Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Univerzální čističe podlah

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Čistič podlahy Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

  • Univerzální

Royal Clean Blue Mountain Čisticí přípravek na podlahy 5 l Kdo nemá rád, když dům září čistotou? Hygiena podlah je základ,…

223 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

  • Univerzální

Royal Clean Raspberry candy – čisticí prostředek na podlahy Kdo nemá rád, když dům září čistotou? Hygiena podlah je základ,…

223 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

  • Univerzální

Royal Clean Green Apple čisticí přípravek na podlahy 5 l Kdo nemá rád, když dům září čistotou? Hygiena podlah je základ,…

223 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 5l

  • Univerzální

Royal Clean Orange Freshness Čisticí prostředek na podlahy 5 l Kdo nemá rád, když dům září čistotou? Hygiena podlah je…

223 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čistič na podlahy Dr. Schutz 0,75 l univerzální, bez amoniaku

Čistič na podlahy Dr. Schutz 0,75 l univerzální, bez amoniaku

  • Univerzální
  • 0,75 l

DR SCHUTZ ČISTÍCÍ GRUNT (0,75 l) Značka: Dr. Schutz pH: 10 Objem (l): 0,75 Spotřeba: 1 litr = 10-30 m2 Hmotnost balení (kg):…

226 Kč
301 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Le Vrai čisticí prostředek na podlahy 5 l

Le Vrai čisticí prostředek na podlahy 5 l

  • Univerzální
  • 5 l

LE VRAI SOLPIN UNIVERZÁLNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK NA PODLAHY 5 L, ODMAŠŤOVÁNÍ LE VRAI SOLPIN UNIVERZÁLNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK NA…

235 Kč
47 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Dr. Schutz čistič na laminátové podlahy 0.75 l

Dr. Schutz čistič na laminátové podlahy 0.75 l

  • Univerzální

Dr. Schutz Tekutý přípravek na mytí laminátů 0.75 l Dr. Schutz Dr. Schutz Tekutý přípravek na mytí laminátů Dr. Schutz…

235 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Voigt čistič na podlahy 1l

Voigt čistič na podlahy 1l

  • Univerzální

Voigt Panelin VC 300B 1L Koncentrovaný, antistatický pachový prostředek pro mytí podlahových a stěnových panelů. Odstraňuje…

242 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Borma čistič na dlaždice 1l

Borma čistič na dlaždice 1l

  • Univerzální

Borma Wachs Unica Čistič na kamenné a terakotové podlahy Unica: Snadno použitelný pečující přípravek pro každodenní použití.…

242 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Prouvé čistič na podlahy 1l

Prouvé čistič na podlahy 1l

  • Univerzální
  • 1 l

Prouve – Tekutý přípravek na mytí dřevěných podlah a laminátových panelů 1000 ml Čistí bez šmouh Leští podlahy a chrání je…

259 Kč
259 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Nexxt čistič na podlahy 1l

Nexxt čistič na podlahy 1l

  • Univerzální

UDRŽOVÁNÍ ČISTOTY Prostředky pro EKONOMICKÉ ČIŠTĚNÍ Tekutina na podlahy Nexxt ➡ Výrobce: Nexxt Professional ➡ Aktivní…

263 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Merida čistič na podlahy 1l

Merida čistič na podlahy 1l

  • Univerzální

Merida LUXIN Super C Prostředek pro běžné mytí nadpodlahové a podlahové plochy víčko. 1,5 l SCLX Technické informace…

270 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy pro robotické mopy a elektrické mopy 5L

Čisticí prostředek na podlahy pro robotické mopy a elektrické mopy 5L

  • Univerzální
Doprava za 115 Kč
Osobní odběr za 65 Kč
278 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Dr. Schutz Matná ochranná emulze 0,75 l

Dr. Schutz Matná ochranná emulze 0,75 l

  • Univerzální
  • 0,75 l

Dr. Schutz Matná ochranná emulze na podlahy a koberce 0,75 l Proč si vybrat ochrannou emulzi mat? Ochranná vrstva Emulze na…

279 Kč
372 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čistící prostředek na plovoucí a dřevěnou podlahu 1L

Čistící prostředek na plovoucí a dřevěnou podlahu 1L

  • Univerzální

Čistící prostředek na plovoucí a dřevěnou podlahu 1L je speciálně vyvinut pro každodenní údržbu a čištění dřevěných,…

284 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy Profibasic 5 l antistatický, biologicky odbouratelný

Čisticí prostředek na podlahy Profibasic 5 l antistatický, biologicky odbouratelný

  • Univerzální

PROFIBASIC U500 univerzální čisticí prostředek 5L PROFIBASIC U 500 je univerzální čisticí přípravek s příjemnou…

od 289 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Univerzální čisticí prostředek na podlahy Profibasic 5 l, vůně lesních květů, nezanechává šmouhy

Univerzální čisticí prostředek na podlahy Profibasic 5 l, vůně lesních květů,…

  • Univerzální

PROFIBASIC F510 prostředek na mytí podlah 5L F 510 je prostředek na mytí podlah obsahující detergenty rozpustné ve vodě.…

300 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Pronto čistič podlah 3L (3 kusy)

Pronto čistič podlah 3L (3 kusy)

  • Univerzální

Pronto čisticí prostředek na podlahy 3l Pronto tekutý čistič podlah 3L (3 ks)…

305 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy VZOREK BARVA NA PODLAHY A BETONOVÉ POVRCHY, VZORNÍK BAREV 2x150 ml

VZOREK BARVA NA PODLAHY A BETONOVÉ POVRCHY, VZORNÍK BAREV 2x150 ml

  • Univerzální

TEKUTÁ VZORKA | BARVA NA PODLAHY A BETONOVÉ POVRCHY | 2x150 ml ▶ POLSKÝ VÝROBCE ➥ Nejvyšší kvalita produktů ➥ Prémiové…

307 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy Voigt univerzální tekutý 1 l

Čisticí prostředek na podlahy Voigt univerzální tekutý 1 l

  • Univerzální

KAPALINA VOIGT METALLIC LUX, LEŠTIDLO NA PODLAHY 1 L Polymerová vrstva pro leštění podlah vyrobených z PVC, teraco a…

307 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Koncentrát na mytí a údržbu podlah Alpha Floor Egzotic 5 l.

Koncentrát na mytí a údržbu podlah Alpha Floor Egzotic 5 l.

  • Univerzální

Alpha Floor Cleaner – Profesionální prostředek na mytí podlah (1 l a 5 l) Každodenní péče o podlahy s efektem svěžesti a…

307 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Eco Shine čistič na podlahy 1l

Eco Shine čistič na podlahy 1l

  • Univerzální

Polymer Shine 1 l Protiskluzový prostředek na mytí podlahových ochranných přípravků Protiskluzový polymer pro ochranu…

314 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy CLINEX Dispersion HARD Objem: 1l

CLINEX Dispersion HARD Objem: 1l

  • 1 l
  • Univerzální

Použití: vinyl terrazzo beton PVC a dlaždice podlahové krytiny atd Návod k použití: před použitím protřepejte odstraňte z…

od 315 Kč
od 315 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dolphin čistič na podlahy 5 l

Dolphin čistič na podlahy 5 l

  • Univerzální
  • 5 l

Dolphin NANO Prostředek pro běžné mytí a péči o podlahy 5L Výrobce: Dolphin NANO – Prostředek pro běžné mytí a péči o…

323 Kč
65 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy EcoShine 5 l univerzální bez šmouh s vůní limetky

Čisticí prostředek na podlahy EcoShine 5 l univerzální bez šmouh s vůní limetky

  • Univerzální
  • 5 l

ECO SHINE FLOOR ALCO 5 L Univerzální, vonný, silně pěnivý prostředek na mytí podlah s alkoholem Vlastnosti: pěnový přípravek…

335 Kč
67 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Tytan Čistič podlah 5l

Tytan Čistič podlah 5l

  • Univerzální

Čistič na podlahy Tytan 5 kg Odstraňovač podlah Tytan je určen k odstraňování starých, vrstvících se akrylových povlaků…

335 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy svěží citron 1L ekologický

Čisticí prostředek na podlahy svěží citron 1L ekologický

  • Univerzální
  • Antibakteriální

SOLVAC PLUS XXL 1000 ml – ČERSTVÝ CITRON Náhradní koncentrát pro roboty včetně bionických mopů HIZERO v praktickém balení s…

343 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy svěží citron 1L ekologický

Čisticí prostředek na podlahy svěží citron 1L ekologický

  • Univerzální
  • Antibakteriální

SOLVAC PLUS XXL 1000 ml – ČERSTVÝ CITRON Koncentrát pro mopovací roboty a autonomní vysavače všeho druhu, v praktickém…

343 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy MOVA M50 Ultra X4 Plus Univerzální čistič

Čisticí prostředek na podlahy MOVA M50 Ultra X4 Plus Univerzální čistič

  • Univerzální
  • 0,5 l

Čisticí prostředek na podlahy MOVA M50 Ultra X4 Plus Univerzální přípravek Čisticí prostředek na podlahy MOVA M50 Ultra je…

348 Kč
696 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Henkel čisticí prostředek na podlahy 5 l

Henkel čisticí prostředek na podlahy 5 l

  • Univerzální

VŠESTRANNÝ ČISTICÍ PROSTŘEDEK na VŠECHNY povrchy UNIVERZÁLNÍ teak ➡️Výrobce: HENKEL ➡️Čisticí prostředek na podlahy Teak…

365 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Royal Group čistič na podlahy 10 l

Royal Group čistič na podlahy 10 l

  • Univerzální

Royal Intensiv C3 Profesionální průmyslový přípravek na silné nečistoty 10 l Hledáte kapalinu, která si poradí s opravdu…

368 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Univerzální čisticí prostředek na podlahy Ajax 1 l

Univerzální čisticí prostředek na podlahy Ajax 1 l

  • Univerzální
  • Antibakteriální

AJAX Univerzální čisticí prostředek na podlahy a nejen 5 náhodně vybraných vůní Univerzální čisticí prostředek na různé…

370 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Borma Wachs čistič na podlahy 1l

Borma Wachs čistič na podlahy 1l

  • Univerzální

Borma Wachs Parwachs IG PURE Vosková emulze na parkety s ionty stříbra: Jedná se o bezrozpouštědlovou voskovou emulzi…

383 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Dr. Schutz Mat-3000PU ošetřovací přípravek 750ml

Dr. Schutz Mat-3000PU ošetřovací přípravek 750ml

  • 0,75 l
  • Univerzální

Matná polymerní disperze pro ošetření nově položených nebo základně vyčištěných podlah. Skvěle se hodí i k rychlému oživení…

od 386 Kč
od 515 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 10l

Royal Clean tekutý prostředek na mytí podlah 10l

  • Univerzální

Royal Clean Orange Freshness Čisticí prostředek na podlahy 10 l Kdo nemá rád, když dům září čistotou? Hygiena podlah je…

390 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Mycí prostředek pro běžné čištění a péči o podlahy 5 l | DOLPHIN, BASIC Nano

Mycí prostředek pro běžné čištění a péči o podlahy 5 l | DOLPHIN, BASIC Nano

  • 5 l
  • Univerzální

Použití:Pro každodenní a základní čištění voděodolných průmyslových podlah - kámen / beton / keramika / plastové povrchy -…

od 395 Kč
od 79 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Univerzální kapalina Wellsept 5 l pro podlahy a robotické mopy

Univerzální kapalina Wellsept 5 l pro podlahy a robotické mopy

  • Univerzální
  • 5 l

✨⭐ Wellsept Shine 5L – Profesionální kapalina pro mopovací roboty + odměrka DÁREK !!! s květinovou vůní !!! KAPALINA PRO…

395 Kč
79 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Čisticí prostředek pro iRobot 0,473 l 1 ks

Čisticí prostředek pro iRobot 0,473 l 1 ks

  • Univerzální
  • 0,47 l

Čisticí prostředek, koncentrát na mytí podlah pro mopovací zařízení iRobot Braava Čisticí prostředek na tvrdé podlahy je…

399 Kč
849 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy PROFIBASIC F 513 - prostředek na důkladné mytí podlah - 5L

PROFIBASIC F 513 - prostředek na důkladné mytí podlah - 5L

  • 5 l
  • Univerzální

PROFIBASIC F513 je koncentrovaný zásaditý čisticí prostředek s mimořádnou účinností při rozpouštění tuků a maziv. Je vhodný…

od 404 Kč
od 81 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dr. Schutz čistič na podlahy 1,5 l

Dr. Schutz čistič na podlahy 1,5 l

  • Univerzální
  • 1,5 l

Dr. Schutz tekutý čistič podlah 1,5 l Sada obsahuje: přípravek pro každodenní péči – 750 ml, ochranná emulze matová, pro…

406 Kč
271 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Nanobauer čistič na podlahy 5 l

Nanobauer čistič na podlahy 5 l

  • Univerzální

NANOBAUER ČISTIČ PODLAHY ✅POLSKÝ POLSKÝ ✅ Rychlé čištění: Poradí si s různými nečistotami během krátké doby. ✅…

410 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Buzil čistič na podlahy 1l

Buzil čistič na podlahy 1l

  • Univerzální
  • 1 l

BUZIL MARADIN HC43 Intenzivně čistící přípravek na podlahy, vysoce koncentrovaný Pro všechny voděodolné podlahy, jako je…

od 426 Kč
od 426 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Alkoholový čisticí prostředek na čištění a údržbu podlah a omyvatelných povrchů 5 l | DOLPHIN, UNIVERSAL Extra

Alkoholový čisticí prostředek na čištění a údržbu podlah a omyvatelných povrchů 5 l…

  • 5 l
  • Univerzální

Použití:Pro každodenní čištění a péči o voděodolné podlahy / nábytek / regály / dveře, okna a stěny / plastové povrchy s…

od 432 Kč
od 86 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Čisticí prostředek na podlahy Sidolux s arganovým olejem 5 l

Čisticí prostředek na podlahy Sidolux s arganovým olejem 5 l

  • Univerzální

PROSTŘEDEK NA MYTÍ PODLAH DŘEVĚNÝCH PANELŮ S ARGANOVÝM OLEJEM SIDOLUX 5 L SIDOLUX Expert čisticí prostředek na panely a…

434 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Urban Forest čisticí prostředek na podlahy 1l

Urban Forest čisticí prostředek na podlahy 1l

  • Univerzální

Tekutý přípravek na mytí parket a dřevěné podlahy 1000 ml PARKETT HOLZBODEN PFLEGE URBAN-FOREST VYROBENO V NĚMECKU PARKETT…

441 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Chemia Tekutý čistič na podlahy 1l

Chemia Tekutý čistič na podlahy 1l

  • Univerzální

Podlahové TEKUTINY NANO Oragne TEKUTINA NA PODLAHY A PODLAHY Univerzální 1 l Voigt ➡ Výrobce: CHEMIA ✅VC-300 PANEL 1 L. ✅…

446 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Emulze na podlahy Agata vysoký lesk tekutá 5 l

Emulze na podlahy Agata vysoký lesk tekutá 5 l

  • Univerzální

Vysoce lesklá emulze na podlahy AGATA 5L AGATA je vysoce výkonná, ekologická a vodou ředitelná akrylová emulze s lakovým…

499 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Alori čisticí prostředek na podlahy 1 l

Alori čisticí prostředek na podlahy 1 l

  • Univerzální

ALORI Renovátor dřeva…

530 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie