Moss™ Weightless Hydrating Shampoo lehký hydratační šampon proti krepatění 200 ml

Aveda Sap Moss™ Weightless Hydrating Shampoo lehký hydratační šampon proti krepatění…

  • 200 ml
  • Dámské
  • Hydratační
  • Regenerační

Aveda Sap Moss™ Weightless Hydrating Shampoo, 200 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Abyste dokázali udržet své vlasy…

od 499 Kč
od 2 496 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Beviro Anti-dandruff Šampon proti lupům 100 ml

Beviro Anti-dandruff Šampon proti lupům 100 ml

2
  • Proti lupům
  • Pro všechny typy vlasů
  • Pánské
  • Hydratační
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Přírodní
  • Bez sulfátů
  • Regenerační
  • Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
  • Výživný
  • Forma šamponu tekutý
  • 100 ml

Šampon proti lupům Beviro Anti-Dandruff Shampoo pro muže přírodní 100 ml Beviro Anti-dandruff shampoo 100 ml Přírodní šampon…

od 219 Kč
od 2 190 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Šampon i+m Naturkosmetik Repair & Care šampon pro suché a namáhané vlasy 250 ml

i+m Naturkosmetik Repair & Care šampon pro suché a namáhané vlasy 250 ml

  • Přírodní
  • Regenerační
  • 250 ml
  • Bez silikonů
  • Vegan

i+m Naturkosmetik Repair & Care je přírodní šampon pro suché a namáhané vlasy. Kombinuje BIO aloe vera, za studena lisovaný…

379 Kč
1 516 Kč/l

wereco.cz

Zobrazit detail
Šampon Vlasový šampon s arganovým olejem hotelový 30 ml

Vlasový šampon s arganovým olejem hotelový 30 ml

  • 30 ml
  • Hydratační
  • Regenerační
  • Výživný

cena: 9,50 Kč/ks Vlasový šampon s arganovým olejem 30 ml v tubě a praktickým uzávěrem . Vyživující šampon s marockým…

6,41 Kč
214 Kč/l

Eurotrend-prochazka.cz

Zobrazit detail
Šampon Mylo tuhý šampón na rovné vlasy Vietor 60g

Mylo tuhý šampón na rovné vlasy Vietor 60g

  • 60 g
  • Regenerační

Přírodní tuhý šampon s pšeničnými proteiny je ideální pro hydrataci a dodání objemu rovným a nebarveným vlasům. Prášek z…

295 Kč

Přírodno

Zobrazit detail
Šampon Olaplex No. 4 Bond Maintenance šampon pro obnovu vlasů 250 ml

Olaplex No. 4 Bond Maintenance šampon pro obnovu vlasů 250 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • Regenerační
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • 250 ml

Olaplex No. 4 Šampon pro poškozené vlasy 250 ml Olaplex No.4 Shampoo – složení šamponu je unikátním řešením Olaplex Bond…

od 374 Kč
od 1 496 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Šampon ApotheQ Šampon na vlasy pro podporu růstu vlasů 250 ml

ApotheQ Šampon na vlasy pro podporu růstu vlasů 250 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • Vegan
  • 250 ml
  • Regenerační
  • Kofeinový

ApotheQ Šampon na vlasy pro podporu růstu vlasů 250 ml, Přírodní šampon na vlasy obohacený o kofein, ricinový olej a extrakt…

od 190 Kč
od 760 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Šampon KITSCH Regenerační šampon s arganovým olejem

KITSCH Regenerační šampon s arganovým olejem

  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Regenerační

Kitsch Repairing Argan Oil Shampoo je navržený pro péči o poškozené, oslabené a lámavé vlasy. Díky technologii Terabond™…

390 Kč

Creammy

Zobrazit detail
Šampon EXTREMEPROTECT+ výživný proteinový šampon na ochranu vlasů Soaphoria 250 ml

EXTREMEPROTECT+ výživný proteinový šampon na ochranu vlasů Soaphoria 250 ml

  • Hydratační
  • Regenerační
  • Ochranný
  • Výživný
  • 300 g
  • Suché vlasy
  • 250 ml

Vysoce reparační, výživný a regenerační šampon na ochranu vlasů a vlasové pokožky před nepříznivými vnějšími i vnitřními…

od 374 Kč
od 1 496 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Tuhý šampon výživný, regenerační a na kudrnaté vlasy - Přírodní tuhý šampon Soaphoria 80g ± 5%

Tuhý šampon výživný, regenerační a na kudrnaté vlasy - Přírodní tuhý šampon…

  • 80 g
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parfemace
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Vegan
  • Proti lupům
  • Přírodní
  • Bez sulfátů
  • Regenerační
  • Výživný
  • Forma šamponu tuhý

Pro všechny věkové kategorie Pro všechny typy vlasů, speciálně na suché, zničené vlasy, suchými lupy postiženou vlasovou…

od 205 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Organicals ABUNDANCE Restructuring Shampoo Moringa 250 ml

Organicals ABUNDANCE Restructuring Shampoo Moringa 250 ml

  • Poškozené vlasy
  • 250 ml
  • Dámské
  • Regenerační

Organicals ABUNDANCE Restructuring Shampoo Moringa 250 ml, Obnovující šampon s moringovým extraktem určený pro vlasy…

od 196 Kč
od 784 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Monlevur Šampon pro mastící se vlasy s kokosem a pivovarskými kvasnicemi 80 g

Monlevur Šampon pro mastící se vlasy s kokosem a pivovarskými kvasnicemi 80 g

  • 80 g
  • Hydratační
  • Regenerační

Šampuk pro mastící se vlasy, který kombinuje šetrné rostlinné tenzidy z kokosu s hydratačními vlastnostmi pivovarských…

340 Kč

Monlevur

Zobrazit detail
Šampon Q+A Posilující šampon, regenerační šampon 250 ml

Q+A Posilující šampon, regenerační šampon 250 ml

  • Pro šedivé a stárnoucí vlasy
  • Regenerační

Q+A Strengthening Shampoo Rostlinný keratin | Ceramidy | Arganový olej Posilující šampon pro poškozené vlasy s ceramidy,…

285 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon TAHE BX GOLD ŠAMPON vysoce hydratační (300 ml)

TAHE BX GOLD ŠAMPON vysoce hydratační (300 ml)

  • 300 ml
  • Regenerační

Jedná se o profesionální šampon na suchá a poškozené vlasy řady BX Gold Dlouhotrvající BX efekt. Zahušťování vlasů ve 4…

od 290 Kč
od 968 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Milk Shake Integrity & Strength Nourishing Shampoo 300 ml

Milk Shake Integrity & Strength Nourishing Shampoo 300 ml

  • Hydratační
  • Poškozené vlasy
  • Regenerační
  • Revitalizační
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • Výživný
  • Forma šamponu tekutý
  • 300 ml
  • Dámské

Milk Shake Integrity & Strength Nourishing Shampoo 300 ml, Milk_Shake Integrity Nourishing Shampoo je jemný, vyživující…

od 304 Kč
od 1 013 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo N.3 1000 ml

Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo N.3 1000 ml

  • 1000 ml
  • Regenerační
  • Pro všechny typy vlasů

Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo N.3 je šetrný šampon navržený pro péči o vlasy po chemických procedurách, jako je barvení,…

od 330 Kč
od 330 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Aliver Batana Šampon 300 ml

Aliver Batana Šampon 300 ml

  • 300 ml
  • Regenerační

Batana šampon je ideální volbou pro ty, kteří hledají šetrnou, ale účinnou péči o vlasy. Tento přírodní produkt pomáhá…

330 Kč
1 100 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon ŠAMPON REGENERAČNÍ BEZ SULFÁTŮ PRO BARVENÉ VLASY 90ML

ŠAMPON REGENERAČNÍ BEZ SULFÁTŮ PRO BARVENÉ VLASY 90ML

  • 90 ml
  • Barvené vlasy
  • Bez sulfátů
  • Regenerační

Popis produktu Regenerační Šampon bez sulfátů pro barvené vlasy. Má objem 90 ml, což je ideální pro každodenní použití i na…

334 Kč
3 711 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon Wella Professionals NutriCurls Curls micelární šampon na kudrnaté vlasy 1000ml

Wella Professionals NutriCurls Curls micelární šampon na kudrnaté vlasy 1000ml

  • Hydratační
  • Kudrnaté a vlnité vlasy
  • Výživný
  • Forma šamponu tekutý
  • 1000 ml
  • Bez sulfátů
  • Regenerační

Wella Professionals NutriCurls Shampoo for Curls Vyživující šampon Wella Professionals z řady NutriCurls pro kudrnaté vlasy.…

od 397 Kč
od 397 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Šampon REVLON RE/START PURPLE Posilující šampon pro blond vlasy

REVLON RE/START PURPLE Posilující šampon pro blond vlasy

  • 1000 ml
  • Dámské
  • Pro blond a zesvětlované vlasy
  • Silver šampon
  • Bez sulfátů
  • Regenerační
  • Výživný
  • Forma šamponu tekutý

Revlon Restart Color Purple Cleanser Šampon 1000 ml 8432225139340 Tento posilující čisticí přípravek s dvojím účinkem…

od 503 Kč
od 503 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Label.M M-Plex Bond Repairing Shampoo 300ml - Šampon na poškozené vlasy

Label.M M-Plex Bond Repairing Shampoo 300ml - Šampon na poškozené vlasy

2
  • 300 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Regenerační
  • Výživný

Cleanse No. 01 · Suché a poškozené vlasy Šampon M-Plex Bond Repairing je čisticí péče pro suché a poškozené vlasy, které si…

od 514 Kč
od 1 713 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Šampon stmnt Hydra hydratační šampon pro suché vlasy bez sulfátů a parabenů 750 mlPokles ceny

stmnt Hydra hydratační šampon pro suché vlasy bez sulfátů a parabenů 750 ml

  • Hydratační
  • Suché vlasy
  • Bez parabenů
  • Bez sulfátů
  • Výživný
  • 750 ml
  • Pánské
  • Forma šamponu tekutý
  • Vegan
  • Regenerační
  • Proti svědění

STMNT Hydra Shampoo 750 ml, STMNT Hydratační šampon je navržený tak, aby poskytoval hlubokou hydrataci pro suché a…

od 581 Kč
od 775 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Šampon pro ochranu barvy Montibello 1000 ml – ochrana barvy vlasů

Šampon pro ochranu barvy Montibello 1000 ml – ochrana barvy vlasů

  • 1000 ml
  • Dámské
  • Regenerační

Šampon Montibello Color Protect - 1000 ml EAN 8429525415649 Značka/Výrobce: Montibello Popis produktu Montibello Colour…

od 600 Kč
od 600 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon SIMPLY ZEN - NORMALIZAČNÍ ŠAMPON 1000 ML

SIMPLY ZEN - NORMALIZAČNÍ ŠAMPON 1000 ML

  • 1000 ml
  • Mastné vlasy
  • Regenerační
  • Výživný

Simply Zen Normalizační šampon Šampon pro mastné vlasy 1000ml Ztrácí váš účes rychle svěžest? Chcete snížit problém…

od 619 Kč
od 619 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon AYUNCHE Enhancing Silky Color Shampoo hydratační šampon pro ochranu barvy 200 g

AYUNCHE Enhancing Silky Color Shampoo hydratační šampon pro ochranu barvy 200 g

  • 200 g
  • Regenerační
  • Výživný

AYUNCHE Enhancing Silky Color Shampoo, 200 g, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Šampon efektivně čistí pokožku hlavy,…

620 Kč

notino.cz

Zobrazit detail
Šampon Simply Zen Smooth & Care Shampoo uhlazující šampon pro kudrnaté vlasy 1 l

Simply Zen Smooth & Care Shampoo uhlazující šampon pro kudrnaté vlasy 1 l

  • 1000 ml
  • Dámské
  • Regenerační

Šampon Simply Zen Smooth & Care je přípravek určený k čištění, hydrataci a výživě vlasů. Řada Smooth & Care od značky SImply…

od 649 Kč
od 649 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Divination Simone Deluxe DSD De Luxe Steel And Silk Treatment Shampoo 500ml Obnovující šampon s keratinem Ocel a Hedvábí 500 ml č. 5.1L

Divination Simone Deluxe DSD De Luxe Steel And Silk Treatment Shampoo 500ml…

  • Hydratační
  • Poškozené vlasy
  • Zvětšení objemu vlasů
  • Regenerační
  • S keratinem
  • Forma šamponu tekutý
  • 500 ml

Obnovující šampon s keratinem Ocel a Hedvábí je určen pro obnovení struktury vlasů poškozených nepříznivým vlivem souboru…

od 1 125 Kč
od 2 250 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon TWO COSMETICS Tuhý šampon HONEY, 85 g – Sladká péče pro normální a citlivou pokožku hlavy

TWO COSMETICS Tuhý šampon HONEY, 85 g – Sladká péče pro normální a citlivou pokožku…

  • 85 g
  • Hydratační
  • Vegan
  • Regenerační

Šampon, který hýčká vaši pokožku i smysly Hledáte přírodní šampon, který jemně čistí, zklidňuje pokožku hlavy a zároveň…

249 Kč

Beauty-HOME

Zobrazit detail
Šampon PRIJA Sada: šampon na vlasy s rukolou + tekutina do koupele se zlatými částečkami

PRIJA Sada: šampon na vlasy s rukolou + tekutina do koupele se zlatými částečkami

  • 380 ml
  • Regenerační
  • Výživný

PRIJA Sada: šampon na vlasy s rukolou + tekutina do koupele se zlatými částečkami Kosmetika Prija je známá svými jemně…

403 Kč
1 061 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon Moremo - Repair Shampoo R - Hloubkově regenerační šampon pro poškozené a křehké vlasy 300ml

Moremo - Repair Shampoo R - Hloubkově regenerační šampon pro poškozené a křehké…

  • 300 ml
  • Bez silikonů
  • Bez sulfátů
  • Regenerační

Moremo – Repair Shampoo R je vysoce účinný šampon určený pro poškozené a oslabené vlasy, které potřebují intenzivní…

od 405 Kč
od 1 351 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Šampon Freecolor Renew Professional šampon 1 l

Freecolor Renew Professional šampon 1 l

  • Pro šedivé a stárnoucí vlasy
  • 1000 ml
  • Regenerační

Freecolor Renew Shampoo 1 l Šampon pro poškozené, suché nebo lámavé vlasy, které ztratily svou texturu. Regeneruje tělo a…

420 Kč
420 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon WELLA PROFESSIONALS Wella Professionals Elements Calming Shampoo 1L Refill

WELLA PROFESSIONALS Wella Professionals Elements Calming Shampoo 1L Refill

4
  • Hydratační
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Vegan
  • Přírodní
  • Bez sulfátů
  • Forma šamponu tekutý
  • 1000 ml
  • Dámské
  • Regenerační
  • Typ pokožky hlavy citlivá pokožka

(Náplň) Zklidňující šamponpro péči o vlasy a pokožku hlavy Zklidňující šampon je určený k šetrnému mytí suché a citlivé…

od 441 Kč
od 441 Kč/l

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Šampon ICE PROFESSIONAL Šampon pro barvené vlasy Kee

ICE PROFESSIONAL Šampon pro barvené vlasy Kee

  • 1000 ml
  • Vegan
  • Regenerační

PERFUMERIA POLSKA Originální produkt Natura Siberica ICE Professional Keep My Blonde šampon neutralizující žluté odstíny pro…

571 Kč
571 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon Pureology Strength Cure obnovující šampon pro ženy 266 ml

Pureology Strength Cure obnovující šampon pro ženy 266 ml

  • Dámské
  • Poškozené vlasy
  • Vegan
  • Bez sulfátů
  • Regenerační
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • 266 ml
  • Hydratační
  • Forma šamponu tekutý

Pureology Strength Cure, 266 ml, Šampony pro ženy, Abyste dokázali udržet své vlasy zdravé, lesklé a vitální, je důležité…

od 590 Kč
od 2 218 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šampon INSIGHT Dry Hair Nourishing Shampoo 900 ml

INSIGHT Dry Hair Nourishing Shampoo 900 ml

1
  • Suché vlasy
  • Výživný
  • 900 ml
  • Hydratační
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Bez sulfátů
  • Regenerační
  • Forma šamponu tekutý

Jsou vaše vlasy tak suché, že se lámou při sebemenším doteku? Pak je pro vás určen náš jemný, ale zároveň osvěžující…

631 Kč
701 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon Sensus Regenerační a vyživující šampon Nutri Repair 250 ml.

Sensus Regenerační a vyživující šampon Nutri Repair 250 ml.

  • Pro všechny typy vlasů
  • 250 ml
  • Regenerační

Šampon pro hydrataci a regeneraci Regenerační šampon Objem: 250 ml Šampon pro hydrataci a regeneraci, velmi výživný Jemný…

633 Kč
2 532 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Šampon Sebastian Professional Penetraitt Rescue Repair Shampoo Velikost: 1000 ml

Sebastian Professional Penetraitt Rescue Repair Shampoo Velikost: 1000 ml

  • Dámské
  • Suché vlasy
  • Regenerační
  • 1000 ml
  • Hydratační
  • Výživný

SEBASTIAN PROFESSIONAL PENETRAITT RESCUE REPAIR SHAMPOO Představujeme řadu Penetraitt od Sebastian Professional, vaši první…

od 1 064 Kč
od 1 064 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Šampon VT Cosmetics Hair VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Scalp Shampoo ošetřující a posilující šampon proti vypadávání vlasů 200 ml + VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700 sérum na vlasovou pokožku pro růst vlasů a posílení od kořínků 15 ml

VT Cosmetics Hair VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Scalp Shampoo ošetřující a…

  • 200 ml
  • Regenerační
  • Výživný

VT Cosmetics Hair Set, , Séra na vlasy pro ženy, Objevte praktický balíček produktů, které vám zpříjemní každodenní chvíle.…

1 260 Kč
6 300 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
Šampon Living Proof Restore obnovující šampon pro suché a poškozené vlasy 710 ml

Living Proof Restore obnovující šampon pro suché a poškozené vlasy 710 ml

  • 710 ml
  • Dámské
  • Regenerační
  • Výživný

Living Proof Restore, 710 ml, Šampony pro ženy, Abyste dokázali udržet své vlasy zdravé, lesklé a vitální, je důležité jim…

1 395 Kč
1 965 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
Šampon Bumble and bumble Bb.Bond-Building Repair Shampoo obnovující šampon pro každodenní použití 1000 ml

Bumble and bumble Bb.Bond-Building Repair Shampoo obnovující šampon pro každodenní…

  • 1000 ml
  • Dámské
  • Regenerační
  • Výživný

Bumble and bumble Bb.Bond-Building Repair Shampoo, 1000 ml, Šampony pro ženy, Abyste dokázali udržet své vlasy zdravé,…

2 490 Kč
2 490 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail

Jak vybrat šampon

Pečujte správně o své vlasy. Vyberte si vhodný šampon pro vaše vlasy. Výběr vypadá snadně, ale opak je pravdou. Existují desítky druhů. Šampony neslouží pouze k odstranění nečistot a mastnoty z vlasů, ale postarají se o krásné, zdravé a hloubkově vyživené vlasy. Trápí vás vypadávání vlasů? I na to je šampon. Pomůžeme vám s výběrem.

Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie