Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Inkontinenční kalhotky s vysokou absorpcí

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Inkontinenční kalhotky Huggies DryNites Pyjama Pants Girls 13 let+ 48-60 kg

Huggies DryNites Pyjama Pants Girls 13 let+ 48-60 kg, 33 ks

2

od 440 Kč

  • Dětské
  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou určeny pro dívky ve věku od 13 let, které potřebují pomoc s nočním pomočováním. Jejich diskrétní design připomíná běžné spodní prádlo, takže nejsou pod pyžamkem ani…

od 440 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Pants Plus 10 ks L

TENA Pants Plus 10 ks L

23

od 217 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu

Kalhotky Tena Pants Plus jsou jednorázové absorpční kalhotky s pohodlným střihem. Díky celé řadě inovativních funkcí nabízejí trojí ochranu proti úniku, protečení a vlhkosti. Unikátní dvojí…

od 217 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Slip Premium Maxi Plus L/XL

Dailee Slip Premium Maxi Plus L/XL, 24 ks

4

424 Kč

  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Neutralizace zápachu

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby s potřebou střední až vysoké ochrany při inkontinenci. Vyznačují se prodyšným a jemným materiálem, který zajišťuje pohodlí a zároveň vysokou…

424 Kč

Dentimedshop.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky TENA Silhouette Normal Blanc M

TENA Silhouette Normal Blanc M, 6 ks

7

187 Kč

  • Dámské
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Velikost oblečení M

Dámské navlékací kalhotky TENA vypadají a oblékají se jako běžné spodní prádlo. Jsou určeny pro střední až těžký únik moči. Vysoce absorpční jádro zajišťuje pocit bezpečí. Jsou vyrobené z…

187 Kč

MujLekarnik.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky TENA Pants Night Super 10 ks L

TENA Pants Night Super 10 ks L

26

od 254 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Navlékací absorpční kalhotky TENA Pants Night Super jsou určeny pro střední až těžkou inkontinenci k použití během noci. Lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo.

od 254 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Pants Intime Large Super 10 ks

Ontex iD Pants Intime Large Super 10 ks

3

od 320 Kč

  • Dámské
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Velikost oblečení L

Navlékací kalhotky jsou výborným řešením především u samostatně pohyblivých osob, které mají problém se středním až velkým únikem moči. Kalhotky vzhledem k použitému materiálu vypadají jako…

od 320 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky HARTMANN MoliCare Lady Pants 5 kapek 2x 8 ks M

HARTMANN MoliCare Lady Pants 5 kapek 2x 8 ks M

1

352 Kč

  • Dámské
  • Textilní
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu

Speciální natahovací kalhotky, které vypadají jako běžné spodní prádlo. Jsou diskrétní pod oblečením a zároveň poskytují ochranu při středním až těžkém úniku moči. Kalhotky mají hedvábný povrch, …

352 Kč

Medimat inko s.r.o.

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Pants Plus 553126514 M 14ks

Ontex iD Pants Plus 553126514 M 14ks

od 336 Kč

  • Unisex
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Velikost oblečení M

Oblékají se stejným způsobem a jejich svlékání je usnadněno možným roztržením bočních švů. Na zadní straně kalhotek je umístěn barevný proužek značící velikost. Tyto kalhotky mají navíc dvojité…

od 336 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Extra Plus 30 ks L

Ontex iD Slip Extra Plus 30 ks L

od 505 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby se středním a těžkým únikem moči i stolice, včetně urgentní inkontinence a pokročilých stádií. Vyznačují se vysokou absorpcí, která zajišťuje…

od 505 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Super N9 15 ks

Ontex iD Slip Super N9 15 ks, M

od 314 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou určeny pro osoby se středním a velkým únikem moči i stolice, vhodné pro denní i noční použití. Jejich konstrukce umožňuje vysoký komfort a spolehlivou ochranu. Mají…

od 314 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Proskin Stretch Day Super 10 ks

TENA Proskin Stretch Day Super 10 ks, L

od 270 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Velikost oblečení L

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby se střední až těžkou močovou inkontinencí, které potřebují spolehlivou ochranu během dne. Jsou vhodné pro muže i ženy s obvodem pasu 103 až 140…

od 270 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Bariatric Super N9 XXL 15 ks

Ontex iD Slip Bariatric Super N9 XXL 15 ks

od 647 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Vodoodpudivé a pružné postranní manžetky spolehlivě snižují riziko úniku moči a stolice i při aktivním pohybu. Pružná vlákna z lycry tvoří skvělé přizpůsobení tvaru postavy, aniž by byl omezen…

od 647 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Pants Maxi N10 XL 10 ks

Ontex iD Pants Maxi N10 XL 10 ks

2

od 380 Kč

  • Unisex
  • Textilní
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Navlékací kalhotky iD Pants poskytují ochranu uživatelům při střední a těžké inkontinenci. Díky dvojitým manžetkám, které perfektně přilnou k tělu, poskytují maximální ochranu i při…

od 380 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Slip Maxi Prime 15 ks

Ontex iD Slip Maxi Prime 15 ks, Large

3

od 441 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Plenkové kalhotky iD Slip Large Maxi Prime s lepítky jsou určeny pro střední a těžkou inkontinenci třetího stupně, urgentní nebo inkontinence v pokročilém stádiu. Jejich anatomický tvar s…

od 441 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Slip Flexi Fit Premium 21 ks M-L3

Abena Slip Flexi Fit Premium 21 ks M-L3

od 435 Kč

  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Neutralizace zápachu

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby s vyšším únikem moči, a to jak pro aktivní uživatele, tak i pro imobilní klienty. Vyznačují se vysokou absorpcí tekutiny, která zajišťuje…

od 435 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Super Quatro Night s lepítky XL10 ks

Seni Super Quatro Night s lepítky XL10 ks

1

od 299 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro osoby s těžkým stupněm inkontinence moči i stolice, zajišťují spolehlivou a diskrétní ochranu. Jsou vhodné pro noční použití díky vysoké absorpční…

od 299 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex iD Belt L Super 14 ks

Ontex iD Belt L Super 14 ks

od 299 Kč

  • Unisex
  • Absorpce vysoká
  • Velikost oblečení L

Anatomický tvar kalhotek s upínacím pásem ponechává volné boky a předchází tak podráždění pokožky zapařením. Upínací pás je také vyroben z měkkého, prodyšného materiálu a jeho konce jsou…

od 299 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Slip Medium Super PE 562027528 M 28 ks

iD Slip Medium Super PE 562027528 M 28 ks

5

od 592 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Velikost oblečení M

Plenkové kalhotky s lepítky mají PE povrch. Určeny jsou pro pacienty se zařazením do SKP 3. Obvod přes boky je 80-125 cm, savost výrobku 3950 ml. Rozměr balení 260 x 190 x 520, 28 kusů v balení.

od 592 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Standard Plus Air 30 ks Large

Seni Standard Plus Air 30 ks Large

od 831 Kč

28 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Počet kusů v balení 30

Plenkové kalhotky Seni Standard Plus Air Large se zvýšenou absorpcí, jsou určeny pro těžkou močovou inkontinenci a inkontinenci stolice. Mají dvojité anatomické tvarované savé jádro pro větší…

od 831 Kč

od 28 Kč/ks

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Standard Plus Air XL 30 ks

Seni Standard Plus Air XL 30 ks

od 936 Kč

  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Velikost oblečení XL

Plenkové kalhotky jsou určeny pro osoby s těžkým stupněm inkontinence. Velikost Extra Large je vhodná pro obvod boků 130 - 170 cm. Kalhotky jsou vhodné pro osoby aktivní i dlouhodobě upoutané na…

od 936 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Pant Premium Normal XL 15 ks

Dailee Pant Premium Normal XL 15 ks

35

od 250 Kč

  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Neutralizace zápachu

Jednorázové pleny pro dospělé Dailee Pant Premium jsou určeny k zachycování moči a stolice. Převážně jsou určeny při řešení potíží s inkontinencí. Mají anatomický tvar pro dokonalou přiléhavost…

od 250 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Yuuki YU128 inkontinenční kalhotky černé L

Yuuki YU128 inkontinenční kalhotky černé L

499 Kč

  • Dámské
  • Absorpce vysoká
  • Pratelné
  • Počet kusů v balení 1

Inkontinenční kalhotky jsou navrženy pro ženy, které potřebují spolehlivé řešení při lehké až střední inkontinenci. Jejich konstrukce zajišťuje pohodlí a jistotu po celý den, bez obav z…

499 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ecomodi Premium VPU3B1 černé

Ecomodi Premium VPU3B1 černé, 5XL

2

od 875 Kč

  • Dámské
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Pratelné

**Inkontinenční kalhotky Ecomodi Premium VPU3B1 černé** Inkontinenční kalhotky Ecomodi Premium VPU3B1 od českého výrobce Ecomodi představují moderní řešení pro lehkou i silnější inkontinenci. …

od 875 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Pants Plus 14 ks XXS

TENA Pants Plus 14 ks XXS

2

od 382 Kč

27 Kč/ks
  • Unisex
  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Počet kusů v balení 14

Navlékací absorpční kalhotky Tena Pants Plus jsou určeny pro středně velký až těžký únik moči. Poskytují pocit bezpečí a lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo. Kalhotky jsou…

od 382 Kč

od 27 Kč/ks

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Abena Delta Form L1 20 ks

Abena Delta Form L1 20 ks

od 259 Kč

13 Kč/ks
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Počet kusů v balení 20

Plenkové kalhotky Abena Delta Form L1 jsou určeny pro dospělé osoby trpící střední až těžkou inkontinencí. Kalhotky Delta Form L1 mají absorpční kapacitu 2200 ml, což je činí vhodnými pro noční…

od 259 Kč

od 13 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Pant Premium Super L

Dailee Pant Premium Super L , 15 ks

9

od 312 Kč

  • Unisex
  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc

Jednorázové pleny pro dospělé Dailee Pant Premium Super jsou určeny k zachycování moči a stolice. Převážně se využívají při řešení potíží s inkontinencí. Mají anatomický tvar pro dokonalou…

od 312 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Modibodi Hi-Waist Brief Ultra Incontinence 5XL 1 ks

Modibodi Hi-Waist Brief Ultra Incontinence 5XL 1 ks

1 299 Kč

  • Dámské
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Velikost oblečení 5XL

Kalhotky jsou vyvinuty pro ženy, které mají potíže s inkontinencí. Kalhotky s vnitřní savou vložkou mají savost až 250 ml. Jsou vhodné při střední a silné inkontinenci.

1 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Dailee Pant Premium Super M 14 ks

Dailee Pant Premium Super M 14 ks

6

392 Kč

  • Unisex
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Na noc
  • Velikost oblečení M

Jednorázové pleny pro dospělé Dailee Pant Premium Super jsou určeny k zachycování moči a stolice. Převážně se využívají při řešení potíží s inkontinencí. Mají anatomický tvar pro dokonalou…

392 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Ontex ID Comfy Junior Pants 14 ks 4-7 let

Ontex ID Comfy Junior Pants 14 ks 4-7 let

175 Kč

13 Kč/ks
  • Dětské
  • Jednorázové
  • Nasazovací
  • Na noc
  • Počet kusů v balení 14

Dětské navlékací kalhotky jsou ideálním řešením denní i noční dětské inkontinence. Jsou navržené jako běžné spodní prádlo, nevypadají jako klasické dětské pleny. Oblékají se jako běžné spodní…

175 Kč

13 Kč/ks

Medimat inko s.r.o.

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky HARTMANN MoliCare Premium Super Plus 30 ks

HARTMANN MoliCare Premium Super Plus 30 ks, L

3

590 Kč

  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Indikátor vlhkosti
  • Velikost oblečení L

Plenkové kalhotky s lepítky na suchý zip. Zalepovací kalhotky řady MoliCare® Premium Super Plus jsou určeny pro těžký stupeň ikontinence.Lepítka na suchý zip je možné opakovaně…

590 Kč

Gigalekarna.cz

Zobrazit detail
Inkontinenční kalhotky ABENA International SLIP FLEXI FIT PREMIUM zalepovací plenkové kalhotky L-XL

ABENA International SLIP FLEXI FIT PREMIUM zalepovací plenkové kalhotky L-XL

  • Velikost oblečení L/XL
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Neutralizace zápachu

Modernizovaná řada zalepovacích plenkových kalhotek řady SLIP s vestavěnými pružnými bariérami na bocích a vylepšenou…

od 457 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Comfy Junior Pants 4-7let, 17-27kg, 14ks

iD Comfy Junior Pants 4-7let, 17-27kg, 14ks

  • Dětské
  • Nasazovací
  • Na noc
  • Absorpce vysoká
  • Textilní

iD Comfy Junior jsou dětské navlékací kalhotky určené pro děti trpící únikem moči. Kalhotky jsou navržené jako běžné spodní…

od 178 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Super Trio XL Inkontinenční Zalepovací Kalhotky 10 Ks XL

Seni Super Trio XL Inkontinenční Zalepovací Kalhotky 10 Ks XL

1
  • Velikost oblečení XL
  • Přilepovací
  • Na noc
  • Indikátor vlhkosti
  • Počet kusů v balení 10
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové

Kalhotky mají elastický pás v přední i zadní čísti a čtyři elastické kombinované pásky pro opakované upevnění , díky čemuž…

od 280 Kč
od 28 Kč/ks

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky ATTENDS Slip Regular absorpční plenkové kalhotky 28 ks M

ATTENDS Slip Regular absorpční plenkové kalhotky 28 ks M

1
  • Velikost oblečení M
  • Absorpce vysoká

Plenkové kalhotky Attends Slip Regular poskytují efektivní a celkovou ochranu při těžké inkontinenci. Kalhotky jsou…

od 259 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Seni Optima Plus absorpční pleny s bederním pásem velikost XL, 10 ks

Seni Optima Plus absorpční pleny s bederním pásem velikost XL, 10 ks

2
  • Velikost oblečení XL
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové

Snadné oblékání, nevšední pohodlí a spolehlivá ochrana bez kompromisů Získejte zpět pocit jistoty, soběstačnosti a…

od 195 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Comfy Junior Slip 5501025140 14 ks XS

iD Comfy Junior Slip 5501025140 14 ks XS

  • Velikost oblečení XS
  • Dětské
  • Na noc
  • Absorpce vysoká
  • Jednorázové

Diskrétní dětské slipové kalhotky, které jsou ideálním řešením denní i noční dětské inkontinence. Jsou navržené jako běžné…

od 199 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Kimberly-Clark DEPEND Slip normal M 15 kusů

Kimberly-Clark DEPEND Slip normal M 15 kusů

1
  • Velikost oblečení M
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Jednorázové

DEPEND Slip normal M 15 kusů Plenkové kalhotky pro pacienty s těžkým stupněm inkontinence, se zapínáním na suchý zip. Čtyři…

od 215 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Intime Pants Large Super 10ks

iD Intime Pants Large Super 10ks

1
  • Velikost oblečení L
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti

Kalhotky vzhledem k použitému materiálu vypadají jako běžné spodní prádlo. Oblékají se stejným způsobem a jejich svlékání je…

od 310 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Pants 12 ks L

iD Pants 12 ks L

  • Velikost oblečení L
  • Nasazovací
  • Textilní
  • Absorpce vysoká
  • Počet kusů v balení 12
  • Unisex
  • Neutralizace zápachu

Přednosti Kalhotky vzhledem k použitému materiálu vypadají jako běžné spodní prádlo. Oblékají se stejným způsobem a jejich…

od 320 Kč
od 27 Kč/ks

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Flex Super XL ink.kalh.s pásem 30ks 724980

TENA Flex Super XL ink.kalh.s pásem 30ks 724980

  • Velikost oblečení XL
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká

TENA ProSkin Flex Super jsou revoluční inkontinenční kalhotky s pásem, které umožňují pečovatelům provádět výměnu…

od 559 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Slip X-Large Extra Plus inkontinenční zalepovací kalhotky 14 ks

iD Slip X-Large Extra Plus inkontinenční zalepovací kalhotky 14 ks

  • Velikost oblečení XL
  • Přilepovací
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové
  • Počet kusů v balení 14

iD Slip jsou prodyšné plenkové kalhotky pro osoby se středním a velkým únikem moči i stolice. Velikost X-Large pro obvod…

od 299 Kč
od 21 Kč/ks

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Pants Intime Medium Plus inkontinenční navlékací kalhotky 12 ks

iD Pants Intime Medium Plus inkontinenční navlékací kalhotky 12 ks

  • Velikost oblečení M
  • Nasazovací
  • Absorpce vysoká
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové
  • Počet kusů v balení 12
  • Dámské

iD Intime Pants jsou kalhotky vyrobené z měkkého elastického materiálu, a tak se dokonale přizpůsobí tvaru postavy.…

od 320 Kč
od 27 Kč/ks

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Kalhotky absorpční Attends Slip Classic 10 XL 15ks

Kalhotky absorpční Attends Slip Classic 10 XL 15ks

  • Velikost oblečení XL
  • Unisex
  • Absorpce vysoká

Attends Slip Classic pro těžkou inkontinenci jsou určeny pro uživatele s nadměrnou tělesnou hmotností. Díky unikátnímu tvaru…

od 339 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky iD Pants Small Plus inkontinenční navlékací kalhotky 14 ks S

iD Pants Small Plus inkontinenční navlékací kalhotky 14 ks S

  • Velikost oblečení S
  • Nasazovací
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové
  • Počet kusů v balení 14
  • Unisex
  • Absorpce vysoká

iD Pants jsou komfortní navlékací kalhotky při středním a větším úniku moči. Velikost Small pro obvod boků 60 - 90 cm .…

od 343 Kč
od 25 Kč/ks

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky TENA Slip Super inkontinenční zalepovací plenkové kalhotky 30 ks S

TENA Slip Super inkontinenční zalepovací plenkové kalhotky 30 ks S

1
  • Velikost oblečení S
  • Přilepovací
  • Indikátor vlhkosti
  • Absorpce vysoká

Absorpční plenkové kalhotky TENA Slip Super poskytuje maximální ochranu proti prosáknutí, jsou vhodné i pro inkontinenci…

od 374 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Attends Slip Air Comfort 10L inkontinenční zalepovací kalhotky 15 ks

Attends Slip Air Comfort 10L inkontinenční zalepovací kalhotky 15 ks

1
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Na noc
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové
  • Počet kusů v balení 15

Zalepovací kalhotky Attends Air Comfort jsou navrženy pro muže i ženy , kteří vyžadují vysoký stupeň ochrany a pohodlí při…

od 460 Kč
od 31 Kč/ks

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Attends Slip Air Comfort 10M inkontinenční zalepovací kalhotky 26 ks M

Attends Slip Air Comfort 10M inkontinenční zalepovací kalhotky 26 ks M

  • Velikost oblečení M
  • Unisex
  • Přilepovací
  • Na noc
  • Absorpce vysoká
  • Indikátor vlhkosti
  • Neutralizace zápachu
  • Jednorázové

Zalepovací kalhotky Attends Air Comfort jsou navrženy pro muže i ženy , kteří vyžadují vysoký stupeň ochrany a pohodlí při…

od 460 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Inkontinenční kalhotky Indaslip Premium M10 zalepovací absorpční kalhotky 20 ks M

Indaslip Premium M10 zalepovací absorpční kalhotky 20 ks M

  • Velikost oblečení M
  • Přilepovací
  • Neutralizace zápachu
  • Absorpce vysoká

Zalepovací absorpční kalhotky Indaslip Premium jsou určeny pro spolehlivou ochranu při těžké inkontinenci. Poskytují vysokou…

od 341 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie