Hydratační sprchové oleje
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Sanctuary Spa Signature Natural Oils pečující sprchový olej 250 ml
od 189 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Přírodní
- Vegan
Vyživující olej s vůní jasmínu, grapefruitu a vanilky, který se při kontaktu s vodou přemění v bohatou, hedvábnou pěnu. Sanctuary Spa Signature Natural Oils sprchový olej jemně čistí a pokožku…
A-Derma Exomega huile 500 ml
od 348 Kč
696 Kč/l- 500 ml
Sprchový čistící olej Sprchový olej je určený na obličej a tělo jedinců s velmi suchou či atopickou pokožkou. Kůži dodává důležité složky obsažené ve výtažku z ovsa Rhealba® – esenciální…
Collistar Firming Shower Oil zpevňující sprchový olej 400 ml
od 405 Kč
1 012 Kč/l- 400 ml
Sprchový olej nejen pro dokonalou očistu vašeho těla, ale zároveň i pro efektivní zpevnění vaší pokožky.. Sprchový olej nejen pro dokonalou očistu vašeho těla, ale zároveň i pro efektivní…
Saloos Tea tree sprchový olej , 125 ml
od 119 Kč
952 Kč/l- 125 ml
Objem: 125 ml Použití: Sprchový olej Tea tree s antiseptickými a antimykotickými účinky pomáhá při vaginálních zánětech (sedací koupele), zchlazuje a zklidňuje popáleniny i spálení sluncem, …
Saloos Celulinie sprchový olej, 125 ml
od 126 Kč
1 008 Kč/l- 125 ml
Podporuje krevní a lymfatický oběh, vhodný při celulitidě. Urychluje odplavení toxických látek z těla. Povzbuzuje psychiku, napomáhá koncentraci. Osvěžuje tělo i mysl po celodenní námaze.
Saloos Grep sprchový olej, 125 ml
od 127 Kč
1 016 Kč/l- 125 ml
Sprchový olej k péči o tělo. Éterický olej z grepu stimuluje a osvěžuje psychiku, působí jako antidepresivum. Olej zároveň jemně čistí pokožku, prokrvuje ji a nevysušuje.
Saloos Mojito sprchový olej 125 ml
od 135 Kč
1 080 Kč/l- 125 ml
Intenzivně hydratující olej se svěží mátou a šťavnatou limetou šetrně myje pokožku bez nadměrného odmaštění a vysušení. Zanechává ji neuvěřitelně hebkou, vláčnou a vitální bez nutnosti další…
Saloos Relax sprchový olej, 125 ml
od 131 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky suchá
- Ekologický
Přináší uvolnění po náročném dni. Osvěžuje psychiku, navozuje dobrou náladu. Je účinný při stresu a nervovém napětí. Pomáhá při únavě a vyčerpání. Přináší klidný a vydatný spánek.
Sanctuary Spa Lily & Rose Natural Oils sprchový olej s přírodními oleji 200 ml
od 245 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Květinová
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Přírodní
Sprchový olej s přírodními oleji je navržen pro jemné čištění a hydrataci pokožky, přičemž zabraňuje jejímu vysoušení. Obsahuje olej ze lničky seté, který zajišťuje hloubkovou hydrataci až po…
Nivea Shower sprchový olej 200 ml
od 110 Kč
550 Kč/l- 200 ml
Sprchový olej pro velmi suchou pokožku se po nanesení promění v hebkou pěnu, která zanechá pokožku nádherně jemnou po celý den, zatímco Vaše smysly si budou vychutnávat decentní hřejivou vůni. …
Sanctuary Spa Ruby Oud pečující sprchový olej s vyživujícím účinkem 250 ml
od 191 Kč
764 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Vegan
- 250 ml
Vyživující sprchový olej, který se přemění v bohatou, hedvábnou pěnu, která jemně čistí, vyživuje a zanechá pokožku hydratovanou až 3 dny po prvním použití. Neobsahuje minerální oleje, což…
Rituals The Ritual Of Karma sprchový olej 200 ml
260 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Květinová
- Přírodní
Sprchový olej je určen pro všechny typy pokožky, včetně suché, citlivé nebo šupinaté, a poskytuje jí potřebnou hydrataci a výživu. Obsahuje olej ze sladkých mandlí, který je bohatý na nenasycené…
Dermacol Lilac Flower Shower Oil sprchový olej 200 ml
81 Kč
405 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Květinová
- Vegan
- 200 ml
Nedělají vaší pokožce běžná mýdla dobře? Tak vyzkoušejte sprchový olej od ověřené kosmetické značky Dermacol. Po nanesení na vlhkou kůži vytváří jemnou emulzi, která velice šetrně odstraňuje…
