Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Čistič podlahy Dr. Schutz Mýdlo na dřevo bílé 0.75 l

Dr. Schutz Mýdlo na dřevo bílé 0.75 l

1
  • 0,75 l
  • Na dřevo

Speciální mýdlový prostředek pro pravidelné čištění a údržbu olejovaných a voskovaných dřevěných a korkových podlah – čistí…

od 363 Kč
od 484 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dr. Schutz mat na parkety a korek 5l

Dr. Schutz mat na parkety a korek 5l

  • 5 l
  • Na dřevo

Matná údržbová disperze pro lakované (nesavé) dřevěné a korkové podlahy v bytech i objektech. Obnoví ochranný film, sníží…

od 2 056 Kč
od 411 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Antistatický sprej na dřevěné podlahy proti prachu 300ml

Antistatický sprej na dřevěné podlahy proti prachu 300ml

  • 0,3 l
  • Na dřevo

Emulsio Mangia Polvere je antistatický čistič podlah 4 v 1. Odstraňuje prach, aniž by ho rozptyloval do vzduchu. Díky svému…

59 Kč
197 Kč/l

PeMi drogerie

Zobrazit detail
Čistič podlahy Cleancraft® Cleancraft Alkalický čistící prostředek HDR-A, 1 litr

Cleancraft® Cleancraft Alkalický čistící prostředek HDR-A, 1 litr

  • 1 l
  • Na dřevo

Univerzálně použitelný na sklo, plasty, keramické dlaždice, laminát, dřevěné podlahy, PVC a linolea Vysoká čistící síla…

112 Kč
112 Kč/l

Naradiprofesional.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Rýžák na podlahu dřevěný

Rýžák na podlahu dřevěný

  • Na dřevo

Spontex Rýžák na podlahu dřevěný…

od 38 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Bona Spray Mop Premium + 4 l na dřevěné podlahy

Bona Spray Mop Premium + 4 l na dřevěné podlahy

7
  • Na dřevo

Bona Spray Mop Premium + 4l čistič na dřevěné podlahy Bona Spray Mop Premium je novým produktem z řady oblíbených čističů…

1 449 Kč

Vesna, a.s.

Zobrazit detail
Čistič podlahy Osmo Pro čištění a údržbu dřevěných podlah Údržbová sada na dřevěné podlahy

Osmo Pro čištění a údržbu dřevěných podlah Údržbová sada na dřevěné podlahy

  • Na dřevo

Osmo Údržbová sada na dřevěné podlahy je ideální pro čištění a údržbu dřevěných podlah, které mají povrchovou úpravu OSMO…

od 910 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy ČISTIČ NA PODLAHY - PŘÍRODNÍ - marseillské mýdlo - máta 1 L NANOLAB

ČISTIČ NA PODLAHY - PŘÍRODNÍ - marseillské mýdlo - máta 1 L NANOLAB

1
  • 1 l
  • S vůní
  • Na dřevo

Přírodní koncentrovaný čistící přípravek na podlahy z Marseillského mýdla a přírodního oleje. Tradiční čisticí prostředek na…

od 119 Kč
od 119 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Eukula professional remover odstraňovač polišů a nátěrů 5l

Eukula professional remover odstraňovač polišů a nátěrů 5l

  • 5 l
  • Na dřevo

Koncentrovaný odstraňovač pro základní čištění a odstranění údržbových filmů (polishů) a ztvrdlých nánosů před novým…

od 1 408 Kč
od 282 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Eukula intenziv cleaner - intenzivní čistič podlah 1l

Eukula intenziv cleaner - intenzivní čistič podlah 1l

  • 1 l
  • Na dřevo

Intenzivní (základní) čistič – koncentrát pro lakované i olejované dřevěné a korkové podlahy. Odstraňuje nánosy údržby,…

507 Kč
507 Kč/l

Supellex.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Kärcher - Kartáčové válce na dřevěné podlahy k PCL 4

Kärcher - Kartáčové válce na dřevěné podlahy k PCL 4

  • Na dřevo

Kärcher - Kartáčové válce na dřevěné podlahy k PCL 4 Nečistoty na venkovních plochách jsou zcela a rovnoměrně odstraněny…

1 090 Kč

Technika-vm.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy RenoPur F20 UNIV. produkt na podlahy dřevo 10l

RenoPur F20 UNIV. produkt na podlahy dřevo 10l

  • 10 l
  • Na dřevo

RenoPur F20 UNIV. produkt na podlahy dřevo 10l balení 10l ilustrační foto…

1 607 Kč
161 Kč/l

mmilenium.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy BONA - Bona Deep Clean Solution 5 L

BONA - Bona Deep Clean Solution 5 L

  • 5 l
  • Na dřevo

Bona Deep Clean Solution – Vysoce účinný čisticí prostředek pro hloubkové čištění dřevěných podlah Popis produktu: Bona Deep…

od 1 597 Kč
od 319 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy ČISTIČ NA PODLAHY - PŘÍRODNÍ - marseillské mýdlo - lesní směs 1 L NANOLAB

ČISTIČ NA PODLAHY - PŘÍRODNÍ - marseillské mýdlo - lesní směs 1 L NANOLAB

  • S vůní
  • 1 l
  • Na dřevo

Přírodní čistící přípravek na podlahy z Marseillského mýdla a přírodního oleje. Tradiční francouzské mýdlo s přírodní…

od 119 Kč
od 119 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dr. Schutz H2Oil ošetřovací olej na parkety a korek bílý 750 ml

Dr. Schutz H2Oil ošetřovací olej na parkety a korek bílý 750 ml

  • 0,75 l
  • Na dřevo

H2Oil BÍLÝ je disperzní ošetření s přírodními oleji pro oživení a ochranu bílých olejovaných dřevěných a korkových podlah.…

od 649 Kč
od 865 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Pallmann Magic Oil Care Objem: 0,75 l

Pallmann Magic Oil Care Objem: 0,75 l

4
  • Na dřevo
  • 0,75 l

Pallmann Magic Oil Care Pallmann Magic Oil Care je speciálně vyvinutý přípravek pro pravidelnou údržbu olejovaných podlah…

od 774 Kč
od 1 032 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Eukula care emulsion - mýdlový čistič 2,5l

Eukula care emulsion - mýdlový čistič 2,5l

  • 2,5 l
  • Na dřevo

Mýdlový čistič – koncentrát pro běžné čištění a ošetřování olejem impregnovaných dřevěných a korkových podlah v bytech i…

od 1 280 Kč
od 512 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Eukula care oil - ošetřovací přírodní olej 2,5l

Eukula care oil - ošetřovací přírodní olej 2,5l

  • 2,5 l
  • Na dřevo

Impregnační a ošetřovací přírodní olej bez vosků pro všechny oxidativně olejované dřevěné podlahy a parkety. Dodatečně…

od 1 829 Kč
od 732 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Eukula refresher classic ošetřovací voskový olej 2,5l

Eukula refresher classic ošetřovací voskový olej 2,5l

  • 2,5 l
  • Na dřevo

Ošetřovací (doolejovací) olej pro všechny olejované dřevěné a korkové podlahy – včetně povrchů s tvrdým voskovým olejem.…

od 2 596 Kč
od 1 038 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy OWATROL OIL - zastaví rez a přilne na všechny povrchy, balení 5 l

OWATROL OIL - zastaví rez a přilne na všechny povrchy, balení 5 l

2
  • Na dřevo

OWATROL®OIL je naprosto neporazitelný a zcela jedinečný prostředek v ošetření koroze, zlepšení tekutosti a přilnavosti…

od 2 973 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Osmo

Osmo

  • Na dřevo
  • 10 l

Bezbarvý oživující vosk pro občasnou údržbu dřevěných podlah ošetřených Osmo Tvrdým voskovým olejem i pro nábytek a další…

od 8 900 Kč
od 890 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Čistič intenzivní na dřevěné povrchy 8019, OSMO 5000 ml, balení 1 ks

Čistič intenzivní na dřevěné povrchy 8019, OSMO 5000 ml, balení 1 ks

  • 5 l
  • Na dřevo

Čistič intenzivní na dřevěné povrchy 8019, OSMO Osmo Intenzivní čistič 8019 je lehce alkalický speciální koncentrát určený…

od 1 687 Kč
od 337 Kč/l

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Eukula H2Oil care - ošetřovací olej 1l

Eukula H2Oil care - ošetřovací olej 1l

  • 1 l
  • Na dřevo

Ošetřovací olej na vodní/olejové bázi pro oživení a ochranu všech olejovaných dřevěných a korkových podlah. Zanechá hedvábně…

749 Kč
749 Kč/l

Supellex.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Eukula refresher classic ošetřovací voskový olej bílý 1l

Eukula refresher classic ošetřovací voskový olej bílý 1l

  • 1 l
  • Na dřevo

Speciální bílý ošetřovací olej pro bílé olejované dřevěné a korkové podlahy. Silně oživuje matné povrchy, zvýrazní kresbu a…

1 429 Kč
1 429 Kč/l

Supellex.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Eukula H2Oil care - ošetřovací olej 5l

Eukula H2Oil care - ošetřovací olej 5l

  • 5 l
  • Na dřevo

Ošetřovací olej na vodní/olejové bázi pro oživení a ochranu všech olejovaných dřevěných a korkových podlah. Zanechá hedvábně…

3 086 Kč
617 Kč/l

Supellex.cz

Zobrazit detail
Čistič podlahy Dr. Schutz H2Oil ošetřovací olej na parkety a korek 5l

Dr. Schutz H2Oil ošetřovací olej na parkety a korek 5l

  • 5 l
  • Na dřevo

Ošetřovací olej H2Oil na vodní a přírodní bázi pro oživování a ochranu všech olejovaných dřevěných a korkových podlah. Stačí…

3 630 Kč
726 Kč/l

Supellex.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie