Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Hydratační krémy Clinique

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Pleťový krém Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator hydratační gelový krém

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator hydratační gelový krém, 50 ml

72

od 478 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dámské
  • Hydratační
  • Na všechna roční období
  • Denní/noční

Osvěžující gelový krém bez oleje proniká hluboko do pleti a vydrží až 100 hodin. Jeho lehká textura dodává hydrataci o více než 10 vrstev hlouběji. Tento zdokonalený krém se dvěma účinnými…

od 478 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Ziaja Pullulan rozjasňující denní krém anti-age 50 mlSponzorovánoSleva 20 %

Ziaja Pullulan rozjasňující denní krém anti-age 50 ml

135 Kč

  • Typ pleti zralá
  • Hydratační
  • Na všechna roční období
  • Denní
  • Rozjasňující

Tento krém je určen pro každodenní péči o zralou pleť, která vyžaduje intenzivní hydrataci a výživu. Složení s převážně vodní fází zaručuje snadnou aplikaci, nelepivou texturu a rychlé…

135 Kč

v 1 obchodě

Zobrazit detail
Pleťový krém Clinique For Men Anti-Age Moisturizer 100 ml

Clinique For Men Anti-Age Moisturizer 100 ml

2

od 828 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Pánské
  • Hydratační
  • Denní/noční
  • Rozjasňující

Pleťový krém určený pro každodenní péči o mužskou pleť nabízí komplexní řešení pro udržení zdravého a mladistvého vzhledu. S objemem 100 mililitrů je vhodný pro dlouhodobé používání. Krém je…

od 828 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Ziaja Pullulan liftingující noční krém anti-age 50 mlSponzorovánoSleva 20 %

Ziaja Pullulan liftingující noční krém anti-age 50 ml

4

135 Kč

  • Typ pleti zralá
  • Noční
  • Vyživující
  • Věk 30+
  • Vegan

Tento noční krém je určen pro péči o zralou pleť, která vyžaduje intenzivní regeneraci a zpevnění. Jeho složení s převážně olejovou fází zajišťuje bohaté a hutné ošetření, které pokožku vyživuje…

135 Kč

v 1 obchodě

Zobrazit detail
Pleťový krém Clinique For Men (Maximum Hydrator) krém pro muže 50 ml

Clinique For Men (Maximum Hydrator) krém pro muže 50 ml

1

od 539 Kč

11 Kč/ml
  • Hydratační
  • 50 ml

Intenzivní pleťový krém pro muže pro hloubkovou hydrataci pleti. Minimalizuje výskyt jemných linek, ideální péče pro normální a suchou pleť, zanechává pleť svěží a mladistvého vzhledu, hloubkově…

od 539 Kč

od 11 Kč/ml

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Dramatically Different krém na suchou pleť 50 ml

Clinique Dramatically Different krém na suchou pleť 50 ml

6

od 348 Kč

  • Typ pleti suchá
  • Dámské
  • Hydratační
  • Denní
  • Rozjasňující

Hydratační krém pro suchou až velmi suchou pleť (Dramatically Different Moisturizing Cream) 50 ml. Luxusní hydratační krém, přináší dvojnásobnou hydrataci pro zdravě vypadající pleť.

od 348 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Anti-Fatigue Hydrating Concentrate For Men SPF40 48 ml

Clinique Anti-Fatigue Hydrating Concentrate For Men SPF40 48 ml

od 945 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Pánské
  • Hydratační
  • Denní
  • Rozjasňující

Pleťový krém Clinique Anti-Fatigue Hydrating Concentrate For Men SPF40 je určen pro každodenní péči o mužskou pleť, která potřebuje intenzivní hydrataci a ochranu před vnějšími vlivy. S objemem…

od 945 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Smart clinical repair 50 ml

Clinique Smart clinical repair 50 ml

1

od 1 302 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dámské
  • Hydratační
  • Denní/noční
  • S kolagenem

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream je pleťový krém určený k redukci vrásek a zlepšení celkového vzhledu pleti. Tento krém je dostupný ve dvou variantách, které jsou…

od 1 302 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique For Men tmatňující pleťový krém 100 ml

Clinique For Men tmatňující pleťový krém 100 ml

od 514 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Pánské
  • Hydratační
  • Na léto
  • Denní

Tento pleťový krém je určen pro každodenní péči o pleť, zejména pro muže s normální a mastnou pletí. Jeho lehká a nemastná textura zajišťuje matný vzhled a reguluje nadměrný kožní maz. Krém…

od 514 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique ID Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 50 ml

Clinique ID Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 50 ml

3

od 616 Kč

12 Kč/ml
  • Typ pleti všechny typy
  • Dámské
  • Hydratační
  • Denní
  • 50 ml

Tónovací krém Clinique Dramatically Different dodá vaší pleti potřebnou dávku hydratace a zároveň zakryje její případné nedokonalosti. Snadno se aplikuje i roztírá a zanechává přirozený vzhled.

od 616 Kč

od 12 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly 50 ml

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly 50 ml

1

od 394 Kč

  • Typ pleti suchá
  • Dámské
  • Hydratační
  • Na všechna roční období
  • Denní/noční

Hydratační gel Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly má velmi lehkou, nemastnou strukturu, která se rychle vstřebává a poskytuje pleti hydrataci po celých 24 h. Pleť se stává…

od 394 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Deep Comfort BL 400ml

Clinique Deep Comfort BL 400ml

  • 400 ml
  • Hydratační
  • Bez parfemace

Clinique Deep Comfort™ Body Lotion je lehké, hedvábně jemné tělové mléko, které poskytuje dlouhotrvající hydrataci suché a…

od 511 Kč
od 1,28 Kč/ml

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Superdefense Multi-Correcting SPF25 Skin Cream ( mastná až smíšená pleť ) - Protistárnoucí korekční krém 50 ml

Clinique Superdefense Multi-Correcting SPF25 Skin Cream ( mastná až smíšená pleť ) -…

  • 50 ml
  • Hydratační
  • Ochranný faktor SPF 25

Superdefense Multi-Correcting SPF25 Skin Cream ( mastná až smíšená pleť ) - Protistárnoucí korekční krém Rozjasněte svou…

od 804 Kč
od 16 Kč/ml

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Dramatically Different™ Moisturizing Lotion SPF50 hydratační krém na obličej SPF 50 50 ml

Clinique Dramatically Different™ Moisturizing Lotion SPF50 hydratační krém na…

  • 50 ml
  • Hydratační
  • Ochranný faktor SPF 50

Clinique Dramatically Different™ Moisturizing Lotion SPF50, 50 ml, Ochrana proti slunečnímu záření pro ženy, Nechcete…

od 429 Kč
od 8,57 Kč/ml

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Moisture Surge, medium

Clinique Moisture Surge, medium

  • Hydratační
  • Ochranný faktor SPF 25
  • Bez parfemace
  • 40 ml

Lehká, tónovaná hydratační péče s SPF 25 intenzivně hydratuje okamžitě i po dobu 12 hodin. Zdokonaluje vzhled pleti a dodává…

od 579 Kč
od 14 Kč/ml

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique 3 Steps Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+ hydratační emulze pro suchou až velmi suchou pleť 30 ml

Clinique 3 Steps Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+ hydratační emulze pro…

  • 30 ml
  • Hydratační
  • Bez parfemace

Clinique 3 Steps Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+, 30 ml, Pleťové krémy pro ženy, Nechcete podcenit péči o pleť?…

167 Kč
5,57 Kč/ml

notino.cz

Zobrazit detail
Pleťový krém Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream 50 ml

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream 50 ml

2
  • 50 ml
  • Hydratační

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream je denní hydratační krém pro suchou a dehydratovanou pleť. Zvládá dodat…

od 663 Kč
od 13 Kč/ml

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Tekuté čisticí mýdlo na obličej pro suchou až smíšenou pleť (Liquid Facial Soap Mild) 200 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

Clinique Tekuté čisticí mýdlo na obličej pro suchou až smíšenou pleť (Liquid Facial…

1
  • Hydratační
  • S kyselinou hyaluronovou
  • 200 ml
  • Zklidňující
Doprava od 89 Kč
od 387 Kč
od 1,94 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Pece o plet Hydratujici pece Moisture Surge Hydro Infused 200 ml

Clinique Pece o plet Hydratujici pece Moisture Surge Hydro Infused 200 ml

  • Hydratační
  • Typ pleti všechny typy
  • Bez parfemace
  • S kyselinou hyaluronovou
  • Bez alkoholu
  • 200 ml

Hydratační pleťová voda Clinique Moisture Surge Hydro-Infused Lotion má lehkou, vodovou konzistenci a je určena pro…

od 592 Kč
od 2,96 Kč/ml

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Pece o plet Anti aging pece Smart Repair Winkle Correcting Cream SPF 30 50 ml

Clinique Pece o plet Anti aging pece Smart Repair Winkle Correcting Cream SPF 30 50…

  • Hydratační
  • SPF
  • Proti vráskám
  • Denní
  • Ochranný faktor SPF 30
  • 50 ml
  • S kyselinou hyaluronovou

Kompenzační krém proti vráskám Clinique Smart Clinical Repair™ SPF 30 je lehký hydratační krém s dermálními účinky pro denní…

od 1 239 Kč
od 25 Kč/ml

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Even Better™ Brightening Moisturizer SPF20 hydratační krém na obličej SPF 20 50 ml

Clinique Even Better™ Brightening Moisturizer SPF20 hydratační krém na obličej SPF…

  • 50 ml
  • Hydratační
  • Ochranný faktor SPF 20

Clinique Even Better™ Brightening Moisturizer SPF20, 50 ml, Ochrana proti slunečnímu záření pro ženy, Nechcete podcenit péči…

od 1 027 Kč
od 21 Kč/ml

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique - Superdefense Night Recovery Moisturizer Combination, Oily Noční krémy 50 ml unisex

Clinique - Superdefense Night Recovery Moisturizer Combination, Oily Noční krémy 50…

  • 50 ml
  • Unisex
  • Hydratační

na Douglas.cz. Pleťový krém značky Clinique s ochranným mechanismem, který je pleti vlastní, pracuje v noci a potlačuje…

2 120 Kč
42 Kč/ml

Parfumerie Douglas

Zobrazit detail
Pleťový krém Clinique Pece o plet Hydratujici pece Even Better Clinical Brightening Moisturizer 50 ml

Clinique Pece o plet Hydratujici pece Even Better Clinical Brightening Moisturizer…

  • 50 ml
  • Hydratační

Klinický rozjasňující hydratační krém Clinique Even Better byl vyvinut pro sjednocenou a zářivou pleť. Tento hydratační krém…

od 1 003 Kč
od 20 Kč/ml

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique _UV Solutions Matující krém na obličej SPF50 40ml

Clinique _UV Solutions Matující krém na obličej SPF50 40ml

  • 1000 g
  • 40 ml
  • Hydratační
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Bez parfemace

CLINIQUE UV Solutions Mattifying SPF50 – Ochrana před sluncem s matným finišem. CLINIQUE UV Solutions Mattifying SPF 50 je…

od 457 Kč
od 11 Kč/ml

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique UV Solutions Brightening + Tinted Mineral Sunscreen - Tónující ochranný krém 40 ml - Light Medium

Clinique UV Solutions Brightening + Tinted Mineral Sunscreen - Tónující ochranný…

  • 40 ml
  • Hydratační
  • Typ pleti všechny typy
  • Bez parfemace
  • Ochranný faktor SPF 50

UV Solutions Brightening + Tinted Mineral Sunscreen - Tónující ochranný krém 40 ml Tónující minerální opalovací krém, který…

od 503 Kč
od 13 Kč/ml

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Pece o plet Anti aging pece Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream 15 ml

Clinique Pece o plet Anti aging pece Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye…

  • 15 ml
  • Hydratační
  • Bez parfemace
  • Proti vráskám
  • Denní/noční

Vyhlaste válku drobným vráskám – s Anti-Aging Pflege Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream od Clinique.…

od 813 Kč
od 54 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Superdefense™ Night Recovery Moisturizer noční hydratační krém proti prvním známkám stárnutí pleti 50 ml

Clinique Superdefense™ Night Recovery Moisturizer noční hydratační krém proti prvním…

  • 50 ml
  • Hydratační

Clinique Superdefense™ Night Recovery Moisturizer, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Nechcete podcenit péči o pleť? Používejte…

1 035 Kč
21 Kč/ml

notino.cz

Zobrazit detail
Pleťový krém Clinique Intenzivní gel k doplnění hydratace pro smíšenou až mastnou pleť Dramatically Different (Moisturizing Gel) 125 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

Clinique Intenzivní gel k doplnění hydratace pro smíšenou až mastnou pleť…

  • Hydratační
  • Rozjasňující
  • 125 ml
Doprava od 89 Kč
od 600 Kč
od 4,80 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pleťový krém Clinique Osvěžující pleťový sprej pro okamžitou hydrataci (Moisture Surge Face Spray Thirsty Skin Relief) 125 ml + 2 měsíce na vrácení zboží

Clinique Osvěžující pleťový sprej pro okamžitou hydrataci (Moisture Surge Face Spray…

  • Hydratační
  • Zklidňující
  • 125 ml
Doprava od 89 Kč
od 608 Kč
od 4,86 Kč/ml

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Typ pleti a základní péče
Účinky a aktivní péče
Použití a cílová skupina
Oblíbené značky a určení
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie