Hlavička stránky

Zahradní hadice 3/4"

Velikost 3/4" odpovídá zhruba 19 mm a jedná se o vnitřní průměr hadice. Tato velikost je jednou z nejčastěji kupovanou a hodí se i na větší zahrady. Čím větší průměr hadice má, tím silnějším tlakem bude voda na konci vytékat. Některé hadice disponují černou duší, která ji chrání před poškozením od UV záření. Oplet chrání celou hadici před mechanickým poškozením. Hledáte-li skladné řešení, vybírejte smršťovací hadici, která se vlivem tlaku vody natáhne a po použití se opět stáhne.

Jak se dělí?

Můžeme je rozdělit podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny, dále podle délky – běžné délky jsou od 10 do 50 metrů. A konečně, mohou se dělit podle typu použití – některé hadice jsou určeny pro obecné použití, zatímco jiné jsou speciálně navrženy pro specifické účely, jako je například zavlažování zahrady nebo mytí auta.

Hlavní obsah stránky

Zahradní hadice 3/4"

Zrušit filtry

Velikost 3/4" odpovídá zhruba 19 mm a jedná se o vnitřní průměr hadice. Tato velikost je jednou z nejčastěji kupovanou a hodí se i na větší zahrady. Čím větší průměr hadice má, tím silnějším tlakem bude voda na konci vytékat. Některé hadice disponují černou duší, která ji chrání před poškozením od UV záření. Oplet chrání celou hadici před mechanickým poškozením. Hledáte-li skladné řešení, vybírejte smršťovací hadici, která se vlivem tlaku vody natáhne a po použití se opět stáhne.

Jak se dělí?

Můžeme je rozdělit podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny, dále podle délky – běžné délky jsou od 10 do 50 metrů. A konečně, mohou se dělit podle typu použití – některé hadice jsou určeny pro obecné použití, zatímco jiné jsou speciálně navrženy pro specifické účely, jako je například zavlažování zahrady nebo mytí auta.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Zahradní hadice Adaptér hadice 3/4" na rychlospojku 1/2"

Adaptér hadice 3/4" na rychlospojku 1/2"

  • Průměr hadice 3/4"

Adaptér hadice 3/4" na rychlospojku 1/2"…

31 Kč

Produm.eu

Zobrazit detail
Zahradní hadice 3/4" montážní základna LOC-LINE 60533

3/4" montážní základna LOC-LINE 60533

  • Průměr hadice 3/4"

Základna pro připevnění 3/4" hadice LOC-LINE.…

od 93 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice zahradní 3/4" 10 m

Hadice zahradní 3/4" 10 m

  • Barva zelená
  • Průměr hadice 3/4"
  • S opletem
  • Zavlažovací
  • Délka 10 m

Zahradní hadice o rozměru 3/4" na vodu a jiné kapaliny. Hadice je vyztužená textilním opletem a je vyrobená ze čirého…

365 Kč

Eshop.honzek.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Hadice zelená transparentní Valmon - 3/4", role 25 m ( 8 bar )

Hadice zelená transparentní Valmon - 3/4", role 25 m ( 8 bar )

  • Průměr hadice 3/4"
  • S opletem
  • Zavlažovací
  • Hmotnost 5,25 kg
  • Délka 25 m

POPIS:Velmi ohebné zahradní hadice s tlakovou kostrou. Jsou určeny pro použití za běžných podmínek. Vyznačují se snadnou…

od 1 017 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Gardena Comfort HighFlex 10x10 bez armatur 18083-20 3/4" 25m

Gardena Comfort HighFlex 10x10 bez armatur 18083-20 3/4" 25m

1
  • Délka 50 m
  • Průměr hadice 3/4"

Hadice s profilem Power Grip, 50 mGardena hadice HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi…

od 79 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice 3/4" Y kus LOC-LINE 69551

3/4" Y kus LOC-LINE 69551

  • Průměr hadice 3/4"

Tvarovka pro 3/4" hadice LOC-LINE…

128 Kč

uni-max.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Hadice zahradní 3/4” 50m STR, STALCO GARDEN

Hadice zahradní 3/4” 50m STR, STALCO GARDEN

  • Délka 50 m
  • Průměr hadice 3/4"
  • S opletem

\n čtyřvrstvá zahradní hadice STR\n vyztužená křížovým opletem\n pracovní tlak 20 bar\n teplotní rozsah od -10 °C do +50…

od 894 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Toptrade Production Zahradní Hadice PA1H1000180 3/4" 15 m

Toptrade Production Zahradní Hadice PA1H1000180 3/4" 15 m

  • Průměr hadice 3/4"
  • Délka 15 m

Odolná zahradní hadice TOPTRADE pro každodenní zavlažování a údržbu zahrady. Vyrobená z PVC a vyztužená PES vláknem pro…

od 330 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Zahradní hadice 3/4" - 15m průhledná zelená ROSA

Zahradní hadice 3/4" - 15m průhledná zelená ROSA

  • Délka 15 m
  • Barva zelená
  • Průměr hadice 3/4"
  • S opletem
  • Maximální tlak 3 bary

flexibilní transparentní zelení hadice z měkčeného PVC, vyztuřená polyesterovým vláknem životnost až 13 let gramáž - 230 -…

od 499 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice 1076063 Solid zahradní hadice 19 mm (3/4”) 50 m Fiskars

1076063 Solid zahradní hadice 19 mm (3/4”) 50 m Fiskars

1
  • Průměr hadice 3/4"
  • Zavlažovací
  • Délka 50 m

od 1 896 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Procraft PR-4GH1915F 3/4 palce 15 metrů

Procraft PR-4GH1915F 3/4 palce 15 metrů

  • Délka 15 m
  • Barva zelená
  • Průměr hadice 3/4"

Zelená zahradní hadice Procraft PR-4GH1915F Tato zelená zahradní hadice Procraft PR-4GH1915F je ideální volbou pro…

od 521 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice VALMON Zahradní hadice 3/4" 25 m

VALMON Zahradní hadice 3/4" 25 m

  • Barva zelená
  • Průměr hadice 3/4"
  • Zavlažovací

Ohebné hadice s tlakovou kostrou jsou určené pro všeobecné použití - rozvody vody i jiných kapalin, a vzduchu - v…

od 51 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice HADICE CHEMITEC CONVO PTFE M 0X - vrapovaná teflonová hadice 3/4" (-70°/+260°C), 19,5/29,4 mm

HADICE CHEMITEC CONVO PTFE M 0X - vrapovaná teflonová hadice 3/4" (-70°/+260°C),…

  • Průměr hadice 3/4"

HADICE CHEMITEC PTFE 1X SIL Hladká teflonová hadice o velkém vnitřním průměru s opletem z nerezové oceli, který je navíc…

2 091 Kč

Elotoman.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Enpro SILVERSTAR 3/4" hadice průhledný, 10 m

Enpro SILVERSTAR 3/4" hadice průhledný, 10 m

  • Barva zelená
  • Délka 10 m
  • Průměr hadice 3/4"

Hadice průhledná SILVERSTAR 3/4", 10 m ENPRO konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal ohebná hadice s…

od 484 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice Strend Pro Garden SUNFLEX, 19x2,5 mm, 3/4", L-25 m, zahradní

Hadice Strend Pro Garden SUNFLEX, 19x2,5 mm, 3/4", L-25 m, zahradní

  • Průměr hadice 3/4"

Minimální objednatelné množství: 1 ks Zahradní hadice Strend Pro Garden Sunflex o rozměrech 19 x 2,5 mm (3/4") a délce 25…

od 522 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice FITT NTS Jeans 3/4" 15 m – 6vrstvá nezalamovací zahradní hadice s technologií NTS

FITT NTS Jeans 3/4" 15 m – 6vrstvá nezalamovací zahradní hadice s technologií NTS

1
  • S černou duší
  • Zavlažovací
  • Hmotnost 5 kg
  • Délka 15 m
  • Průměr hadice 3/4"

FITT NTS JEANS je profesionální šestivrstvá zahradní hadice z měkčeného PVC určená pro intenzivní zalévání a náročné…

od 542 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice XT koncovka hadicová K 278 3/4"

XT koncovka hadicová K 278 3/4"

  • Průměr hadice 3/4"

od 18 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Flexi hadice 2888 3/4" 60 cm

Flexi hadice 2888 3/4" 60 cm

  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr hadice 3/4"

Tlaková flexibilní hadice s kolenem, nerezový oplet, průměr hadice 3/4", připojovací závity 1", délka 60 cm.…

180 Kč

ČerpadlaBezStarostí.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Bestent Hadicová rychlospojka 3/4" G73036

Bestent Hadicová rychlospojka 3/4" G73036

  • Průměr hadice 3/4"

Vlastnosti produktu: kvalitní plast skvělé na opravu poškozené hadice poskytuje trvalé spojení dvou hadic stejného průměru…

13 Kč

Bestent.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice ENPRO Hadice neprůhledná EURO 3/4", 10 m

ENPRO Hadice neprůhledná EURO 3/4", 10 m

  • Barva černá
  • Průměr hadice 3/4"
  • S opletem
  • S černou duší
  • Zavlažovací
  • Hmotnost 2,44 kg
  • Délka 10 m

konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal neprůhledná (černá) duše zabraňuje tvorbě řas ohebná hadice s…

425 Kč

365shop.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Hadice „PrimoFlex Plus 3/4“ - 25 m

Hadice „PrimoFlex Plus 3/4“ - 25 m

  • Průměr hadice 3/4"

Hadice „PrimoFlex Plus 3/4“ - 25 m Popis: Hadice PrimoFlex® plus o průměru 3/4" a délce 25 m je vhodná pro zavlažování…

1 911 Kč

JADAL.cz - Nářadí-Infrasauny-Vířivky

Zobrazit detail
Zahradní hadice Spojka hadic opravná, plast, VERTO spojka 3/4-3/4, balení 1 ks

Spojka hadic opravná, plast, VERTO spojka 3/4-3/4, balení 1 ks

  • Průměr hadice 3/4"

Spojka hadic opravná značky VERTO je vyrobena z kvalitního plastu, odolného proti poškození. Můžete vybírat pro průměr…

od 16 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Belumi Zahradní hadice 3/4" 25m

Belumi Zahradní hadice 3/4" 25m

  • Průměr hadice 3/4"

Dvouvrstvá zahradní hadice 3/4" na zalévání vodou. Délka hadice je 25m. Tato zahradní hadice na vodu je vyrobena z…

1 609 Kč

Prodoshop.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Vozík s hadicovým navijákem pro 140 m 3/4" hadice ocel

Vozík s hadicovým navijákem pro 140 m 3/4" hadice ocel

  • Průměr hadice 3/4"
  • Barva černá
  • Hmotnost 13 kg

Tento vozík s hadicovým navijákem představuje kompaktní řešení pro ukládání hadic, které účinně zabraňuje jejich zamotávání.…

6 851 Kč

HOME-DEKOR.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice BLACK LINE hadicová stopspojka 3/4"

BLACK LINE hadicová stopspojka 3/4"

  • Průměr hadice 3/4"

VLASNOSTI Vysoce kvalitní hadicové stopspojky pro hadice 3/4" - STANDARD Černo oranžová řada BLACK LINE Spojka je vybavena…

27 Kč

RedEd.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Loc-Line 60513 - Hadice kloubová 3/4", sada 12 segmentů, 2 trysek, 1 hrdlo, L

Loc-Line 60513 - Hadice kloubová 3/4", sada 12 segmentů, 2 trysek, 1 hrdlo, L

  • Průměr hadice 3/4"

Loc-Line 60513 - kloubová hadice 3/4 - sada 12 segmentů - 2 trysek - 1 hrdla Skládá se: - 12x segment (69541.1) - 1x tryska…

od 412 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice 1076047 X-series zahradní hadice 19 mm (3/4”) 25 m Fiskars

1076047 X-series zahradní hadice 19 mm (3/4”) 25 m Fiskars

  • Průměr hadice 3/4"
  • Zavlažovací
  • Hmotnost 6,8 kg
  • Délka 25 m

od 1 559 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Fiskars 1076048

Fiskars 1076048

  • Průměr hadice 3/4"
  • Zavlažovací
  • Délka 50 m

Zahradní hadice X-Series™ 50 m s průměrem 19 mm Fiskars 1076048 Zahradní hadice Fiskars X-Series™ s délkou 50 m a průměrem…

od 2 649 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice HADICE CHEMITEC PTFE 1X SIL- 3/4" vysokotlaká had. s nerez. opletem + silikon potah,(19,8/27,96 mm)

HADICE CHEMITEC PTFE 1X SIL- 3/4" vysokotlaká had. s nerez. opletem + silikon…

  • Průměr hadice 3/4"

HADICE CHEMITEC PTFE 1X SIL Hladká teflonová hadice o velkém vnitřním průměru s opletem z nerezové oceli, který je navíc…

2 458 Kč

Elotoman.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Enpro Průhledný hadice EURO 3/4", 15 m

Enpro Průhledný hadice EURO 3/4", 15 m

1
  • Barva zelená
  • Průměr hadice 3/4"

Hadice průhledná EURO 3/4", 15 m ENPRO konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal velmi kvalitní hadice s…

od 563 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Zahradní hadice Enpro 147528 neprůhledná EURO 3/4, 15 m

Zahradní hadice Enpro 147528 neprůhledná EURO 3/4, 15 m

  • Barva zelená
  • Délka 15 m
  • Průměr hadice 3/4"

konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal neprůhledná (černá) duše zabraňuje tvorbě řas ohebná hadice s…

od 564 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Enpro SILVERSTAR 3/4" průhledný hadice 15m

Enpro SILVERSTAR 3/4" průhledný hadice 15m

  • Barva zelená
  • Délka 15 m
  • Průměr hadice 3/4"

Hadice průhledná SILVERSTAR 3/4", 15 m ENPRO konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal ohebná hadice s…

od 726 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice průhledná Euro 3/4", 20 m

Hadice průhledná Euro 3/4", 20 m

  • Délka 20 m
  • Průměr hadice 3/4"

konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal velmi kvalitní hadice s tlakovou kostrou určená pro všeobecné…

od 729 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Enpro Průhledný hadice SILVERSTAR 3/4", 20 m

Enpro Průhledný hadice SILVERSTAR 3/4", 20 m

  • Barva zelená
  • Délka 20 m
  • Průměr hadice 3/4"

Hadice průhledná SILVERSTAR 3/4", 20 m ENPRO konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal ohebná hadice s…

od 967 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Zahradní hadice Enpro průhledná SILVERSTAR 3/4, 25 m

Zahradní hadice Enpro průhledná SILVERSTAR 3/4, 25 m

  • Barva zelená
  • Délka 25 m
  • Průměr hadice 3/4"

konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal ohebná hadice s tlakovou kostrou určená pro všeobecné použití…

od 1 174 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Enpro Průhledný hadice EURO 3/4", 50 m

Enpro Průhledný hadice EURO 3/4", 50 m

  • Barva zelená
  • Délka 50 m
  • Průměr hadice 3/4"

Hadice průhledná EURO 3/4", 50 m ENPRO konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal velmi kvalitní hadice s…

od 1 822 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Zahradní hadice Valmon průmyslová 20/28 mm, 3/4, 25 m

Zahradní hadice Valmon průmyslová 20/28 mm, 3/4, 25 m

  • Barva bílá
  • Délka 25 m
  • Průměr hadice 3/4"

hadice průmyslová VALMON 3/4" - zesílená konstrukce hadice: PVC duše - ovin PES přízí - PVC obal ohebná hadice speciální…

od 2 145 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice ENPRO Silverstar 3/4˝ 50 m

Hadice ENPRO Silverstar 3/4˝ 50 m

  • Barva zelená
  • Délka 50 m
  • Maximální tlak 24 barů
  • Průměr hadice 3/4"

PVC duše, ovin PES přízí, PVC obal, 2 vrstvy, maximální tlak 24 bar, materiál PVC, pracovní tlak 8 bar, průměr 19/24,5 mm…

od 2 347 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice Strend Pro Premium 3/4", L-15 m, zahradní

Hadice Strend Pro Premium 3/4", L-15 m, zahradní

  • Průměr hadice 3/4"
  • Délka 15 m

Minimální objednatelné množství: 1 ks Pružná hadice Strend Pro Premium 3/4" je lehká a pružná. Hadice je vyrobena z vysoce…

od 600 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice Strend Pro Anti-scratch 3/4", L-15 m, zahradní

Hadice Strend Pro Anti-scratch 3/4", L-15 m, zahradní

  • Průměr hadice 3/4"

Minimální objednatelné množství: 1 ks Pružná hadice Strend Pro Premium 3/4" je lehká a pružná. Hadice je vyrobena z vysoce…

od 637 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice Strend Pro Premium 3/4", L-25 m, zahradní

Hadice Strend Pro Premium 3/4", L-25 m, zahradní

  • Průměr hadice 3/4"
  • Délka 25 m

Minimální objednatelné množství: 1 ks Pružná hadice Strend Pro Premium 3/4" je lehká a pružná. Hadice je vyrobena z vysoce…

od 955 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice Strend Pro Premium 3/4", L-50 m, zahradní

Hadice Strend Pro Premium 3/4", L-50 m, zahradní

  • Průměr hadice 3/4"
  • Délka 50 m

Minimální objednatelné množství: 1 ks Pružná hadice Strend Pro Premium 3/4" je lehká a pružná. Hadice je vyrobena z vysoce…

od 1 609 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Hadice Strend Pro Anti-scratch 3/4", L-50 m, zahradní

Hadice Strend Pro Anti-scratch 3/4", L-50 m, zahradní

  • Maximální tlak 30 barů
  • Průměr hadice 3/4"

Minimální objednatelné množství: 1 ks Flexibilní hadice Strend Pro Premium 3/4" je lehká a ohebná. Hadice je vyrobena z…

od 2 022 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice RR Italia Zahradní hadice Prime 3/4" 25 m

RR Italia Zahradní hadice Prime 3/4" 25 m

  • Průměr hadice 3/4"
  • S opletem
  • Zavlažovací

Zahradní hadice Prime 3/4" 25 m5 vrstev. Pletené +12 vláken. Pružné a snadno ovladatelné. Ochrana proti…

999 Kč

SIGMAshop.cz

Zobrazit detail
Zahradní hadice Automatický ocelový naviják hadic GEKA plus s 15 m 3/4" hadice EPDM

Automatický ocelový naviják hadic GEKA plus s 15 m 3/4" hadice EPDM

  • Hmotnost 24,4 kg
  • Průměr hadice 3/4"

GEKA® plus Automatický naviják na hadice Výhody / přínosy: Robustní konstrukce: Odolné tělo z oceli s práškovým lakováním…

od 21 009 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice Rozstřikovač MAX-Flow, AQUACRAFT 3/4”, balení 20 ks

Rozstřikovač MAX-Flow, AQUACRAFT 3/4”, balení 20 ks

  • Průměr hadice 3/4"

Rozstřikovač MAX-Flow AQUACRAFT 3/4″ a 1″ MAX-Flow Pro zavlažování Technické parametry Rovnoměrné zavlažování zahrady,…

od 94 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice STOPspojka hadicová, pogumovaná, VERTO 3/4 bimaterial, STOP, balení 1 ks

STOPspojka hadicová, pogumovaná, VERTO 3/4 bimaterial, STOP, balení 1 ks

  • Průměr hadice 3/4"

Hadicová stopspojka je speciální rychlospojka na zahradní hadice. Používá se tam, kde není žádoucí, aby po odpojení…

od 38 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Zahradní hadice hadice zahradní PROFI 3/4" průhledná, balení 15m

hadice zahradní PROFI 3/4" průhledná, balení 15m

  • Průměr hadice 3/4"

Hadice 3/4" zelená, průhledná Pracovní tlak: 0,9 Mpa Destrukční tlak: 2,7 Mpa Rozměr: 19/26 mm Provedení: Duše i plášť jsou…

699 Kč

Nářadí Hornig

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie