Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Aviváže s objemem do 0,9 l

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Aviváž Lenor aviváž Gold Orchid & Vanilla 6x675ml/32PD

Lenor aviváž Gold Orchid & Vanilla 6x675ml/32PD

  • 0,68 l

Lenor Gold Orchid & Vanilla je prémiová aviváž, která dodává prádlu mimořádnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou vůni.…

463 Kč
681 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Dedra MOHAIRA CONDITIONER 500 ml (Péče pro jemné prádlo, úplety a kašmír)

Dedra MOHAIRA CONDITIONER 500 ml (Péče pro jemné prádlo, úplety a kašmír)

  • 0,5 l

Speciální kondicionér vyvinutý pro ošetření nejjemnějších textilních vláken, jako je vlna, kašmír, mohér, hedvábí či jemné…

199 Kč
398 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Květinovo marcipánová na praní 100 ml = 219 Kč

Květinovo marcipánová na praní 100 ml = 219 Kč

7
  • 0,1 l

Sladké květiny s výrazným mandlovým, marcipánovým tónem. Tato vůně na praní je hřejivá, krémová a dokážeme si ji dobře…

219 Kč
2 190 Kč/l

to Tap

Zobrazit detail
Aviváž Soaphoria Prací parfém Vyhořelá Perinbaba 150 ml

Soaphoria Prací parfém Vyhořelá Perinbaba 150 ml

  • 0,15 l

Soaphoria Prací parfém Vyhořelá Perinbaba 150 ml, Extravagantní eko prací parfém nové generace dodá charakter nejen vašemu…

455 Kč
3 033 Kč/l

KrasnaKazdyDen.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Cotone Wash, 400ml - 10 ml

Hypno Casa Cotone Wash, 400ml - 10 ml

  • 0,4 l

Parfém do prádla Cotone Wash Dlouhotrvající čistá vůně bavlny. Slunná vůně postavená na květinových tónech kytice bílých…

49 Kč
123 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Coccolino Perfume&care aviváž 943ml Tiare Flower&Red Fruits

Coccolino Perfume&care aviváž 943ml Tiare Flower&Red Fruits

  • 0,94 l
  • Počet praní 41

Coccolino Perfume&care aviváž 943ml Tiare Flower&Red Fruits…

Doprava za 115 Kč
Osobní odběr za 65 Kč
od 72 Kč
od 77 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Lenor aviváž Amethyst & Floral Bouquet 6x675ml/32PD

Lenor aviváž Amethyst & Floral Bouquet 6x675ml/32PD

  • 0,68 l

Lenor Amethyst & Floral Bouquet je prémiová aviváž, která dodává prádlu výjimečnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou…

463 Kč
681 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Cherry Blossom 6x675ml/32PD

Lenor aviváž Cherry Blossom 6x675ml/32PD

  • 0,68 l
  • Typ vůně květinová

Lenor Cherry Blossom je koncentrovaná aviváž, která dodává prádlu intenzivní květinovou vůni a příjemnou hebkost. Díky…

463 Kč
681 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Diamond & Lotus Flower 6x675ml/32PD

Lenor aviváž Diamond & Lotus Flower 6x675ml/32PD

  • 0,68 l

Lenor Diamond & Lotus Flower je prémiová aviváž, která dodává prádlu mimořádnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou vůni.…

463 Kč
681 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Spring 6x798ml/38PD

Lenor aviváž Spring 6x798ml/38PD

  • 0,8 l

Lenor Spring Awakening je klasická a velmi oblíbená aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest, hebkost a příjemnou…

466 Kč
582 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Pink Blossom 4x700ml/50PD

Lenor aviváž Fresh Pink Blossom 4x700ml/50PD

  • 0,7 l
  • Typ vůně květinová

Lenor Fresh Pink Blossom je ultrakoncentrovaná aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest a hebkost. Využívá…

516 Kč
737 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Wind 4x700ml/50PD

Lenor aviváž Fresh Wind 4x700ml/50PD

  • 0,7 l

Lenor Fresh Air Fresh Wind je moderní aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest a hebkost s efektem „čerstvého…

536 Kč
766 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Wind 6x504ml/36PD

Lenor aviváž Fresh Wind 6x504ml/36PD

  • 0,5 l

Lenor Fresh Air Fresh Wind je moderní aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest a hebkost s efektem „čerstvého…

596 Kč
1 192 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Farmasi Mr. Wipes Koncentrovaná aviváž 500 ml (Dlouhotrvající vůně)

Farmasi Mr. Wipes Koncentrovaná aviváž 500 ml (Dlouhotrvající vůně)

  • 0,5 l

Aviváž proniká hluboko do vláken, čímž pomáhá změkčovat tkaniny a usnadňuje žehlení. Zanechává dlouhotrvající vůni. Složení:…

318 Kč
636 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Ice Wind 200 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Ice Wind 200 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,2 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

377 Kč
1 885 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Lemon Grass 200 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Lemon Grass 200 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,2 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

377 Kč
1 885 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní The Garden of Dreams 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní The Garden of Dreams 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,25 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

472 Kč
1 888 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Green 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Green 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,25 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

472 Kč
1 888 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní ADINÉ 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní ADINÉ 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,25 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

472 Kč
1 888 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní AIWYSNOW 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní AIWYSNOW 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,25 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

472 Kč
1 888 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Vanilkovo kašmírová na praní 100 ml = 219 Kč

Vanilkovo kašmírová na praní 100 ml = 219 Kč

18
  • 0,1 l

Krémová, hřejivá vůně na praní připomínající sladký, dámský parfém. Takovouto vůni oceníte na hřejivém svetru, oblíbené šále…

219 Kč
2 190 Kč/l

to Tap

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Fior di Talco, 400ml - 10 ml

Hypno Casa Fior di Talco, 400ml - 10 ml

  • 0,4 l

Parfém na prádlo Fior di Talco Wash Dlouhotrvající sladce kořeněná, smyslná vůně. Jiskřivé a svěží tóny sladkého pomeranče…

49 Kč
123 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Blu Wash, 400ml - 10 ml

Hypno Casa Blu Wash, 400ml - 10 ml

  • 0,4 l
  • Typ vůně květinová

Parfém na prádlo Modré praní Dlouhotrvající čistá a svěží vůně - čistota domova. V květinové části složené z bramboříku…

49 Kč
123 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Cuore di Bergamotto, 400ml - 10 ml

Hypno Casa Cuore di Bergamotto, 400ml - 10 ml

  • 0,4 l

Parfém na prádlo Srdce z Bergamotu Dlouhotrvající, intenzivní, citrusově kořeněná vůně. Mnohostranná a galantní kompozice.…

50 Kč
125 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Charme - 10 ml

Hypno Casa Charme - 10 ml

  • 0,01 l
  • Typ vůně citrusová

Parfém na prádlo Kouzlo Dlouhotrvající kouřově dřevitá,citrusová vůně. Šumivé svěží a živé tóny bergamotu, aldehydových tónů…

50 Kč
5 000 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Velvet - 10 ml

Hypno Casa Velvet - 10 ml

  • 0,01 l

Parfém na prádlo Samet Sportovní intenzivní vůně - určená spíše pro muže. Citronové květy se rozléhají mezi tóny citronu a…

50 Kč
5 000 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Vanity - 10 ml

Hypno Casa Vanity - 10 ml

  • 0,01 l

Parfém na prádlo Marnost Smyslná vůně švestky, připomínající parfém Angel od Mugler. Tato jemná a zářivá kompozice uvolňuje…

50 Kč
5 000 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Hypno Casa Oppio - 100ml

Hypno Casa Oppio - 100ml

  • 0,1 l

Parfém na prádlo Opium Dlouhotrvající intenzivní kořeněná pánská vůně, připomínající parfém Fahrenheit Dior. Kompozici…

290 Kč
2 900 Kč/l

Parfemydopradla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Vernel Fascinující džungle tekutá aviváž na 37 praní

Vernel Fascinující džungle tekutá aviváž na 37 praní

5
  • Koncentrovaná
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 0,81 l
  • Počet praní 37

VERNEL TEKUTÁ AVIVÁŽ KVĚTŮ DŽUNGLE VERNEL tekutá aviváž Květy džungle 814 ml – 37 výplachů intenzivní svěžesti Tekutá aviváž…

od 72 Kč
od 89 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Tekutá aviváž Lenor levandule 756ml z Německa DE

Tekutá aviváž Lenor levandule 756ml z Německa DE

  • Počet praní 36
  • Koncentrovaná
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 0,76 l

Lenor Levandule Provence tekutá aviváž DE 756 ml Lenor Provence Levandule tekutá aviváž je změkčující prostředek, který…

72 Kč
95 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor Provence Levandule tekutá aviváž 42 dávek 0,882 l

Lenor Provence Levandule tekutá aviváž 42 dávek 0,882 l

  • Počet praní 42
  • Koncentrovaná
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 0,76 l

Lenor Levandule Provence tekutá aviváž DE 756 ml Lenor Provence Levandule tekutá aviváž je změkčující prostředek, který…

72 Kč
95 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Azurit Camellia Romance aviváž 38 dávek 836 ml

Azurit Camellia Romance aviváž 38 dávek 836 ml

  • 0,84 l
  • Počet praní 38

Aviváž s romantickým aroma žluté japonské kamélie a exotických pomerančových květů. Obsažené parfémové mikroperličky…

72 Kč
86 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor Fresh Air, Tekutá aviváž tropická, 36 praní, 504 ml

Lenor Fresh Air, Tekutá aviváž tropická, 36 praní, 504 ml

  • 0,5 l
  • Počet praní 36

LENOR FRESH AKIR TEKUTÁ AVIVÁŽ TROPICKÁ VŮNĚ 36 PRANÍ 504 ML Stav: Nový Obal: výrobce Vůně: tropická Objem: 504 ml…

73 Kč
146 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Tekutá aviváž Tesori d'Oriente Ayurveda 38 praní 760 ml

Tekutá aviváž Tesori d'Oriente Ayurveda 38 praní 760 ml

  • Počet praní 38
  • Koncentrovaná
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 0,76 l

Tesori d'Oriente Tekutá aviváž AYURVEDA 760 ml Tesori d'Oriente Tekutá aviváž Tesori d'oriente AYURVEDA je smyslný akord,…

73 Kč
96 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Koncentrovaná aviváž Felce Azzurra Original 900 ml

Koncentrovaná aviváž Felce Azzurra Original 900 ml

  • Počet praní 45
  • Koncentrovaná
  • 0,9 l

Felce Azzurra Koncovka na oplachování Classico 900 ml Objevte Felce Azzurra Koncovku na oplachování Classico o objemu 900 ml…

74 Kč
82 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Tropical Sunset 6x504ml/36PD

Lenor aviváž Fresh Tropical Sunset 6x504ml/36PD

  • 0,5 l

Lenor Fresh Air Tropical Sunset je moderní aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest a hebkost s efektem „čerstvého…

596 Kč
1 192 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Sensitive 6x504ml/36PD

Lenor aviváž Fresh Sensitive 6x504ml/36PD

  • 0,5 l

Lenor Fresh Air Sensitive je jemná aviváž navržená speciálně pro citlivou pokožku, která dodává prádlu hebkost a…

596 Kč
1 192 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor avi 47PD Diamond & Lfer 6x987ml

Lenor avi 47PD Diamond & Lfer 6x987ml

  • 0,99 l

Lenor Diamond & Lotus Flower je prémiová aviváž, která dodává prádlu mimořádnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou vůni.…

653 Kč
659 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor avi 47PD Gold Orchid 6x987ml

Lenor avi 47PD Gold Orchid 6x987ml

  • 0,99 l

Lenor Gold Orchid & Vanilla je prémiová aviváž, která dodává prádlu mimořádnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou vůni.…

653 Kč
659 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Pink Blossom 6x700ml/50PD

Lenor aviváž Fresh Pink Blossom 6x700ml/50PD

  • 0,7 l
  • Typ vůně květinová

Lenor Fresh Pink Blossom je ultrakoncentrovaná aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest a hebkost. Využívá…

776 Kč
1 108 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Fresh Wind 6x700ml/50PD

Lenor aviváž Fresh Wind 6x700ml/50PD

  • 0,7 l

Lenor Fresh Air Fresh Wind je moderní aviváž, která dodává prádlu dlouhotrvající svěžest a hebkost s efektem „čerstvého…

806 Kč
1 151 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Gold Orchid & Vanilla 12x675ml/32PD

Lenor aviváž Gold Orchid & Vanilla 12x675ml/32PD

  • 0,68 l

Lenor Gold Orchid & Vanilla je prémiová aviváž, která dodává prádlu mimořádnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou vůni.…

916 Kč
1 347 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor aviváž Amethyst & Floral Bouquet 12x675ml/32PD

Lenor aviváž Amethyst & Floral Bouquet 12x675ml/32PD

  • 0,68 l

Lenor Amethyst & Floral Bouquet je prémiová aviváž, která dodává prádlu výjimečnou hebkost a dlouhotrvající parfémovanou…

916 Kč
1 347 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Black Pearl 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Black Pearl 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,25 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

472 Kč
1 888 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Enchanted Beauty 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Enchanted Beauty 250 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,25 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

472 Kč
1 888 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Lemon Grass 500 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Lemon Grass 500 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,5 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

755 Kč
1 510 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní Ice Wind 500 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní Ice Wind 500 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,5 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

755 Kč
1 510 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Aviváž Eurona Parfém na praní AIWYSNOW 500 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

Eurona Parfém na praní AIWYSNOW 500 ml (Vysoce koncentrované parfémy)

  • 0,5 l

Vysoce koncentrované parfémy určené k provonění prádla. Vhodné pro většinu typů oblečení, s výjimkou funkčního a sportovního…

755 Kč
1 510 Kč/l

Vitmin.cz - Eshop s produkty pro zdraví a krásu

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie