Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Zalepovací inkontinenční kalhotky

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Inkontinenční kalhotky Abena Slip Premium 28 ks S2

Abena Slip Premium 28 ks S2

od 379 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Na noc

Abena Slip Premium inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro poskytování optimální ochrany proti úniku tekutin u imobilních klientů. Jedná se o anatomicky tvarované, plně prodyšné zalepovací…

od 379 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Flex Super 30 ks

TENA Flex Super 30 ks, L

6

od 469 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu

Absorpční plenkové kalhotky pro těžkou inkontinenci jsou vybavené rychloupínacím pásem. Diskrétní design s technologií FeelDry, 100% prodyšný materiál Air-Dry Layer, systém pohlcování zápachu…

od 469 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Maxi N10 15 ks XL

Ontex iD Slip Maxi N10 15 ks XL

od 401 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Ontex iD Slip X-Large Maxi N10 5630480150 jsou plenkové kalhotky určené pro pacienty se střední a těžkou inkontinencí. Tyto kalhotky jsou vybaveny lepítky, která umožňují snadné a bezpečné…

od 401 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Plus 14 ks XL

Ontex iD Slip Plus 14 ks XL

2

od 275 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby se středním a velkým únikem moči i stolice, zajišťují pohodlí a spolehlivou ochranu. Vnější vrstva je vyrobena z jemné netkané textilie, která je…

od 275 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Slip Premium Super L/XL

Dailee Slip Premium Super L/XL , 30 ks

od 340 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Dailee Slip Premium Super jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro dospělé, které řeší problémy s inkontinencí. Tyto kalhotky jsou navrženy tak, aby zachycovaly moč i stolici, a jsou vhodné…

od 340 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Attends Slip Regular 9 XS 32 ks

Attends Slip Regular 9 XS 32 ks

1

od 388 Kč

  • Unisex
  • Absorpce vysoká
  • Velikost oblečení XS

Plenkové kalhotky Attends Slip Regular poskytují efektivní a celkovou ochranu při těžké inkontinenci. Kalhotky jsou anatomicky tvarované a díky tomu umožňují pohodlné nošení. Systém Quick-Dry a…

od 388 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Slip Premium Maxi Plus M

Dailee Slip Premium Maxi Plus M, 30 ks

17

od 415 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Dailee Slip Premium Maxi Plus jsou jednorázové kalhotky pro střední až těžký stupeň inkontinence. Poslouží ve dne i v noci. Zabezpečí plně prodyšnou ochranu, která podporuje zdraví a pohodlí…

od 415 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Bella Seni Standard Air Medium

Bella Seni Standard Air Medium, 30 ks

1

od 389 Kč

Plenkové kalhotky určené pro osoby se středním až těžkým stupněm inkontinence. Velikost Medium pro obvod boků 75 - 110 cm. Určeny pro osoby aktivní i dlouhodobě upoutané na lůžko. Ideální pro…

od 389 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Trio 10 ks Large

Seni Optima Trio 10 ks Large

4

od 217 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Seni Optima Trio Large představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 80-125 cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé s velmi těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody…

od 217 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Plus 10 ks Large

Seni Optima Plus 10 ks Large

od 224 Kč

  • Unisex
  • Absorpce střední
  • Velikost oblečení L

Seni Optima Plus Large představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 80-125cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé s těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody plenkových…

od 224 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Flex Plus 30 ks Medium

TENA Flex Plus 30 ks Medium

od 453 Kč

  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Neutralizace zápachu
  • Indikátor vlhkosti

Průlomový design pro uživatele i pečovatelský personál. Snazší a rychlejší výměnu než u tradičních výrobků oceňují zejména pečovatelé o pacienty upoutané na lůžko a pacienty vyžadující fyzickou…

od 453 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Slip Premium Maxi Plus L/XL

Dailee Slip Premium Maxi Plus L/XL, 24 ks

4

424 Kč

  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Neutralizace zápachu

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby s potřebou střední až vysoké ochrany při inkontinenci. Vyznačují se prodyšným a jemným materiálem, který zajišťuje pohodlí a zároveň vysokou…

424 Kč

Dentimedshop.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky Seni Super Plus Air 10 ks Large

Seni Super Plus Air 10 ks Large

2

od 181 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Na noc

Seni Super Plus kalhotky jsou ideální volbou pro aktivní uživatele i osoby s omezenou mobilitou. Díky své spolehlivosti a pohodlnému nošení poskytují vysokou úroveň ochrany při středním a těžkém…

od 181 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Bobánek Adult 1 ks

Bobánek Adult 1 ks, S

1

629 Kč

  • Unisex
  • Textilní
  • Přilepovací
  • Pratelné
  • Počet kusů v balení 1

Bobánek Adult inkontinenční kalhotky pro dospělé a seniory jsou vyrobené z látky. Jsou proto ekologické a šetrné k přírodě. Jedinečné kalhotky svého druhu v ČR.

629 Kč

Bobánek

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky Black Storm s.r.o. Pleny pro dospělé 10 ks M

Black Storm s.r.o. Pleny pro dospělé 10 ks M

149 Kč

15 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Počet kusů v balení 10
  • Velikost oblečení M

Plenkové kalhotky jsou vhodné pro dospělé, nemobilní pacienty. Jsou vyrobeny z měkkého textilního materiálu, který umožňuje pokožce dýchat a tím zabraňuje maceraci. Lepicí pásky jde opakovaně…

149 Kč

15 Kč/ks

ArgoMed a.s.

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky Black Storm s.r.o. Samolepící plenkové kalhotky 2880 ml 10 ks L

Black Storm s.r.o. Samolepící plenkové kalhotky 2880 ml 10 ks L

180 Kč

18 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Počet kusů v balení 10
  • Velikost oblečení L

Plenkové kalhotky jsou vhodné pro dospělé, nemobilní pacienty. Jsou vyrobeny z měkkého textilního materiálu, který umožňuje pokožce dýchat a tím zabraňuje maceraci. Lepicí pásky jde opakovaně…

180 Kč

18 Kč/ks

ArgoMed a.s.

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky TENA Flex Plus 30 ks XL

TENA Flex Plus 30 ks XL

5

od 443 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Neutralizace zápachu

Průlomový design pro uživatele i pečovatelský personál. Snazší a rychlejší výměnu než u tradičních výrobků oceňují zejména pečovatelé o pacienty upoutané na lůžko a pacienty vyžadující fyzickou…

od 443 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Extra Plus 30 ks L

Ontex iD Slip Extra Plus 30 ks L

od 505 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby se středním a těžkým únikem moči i stolice, včetně urgentní inkontinence a pokročilých stádií. Vyznačují se vysokou absorpcí, která zajišťuje…

od 505 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Super N9 15 ks

Ontex iD Slip Super N9 15 ks, M

od 314 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou určeny pro osoby se středním a velkým únikem moči i stolice, vhodné pro denní i noční použití. Jejich konstrukce umožňuje vysoký komfort a spolehlivou ochranu. Mají…

od 314 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Proskin Stretch Day Super 10 ks

TENA Proskin Stretch Day Super 10 ks, L

od 270 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Velikost oblečení L

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby se střední až těžkou močovou inkontinencí, které potřebují spolehlivou ochranu během dne. Jsou vhodné pro muže i ženy s obvodem pasu 103 až 140…

od 270 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Bariatric Super N9 XXL 15 ks

Ontex iD Slip Bariatric Super N9 XXL 15 ks

od 647 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Vodoodpudivé a pružné postranní manžetky spolehlivě snižují riziko úniku moči a stolice i při aktivním pohybu. Pružná vlákna z lycry tvoří skvělé přizpůsobení tvaru postavy, aniž by byl omezen…

od 647 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Maxi Prime 15 ks

Ontex iD Slip Maxi Prime 15 ks, Large

3

od 441 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Plenkové kalhotky iD Slip Large Maxi Prime s lepítky jsou určeny pro střední a těžkou inkontinenci třetího stupně, urgentní nebo inkontinence v pokročilém stádiu. Jejich anatomický tvar s…

od 441 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Slip Flexi Fit Premium 21 ks M-L3

Abena Slip Flexi Fit Premium 21 ks M-L3

od 435 Kč

  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Neutralizace zápachu

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby s vyšším únikem moči, a to jak pro aktivní uživatele, tak i pro imobilní klienty. Vyznačují se vysokou absorpcí tekutiny, která zajišťuje…

od 435 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Super Quatro Night s lepítky XL10 ks

Seni Super Quatro Night s lepítky XL10 ks

1

od 299 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby s těžkým stupněm inkontinence moči i stolice, zajišťují spolehlivou a diskrétní ochranu. Jsou vhodné pro noční použití díky vysoké absorpční…

od 299 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Delta Slip 25 ks

Abena Delta Slip 25 ks, L1

od 311 Kč

12 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Neutralizace zápachu
  • Počet kusů v balení 25

Abena Delta Slip jsou zalepovací plenkové kalhotky navržené pro osoby trpící střední až těžkou inkontinencí. Jsou vhodné pro dospělé, které potřebují spolehlivou ochranu během dne i noci. …

od 311 Kč

od 12 Kč/ks

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Trio 10 ks Medium

Seni Optima Trio 10 ks Medium

1

od 185 Kč

19 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Počet kusů v balení 10

Seni Optima Trio Medium představují plenkové kalhotky s nastavitelným obvodem pasu (boky 70-105cm). Jsou to prodyšné pleny pro dospělé s velmi těžkým stupněm inkontinence. Spojují výhody…

od 185 Kč

od 19 Kč/ks

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Slip Medium Plus PE 560026028 set 28 ks

iD Slip Medium Plus PE 560026028 set 28 ks

6

od 292 Kč

  • Unisex
  • Absorpce střední
  • Velikost oblečení M

Plenkové kalhotky s lepítky, PE povrch. Určeny pro pacienty se zařazením do SKP 3, obvod přes boky 80 - 125 cm, savost výrobku 1800 ml. Rozměr balení 265x150x380, 28 kusů v balení.

od 292 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Slip Medium Super PE 562027528 M 28 ks

iD Slip Medium Super PE 562027528 M 28 ks

5

od 592 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Velikost oblečení M

Plenkové kalhotky s lepítky mají PE povrch. Určeny jsou pro pacienty se zařazením do SKP 3. Obvod přes boky je 80-125 cm, savost výrobku 3950 ml. Rozměr balení 260 x 190 x 520, 28 kusů v balení.

od 592 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Standard Plus Air 30 ks Large

Seni Standard Plus Air 30 ks Large

od 831 Kč

28 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Počet kusů v balení 30

Plenkové kalhotky Seni Standard Plus Air Large se zvýšenou absorpcí, jsou určeny pro těžkou močovou inkontinenci a inkontinenci stolice. Mají dvojité anatomické tvarované savé jádro pro větší…

od 831 Kč

od 28 Kč/ks

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Standard Air Large 30 ks

Seni Standard Air Large 30 ks

od 505 Kč

Plenkové kalhotky Seni Standard Air Large jsou navrženy pro osoby se střední až těžkou močovou inkontinencí a inkontinencí stolice. Jsou vhodné pro obvod pasu 100-150 cm a nabízejí absorpční…

od 505 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Standard Plus Air XL 30 ks

Seni Standard Plus Air XL 30 ks

od 936 Kč

  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Velikost oblečení XL

Plenkové kalhotky jsou určeny pro osoby s těžkým stupněm inkontinence. Velikost Extra Large je vhodná pro obvod boků 130 - 170 cm. Kalhotky jsou vhodné pro osoby aktivní i dlouhodobě upoutané na…

od 936 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Extra Plus 561027028 28 ks Medium

Ontex iD Slip Extra Plus 561027028 28 ks Medium

4

od 504 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Na noc

Komfortní kalhotky iD Slip mají vnější vrstvu z jemného netkaného textilu, jsou na dotyk příjemné jako bavlna. Kalhotky mají pružná vlákna z lycry, které umožňují přizpůsobení se tvaru postavy, …

od 504 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Slip 10 ks XXL1

Abena Slip 10 ks XXL1

od 648 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Na noc

Abena Slip jsou plně prodyšné, anatomicky tvarované zalepovací kalhotky vhodné pro imobilní pacienty se střední až těžkou inkontinencí a nadváhou. Bariéry po celém obvodu a vysoce savé jádro s…

od 648 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Soffisof Air Dry Extra pro dospělé 15 ks L

Soffisof Air Dry Extra pro dospělé 15 ks L

od 349 Kč

  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Neutralizace zápachu
  • Velikost oblečení L

Plenkové kalhotky Soffisof Air Dry Extra ve velikosti L jsou navrženy pro potřeby pacientů se středním a těžkým stupněm inkontinence. Díky ergonomickému designu poskytují vysokou úroveň ochrany, …

od 349 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Delta Form L1 20 ks

Abena Delta Form L1 20 ks

od 259 Kč

13 Kč/ks
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Počet kusů v balení 20

Plenkové kalhotky Abena Delta Form L1 jsou určeny pro dospělé osoby trpící střední až těžkou inkontinencí. Kalhotky Delta Form L1 mají absorpční kapacitu 2200 ml, což je činí vhodnými pro noční…

od 259 Kč

od 13 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Slip Premium Super 30 ks M

Dailee Slip Premium Super 30 ks M

1

od 340 Kč

  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Na noc
  • Neutralizace zápachu
  • Indikátor vlhkosti

Kalhotky jsou určeny pro málo aktivní dospělé s těžkým až velmi těžkým stupněm inkontinence. Výhodou je plně prodyšná ochrana, která podporuje zdraví a pohodlí pokožky a praktický indikátor…

od 340 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Belt Maxi 14 ks Large

Ontex iD Belt Maxi 14 ks Large

1

343 Kč

25 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Počet kusů v balení 14

Plenkové kalhotky s upínacím pásem. Anatomický tvar kalhotek s upínacím pásem ponechává volné boky a předchází tak podráždění pokožky zapařením. Upínací pás je také vyroben z měkkého, prodyšného…

343 Kč

25 Kč/ks

RychleBerle.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky TENA Slip Super 711230 30 ks Medium

TENA Slip Super 711230 30 ks Medium

1

471 Kč

16 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Počet kusů v balení 30

Plenkové kalhotky pro střední a těžkou inkontinenci. Inovace ConfioAir znamená plnou prodyšnost i po stranách a na zadní straně. Jemnější materiál připomínající textilií. Zapínací pásky se…

471 Kč

16 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky HARTMANN MoliCare Premium Super Plus 30 ks

HARTMANN MoliCare Premium Super Plus 30 ks, L

3

590 Kč

  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Indikátor vlhkosti
  • Velikost oblečení L

Plenkové kalhotky s lepítky na suchý zip. Zalepovací kalhotky řady MoliCare® Premium Super Plus jsou určeny pro těžký stupeň ikontinence.Lepítka na suchý zip je možné opakovaně…

590 Kč

Gigalekarna.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky Attends Slip Regular 9 S 28 ks

Attends Slip Regular 9 S 28 ks

533 Kč

  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce střední
  • Neutralizace zápachu
  • Velikost oblečení XS

Plenkové kalhotky mají jedinečný tvar a upevňovací systém. Zaručující optimální mobilitu během vaší každodenní činnosti. Dokonalý patentovaný systém Quick-Dry a 3- vrstvé savé jádro vám poskytne…

533 Kč

Dentimedshop.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky ABENA International MAN PREMIUM SLIPGUARD prodyšné skládané plenky pro muže

ABENA International MAN PREMIUM SLIPGUARD prodyšné skládané plenky pro muže

  • Pánské
  • Přilepovací
  • Absorpce střední

ABENA MAN PREMIUM SLIPGUARD - prodyšná skládaná plena pro muže, je komfortní řešení pro muže trpící lehkou a střední…

od 275 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Super absorpční pleny s bederním pásem velikost M, 10 ks

Seni Optima Super absorpční pleny s bederním pásem velikost M, 10 ks

  • Velikost oblečení M
  • Unisex
  • Přilepovací

Snadná péče, dokonalé přizpůsobení a spolehlivá ochrana bez námahy Získejte zpět pocit jistoty a pohodlí při každodenní…

od 182 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Slip Basic M3 zalepovací plenkové kalhotky M

Abena Slip Basic M3 zalepovací plenkové kalhotky M

1
  • Přilepovací
  • Neutralizace zápachu

Abena Slip Basic: Spolehlivá ochrana za dostupnou cenuAbena Slip Basic jsou klasické zalepovací plenkové kalhotky určené pro…

od 356 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky ABENA International SLIP FLEXI FIT PREMIUM zalepovací plenkové kalhotky L-XL

ABENA International SLIP FLEXI FIT PREMIUM zalepovací plenkové kalhotky L-XL

  • Velikost oblečení L/XL
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Neutralizace zápachu

Modernizovaná řada zalepovacích plenkových kalhotek řady SLIP s vestavěnými pružnými bariérami na bocích a vylepšenou…

od 457 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Plus absorpční pleny s bederním pásem velikost XL, 10 ks

Seni Optima Plus absorpční pleny s bederním pásem velikost XL, 10 ks

2
  • Velikost oblečení XL
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové

Snadné oblékání, nevšední pohodlí a spolehlivá ochrana bez kompromisů Získejte zpět pocit jistoty, soběstačnosti a…

od 195 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Kimberly-Clark DEPEND Slip normal M 15 kusů

Kimberly-Clark DEPEND Slip normal M 15 kusů

1
  • Velikost oblečení M
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Jednorázové

DEPEND Slip normal M 15 kusů Plenkové kalhotky pro pacienty s těžkým stupněm inkontinence, se zapínáním na suchý zip. Čtyři…

od 215 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Trio absorpční pleny s bederním pásem velikost XL, 10 ks

Seni Optima Trio absorpční pleny s bederním pásem velikost XL, 10 ks

1
  • Velikost oblečení XL
  • Unisex
  • Přilepovací

Špičková ochrana a maximální usnadnění péče při těžké inkontinenci Získejte absolutní pocit jistoty, čistoty a pohodlí i při…

od 232 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Super Trio XL Inkontinenční Zalepovací Kalhotky 10 Ks XL

Seni Super Trio XL Inkontinenční Zalepovací Kalhotky 10 Ks XL

1
  • Velikost oblečení XL
  • Přilepovací
  • Na noc
  • Indikátor vlhkosti
  • Počet kusů v balení 10

Kalhotky mají elastický pás v přední i zadní čísti a čtyři elastické kombinované pásky pro opakované upevnění , díky čemuž…

od 280 Kč
od 28 Kč/ks

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie