Hydratační sprchové oleje
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bioderma Atoderm sprchový olej, 1 l
od 299 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Svěží
- Typ pokožky atopická a ekzematická
Krémová a nemastná textura sprchového oleje Bioderma Atoderm zajištuje jemné čištění i velmi suché a podrážděné citlivé pokožky. Jeho složky obnovují kožní bariéru. Výrobek vyživuje a zvláčňuje…
La Roche Posay Lipikar Huile AP+ zvláčňující relipidační mycí olej proti podráždění,…
od 335 Kč
837 Kč/l- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- 400 ml
La Roche Posay Lipikar Huile AP+ je zvláčňující relipidační mycí olej určený pro suchou a velmi suchou až podrážděnou pokožku. Je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí a seniorů. Mycí olej je…
Eucerin ph5 sprchový olej, 400 ml
od 220 Kč
550 Kč/l- Hydratační
- Typ pokožky citlivá
- 400 ml
Sprchový olej EUCERIN Relipidační sprchový olej pH5 je sprchový olej, který je vhodný pro všechny typy citlivé pleti. Zajišťuje optimální hydrataci po celých 24 hodin, posiluje ochrannou bariéru…
A-Derma Exomega Control sprchový olej, 200 ml
od 240 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky atopická a ekzematická
- Ekologický
Zvláčňující sprchový olej pomáhá zmírnit pocity svědění a zároveň pokožku zvláčňuje. Jemně čistí, vyživuje a uklidňuje suchou kůži se sklonem k atopii. Lze použít ve sprše nebo do koupele. …
Nivea Natural Oil Caring pečující sprchový olej 200 ml
od 79 Kč
395 Kč/l- 200 ml
Sprchový olej Nivea Natural Oil Caring obsahuje přírodní oleje, které intenzivně hydratují suchou pokožku. Po nanesení se promění v hebkou pěnu, která zanechá pokožku nádherně jemnou po celý…
Avène XeraCalm A.D. relipidační mycí olej, 400 ml
od 348 Kč
870 Kč/l- Zklidňující
- Vyživující
- Bez parfemace
- 400 ml
Avène XeraCalm A.D. relipidační mycí olej je každodenní hygiena vyvinutá s minimem složek pro šetrné mytí velmi suché kůže trpící svěděním a kůže se sklonem k atopickému ekzému. Mycí olej je…
Tesori d'Oriente Rice & Tsubaki Oils sprchový olej 250 ml
od 49 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Květinová
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
Vzácná receptura s rýžovým a tsubaki olejem vytváří bohatou pěnu a zanechává pokožku hedvábně hebkou. Rýžový olej působí jako silný antioxidant a chrání pleť před volnými radikály. Rýžový olej…
Eucerin AtopiControl sprchový olej pro suchou a atopickou pokožku 400 ml
od 377 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky atopická a ekzematická
- Přírodní
Tento sprchový olej je určen pro každodenní mytí pokožky s atopickým ekzémem. Olej je vhodný pro dospělé, děti a novorozence. Objem balení je 400 ml.
Tesori d'Oriente Argan & Cyperus Oils sprchový olej 250 ml
od 72 Kč
288 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Orientální
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- 250 ml
Sprchový olej Tesori d'Oriente Argan & Cyperus Oils dokonale doplní vůni ze stejné řady. Pokožku těla zanechává úžasně hebkou, vyživenou a příjemně provoněnou. Sprchový olej vytvoří z každého…
Saloos Sprchový olej Intimia 125 ml
od 127 Kč
1 016 Kč/l- 125 ml
Sprchový olej Intimia - esenciální oleje z geránie, tea tree a manuky mají výrazné antiseptické a antimykotické účinky.
Avène XeraCalm relipidační mycí olej náplň 400 ml
od 298 Kč
745 Kč/l- Typ pokožky atopická a ekzematická
- Bez parfemace
- 400 ml
Avène XeraCalm A.D relipidační mycí olej je speciálně vytvořený pro suchou pokožku se sklonem k atopii. Díky svému složení pomáhá odstranit svědění suché pokožky a tím i její podráždění. Pokožka…
Eucerin pH5 sprchový gel a olej na suchou a citlivou kůži 400 ml
od 221 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky citlivá
- Hypoalergenní
Sprchový gel a olej Eucerin pH5 je určený pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku. Balení obsahuje 400 ml produktu, který kombinuje jemné čisticí složky s regeneračními a vyživujícími…
La Roche Posay Lipikar AP+ mycí olej refill 400 ml
od 276 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky suchá
- Ekologický
Mycí olej určený pro péči o citlivou, suchou a k atopii náchylnou pokožku celého těla. Poskytuje okamžitou hydrataci, zmírňuje podráždění a obnovuje komfort pokožky. Jemně čistí pokožku bez…
RYOR Ryoherba hydrofilní olej pro koupel a sprchu 200 ml
od 142 Kč
710 Kč/l- Typ pokožky citlivá
- 200 ml
Je směsí olejů s účinky aromaterapeutických látek z levandule a meduňky. Olej vytváří při styku s vodou bílou mléčnou emulzi, která pokožku citlivě čistí a zároveň zvláčňuje. Tento systém…
Jeanne En Provence Tajemství jasmínu výživný sprchový olej 250 ml
od 114 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Květinová
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Přírodní
Výživný sprchový olej Jeanne En Provence jemně čistí a vyživuje pokožku a zanechává ji krásně provoněnou. Obklopte se příjemnou vůní jasmínu. Olej je vhodný pro také pro suchou pokožku. Balení…
Saloos Rakytník Orange sprchový olej, 125 ml
od 134 Kč
1 072 Kč/l- Hydratační
- Citrusová
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- 125 ml
Relaxační olej s extraktem hojivého rakytníku řešetlákového, osvěžující pomerančovou a grepovou silicí šetrně smývá pot i nečistoty. Rakytník příznivě působí při kožních potížích, zmírňuje…
Pure Harmony Energizující multi-olejové sprchové sérum s pumpičkou růže/Vanilla Chai…
od 299 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Květinová
- Typ pokožky citlivá
Sprchové sérum s komplexem rostlinných olejů a mořských řas je navrženo pro šetrné čištění a intenzivní výživu pokožky během sprchování. Jeho složení je založeno na třech jemných olejích –…
NUXE Prodigieux Huile de Douche, 200 ml
od 146 Kč
730 Kč/l- 200 ml
Nuxe Prodigieux je sprchový olej pro ženy. Nuxe Prodigieux Huile de Douche zanechá pokožku sametově hebkou a jemně provoněnou. Olej nabízí dokonalý smyslový zážitek ze sprchování, šetrně čistí…
Tesori d´Oriente Amla & Sesame Oils sprchový olej 250 ml
od 77 Kč
308 Kč/l- Hydratační
- Sladká
- 250 ml
Vzácná receptura tohoto sprchového oleje, obsahující sezamový a Amla olej, přináší pokožce během sprchování opojnou vůni. Jemně myje, vyživuje a přispívá k dosažení hedvábně hladké pokožky. Jeho…
GREEN IDEA Topvet Černá orchidej sprchový olej 200 ml
od 135 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Přírodní
- Vegan
- Bez parabenů
Sprchový olej jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky bez jejího vysoušení, proto je vhodný rovněž na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Olej zanechává na pokožce ochranný film, který…
fenjal Sensitive Shower Oil 225 ml
od 98 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Ovocná
- Typ pokožky citlivá
Sprchový olej je určen pro každodenní péči o citlivou, normální a suchou pokožku, která vyžaduje jemné čištění a intenzivní hydrataci. Obsahuje přírodní mandlový olej a vitamin E, které pomáhají…
Uriage Huile Lavante Cleansing Oil, 500 ml
od 197 Kč
394 Kč/l- Zklidňující
- Typ pokožky citlivá
- 500 ml
Mycí olej na obličej a tělo značky Uriage účinně čistí pokožku celého těla, je vhodný i pro čištění obličeje. Je určen pro citlivou pleť, u té zmírňuje napětí a chrání ji před podrážděním. …
Ziaja Atopic Treatment Bath & Shower Oil sprchový olej 270 ml
od 158 Kč
585 Kč/l- Hydratační
- Typ pokožky atopická a ekzematická
- Hypoalergenní
- 270 ml
Sprchový olej se slunečnicovým olejem a vitamínem E je určený pro atopickou pokožku dospělých i dětí. Jeho speciální hypoalergenní složení pokožku nedráždí a ulevuje jí od nepříjemných příznaků. …
L’Occitane Amande Shower Oil, 250 ml
od 368 Kč
1 472 Kč/l- 250 ml
L´Occitane Almond Shower Oil jemně čistí tělo a odstraňuje veškeré nečistoty. Složení obohacené o mandlový olej a vytváří na pokožce hydrolipidický film, který zabraňuje vysušování. Zanechává…
Protopan Shower Oil Sensitive 250 ml
od 279 Kč
1 116 Kč/l- Typ pokožky atopická a ekzematická
- 250 ml
Sprchový olej šetrně myje a pečuje o atopickou nebo suchou pokožku. Lze použít i jako zvláčňující olej do koupele.
GREEN IDEA Zelený čaj s opuncií sprchový olej 200 ml
od 137 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Svěží
- Hypoalergenní
Sprchový olej od značky Green Idea jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky bez jejího vysoušení, proto je vhodný rovněž na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Olej zanechává na pokožce…
Sol de Janeiro Delicia Drench Shower Oil zvláčňující sprchový olej 385 ml
od 381 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Dřevitá
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Vegan
Sprchový olej Sol de Janeiro Delicia Drench o objemu 385 ml je určený pro ženy, které hledají hloubkovou hydrataci a péči o pokožku. Tento produkt je navržen tak, aby šetrně myl a efektivně…
Saloos Těhotenský sprchový olej, 125 ml
od 111 Kč
888 Kč/l- 125 ml
Jemná péče pro speciální potřeby pokožky v těhotenství. Rostlinné bio oleje lisované za studena ji regenerují a obnovují její elasticitu a tím napomáhají předcházet vzniku strií. Olej šetrně…
Original ATOK Flirt sprchový olej 150 ml
374 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Ovocná
- Typ pokožky mastná
Sprchový olej se sladkou vůní meruněk – pro smyslové potěšení a intimní blízkost. Sprchový olej Flirt vykouzlí chvíle jen pro vás – plné uvolnění a hřejivé intimní atmosféry. Obsažená směs…
fenjal Classic Shower Oil sprchový olej 225 ml
od 167 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Orientální
- Přírodní
- Vegan
Rozmazlujte sebe a svoji pokožku bohatě vyživujícím sprchovým olejem fenjal Classic. Směs vybraných zkrášlujících olejů, přírodního avokádového oleje a bambuckého másla zanechává pokožku…
VENIRA Sprchový olej meloun 200 ml
339 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Ovocná
- Typ pokožky mastná
- Přírodní
Sprchový olej VENIRA s melounovou vůní je určen pro každodenní péči o pokožku. Díky objemu 200 ml je vhodný pro dlouhodobé používání. Tento produkt obsahuje kombinaci účinných látek, které…
Original ATOK Sprchový olej levandule 150 ml
433 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Přírodní
- Vegan
Zklidňující sprchový olej – pro citlivou pokožku a ničím nerušený spánek. Kdykoli vás přepadne nervozita nebo nespavost, svěřte se do péče Sprchového oleje Levandule – během pár chvil uvolní…
VENIRA Sprchový olej meruňka 200 ml
339 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Ovocná
- Typ pokožky mastná
- Přírodní
VENIRA sprchový olej s meruňkovou vůní je určen pro každodenní péči o pokožku. Tento sprchový olej je dostupný v balení o objemu 200 ml, což je praktické pro běžné použití v…
Saloos Sprchový olej Levandule 125 ml
od 138 Kč
1 104 Kč/l- Květinová
- 125 ml
Sprchový olej Levandule jemně a šetrně odstraňuje pot i nečistoty. Nezanechává pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku.
GREEN IDEA Topvet Santalové dřevo sprchový olej 200 ml
od 143 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Orientální
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Vegan
Sprchový olej jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky bez jejího vysoušení, proto je vhodný rovněž na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Olej zanechává na pokožce ochranný film, který…
Curapil Sprchový olej 200 ml
od 203 Kč
1 015 Kč/l- 200 ml
Už po prvním použití sprchového oleje Curapil bude vaše pokožka příjemně hebká a hydratovaná. Hlavní role ve složení získaly rostlinné oleje z hroznů, mandlí a slunečnic, které jsou známé pro…
Original ATOK Neutral mycí olej, 150 ml
od 283 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky mastná
- Hypoalergenní
Neutrální olej do sprchy a koupele – péče o citlivou pokožku i základ pro vlastní receptury. Mycí olej Neutral ocení každý, kdo hledá maximálně šetrnou očistu bez podráždění. Obsahuje pouze…
fenjal Intensive Shower Oil sprchový olej 225 ml
od 136 Kč
604 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Přírodní
- Vegan
- 225 ml
Rozmazlujte sebe a svoji pokožku bohatě vyživujícím sprchovým olejem fenjal Intensive. Směs přírodního avokádového oleje a bambuckého másla zanechává pokožku hydratovanou až na 8 hodin a na…
Vivaco Body Tip sprchový olej s BIO arganovým olejem 200 ml
od 69 Kč
345 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Typ pokožky suchá
- BIO
- 200 ml
Zvláčňující sprchový olej s BIO arganovým olejem je vhodný pro vysušenou a unavenou pokožku. Originální receptura s vysokým podílem zvláčňujících a hydratačních látek blahodárně působí na suchou…
Rituals The Ritual of Ayurveda sprchový olej, 200 ml
od 319 Kč
1 595 Kč/l- 200 ml
Rituals The Ritual of Ayurveda sprchový olej je navržen tak, aby poskytoval vyživující péči během každodenní očisty těla. Tento sprchový olej je součástí kolekce The Ritual of Ayurveda a je…
L’Occitane Amande Sublime Softening Shower Oil sprchový olej 250 ml
od 467 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Ekologický
Sprchový olej je určen pro každodenní péči o pokožku, která je náchylná k vysušování. Díky jemnému složení šetrně čistí a zároveň dodává pokožce potřebnou hydrataci, aniž by narušoval její…
Original ATOK Sprchový olej meduňka, tester 10 ml
43 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Citrusová
- Vegan
Harmonizační sprchový olej – pro zklidnění pokožky a duševní pohodu. Sprchový olej Meduňka pomůže tělu i mysli navrátit rovnováhu. Éterické oleje z meduňky lékařské a citronely uvolňují napětí, …
Sallos CBD sprchový olej 125 ml
od 139 Kč
- Hydratační
- Zklidňující
- Vyživující
- Přírodní
- BIO
Sprchový olej s obsahem CBD je určen pro péči o extrémně suchou, citlivou nebo podrážděnou pokožku. Díky kombinaci pečlivě vybraných bio olejů a zklidňujícího CBD poskytuje šetrné mytí, …
Naděje O8 sprchový olej 250 ml
od 229 Kč
916 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Přírodní
- 250 ml
Sprchový olej Naděje O8 je určen pro každodenní péči o pokožku. S objemem 250 ml je vhodný pro dlouhodobé používání. Tento produkt je unisex, což znamená, že je vhodný pro muže i ženy. Sprchový…
Saloos Lemongrass sprchový olej , 125 ml
od 128 Kč
1 024 Kč/l- 125 ml
Olej jemně odstraňuje pot i nečistoty, pokožku hydratuje a zvláčňuje. Osvěžující lemongrass napomáhá koncentraci, povzbuzuje při vyčerpání, má antidepresivní a antibakteriální účinky. Příznivě…
GREEN IDEA Topvet Lotosový květ sprchový olej 200 ml
od 135 Kč
- Hydratační
- Vyživující
- Květinová
- Hypoalergenní
- Přírodní
Sprchový olej jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky bez jejího vysoušení, proto je vhodný rovněž na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Olej zanechává na pokožce ochranný film, který…
Original ATOK Sprchový olej citronová růže 150 ml
345 Kč
2 300 Kč/l- Hydratační
- Vyživující
- Typ pokožky mastná
- Vegan
- 150 ml
Sprchový olej s citrusovo-růžovou vůní – osvěžení při únavě a vyčerpání. Sprchový olej Citronová růže vás okamžitě povzbudí, projasní mysl a zlepší náladu. Éterické oleje z růžové palmy, …
Saloos Granátové jablko sprchový olej, 125 ml
od 133 Kč
1 064 Kč/l- 125 ml
Exkluzivní olej se vzácným extraktem granátového jablka s bioaktivními látkami a svěží vůní šťavnatých citrusů jemně smývá pot a nečistoty. Olej regeneruje a vyživuje pokožku, obnovuje její…
