Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Kondicionéry a balzámy s objemem do 249 ml

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Manufaktura Bezoplachový kondicionér na vlasy Anti-pollution & Hydratace LOUKA 155 ml

Manufaktura Bezoplachový kondicionér na vlasy Anti-pollution & Hydratace LOUKA 155 ml

  • Vegan
  • 155 ml

Jemný závoj péče s nádhernou vůní lučního kvítí pro krásné, hebké a zářivé vlasy – kdykoliv během dne! Lehký bezoplachový…

295 Kč
1 903 Kč/l

Manufaktura.cz

Zobrazit detail
INNERSENSE HAIR RENEW SOOTHING CONDITIONER - zklidňující kondicionér pro obnovu pokožky hlavy ml: 59,15 ml

INNERSENSE HAIR RENEW SOOTHING CONDITIONER - zklidňující kondicionér pro obnovu…

  • 59,15 ml

Ten nejlepší parťák pro suchou pokožku hlavy a namáhané vlasy? Kondicionér Hair Renew Soothing hydratuje vlasy, v případě…

315 Kč
5 325 Kč/l

Dotek Slunce

Zobrazit detail
Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionér na barvené vlasy 30 ml

Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionér na barvené vlasy 30 ml

  • 30 ml
  • Barvené vlasy

Inovovaný kondicionér pro snažší rozčesání vlasů pro normální až jemné barvené vlasy. Inovativní Fade Stop Formula a…

49 Kč
1 633 Kč/l

NOBLAS

Zobrazit detail
Domus Olea Toscana Balsamo Spray Chiudi Scaglie | Výživný a ochranný balzám ve spreji pro poškozené vlasy 5 ml - vzorek

Domus Olea Toscana Balsamo Spray Chiudi Scaglie | Výživný a ochranný balzám ve…

  • 5 ml
  • Na rozčesávání

Balsamo Spray Chiudi Scaglie je výživný a ochranný balzám ve spreji , ideální pro všechny typy vlasů i pokožky hlavy –…

25 Kč
5 000 Kč/l

ELABELA Beauty

Zobrazit detail
Redist Two Phase Biotin Volume kondicionér na vlasy 225 ml

Redist Two Phase Biotin Volume kondicionér na vlasy 225 ml

  • 225 ml

Redist Two Phase Biotin Volume kondicionér 225 ml hydratuje vlasy, usnadňuje rozčesávání a podporuje přirozený objem.…

209 Kč
929 Kč/l

Luxusní-Holení.cz

Zobrazit detail
Vlasový kondicionér hotelový 30 ml Holiday Care

Vlasový kondicionér hotelový 30 ml Holiday Care

  • 30 ml

cena za kus: 5,70 Kč/ks balení: 50 ks cena za balení: 285,- Kč Vlasový kondicionér poskytuje vašim vlasům regeneraci a…

188 Kč
6 252 Kč/l

Eurotrend-prochazka.cz

Zobrazit detail
UOGA UOGA Maska pro hloubkovou regeneraci vlasů More Energy 200 ml

UOGA UOGA Maska pro hloubkovou regeneraci vlasů More Energy 200 ml

  • 200 ml
  • Vegan

Naše řada More Energy je ideální pro suché, poškozené nebo křehké vlasy. Složky v těchto produktech poskytují intenzivní…

475 Kč
2 375 Kč/l

Biobay.cz

Zobrazit detail
Two cosmetics Kondicionér SEBUM&HAIR LOSS CONTROL s kofeinem, komplexem ACTI-HAIR, vůní teatree, lemongrass a cedru 200ml

Two cosmetics Kondicionér SEBUM&HAIR LOSS CONTROL s kofeinem, komplexem ACTI-HAIR,…

  • 200 ml

Stimulující – díky obsahu kofeinu. Posilující – díky komplexu anorganických sloučenin ACTI-HAIR. Antibakteriální – díky…

269 Kč
1 345 Kč/l

Přírodno

Zobrazit detail
Natural Alchemist Přírodní vlasový kondicionér (40ml - Parfém No. 2)

Natural Alchemist Přírodní vlasový kondicionér (40ml - Parfém No. 2)

  • 40 ml
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů

Natural Alchemist Přírodní vlasový kondicionér (40ml - Parfém No. 2) Cestovní přírodní vlasový kondicionér s svěží bylinnou…

89 Kč
2 225 Kč/l

Bohemehome.cz

Zobrazit detail
Zahir Arganový kondicionér pro nepoddajné vlasy - NEROLI 200ml 200ml

Zahir Arganový kondicionér pro nepoddajné vlasy - NEROLI 200ml 200ml

  • 200 ml
  • Bez parabenů
  • Pro všechny typy vlasů

Účinný kondicionér s arganovým olejem a vůní pomerančových květů skvěle doplňuje náš jemný čistící šampon se stejnou vůní.…

165 Kč
825 Kč/l

Zdraví z Afriky - Farm.inc

Zobrazit detail
ALOXXI® Hydratační kondicionér OBJEM: 45 ml

ALOXXI® Hydratační kondicionér OBJEM: 45 ml

  • Na rozčesávání
  • 45 ml
  • Bez parabenů
  • Bez sulfátů

Hydratační kondicionér Tajemství krásy je odhaleno tímto hydratačním kondicionérem, který navíc chrání vaši barvu vlasů. Je…

210 Kč
4 667 Kč/l

Eshop.aloxxi.cz

Zobrazit detail
Odylique Vlasový kondicionér pro suché a barvené vlasy - levandule & rakytník 20 ml - VZOREK

Odylique Vlasový kondicionér pro suché a barvené vlasy - levandule & rakytník 20 ml…

  • 20 ml
  • Hydratační
  • Bez silikonů
  • Bez sulfátů

Odylique Kondicionér Levandule & Rakytník hloubkově hydratuje, regeneruje a uhlazuje suché nebo barvené vlasy. Zklidňuje…

99 Kč
4 950 Kč/l

Natura Pura

Zobrazit detail
North American Herb & Spice | Vlasový kondicionér - Black Seed - 240 ml s olejem z černuchy seté pro normální až suché vlasy - 240 ml

North American Herb & Spice | Vlasový kondicionér - Black Seed - 240 ml s olejem z…

  • 240 ml

Kondicionér na vlasy ScalpClenz s olejem z černuchy seté od značky North American Herb and Spice patří mezi to nejlepší, co…

739 Kč
3 079 Kč/l

pravebio.cz

Zobrazit detail
INNERSENSE Color Radiance Daily Conditioner — kondicionér pro barvené vlasy objem: 59,15 ml

INNERSENSE Color Radiance Daily Conditioner — kondicionér pro barvené vlasy objem:…

  • 59,15 ml

Kondicionér Color Radiance Daily Conditioner oživuje a vyživuje vlasy se střední strukturou, barvené a chemicky ošetřené. Je…

280 Kč
4 734 Kč/l

Licirna Organics

Zobrazit detail
VZOREK True SOFT Conditioner 12 ml Maria Nila

VZOREK True SOFT Conditioner 12 ml Maria Nila

  • Suché vlasy
  • 12 ml

Typ vlasů: vhodné pro suché vlasy Jedinečné vlastnosti: hydratuje a vyživuje snižuje krepatění chrání před UV zářením…

49 Kč
4 083 Kč/l

Netestováno.cz

Zobrazit detail
iAM4u Bond Repair Conditioner ML: 100 ml Regenerační kondicionér pro poškozené vlasy

iAM4u Bond Repair Conditioner ML: 100 ml Regenerační kondicionér pro poškozené vlasy

  • 100 ml

CO JE BOND REPAIR CONDITIONER? iAM4u BOND REPAIR CONDITIONER je profesionální kondicionér s pH 2,5–3,5, vytvořený pro velmi…

299 Kč
2 990 Kč/l

Shopiam4u.cz

Zobrazit detail
PONIO Kondicionér Candy mafia 100 ml po datu expirace 26.3.2026Pokles ceny

PONIO Kondicionér Candy mafia 100 ml po datu expirace 26.3.2026

  • Vegan
  • 100 ml
  • Jemné vlasy

PONIO Kondicionér Candy mafia 100 ml po datu expirace 26.3.2026, Sladce ovocná vůně s nádechem cukrové vaty v kondicionéru -…

68 Kč
680 Kč/l

KrasnaKazdyDen.cz

Zobrazit detail
Barwa Přírodní vyživující mango kondicionér pro krepaté a poškozené vlasy

Barwa Přírodní vyživující mango kondicionér pro krepaté a poškozené vlasy

  • Pro všechny typy vlasů
  • 200 ml

BARWA - Barwa - Mango Conditioner - Přírodní kondicionér pro krepaté a poškozené vlasy - Mango - 200 ml BARWA – kondicionér…

78 Kč
390 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
oBoticário Match. Anti-Frizz bezoplachový kondicionér s hydratačním účinkem 150 ml

oBoticário Match. Anti-Frizz bezoplachový kondicionér s hydratačním účinkem 150 ml

  • 150 ml
  • Hydratační
  • Vegan

oBoticário Match. Anti-Frizz, 150 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se…

158 Kč
1 053 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
Wella Professionals Shinefinity Glaze Profesionální tónování vlasů

Wella Professionals Shinefinity Glaze Profesionální tónování vlasů

  • 60 ml

Lak Wella Professionals SHINEFINITY Glaze nabízí přirozený barevný lesk, který umožňuje vyniknout vysokým i nízkým tónům…

od 239 Kč
od 3 990 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Plantur 39 Colour Brown Conditioner barvící balzám pro hnědé vlasy 150 ml

Plantur 39 Colour Brown Conditioner barvící balzám pro hnědé vlasy 150 ml

  • 150 ml

Plantur 39 Color Brown Color Conditioner zvyšuje efekt intenzifikace barvy šamponu. Pracuje tím, že skryje šedé vlasy a…

255 Kč
1 700 Kč/l

Glamot.cz

Zobrazit detail
EVOQUE Milk Therapy dvoufázový kondicionér TRAVEL 100ml

EVOQUE Milk Therapy dvoufázový kondicionér TRAVEL 100ml

  • Bezoplachový
  • 100 ml

Evoque Milk Therapy Creamy Milky Two Phase Conditioner – dvoufázový kondicionér pro suché a lámavé vlasy 100 ml Hledáte…

78 Kč
780 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, kondicionér na vlasy - 40 ml

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, kondicionér na vlasy - 40 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • 40 ml

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri kondicionér na vlasy, 40 ml Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di…

78 Kč
1 950 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
AlterEgo CureEgo HYDRADAY INTENZIVNĚ HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR pro vlasy 50 ml

AlterEgo CureEgo HYDRADAY INTENZIVNĚ HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR pro vlasy 50 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • 50 ml
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů

Kondicionér na vlasy - Alter Ego CureEgo Hydraday 50 ml Hydratační Kondicionér na vlasy Alter Ego CureEgo Hydraday 50 ml…

79 Kč
1 580 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Nishman Beard & Mustache Conditioner 200 ml

Nishman Beard & Mustache Conditioner 200 ml

  • 200 ml

Nishman Beard & Mustache Conditioner 200 ml, Kondicionér na bradu a vousy Nishman Beard & Mustache Conditioner intenzivně…

od 81 Kč
od 405 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
EVA NATURA INTENZIVNÍ HYDRATACE KONDICIONÉR NA VLASY - OCHRANA BARVY 200 ML

EVA NATURA INTENZIVNÍ HYDRATACE KONDICIONÉR NA VLASY - OCHRANA BARVY 200 ML

  • 200 ml
  • Na rozčesávání

Kondicionér Intenzivní hydratace – ochrana barvy je kosmetický přípravek určený pro osoby, které pravidelně barví vlasy.…

81 Kč
405 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
TRESemme WOW 1 Minute Moisture Hydratační kondicionér 170 ml 1726

TRESemme WOW 1 Minute Moisture Hydratační kondicionér 170 ml 1726

  • 190 g
  • Pro všechny typy vlasů
  • 170 ml

TRESemme Kondicionér WOW 1 Minute Moisture Hydratační 170ml 1726 TRESemmé WOW 1 Minute Moisture – Expresní hydratační…

81 Kč
476 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
EVA NATURA INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ VÝŽIVNÝ KONDICIONÉR NA VLASY - ELIMINACE ŽLUTÝCH ODSTÍNŮ 200 ML

EVA NATURA INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ VÝŽIVNÝ KONDICIONÉR NA VLASY - ELIMINACE ŽLUTÝCH…

  • Pro všechny typy vlasů
  • 200 ml

Kondicionér Intenzivní hydratace je kosmetický přípravek určený pro osoby, které chtějí dosáhnout efektu chladného blond ,…

81 Kč
405 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
KMS Thermashape Straightening Conditioner hloubkově vyživující kondicionér pro vlasy namáhané teplem 75 ml

KMS Thermashape Straightening Conditioner hloubkově vyživující kondicionér pro vlasy…

  • 75 ml
  • Dámský

KMS Thermashape Straightening Conditioner, 75 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou…

165 Kč
2 200 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
Olival Hibiscus regenerační kondicionér pro lesk a hebkost vlasů 200 ml

Olival Hibiscus regenerační kondicionér pro lesk a hebkost vlasů 200 ml

  • 200 ml
  • Hydratační
  • Na rozčesávání
  • Dámský

Olival Hibiscus, 200 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou vlasovou strukturu –…

165 Kč
825 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
KMS ALLSMOOTH Smoothness & Nourishment Šampon

KMS ALLSMOOTH Smoothness & Nourishment Šampon

  • 75 ml

Tamefrizz se stává Allsmooth řada zůstává vaše intenzivní péče proti krepatění pro kudrnaté, suché vlasy - vyhlazuje,…

od 166 Kč
od 2 219 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Anwen Protein Lychee bezoplachový kondicionér 150 ml

Anwen Protein Lychee bezoplachový kondicionér 150 ml

  • 150 ml
  • Dámský

Anwen Protein Lychee, 150 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče Anwen Protein Lychee dodá vašim vlasům…

od 167 Kč
od 1 113 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
EVO Ritual Salvation Repairing Conditioner regenerační kondicionér na vlasy 30 ml

EVO Ritual Salvation Repairing Conditioner regenerační kondicionér na vlasy 30 ml

  • 30 ml

EVO Ritual Salvation Repairing Conditioner, 30 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou…

167 Kč
5 567 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
ICONIQUE Professional CARING LIKE YOU Deep Hydration hloubkově hydratační kondicionér pro suché a poškozené vlasy 70 ml

ICONIQUE Professional CARING LIKE YOU Deep Hydration hloubkově hydratační…

  • 70 ml
  • Hydratační
  • Na rozčesávání
  • Dámský

ICONIQUE Professional CARING LIKE YOU Deep Hydration, 70 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá…

174 Kč
2 486 Kč/l

notino.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na podporu růstu vlasů Soin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES 200 ml od Yves Rocher

Kondicionér na podporu růstu vlasů Soin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES 200 ml…

  • 200 ml

Kondicionér na podporu růstu vlasů Soin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES 200 ml od Yves Rocher od Yves Rocher za skvělou…

od 174 Kč
od 870 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Umberto Giannini Mermaid Beach Wave Maker Pěna

Umberto Giannini Mermaid Beach Wave Maker Pěna

  • 200 ml
  • Hydratační

Krémová pěna pro krásné vlny a rozcuchanou texturu. Obohacená o hydratační kokosovou vodu, která přirozeně vyživuje během…

od 252 Kč
od 1 259 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Wella Professionals Color Fresh Mask Barevná maska

Wella Professionals Color Fresh Mask Barevná maska

  • Bez parfemace
  • Bez silikonů
  • Typ pokožky hlavy pro všechny typy
  • Pro všechny typy vlasů
  • Maska
  • 150 ml
  • Hydratační

Speciální kombinace vysoce kvalitní barvy a vysoké úrovně péče, která vlasy hydratuje a omezuje jejich lámání při…

od 252 Kč
od 1 679 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Umberto Giannini Frizz Fix Maska na vlasy

Umberto Giannini Frizz Fix Maska na vlasy

  • 200 ml

Tato hloubkově vyživující vlasová maska je účinným prostředkem proti krepatění vlasů. Je založena na veganské technologii…

od 252 Kč
od 1 259 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Goldwell Dualsenses Blond a zesvetlujici prouzky Kondicionér proti žloutnutí 100 ml

Goldwell Dualsenses Blond a zesvetlujici prouzky Kondicionér proti žloutnutí 100 ml

  • 100 ml
  • Vegan

Profesionální péče o blond vlasy s kondicionérem Goldwell Dualsenses Anti-Gelbstich, který byl vyvinut speciálně pro blond,…

od 252 Kč
od 2 519 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Goldwell Dualsenses Rich Repair Aufbau Conditioner - Neue Formulierung Kondicionér

Goldwell Dualsenses Rich Repair Aufbau Conditioner - Neue Formulierung Kondicionér

  • 100 ml

Profesionální regenerační péče s regeneračním kondicionérem Goldwell Dualsenses Rich Repair pro suché vlasy, který byl…

od 252 Kč
od 2 519 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Umberto Giannini Sbirka Mini Curls Curl Conditioner 200 ml

Umberto Giannini Sbirka Mini Curls Curl Conditioner 200 ml

  • 200 ml
  • Vegan

Kondicionér Umberto Giannini Mini Curls má jemné složení, které je speciálně přizpůsobeno potřebám dětských vln a kudrnů od…

od 260 Kč
od 1 301 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Umberto Giannini Mini Curls Curl Jelly Gel na vlasy

Umberto Giannini Mini Curls Curl Jelly Gel na vlasy

  • 200 ml

95 % přírodní stylingové želé. Pro drhnutí a sušení všech typů kudrlin. Krotí krepatění, dodává lesk a definici. Složení…

od 260 Kč
od 1 301 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Bouclème Curl Cream hydratační krém pro vlnité vlasy 100 ml

Bouclème Curl Cream hydratační krém pro vlnité vlasy 100 ml

  • Hydratační
  • Vegan
  • Přírodní
  • Bezoplachový
  • Dámský
  • Krém
  • 100 ml

Mimořádně výživný krém pro jemné zpevnění a jedinečnou ochranu proti vlhkosti. Bezoplachová péče zkrotí a definuje všechny…

od 255 Kč
od 2 550 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Plantur Color Blond Conditioner kondicionér pro řídnoucí blond vlasy 150 ml

Plantur Color Blond Conditioner kondicionér pro řídnoucí blond vlasy 150 ml

2
  • 150 ml

Barvicí kondicioner pro řídnoucí vlasy a teplou blond barvu. Ideální pro první šedé vlasy a pro přírodní nebo barvené blond…

258 Kč
1 720 Kč/l

Glamot.cz

Zobrazit detail
Paul Mitchell Super Skinny Relaxing Balm bezoplachový uhlazující balzám 75 ml

Paul Mitchell Super Skinny Relaxing Balm bezoplachový uhlazující balzám 75 ml

  • 75 ml

Nezatěžující balzám, který uhlazuje a pečuje. Vyhlazuje a pečuje – pšeničné a rostlinné proteiny v kombinaci s pečujícími…

268 Kč
3 573 Kč/l

Glamot.cz

Zobrazit detail
Sachajuan Leave In Conditioner 100 ml

Sachajuan Leave In Conditioner 100 ml

  • 100 ml
  • Pro všechny typy vlasů

Sachajuan Leave In Conditioner v balení 100 ml je bezoplachový kondicionér švédské značky. Nanáší se na vlhké nebo suché…

od 272 Kč
od 2 720 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Davines NaturalTech Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner hydratační kondicionér 60 ml

Davines NaturalTech Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner hydratační kondicionér…

  • 60 ml

Hydratační kondicionér pro snadnější rozčesávání vlasů. Účinky: Ingredience obsažené v kondicionéru napomáhají k obnovení…

305 Kč
5 083 Kč/l

Glamot.cz

Zobrazit detail
TIGI Bed Head Wave Rider stylingový krém 100 ml

TIGI Bed Head Wave Rider stylingový krém 100 ml

  • 100 ml

Univerzální stylingový krém, který dodá vašim vlasům tvar, pevnost a strukturu. Tento inovativní produkt od Bed Head,…

342 Kč
3 420 Kč/l

Glamot.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie