Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Kondicionéry a balzámy s objemem do 249 ml

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Goldwell Dualsenses Sun Reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - Neue Formulierung Šampon

Goldwell Dualsenses Sun Reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - Neue Formulierung…

  • 100 ml

Profesionální péče po opalování se šamponem Goldwell Dualsenses Sun Reflects After-Sun. Byl speciálně vyvinut pro pokožku…

185 Kč
1 846 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
Previa Silver Conditioner anti-yellow kondicionér pro blond a šedivé vlasy 200 ml

Previa Silver Conditioner anti-yellow kondicionér pro blond a šedivé vlasy 200 ml

  • 200 ml

◆ Blonde Silver Conditioner — Ice Blonde Tónující kondicionér s fialovými pigmenty pro blond, odbarvené, melírované a šedivé…

779 Kč
3 895 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
BIOEARTH HAIR ANTIOXIDAT Remineralizující kondicionér pro všechny typy 150ml

BIOEARTH HAIR ANTIOXIDAT Remineralizující kondicionér pro všechny typy 150ml

  • 150 ml
  • Pro všechny typy vlasů

REMINERALIZUJE – PEČUJE – CHRÁNÍ – OSVĚŽUJE Tento remineralizující kondicionér (znovu dodává minerály) je určen pro všechny…

339 Kč
2 260 Kč/l

Krasanamiru.cz

Zobrazit detail
Arganour regenerační kondicioner 200 ml

Arganour regenerační kondicioner 200 ml

1
  • Vegan
  • 200 ml
  • Pro všechny typy vlasů

Regenerační kondicionér Arganour bez námahy zkrotí vaše vlasy tak, aby držely tvar a zároveň je dokonale vyživí. Hydratuje a…

345 Kč
1 725 Kč/l

wereco.cz

Zobrazit detail
SO’BiO étic Maska vlasová 3v1 vyživující s bambuckým máslem a jojobou BIO (200 ml) - ideální pro suché vlasy

SO’BiO étic Maska vlasová 3v1 vyživující s bambuckým máslem a jojobou BIO (200 ml) -…

  • 200 ml

Maska SO’BiO étic s BIO bambuckým máslem a jojobovým olejem je ideální péčí pro suché až velmi suché vlasy, kterým dodává…

od 201 Kč
od 1 005 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
SO’BiO étic Sérum vlasové ochranné pro suché a poškozené vlasy BIO (100 ml)

SO’BiO étic Sérum vlasové ochranné pro suché a poškozené vlasy BIO (100 ml)

  • 100 ml

SO’BiO étic vyživující vlasové sérum je ideální pro suché a poškozené vlasy, které potřebují intenzivní péči a lesk.…

229 Kč
2 290 Kč/l

Econea.cz

Zobrazit detail
Plantur 39 Anti-Grey Effect tónovací balzám pro hnědé až tmavé vlasy s prvními šedinami 200 ml

Plantur 39 Anti-Grey Effect tónovací balzám pro hnědé až tmavé vlasy s prvními…

2
  • 200 ml

Objevte sílu Plantur 39 Balzámu s Anti-Grey efektem! Tento šetrný balzám obsahuje barvicí pigmenty, které postupně zakrývají…

429 Kč
2 145 Kč/l

NOBLAS

Zobrazit detail
Domus Olea Toscana Shampoo Anticrespo – Hydra-Style | Šampon proti krepatění vlasů - HYDRA-STYLE 200 ml

Domus Olea Toscana Shampoo Anticrespo – Hydra-Style | Šampon proti krepatění vlasů -…

  • 200 ml
  • Na rozčesávání

Shampoo Anticrespo – Hydra-Style je jemný bezsulfátový šampon s plnou texturou a exotickou vůní , který poskytuje intenzivní…

355 Kč
1 775 Kč/l

ELABELA Beauty

Zobrazit detail
Kondicionér 40 ml hotelový OMNIA

Kondicionér 40 ml hotelový OMNIA

1
  • 40 ml

cena za kus: 6,20 Kč/ks balení: 168 ks cena za balení: 1041,60 Kč Kondicionér o objemu 40 ml pomůže vaše vlasy maximálně…

1 260 Kč
31 508 Kč/l

Eurotrend-prochazka.cz

Zobrazit detail
Solution by Kvítok Anti-pollution ochranný vlasový kondicionér - 150 ml

Solution by Kvítok Anti-pollution ochranný vlasový kondicionér - 150 ml

  • 150 ml

Slunce, chlad, česání, drhnutí ručníkem, barvení, žehlení, fénování, tvrdá voda a dokonce i znečištěné prostředí… To vše náš…

445 Kč
2 967 Kč/l

Přírodno

Zobrazit detail
IDA WARG Beauty Moisture Conditioner hydratační kondicionér pro velmi suché a hrubé vlasy 100 ml

IDA WARG Beauty Moisture Conditioner hydratační kondicionér pro velmi suché a hrubé…

  • 100 ml
  • Hydratační
  • Vegan
  • Pro všechny typy vlasů

IDA WARG Beauty Moisture Conditioner, 100 ml, Pro snadné rozčesávání unisex, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou…

od 135 Kč
od 1 350 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
KMS Moistrepair Leave-In Conditioner Kondicionér ve spreji

KMS Moistrepair Leave-In Conditioner Kondicionér ve spreji

  • 150 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Na rozčesávání
  • Dámský

OPRAVA• Opravuje poškozenou strukturu vlasů. • Snižuje lámavost vlasů a roztřepené konečky až o 99 %. • Obnovuje přirozenou…

od 536 Kč
od 3 572 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Umberto Giannini Curl Jelly Curl Control Cream Stylingový krém

Umberto Giannini Curl Jelly Curl Control Cream Stylingový krém

  • 150 ml
  • Hydratační

Umberto Giannini Crème De Curl Control Cream je vhodný pro přirozené kudrny a přírodní vlny. Tento hydratační krém zabraňuje…

185 Kč
1 234 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
Logona Bio-Aloe Vera hydratační kondicionér Kondicionér

Logona Bio-Aloe Vera hydratační kondicionér Kondicionér

  • 200 ml
  • Vegan

LOGONA MOISTURISING RINSE poskytuje suchým vlasům intenzivní hydrataci. Hydratační složení přírodního původu s organickou…

186 Kč
930 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
Ogx Bond Repair Vlasový olej

Ogx Bond Repair Vlasový olej

  • 50 ml

OGX Bond Protein Repair 3-in-1 Oil Mist dodává vlasům intenzivní lesk, zkrotí krepatění, posiluje vlasy a zároveň je…

186 Kč
3 722 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
Umberto Giannini Curl Jelly Weather Proof Finishing Cream Stylingový krém

Umberto Giannini Curl Jelly Weather Proof Finishing Cream Stylingový krém

  • 75 ml
  • Hydratační
  • Vegan

Vlasy bez krepatění za každého počasí? S krémem Umberto Giannini Weather Proof Curls Finishing Cream budou vaše vlasy vždy…

187 Kč
2 492 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo Šampon

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo Šampon

  • 100 ml

Poskytuje okamžitý barevný lesk. Minimalizuje ztrátu barvy.…

188 Kč
1 884 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
L'Oréal Paris Elvital Glycolic Gloss Vlasová kúra

L'Oréal Paris Elvital Glycolic Gloss Vlasová kúra

  • 200 ml

Naše první domácí lesknutí Lesklé vlasy znamenají zdravé vlasy, které díky svému zrcadlově hladkému povrchu dokonale…

189 Kč
946 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
L'Oréal Paris Elvital Bond Repair Rescue Pre-Shampoo Přípravek před šamponováním

L'Oréal Paris Elvital Bond Repair Rescue Pre-Shampoo Přípravek před šamponováním

  • 200 ml

Obnovte původní pevnost svých vlasů a zvyšte odolnost jejich vláken díky novému šamponu Bond Repair Pre-Shampoo od L'Oréal…

193 Kč
965 Kč/l

flaconi.cz

Zobrazit detail
pH Laboratories Smooth Perfect Mask vyhlazující maska 200 ml

pH Laboratories Smooth Perfect Mask vyhlazující maska 200 ml

  • 200 ml

Vyhlazující maska pro nepoddajné a krepaté vlasy SMOOTH PERFECT MASK 200 ml | pH Laboratories Pro dokonale hladké, vyživené…

809 Kč
4 045 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
pH Laboratories Extra Butter Deep Moisture Mask hydratační maska 200 ml

pH Laboratories Extra Butter Deep Moisture Mask hydratační maska 200 ml

  • 200 ml

Intenzivní hydratační maska pro velmi suché vlasy EXTRA BUTTER DEEP MOISTURE MASK 200 ml | pH Laboratories Pro intenzivní…

809 Kč
4 045 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
Previa Reconstruct Serum regenerační sérum s bílým lanýžem 50 ml

Previa Reconstruct Serum regenerační sérum s bílým lanýžem 50 ml

  • 50 ml

Regenerační sérum pro poškozené vlasy RECONSTRUCT SERUM | Previa Haircare Pro intenzivní obnovu, posílení a ochranu…

879 Kč
17 580 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
pH Laboratories Argan & Keratin Elixir olejové sérum 100 ml

pH Laboratories Argan & Keratin Elixir olejové sérum 100 ml

  • 100 ml
  • Na rozčesávání

Olejové serum s arganovým olejem a keratinem ARGAN & KERATIN ELIXIR 100 ml | pH Laboratories Hloubková výživa, hebkost a…

889 Kč
8 890 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
pH Laboratories Pure Straight Post-Treatment Mask uhlazující maska 200 ml

pH Laboratories Pure Straight Post-Treatment Mask uhlazující maska 200 ml

  • 200 ml
  • Hydratační

Uhlazující maska po vyhlazujícím ošetření PURE STRAIGHT POST-TREATMENT MASK 200 ml | pH Laboratories Pro intenzivní výživu,…

909 Kč
4 545 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
pH Laboratories Argan & Keratin Nectar kondicionační sprej 150 ml

pH Laboratories Argan & Keratin Nectar kondicionační sprej 150 ml

  • 150 ml

Kondicionační sprej s arganovým olejem a keratinem ARGAN & KERATIN NECTAR 150 ml | pH Laboratories 10 benefitů v jednom…

919 Kč
6 127 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
pH Laboratories Pure Repair Mask vyživující maska s kyselinou hyaluronovou 200 ml

pH Laboratories Pure Repair Mask vyživující maska s kyselinou hyaluronovou 200 ml

  • 200 ml

Vyživující maska s hyaluronovou kyselinou PURE REPAIR MASK 200 ml | pH Laboratories Pro silnější, hebké a lesklé vlasy s…

929 Kč
4 645 Kč/l

Conceptczech.cz

Zobrazit detail
BIOEARTH HAIR CURLS Kondicionér pro kudrnaté vlnité vlasy 150ml

BIOEARTH HAIR CURLS Kondicionér pro kudrnaté vlnité vlasy 150ml

  • 150 ml
  • Na rozčesávání

DODÁVÁ ENERGII – ZMĚKČUJE – VYŽIVUJE – DODÁVÁ LEHKOST Tento kondicionér kudrnaté a vlnité vlasy vyživuje, usnadňuje jejich…

339 Kč
2 260 Kč/l

Krasanamiru.cz

Zobrazit detail
BIOEARTH HAIR PROTECT Obnovující kondicionér pro barvené vlasy 150ml

BIOEARTH HAIR PROTECT Obnovující kondicionér pro barvené vlasy 150ml

  • 150 ml
  • Hydratační

DODÁVÁ LESK – VYŽIVUJE – HYDRATUJE – CHRÁNÍ BARVU Obnovující kondicionér pečuje a chrání poškozené a barvené vlasy. Obsahuje…

339 Kč
2 260 Kč/l

Krasanamiru.cz

Zobrazit detail
BIOEARTH HAIR NUTRITION Výživný kondicionér pro roztřepené a suché vlasy 150ml

BIOEARTH HAIR NUTRITION Výživný kondicionér pro roztřepené a suché vlasy 150ml

  • 150 ml
  • Hydratační

POSILUJE – VYŽIVUJE VLASY I POKOŽKU HLAVY – HYDRATUJE – DODÁVÁ LESK Tento výživný kondicionér je účinnou regenerační péčí…

339 Kč
2 260 Kč/l

Krasanamiru.cz

Zobrazit detail
Arganour bezoplachový kondicioner 100 ml

Arganour bezoplachový kondicioner 100 ml

1
  • Vegan
  • 100 ml
  • Pro všechny typy vlasů

Bezoplachový kondicionér Arganour bez námahy zkrotí vaše vlasy tak, aby držely tvar a zároveň je dokonale vyživí. Dokončete…

399 Kč
3 990 Kč/l

wereco.cz

Zobrazit detail
Regenerační kondicionér obnovuje strukturu suchých poškozených vlasů díky obsahu výživného konopného oleje, dodává vlasům pružnost a navrací jim zdravý lesk.

Regenerační kondicionér obnovuje strukturu suchých poškozených vlasů díky obsahu…

  • 200 ml

Regenerace pro suché a poškozené vlasy Pečlivě sestavený regenerační komplex se za studena lisovaným konopným olejem…

od 399 Kč
od 1 995 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
i+m Naturkosmetik kondicioner pro objem vlasů s pšeničnými klíčky 200 ml

i+m Naturkosmetik kondicioner pro objem vlasů s pšeničnými klíčky 200 ml

  • 200 ml

Lehký přírodní kondicioner se šetrným složením vhodný pro jemné vlasy, kterým dodá sílu a objem. Má velmi jemné složení s…

399 Kč
1 995 Kč/l

wereco.cz

Zobrazit detail
Mark hair conditioner Broccoli oil, prebiotic pro všechny typy vlasů 150 ml

Mark hair conditioner Broccoli oil, prebiotic pro všechny typy vlasů 150 ml

  • Hydratační
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • Pro růst vlasů
  • Pro všechny typy vlasů
  • 150 ml

Hydratační a ošetřující kondicionér s přírodním hedvábím a výživným brokolicovým olejem. Vhodný pro všechny typy vlasů a…

od 400 Kč
od 2 667 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mark hair conditioner Vegan keratin, murumuru pro suché a poškozené vlasy 150 ml

Mark hair conditioner Vegan keratin, murumuru pro suché a poškozené vlasy 150 ml

1
  • 150 ml

Potřebujete ihned hydratovat suché vlasy? Řešením je ošetřující kondicionér s obsahem rostlinného keratinu a čistě přírodní…

od 415 Kč
od 2 767 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
laSaponaria Zvýhodněná sada na objem a mastné vlasy

laSaponaria Zvýhodněná sada na objem a mastné vlasy

  • 200 ml

Nadýchané, lehounké, vyživené a čisto-čisté háro bez lupů? Brnkačka pro přírodní vlasové duo od italské laSaponaria v této…

394 Kč
1 971 Kč/l

Econea.cz

Zobrazit detail
laSaponaria Zvýhodněná sada pro neposlušné vlasy

laSaponaria Zvýhodněná sada pro neposlušné vlasy

  • 30 ml

Stačí pár kapek a tohle vlasové duo vám vykouzlí z neposlušného hára hedvábné a lesklé pramínky. Zkrotit rozlítané vlasy,…

484 Kč
16 140 Kč/l

Econea.cz

Zobrazit detail
laSaponaria Zvýhodněná sada No yellow pro šedivé vlasy

laSaponaria Zvýhodněná sada No yellow pro šedivé vlasy

  • 200 ml

Že už z těch žlutých tónů ve vlasech snad zešedivíte? A i kdyby – o obojí se postará tato zvýhodněná sada šamponu a masky na…

511 Kč
2 556 Kč/l

Econea.cz

Zobrazit detail
laSaponaria Zvýhodněná sada na poškozené a suché vlasy

laSaponaria Zvýhodněná sada na poškozené a suché vlasy

  • 200 ml

Ten pocit hladkých, sametově lesklých vlasů. Že ho neznáte? Pak je pro vás tato zvýhodněná sada vlasových pokladů…

708 Kč
3 541 Kč/l

Econea.cz

Zobrazit detail
laSaponaria Zvýhodněná sada na kudrnaté vlasy

laSaponaria Zvýhodněná sada na kudrnaté vlasy

  • 150 ml

Péče o kudrnaté vlasy je disciplína sama pro sebe – ať už se pyšníte bohatým afrem, nebo jemnými prstýnky. Naštěstí je tu…

786 Kč
5 238 Kč/l

Econea.cz

Zobrazit detail
Stapiz Sleek Line Repair dvoufázový kondicionér na vlasy 200 Ml

Stapiz Sleek Line Repair dvoufázový kondicionér na vlasy 200 Ml

  • 280 g
  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů
  • 200 ml

Stapiz Sleek Line Repair 2-fázový kondicionér 200 Ml SSLODF200 STAPIZ Dvoufázový kondicionér pro poškozené vlasy REPAIR -…

138 Kč
690 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lakmé L2 Curls dvoufázový rozčesávací kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 100 ml + Prodloužená možnost vrácení zboží do 30 dnů.

Lakmé L2 Curls dvoufázový rozčesávací kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 100 ml…

  • 100 ml
  • Bezoplachový

L2 Curls je profesionální dvoufázový kondicionér speciálně vyvinutý pro kudrnaté a vlnité vlasy. Spojuje okamžitý…

od 138 Kč
od 1 380 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Kosmetika Black Horse SHINING GLOSS

Kosmetika Black Horse SHINING GLOSS

  • 150 ml

Dvoufázový kondicionér na hřívu a ocas BLACK HORSE Dvoufázový kondicionér Black Horse – Shining Gloss ve spreji se skvěle…

138 Kč
920 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
JOICO Defy Damage kondicionér pro poškozené vlasy 50 ml

JOICO Defy Damage kondicionér pro poškozené vlasy 50 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • 50 ml

Joico Defy Damage Protective Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy posílení vlasů a stálost barvy Objem: 50 ml Jemný…

138 Kč
2 760 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy Cynos 240 ml

Kondicionér na vlasy Cynos 240 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • 240 ml

Moisture Vitality Conditioner – arganový hydratační kondicionér (240 ml) Ideální nabídka pro lidi, kteří oceňují přírodní…

139 Kč
579 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Cantu Shea Butter Hydrating Leave-In Mist lehký hydratační kondicionér ve spreji pro vlnité vlasy

Cantu Shea Butter Hydrating Leave-In Mist lehký hydratační kondicionér ve spreji pro…

  • Bezoplachový
  • 237 ml

Cantu Shea Butter Leave-In Conditioning Mist Hydratační a vyživující mlha na vlasy 237 ml Cantu Shea Butter Leave-In…

139 Kč
586 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
All In One Vyhlazující Kondicionér Bez Oplachování

All In One Vyhlazující Kondicionér Bez Oplachování

  • Bezoplachový
  • 100 ml

Sevich All In One Leave-in Hair Conditioner 100 ml – kondicionér na vlasy s třešňovým květem bez oplachování Každodenní…

139 Kč
1 390 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Skin Fairytale Guardian Elixir vyživující a termoochranný krém na vlasy 95 ml

Skin Fairytale Guardian Elixir vyživující a termoochranný krém na vlasy 95 ml

  • 95 ml
  • Hydratační

Skin Fairytale Guardian Elixir, 95 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se…

550 Kč
5 789 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
KMS ADDVOLUME Root and Body Lift VOC 6% Texturizační sprej

KMS ADDVOLUME Root and Body Lift VOC 6% Texturizační sprej

  • 200 ml

Cílený objem pro jemné vlasy přesně tam, kde ho potřebujete. Tento sprej pro objem u kořínků dodává jemným a zplihlým vlasům…

od 560 Kč
od 2 799 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie