Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Kondicionéry a balzámy pro vegany a Dr. Konopka's

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů 500 ml

Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů 500 ml

od 164 Kč

  • Suché vlasy
  • Hydratační
  • Přírodní
  • Pro růst vlasů
  • BIO

Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů, 500 ml, je navržen specificky pro péči o suché a barvené vlasy. Tento kondicionér obsahuje květovou vodu z verbeny (Lippia Citriodora), která…

od 164 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 mlSponzorovánoSleva 31 %

Ziaja Kozí mléko kondicionér na vlasy 200 ml

127

od 40 Kč

  • Krém
  • Poškozené vlasy
  • Dámský
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • Na rozčesávání

Kondicionér na vlasy Ziaja s komplexem složek z kozího mléka je určen pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Obsahuje bílkoviny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitamíny, …

od 40 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Kondicionér proti vypadávání vlasů Dr. Konopka's 500ml

Kondicionér proti vypadávání vlasů Dr. Konopka's 500ml

3
  • 500 ml
  • Vegan
  • Pro všechny typy vlasů

Na všechny typy vlasů. Bio certifikace COSMOSNATURAL Veganská kosmetika 98% látek přírodního původu Základ: Organické…

od 164 Kč
od 328 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Regenerační kondicionér №137 pro poškozené a barvené vlasy - 280 ml - Dr. Konopka's

Regenerační kondicionér №137 pro poškozené a barvené vlasy - 280 ml - Dr. Konopka's

  • 280 ml
  • Vegan

Regenerační kondicionér №137 pro poškozené a barvené vlasyRegenerační kondicionér №137 Dr. Konopka’s je navržen pro…

od 150 Kč
od 536 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Posilující kondicionér na vlasy Dr. Konopka's 500mI

Posilující kondicionér na vlasy Dr. Konopka's 500mI

  • 500 ml
  • Vegan

Na slabé vlasy. Bio certifikace COSMOS NATURAL Veganská kosmetika 98% látek přírodního původu Základ: Organický bylinný olej…

od 169 Kč
od 338 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Kondicionér proti vypadávání vlasů №127 pro všechny typy vlasů - 280 ml - Dr. Konopka's

Kondicionér proti vypadávání vlasů №127 pro všechny typy vlasů - 280 ml - Dr.…

  • 280 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Vegan

Kondicionér proti vypadávání vlasů №127 pro silnější a hustší vlasyKondicionér proti vypadávání vlasů №127 Dr. Konopka’s je…

od 150 Kč
od 536 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Kondicionér pro objem №154 pro normální až jemné vlasy - 280 ml - Dr. Konopka's

Kondicionér pro objem №154 pro normální až jemné vlasy - 280 ml - Dr. Konopka's

  • 280 ml
  • Vegan

Kondicionér pro objem vlasů №154 pro lehké, nadýchané a lesklé vlasyKondicionér pro objem №154 Dr. Konopka’s je určen pro…

od 159 Kč
od 568 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie