Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Univerzální čističe podlah

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Čistič podlahy Lavon Čistič na podlahy Lemon Spring 5 l

Lavon Čistič na podlahy Lemon Spring 5 l

5

od 125 Kč

25 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 5 l

Čistič podlah je určen pro každodenní úklid a je vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů, včetně dlažby, obkladů, lina, vinylu, laminátu, dřeva, marmolea a mramoru. Zajišťuje…

od 125 Kč

od 25 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Lavon Profesional odmašťovač natural 5 l

Lavon Profesional odmašťovač natural 5 l

9

od 244 Kč

49 Kč/l
  • 5 l

Lavon Profesional odmašťovač natural je speciální, silně alkalický, nízkopěnivý čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy. Je extra silný na odstranění mastnoty, …

od 244 Kč

od 49 Kč/l

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Lavon Easy Clean Podlahy Blue Fresh 5000 ml

Lavon Easy Clean Podlahy Blue Fresh 5000 ml

6

od 125 Kč

25 Kč/l
  • S vůní
  • 5 l

Lavon Easy Clean Podlahy Blue Fresh 5 l je účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Je vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů, například…

od 125 Kč

od 25 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy iRobot Čisticí roztok pro Braava jet  473 ml

iRobot Čisticí roztok pro Braava jet 473 ml

36

od 329 Kč

700 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 0,47 l

Čistící roztok pro iRobot Braava jet. Koncentrát čistícího roztoku pro robotické mopy iRobot Braava jet zbaví vaši podlahu nečistot, mastnoty, a přitom ji dodá krásně čistý a dlouhotrvající…

od 329 Kč

od 700 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Jelen tekutý rejžák meduňka 1,35 l

Jelen tekutý rejžák meduňka 1,35 l

14

od 141 Kč

104 Kč/l
  • 1,35 l

Jelen tekutý rejžák meduňka je mýdlový čisticí prostředek na podlahy. Jelen ví, že na podlahu je nejlepší teplá mýdlová voda, rejžák a zakleknout. Podlaha je čistá a celá domácnost voní. Abyste…

od 141 Kč

od 104 Kč/l

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Bona čistič na tvrdé podlahy 4 l

Bona čistič na tvrdé podlahy 4 l

55

od 798 Kč

200 Kč/l
  • Univerzální
  • 4 l

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice se snadno používá, je bezpečný a účinný pro všechny typy tvrdých podlahovin - na keramickou dlažbu, laminát, linoleum, vinyl, mramor apod. …

od 798 Kč

od 200 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Chante Clair Sgrassatore Pavimenti 750 ml

Chante Clair Sgrassatore Pavimenti 750 ml

21

od 59 Kč

79 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 0,75 l

Univerzální odmašťovač a čistič podlah kombinuje mimořádný odmašťovací účinek a kompletní čištění všech povrchů. Podlahový čistič účinně čistí podlahy bez dalšího oplachování. Varianta…

od 59 Kč

od 79 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Kärcher Čistič na podlahy RM 538 Eco 500 ml

Kärcher Čistič na podlahy RM 538 Eco 500 ml

2

od 225 Kč

450 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 0,5 l

Čistič podlah je určen pro použití na všechny typy utěsněných tvrdých podlah, včetně dlaždic, kamene, vinylu, PVC, linolea, korku, dřevěných a uzamčených parket. Receptura je veganská, založená…

od 225 Kč

od 450 Kč/l

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy CLEAMEN 145 Deepon na strojní a ruční mytí podlah 5 l

CLEAMEN 145 Deepon na strojní a ruční mytí podlah 5 l

1

od 474 Kč

95 Kč/l
  • S vůní
  • 5 l

Přípravek je vhodný na ruční a strojní čištění podlah a ploch z vinylu, linolea, dlažeb glazovaných i neglazovaných, žulových, mramorových i vápencových povrchů, teraco, cihelných a betonových…

od 474 Kč

od 95 Kč/l

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dr. Schutz R základní čistící přípravek 750 ml

Dr. Schutz R základní čistící přípravek 750 ml

10

od 222 Kč

296 Kč/l
  • Univerzální
  • 0,75 l

Základní čistič R je šetrný alkalický čistící prostředek pro čištění PVC, CV, linolea a kaučukových podlah po ukončení stavebních prací a pro základní čištění se silnou rozpouštěcí schopností. …

od 222 Kč

od 296 Kč/l

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Savo Desinfekce a čistič na podlahy pomeranč a máta 1 l

Savo Desinfekce a čistič na podlahy pomeranč a máta 1 l

3

od 74 Kč

  • Univerzální
  • Dezinfekční
  • Antibakteriální
  • Virucidní
  • S vůní

Tento čistič podlah je určen pro každodenní účinnou dezinfekci a ochranu domácnosti před nečistotami a choroboplodnými zárodky. Má antibakteriální a dezinfekční účinky, odstraňuje 99,9 %…

od 74 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Roborock Čistič podlah 1 l

Roborock Čistič podlah 1 l

6

od 619 Kč

  • 1 l

Čisticí prostředek Roborock pro tvrdé podlahy Přineste lesk a hygienickou čistotu svým podlahám s čisticím prostředkem Roborock, který byl speciálně vyvinut pro tvrdé povrchy. Účinně odstraňuje…

od 619 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Mr.Proper Universal Ocean

Mr.Proper Universal Ocean, 5 l

23

od 241 Kč

48 Kč/l
  • 5 l

Univerzální čistící prostředek je naředěné formě vhodný i pro barvené a lakované povrchy. Pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH. Vhodné pro všechny povrchy včetně lakovaného a…

od 241 Kč

od 48 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy CLEAMEN 145 strojní čištění podlah 1 l

CLEAMEN 145 strojní čištění podlah 1 l

od 127 Kč

  • Univerzální
  • 1 l

Nepěnivý čisticí prostředek je určený k čištění veškerých tvrdých podlahových ploch odolných vodě a alkáliím - PVC, linolea, dlažby glazované i neglazované, žulové, mramorové i vápencové…

od 127 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Alex Zářivý lesk leštěnka 750 ml

Alex Zářivý lesk leštěnka 750 ml

10

od 79 Kč

105 Kč/l
  • 0,75 l

Přípravek zajistí profesionální lesk podlah. Speciální složení obsahuje kromě jiných složek i včelí vosk, který podlahu chrání. Zpomaluje stárnutí podlahy způsobené vlhkem a namáháním.

od 79 Kč

od 105 Kč/l

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dr. Schutz Přípravek na čištění laminátu 750 ml

Dr. Schutz Přípravek na čištění laminátu 750 ml

8

od 254 Kč

339 Kč/l
  • 0,75 l

Šetrný neutrální čisticí přípravek pro běžné čištění všech laminátových podlahovin a všech laminátových povrchů. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty. Doporučuje EPLF (asociace evropských…

od 254 Kč

od 339 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy CLEAMEN 141 5 l

CLEAMEN 141 5 l

1

od 719 Kč

144 Kč/l
  • Univerzální
  • 5 l

Nepěnivý alkalický prostředek je určený především pro strojní mytí silně znečištěných podlah (například od olejů). Přípravek vyniká vysokým odmašťovacím a čisticím účinkem i na staré a zašlé…

od 719 Kč

od 144 Kč/l

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy MPD plus Purex STR 10 kg

MPD plus Purex STR 10 kg

5

od 343 Kč

  • Univerzální

MPD plus Purex STR je neutrální prostředek pro mytí znečištěných podlah mycími stroji. Vhodný pro použití s podlahovými mycími stroji i jednokotoučovými stroji na mytí choulostivých povrchů. Má…

od 343 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Merida Multi Floor Plus

Merida Multi Floor Plus, 1 l

6

od 132 Kč

  • Univerzální
  • S vůní
  • 1 l

Antistatický prostředek je určený pro mytí všech povrchů odolných proti působení vody. Prostředek má pomerančovou vůni. Nanočástečky křemíku vytvářejí ochranný film na podlaze, díky kterému se…

od 132 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Nanolab Blueline čistič podlah do robotického mopu 500 ml

Nanolab Blueline čistič podlah do robotického mopu 500 ml

od 215 Kč

430 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 0,5 l

Čistič podlah Nanolab Blueline byl vyvinuto pro robotické vysavače s mopováním. Koncentrát z přírodních a přírodě-identických složek zanechá povrch čistý, beze šmouh a s jemnou svěží vůní. …

od 215 Kč

od 430 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Krystal Dezinfekce podlah 5 l

Krystal Dezinfekce podlah 5 l

1

od 545 Kč

  • Dezinfekční

Tekutý prostředek pro mytí a dezinfekci podlah bez obsahu chloru určený k likvidaci bakterií, plísní a nežádoucích zápachů. ​Použití: Prostředek je určen pro běžný úklid k dezinfekci podlah a…

od 545 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Dr.Schutz Čistič na parkety a korek 750 ml

Dr.Schutz Čistič na parkety a korek 750 ml

12

od 186 Kč

248 Kč/l
  • Univerzální
  • 0,75 l

Dr. Schutz Čistič na parkety a korek je šetrný intenzivní čistič pro odstraňování silného znečištění a zbytků vosků. Je vhodný také jako základní čistič pro lakované parkety a korkové podlahy. …

od 186 Kč

od 248 Kč/l

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Sonett Čistící prostředek na podlahy 500 ml

Sonett Čistící prostředek na podlahy 500 ml

2

od 259 Kč

518 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 0,5 l

Sonett Čistící prostředek na podlahy s přírodními vosky je vhodný na dlaždice, linolea, parkety a kamenné, dřevěné, korkové či laminátové podlahy. Je vhodný i na voskované, olejované i lakované…

od 259 Kč

od 518 Kč/l

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Real Rose Gold podlahy

Real Rose Gold podlahy, 1 kg

1

od 59 Kč

  • Univerzální
  • S vůní

Čisticí prostředek na podlahy Real Rose Gold disponuje luxusní vůní. Vhodný je na všechny typy podlah a omyvatelných povrchů. Výrobek je z luxusní řady Real Rose Gold - řada výrobků s těmi…

od 59 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Leifheit Čistič na podlahy 1 l

Leifheit Čistič na podlahy 1 l

58

od 140 Kč

  • Univerzální
  • 1 l

Čistič Leifheit je na velmi znečištěné podlahy. Určené pro mytí dlažeb a kamenných povrchů. Uzávěr je s bezpečnostní pojistkou pro děti. Balení 1 l.

od 140 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Mr. Proper Professional Sensitive 5 l

Mr. Proper Professional Sensitive 5 l

1

od 231 Kč

46 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 5 l

Čistící prostředek na citlivé povrchy s neutrálním pH na čištění povrchů včetně mramoru, přírodního kamene, lakovaného dřeva, žulových, vinylových (PVC) a keramických povrchů. Je vhodný i do…

od 231 Kč

od 46 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Savo Dezinfekce a čistič na podlahy univerzální citron 1 l

Savo Dezinfekce a čistič na podlahy univerzální citron 1 l

2

od 75 Kč

  • Univerzální
  • Dezinfekční
  • Antibakteriální
  • Virucidní
  • S vůní

Tento čistič podlah je určen pro každodenní účinnou dezinfekci a ochranu domácnosti před nečistotami a choroboplodnými zárodky. Má antibakteriální a dezinfekční účinky, odstraňuje 99,9 %…

od 75 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy ECOVACS Deebot DSO010019 1 l

ECOVACS Deebot DSO010019 1 l

2

od 970 Kč

  • Univerzální
  • S vůní
  • 1 l

ECOVACS Deebot DSO010019 je originální čisticí prostředek navržený pro robotické vysavače typu 2v1. Tento prostředek je určený pro čištění pevných podlah a je kompatibilní s různými typy povrchů…

od 970 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy BALhome Octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l

BALhome Octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l

1

od 50 Kč

  • Univerzální
  • S vůní
  • 1 l

Čistič podlah využívá přírodní sílu octa k účinnému odstraňování špíny, mastnoty a drobných skvrn z různých typů podlah, jako jsou dlažba, vinyl, laminát a PVC. Zajišťuje důkladné čištění bez…

od 50 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Soudal Soudacleaner čistič stavebních povrchů

Soudal Soudacleaner čistič stavebních povrchů, 1 l

1

od 112 Kč

  • Univerzální
  • 1 l

Čistič stavebních povrchů je určen k odstraňování skvrn od vápna, cementu, spárovacích hmot, maltovin a dalších nečistot, které se vyskytují na různých typech povrchů. Je vhodný pro čištění…

od 112 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Real Profi Podlahy silné znečištění

Real Profi Podlahy silné znečištění, 1 l

2

od 130 Kč

  • 1 l

Real Profi Podlahy silné znečištění je koncentrovaný nízkopěnivý prostředek pro strojní a ruční mytí s vysokou odmašťovací schopností. Odstraňuje odolné, těžko smývatelné nečistoty. Je vhodný na…

od 130 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Kärcher RM 535 Čistič dřevěných podlah 500 ml

Kärcher RM 535 Čistič dřevěných podlah 500 ml

10

od 148 Kč

296 Kč/l
  • 0,5 l

Podlahová péče RM 535 čistí, pečuje a chrání naolejované a navoskované dřevěné podlahy. Zanechává hedvábně matný lesk beze šmouh a bez nutného oplachování. Příjemná vůně včelího vosku.

od 148 Kč

od 296 Kč/l

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Kärcher RM 756 FloorPro 10 l

Kärcher RM 756 FloorPro 10 l

1

od 1 272 Kč

127 Kč/l
  • 10 l

Univerzálně použitelný a extrémně úsporný. Údržbový čistič FloorPro Multi čistič RM 756 pro strojové a manuální čištění podlah a povrchů všeho druhu.

od 1 272 Kč

od 127 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Everstar Parfémované podlahy luční kvítí 5 l

Everstar Parfémované podlahy luční kvítí 5 l

1

od 277 Kč

55 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 5 l

Koncentrovaný, vysoce parfémovaný pěnivý prostředek je určený k základnímu dennímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů. Hodí se zejména na dlažby, PVC, linolea, vinyl, lakované parkety a…

od 277 Kč

od 55 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy Menforsan Insekticidní čistič podlah 1000 ml

Menforsan Insekticidní čistič podlah 1000 ml

8

od 173 Kč

  • 1 l

Čisticí prostředek na bázi dezinfekčních, dezodoračních a insekticidních složek. Eliminuje lezoucí hmyz (mravenci, pavouci). Poskytuje dokonalý vzhled a zanechává dlouhotrvající příjemnou vůni. …

od 173 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Čistič podlahy WoldoClean Čistič podlah pro roboty Fresh 750 ml

WoldoClean Čistič podlah pro roboty Fresh 750 ml

18

od 299 Kč

399 Kč/l
  • Univerzální
  • S vůní
  • 0,75 l

Čistící prostředek pro roboty je speciálně vyvinut pro jednoduché a rychlé odstranění silné špíny a mastnoty ze všech druhů podlah jako jsou dřevěné, kamenné, PVC podlahy či linoleum. Zanechá…

od 299 Kč

od 399 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie