Ekologické čističe odpadu
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
AgroBio Opava Bio P3 do potrubí 100 g
od 54 Kč
- 100 g
Bio P3 je biologický prostředek určený k čištění ucpaného a pomalu odtékajícího potrubí a sifonů. Pomáhá preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu. Přípravek obsahuje směs přírodních bakterií…
HG 481 tekutý bio čistič kuchyňských odpadů 1 l
od 189 Kč
- Tekutý
- Ekologický
- 1000 ml
Jako následek splachování do odpadů zbytků jídel, mastnot a olejů jsou velmi častým jevem silně ucpané kuchyňské odpady. HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů působí na základě přírodních…
Bacti SO Sifony-odpady 500 g
od 295 Kč
- Prášek
- Ekologický
- 500 g
Účinný přírodní bakteriální prostředek pro uvolnění a ošetření sifonu a odpadního potrubí. Zprůchodní špatně odtékající odpady, odstraní zápach, nepoškozuje sifon ani potrubí. Bacti SO je zcela…
Tierra Verde Biologický čistič odpadů 500 g
od 352 Kč
- Prášek
- Ekologický
- 500 g
Přírodní bakteriální čistič odpadního potrubí a sifonů na bázi enzymů, které rozkládají organické usazeniny v odpadech. Vhodný do koupelen a kuchyní. Nepoškozuje plast, keramiku, nerez ani chrom.
Bacti Kd Bakterie Do Dřezu 500 g
od 293 Kč
- Prášek
- Ekologický
- 500 g
Extra účinné bakterie do kuchyňských dřezů. Přírodní bakterie pro uvolnění a ošetření vašeho sifonu a odpadního potrubí kuchyňských dřezů v rodinných domech, chatách a chalupách.
Zeleko Trubeko, 500 g
269 Kč
- Prášek
- Ekologický
- 300,5 g
Přírodní čistič odpadu je vhodný pro řešení problémů s ucpanými dřezy, sifony, pisoáry, vanami, umyvadly a domovními odpady. Využívá sílu přírodních mikroorganismů, které urychlují rozklad…
Nanolab Přírodní čistič ucpaného odpadu 1 dávka
od 129 Kč
- Pěna
- Ekologický
- 300 g
Tato sada na ucpané odpady představuje ekologickou alternativu k tradičním chemickým čističům. Její složení je zcela přírodní a biologicky odbouratelné, což zajišťuje šetrnost k životnímu…
Bioclean Bioline čistič odpadů 100 g
od 59 Kč
- Prášek
- Ekologický
- 100 g
Čistič odpadů je založen na směsi ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které rozkládají organický odpad usazený v potrubích a sifonech. Tento přípravek je vhodný…
Sekol Fitonela odpady 500 ml
150 Kč
300 Kč/l- Ekologický
- 500 ml
- 500 g
Ekologický čistič odpadů je určen k zamezení zápachu a čištění odpadních a kanalizačních systémů v budovách. Lze jej použít i jako prevenci proti ucpávání odpadů. Přípravek obsahuje biologicky…
Ecozone Tyčinky na čištění odpadů 12 ks
od 219 Kč
- Ekologický
Tyčinky na čištění odpadů představují inovaci v efektivním čištění odpadů. Tyčinky dokážou rozložit cokoli, co projde výlevkou, odpad ucpe a způsobí nepříjemné pachy v kuchyni a koupelně.
Baktoma Bacti SO Sifony-odpady 100 g
od 73 Kč
- Prášek
- Ekologický
- 100 g
Bakterie do sifonu a odpadního potrubí. Přírodní prostředek pro uvolnění a ošetření Vašeho sifonu a odpadního potrubí rodinných domů, chat a chalup - Extra účinný.
Ecozone čistič kuchyňských odpadů 1 l
od 283 Kč
- 1000 ml
Přírodní čistič odpadů Ecozone způsobí v kuchyňském odtoku šok. Aktivně a spolehlivě odstraňuje jídlo, tuk i veškeré organické zbytky. Účinné složení čističe rozloží mýdlo, tuk, toaletní papír i…
Lifine Sani Sticks tyčinky na čištění odpadu 12 ks
od 40 Kč
- Ekologický
Tyčinky Sani dokážou díky silným enzymům rozložit cokoli, co projde výlevkou, ucpe odpad a způsobí nepříjemné pachy v kuchyni nebo v koupelně. Síla přírodních bakterií a enzymů odpad uvolní a…
BIO-P3 do potrubí, 100 g
od 64 Kč
Biologický přípravek určený ke zprůchodnění ucpaného a pomalu odtékajícího potrubí v sifonech, vanách, umyvadlech, výlevkách a odpadních systémech. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, …
Ecozone X01531839 tyčinky na čištění odpadů citrus 12 ks
od 208 Kč
- Ekologický
Tyčinky dokážou rozložit cokoliv, co projde výlevkou. Síla přírodních bakterií a enzymů odpad uvolní a zbude příjemná vůně. Balení obsahuje 12 tyčinek na čištění odpadů – právě tolik stačí k…
Ecozone čistič zanesených umyvadel a van 250 ml
od 304 Kč
1 216 Kč/l- Tekutý
- Ekologický
- 250 ml
Ekologický přípravek Ecozone k čištění ucpaných odtoků za použití speciálně vyvinutých enzymů, které zcela rozpustí vlasy a chlupy ve vašem odpadu. Čistič umyvadel a van neobsahuje žádné leptavé…
Toro Ohebné čisticí tyčinky do odpadů oranžové 2x 50 cm
od 31 Kč
- Ekologický
- 1000 g
Ohebné tyčinky na čištění odpadů představují praktický a hygienický způsob, jak odstranit nečistoty ze sifonů a odtoků. Jejich konstrukce s malými protiháčky umožňuje účinně zachytit vlasy, …
Rozkladová chemie Killer Green 5 l
od 490 Kč
98 Kč/l- Tekutý
- Ekologický
- 5000 ml
Killer Green je koncentrovaný přípravek rozkládající obsah v odpadních nádržích v přenosných toaletách obytných vozidel, karavanů a stálých toaletních zařízeních. Kompozice vůní přípravku…
Geko Pistole na čištění potrubí 150 mm
od 102 Kč
- Ekologický
- 200 g
Čistič odpadu využívající stlačený vzduch nabízí efektivní a ekologický způsob, jak uvolnit zanesené potrubí bez použití chemických látek. Mechanické působení vytváří tlak, který účinně…
Bioclean Grease Clean 1 l
od 191 Kč
- 1000 ml
Osahuje směs neškodných, přírodních mikroorganismů, které mají schopnost rozkládat tuk. Tento proces degradace zajišťuje, že mazivo je rozloženo a nemůže tak znovu ucpat odpadní potrubí.
Metrum Buldok Pro rozpad tuků v odpadech , 100 g
105 Kč
- 100 g
Přírodní bakteriální přípravek, který slouží k rozložení veškerých tukových usazenin v odpadním potrubí.Udržuje plnou funkčnost odpadního systému a brání jeho dalšímu ucpávání.
Bioclean GreaseClean na rozklad tuků 5 l
od 859 Kč
172 Kč/l- 5000 ml
Obsahuje směs neškodných, přírodních mikroorganismů, které mají schopnost rozkládat tuk. Tento proces degradace zajišťuje, že mazivo je rozloženo a nemůže tak znovu ucpat odpadní potrubí.
WoldoClean Biologický čistič odpadu 1000 ml
199 Kč
- Tekutý
- Ekologický
- 1000 ml
Bio univerzální čistič potrubí a odpadů WoldoClean účinně bojuje proti ucpání potrubí, odtoků, sifonů, kuchyňských dřezů, van, sprch a umyvadel. Odstraňuje všechny nepříjemné pachy. Neuvolňuje…
BioClean GreaseClean na rozklad tuků 25 l
3 990 Kč
160 Kč/l- Tekutý
- Ekologický
- 25000 ml
GreaseClean obsahuje směs neškodných, přírodních mikroorganismů, které mají schopnost rozkládat tuk. Tento proces degradace zajišťuje, že mazivo je rozloženo a nemůže tak znovu ucpat odpadní…

BioBak Bakterie do dřezu 0,5 kg
- 500 g
- Ekologický
Čistič odpadů - prášek, biologické čištění, rozpouštění mastnosty / tuků a odstraňování organických nečistot, bez chloru,…
v 2 obchodech

Baktoma Bacti TL - bakterie do Lapolů - 0,5kg BACTI TL - AKCE: 3 x 0,5 kg
- 500 g
- Ekologický
- Prášek
Bacti TL – extra účinné bakterie do tukových lapolů (0,5 kg) Přírodní bakterie, které rozkládají tuky, oleje a mastnotu v…
Baktoma.cz

Zeleko ČOVEKO - bakterie do domácí čistírny odpadních vod Velikost balení: 500g
- Ekologický
- 300,5 g
Bakteriálně enzymatický přípravek ČOVEKO obsahuje specifické, navzájem spolupracující mikroorganismy ve vysoké koncentraci.…
Eshop.oslavan.cz

Tekutý přípravek do čistíren odpadních vod 500ml
- 500 ml
- Ekologický
- Tekutý
<
Bakterie pro Váš SIFON, POTRUBÍ a ODPAD 500g
- 500 g
- Ekologický
Přírodní bakteriální prostředek pro uvolnění a zprůchodnění sifonů a odpadního potrubí. Mr. Bacteria No. 5 je zcela přírodní…
v 4 obchodech

Bioline 1kg
- 1100 g
- Ekologický
Ekologický čistič odpadů Bioline je směsí ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které…
v 11 obchodech