Hlavička stránky

Zatemňovací rolety

Stínící technika na okna, která se používá v domácnostech, veřejných i komerčních prostorách. Rolety slouží k regulaci intenzity světla, ochraně soukromí, a také ke zlepšení tepelných a akustických vlastností místnosti. Umožňují zcela zablokovat průnik světla při ukládání ke spánku nebo sledování filmů.

Jaké zvolit ovládání rolet?

  • Mechanické – Vytahují a zatahují se pomocí řetízku, šňůry nebo táhla. Jedná se o jednoduché a efektivní řešení. Pokud se při ovládání vyvíjí nepřiměřená síla, například v situaci, kdy se roleta zasekne, může dojít k poškození zařízení.

  • Elektrické – Ovládají se dálkovým ovladačem, panelem nebo pomocí systému chytré domácnosti. Elektrické ovládání je ideální do prostor, kde je potřeba obsluhovat více rolet, například v jednacích sálech.

Další vlastnosti zatemňovacích rolet

  • Na střešní okna – Jsou speciálně navrženy pro šikmá nebo atypická střešní okna, aby poskytly účinné zastínění.

  • Plisé – Specifický typ rolety, kterou je možné složit v libovolném místě v okně pomocí vrchního a spodního posunu. Okno může být na zvoleném místě zcela zakryté a jinde zcela průhledné. Složená roleta má estetický voštinový tvar.

  • Předokenní – Instalují se na vnější stranu oken, zlepšují tepelnou izolaci a poskytují ochranu proti hluku.

  • Venkovní – Poskytují zastínění na terasách nebo balkonech a chrání proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Hlavní obsah stránky

Zatemňovací rolety

Zrušit filtry

Stínící technika na okna, která se používá v domácnostech, veřejných i komerčních prostorách. Rolety slouží k regulaci intenzity světla, ochraně soukromí, a také ke zlepšení tepelných a akustických vlastností místnosti. Umožňují zcela zablokovat průnik světla při ukládání ke spánku nebo sledování filmů.

Jaké zvolit ovládání rolet?

  • Mechanické – Vytahují a zatahují se pomocí řetízku, šňůry nebo táhla. Jedná se o jednoduché a efektivní řešení. Pokud se při ovládání vyvíjí nepřiměřená síla, například v situaci, kdy se roleta zasekne, může dojít k poškození zařízení.

  • Elektrické – Ovládají se dálkovým ovladačem, panelem nebo pomocí systému chytré domácnosti. Elektrické ovládání je ideální do prostor, kde je potřeba obsluhovat více rolet, například v jednacích sálech.

Další vlastnosti zatemňovacích rolet

  • Na střešní okna – Jsou speciálně navrženy pro šikmá nebo atypická střešní okna, aby poskytly účinné zastínění.

  • Plisé – Specifický typ rolety, kterou je možné složit v libovolném místě v okně pomocí vrchního a spodního posunu. Okno může být na zvoleném místě zcela zakryté a jinde zcela průhledné. Složená roleta má estetický voštinový tvar.

  • Předokenní – Instalují se na vnější stranu oken, zlepšují tepelnou izolaci a poskytují ochranu proti hluku.

  • Venkovní – Poskytují zastínění na terasách nebo balkonech a chrání proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Roleta OKPOL ARZM 55 x 78

OKPOL ARZM 55 x 78

od 2 541 Kč

Montáž vně okna umožňuje úplné zatemnění interiéru. V létě chrání roleta interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti a v zimě tvoří další ochranu před únikem tepla. Účinně…

od 2 541 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta OKPOL ARZM 55 x 98

OKPOL ARZM 55 x 98

od 2 680 Kč

Montáž vně okna umožňuje úplné zatemnění interiéru. V létě chrání roleta interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti a v zimě tvoří další ochranu před únikem tepla. Účinně…

od 2 680 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta OKPOL ARZM 66 x 98

OKPOL ARZM 66 x 98

2 821 Kč

Montáž vně okna umožňuje úplné zatemnění interiéru. V létě chrání roleta interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti a v zimě tvoří další ochranu před únikem tepla. Účinně…

2 821 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta OKPOL ARZM 66 x 118

OKPOL ARZM 66 x 118

2 994 Kč

Montáž vně okna umožňuje úplné zatemnění interiéru. V létě chrání roleta interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti a v zimě tvoří další ochranu před únikem tepla. Účinně…

2 994 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta OKPOL ARZM 78 x 140

OKPOL ARZM 78 x 140

3 329 Kč

Montáž vně okna umožňuje úplné zatemnění interiéru. V létě chrání roleta interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti a v zimě tvoří další ochranu před únikem tepla. Účinně…

3 329 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta OKPOL ARZM 94 x 140

OKPOL ARZM 94 x 140

od 3 585 Kč

Montáž vně okna umožňuje úplné zatemnění interiéru. V létě chrání roleta interiér před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti a v zimě tvoří další ochranu před únikem tepla. Účinně…

od 3 585 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Velux MHL PK08 94 x 140

Velux MHL PK08 94 x 140

5 156 Kč

Předokenní markýza s vyšší hustotou tkaniny ovládaná ručně z interiéru nasunutím do háčků na vnější straně. Představuje velmi účinný prostředek ochrany před slunečním žárem a přitom neomezuje…

5 156 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Egibi Thermo šedá 73 x 150 cm

Egibi Thermo šedá 73 x 150 cm

499 Kč

  • Zatemňující
  • Polyester
  • Šířka 73 cm
  • Výška 150 cm
  • Šedá

Roleta Egibi Thermo vytvoří dokonalý efekt zatemnění a ochrany před slunečním svitem. Jedná se o speciální termo-izolační textilii se strukturou včelí plástve. Díky vnější stříbrné vrstvě odráží…

499 Kč

UNI HOBBY

Zobrazit detail
Roleta Thermo Roleta šedá 81 x 150 cm

Thermo Roleta šedá 81 x 150 cm

539 Kč

  • Zatemňující
  • Polyester
  • Šířka 81 cm
  • Výška 150 cm
  • Šedá

Rolety Thermo vytvoří dokonalý efekt zatemnění a ochrany před slunečním svitem. Jedná se o speciální termo-izolační textilie se strukturou včelí plástve. Díky vnější stříbrné vrstvě rolety…

539 Kč

UNI HOBBY

Zobrazit detail
Roleta Velux SSL UK10 0000S 134 x 160 cm

Velux SSL UK10 0000S 134 x 160 cm

22 092 Kč

  • Zatemňující
  • Předokenní
  • Venkovní
  • Hliník
  • Na střešní okna

Elektricky ovládaná venkovní roleta SSL zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti střešního okna v zimním i v letním období. Umožní zcela zatemnit místnost, chrání střešní okno při špatných…

22 092 Kč

Milpe.cz

Zobrazit detail
Roleta Zatemňovací rolety modré

Zatemňovací rolety modré

  • Modrá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Textil

Zatemňovací rolety BLACKOUT - modré • Montáž v pár krocích • Oživte svůj prostor! Vyberte si perfektní rolety právě teď.…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta Zatemňovací roleta 144,4 x 230 cm, šířka látky 140 cm, šedá

Zatemňovací roleta 144,4 x 230 cm, šířka látky 140 cm, šedá

  • Šedá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Polyester
  • Výška 230 cm

Zatemňovací rolety jsou perfektním řešením pro 100% redukci světla. Díky tomu jsou ideální volbou pro blokování příchozího…

od 926 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Roleta na střešní okno Siesta, 55 × 78 cm, určeno pro střešní okna Thermo, bílá DUA C2A 4208 CON

Roleta na střešní okno Siesta, 55 × 78 cm, určeno pro střešní okna Thermo, bílá DUA…

  • Bílá
  • Šířka 55 cm
  • Výška 78 cm
  • Zatemňující
  • Na střešní okna

Zatemňovací roleta DUA dokáže zastínit i ostré sluneční záření. Díky tomu můžete pod oknem relaxovat v kteroukoliv denní…

od 953 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Roleta zatemňovací 57 x 150 cm antracit

Roleta zatemňovací 57 x 150 cm antracit

  • Antracit
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Polyester
  • Šířka 57 cm
  • Výška 150 cm

Roleta zatemňovací je vyrobena ze 100% polyesterové tkaniny typu blackout, která dokáže úplně zablokovat přístup světla a…

399 Kč

BAUHAUS

Zobrazit detail
Roleta Switchbot Roller Shade Matter zatemňovací roleta 2,2 m W5000000

Switchbot Roller Shade Matter zatemňovací roleta 2,2 m W5000000

  • Elektrické
  • Zatemňující

SwitchBot Roller Shade Matter zatemňovací roleta Nebaví vás ruční vytahování žaluzií? Nebo chcete, aby se samy zatáhly, když…

od 2 764 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňovací roleta na přední sklo Dometic DO9104121168

Zatemňovací roleta na přední sklo Dometic DO9104121168

  • Zatemňující

Zatemňovací roleta na přední sklo Fiatu Ducato 250/290 FP300 od značky Dometic Milovníci pozdního vstávání a soukromí jistě…

od 9 499 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Roleta DAKEA DUA zatemňující roleta 55x78 cm béžová

DAKEA DUA zatemňující roleta 55x78 cm béžová

  • Béžová
  • Zatemňující
  • Na střešní okna

Efektivní zatemnění do místnosti, roleta od okna Vnitřní zatemňovací roleta pro střešní okna je skvělým doplňkem k střešním…

od 1 699 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňovací roleta černá PK06 GGL a GGUPokles ceny

Zatemňovací roleta černá PK06 GGL a GGU

  • Černá
  • Zatemňující
  • Na střešní okna
  • Šířka 40 cm

Tato roleta na střešní okno, vhodná pro okenní systémy Velux, je vhodná do jakékoli místnosti ve vašem domě nebo kanceláři.…

od 332 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňující roleta roleta VELUX DKL Standard MK08 78 x 140 Hliník standard (S) béžová (1085)

Zatemňující roleta roleta VELUX DKL Standard MK08 78 x 140 Hliník standard (S)…

  • Béžová
  • Zatemňující
  • Na střešní okna

Dokonalý spánek v noci i ve dne Zatemňující rolety VELUX vám dá- vají úplnou kontrolu nad světlem v ložnici. Poskytují…

od 2 614 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Přirozeně zbarvená bambusová roleta 100 x 160 cm - 8718475887904

Přirozeně zbarvená bambusová roleta 100 x 160 cm - 8718475887904

  • Béžová
  • Zatemňující
  • Bambus

Tyto zatemňovací rolety z přírodního bambusu jsou navrženy tak, aby vám zajistily soukromí, ale přitom propouštěly dovnitř…

od 731 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Bamboo Bambusová roleta na okno a pergolu 50x200 cm – ořech světlý, přírodní stínění

Bamboo Bambusová roleta na okno a pergolu 50x200 cm – ořech světlý, přírodní stínění

  • Šířka 50 cm
  • Výška 200 cm
  • Zatemňující
  • Bambus

Bambusová roleta v odstínu ořech světlý o rozměru 50 × 200 cm je ideální volbou pro přirozené zastínění prostor, kde je…

od 101 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Roleta ROLETY 24 - Zatemňovací rolety na okno bez vrtání BLACKOUT - černá

ROLETY 24 - Zatemňovací rolety na okno bez vrtání BLACKOUT - černá

6
  • Antracit
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Textil

Zatemňovací rolety BLACKOUT - grafitové • Montáž v pár krocích • Užijte si soukromí a komfort s našimi špičkovými roletami.…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta Rolety bílá

Rolety bílá

1
  • Bílá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Předokenní
  • Textil

Objevte výhody rolety na zeď BLACKOUT - pearl • Za 5 min máte hotovo • Nechte vaše okna promluvit! Klikněte a vyberte si…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta ROLETY 24 - Zatemňovací rolety na okno BLACKOUT - jemně oranžová

ROLETY 24 - Zatemňovací rolety na okno BLACKOUT - jemně oranžová

1
  • Oranžová
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Textil

Zatemňovací rolety BLACKOUT - broskvové • Montáž v pár krocích • Získejte kontrolu nad světlem ve vašem domě s našimi…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta Rolety bílá

Rolety bílá

4
  • Bílá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Předokenní
  • Textil

Objevte výhody rolety na zeď BLACKOUT - bílé • Za 5 min máte hotovo • Změňte atmosféru jedním kliknutím! Objednejte si…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta Rolety oranžová

Rolety oranžová

  • Oranžová
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Předokenní
  • Textil

Objevte výhody rolety na zeď BLACKOUT - lososové • Za 5 min máte hotovo • Přetvořte svůj domov pomocí našich moderních rolet!…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta ROLETY 24 Zatemňovací rolety Blackout bílá

ROLETY 24 Zatemňovací rolety Blackout bílá

1
  • Bílá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Textil

Zatemňovací rolety BLACKOUT - pearl • Za 5 min máte hotovo • Změňte atmosféru jedním kliknutím! Objednejte si rolety hned!…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta Rolety Zatemňovací rolety tmavě oranžová

Rolety Zatemňovací rolety tmavě oranžová

1
  • Oranžová
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Textil

Zatemňovací rolety BLACKOUT - ginger • Za 5 min máte hotovo • Nechte vaše okna promluvit! Klikněte a vyberte si rolety.…

190 Kč

Rolety24.cz

Zobrazit detail
Roleta Roleta zatemňovací Thermo 57 x 150 cm šedá

Roleta zatemňovací Thermo 57 x 150 cm šedá

  • Šedá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Polyester
  • Šířka 57 cm
  • Výška 150 cm

Roleta zatemňovací je vyrobena ze 100% polyesterové tkaniny typu blackout, která dokáže úplně zablokovat přístup světla a…

399 Kč

BAUHAUS

Zobrazit detail
Roleta Roleta zatemňovací 80 x 150 cm šedá

Roleta zatemňovací 80 x 150 cm šedá

  • Šedá
  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Polyester
  • Šířka 80 cm
  • Výška 150 cm

Roleta zatemňovací je vyrobena ze 100% polyesterové tkaniny typu blackout, která dokáže úplně zablokovat přístup světla a…

499 Kč

BAUHAUS

Zobrazit detail
Roleta Roleta zatemňovací Thermo 80 x 150 cm krémová

Roleta zatemňovací Thermo 80 x 150 cm krémová

  • Mechanické
  • Zatemňující
  • Polyester
  • Béžová
  • Šířka 80 cm
  • Výška 150 cm

Roleta zatemňovací je vyrobena ze 100% polyesterové tkaniny typu blackout, která dokáže úplně zablokovat přístup světla a…

499 Kč

BAUHAUS

Zobrazit detail
Roleta vidaXL Venkovní roletová žaluzie 90 % blokování UV Černá 140 x 140 cm

vidaXL Venkovní roletová žaluzie 90 % blokování UV Černá 140 x 140 cm

  • Černá
  • Venkovní
  • Mechanické
  • Zatemňující

Tato venkovní roletka je tady, aby vylepšila váš prostor. Poskytuje soukromí a chrání před sluncem na balkonu, terase nebo…

od 799 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňovací roleta 164,4 x 230 cm, šířka látky 160 cm, černá

Zatemňovací roleta 164,4 x 230 cm, šířka látky 160 cm, černá

  • Černá
  • Zatemňující
  • Polyester
  • Šířka 160 cm

Zatemňovací rolety jsou perfektním řešením pro 100% redukci světla. Díky tomu jsou ideální volbou pro blokování příchozího…

od 1 027 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Roleta vidaXL Venkovní roletová žaluzie 90 % blokování UV 220 x 140 cm [43488] Barva: Tmavě zelená

vidaXL Venkovní roletová žaluzie 90 % blokování UV 220 x 140 cm [43488] Barva: Tmavě…

  • Venkovní
  • Zatemňující
  • Šířka 225 cm
  • Výška 140 cm
  • Modrá

Díky této roletě si můžete na vašem balkonu, terase či pergole vytvořit příjemné soukromí. Tato roleta je vyrobena z…

od 1 029 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Roleta vidaXL Venkovní roletová žaluzie 42036071 200 x 140 cm černá

vidaXL Venkovní roletová žaluzie 42036071 200 x 140 cm černá

  • Černá
  • Venkovní
  • Zatemňující

Tato venkovní roletka je tady, aby vylepšila váš prostor. Poskytuje soukromí a chrání před sluncem na balkonu, terase nebo…

od 1 029 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Venkovní roleta 185 (Š) x 230 (V) cm hnědá

Venkovní roleta 185 (Š) x 230 (V) cm hnědá

  • Hnědá
  • Venkovní
  • Zatemňující

Díky této roletě si můžete na vašem balkonu, terase či pergole vytvořit příjemné soukromí. Tato roleta je vyrobena z…

od 999 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Bambusová roleta 100 x 220 cm hnědá - 8718475591184

Bambusová roleta 100 x 220 cm hnědá - 8718475591184

  • Hnědá
  • Zatemňující
  • Bambus

Tato zatemňovací roleta z přírodního bambusu je navržena tak, aby vám zajistila soukromí, ale přitom propouštěla dovnitř…

od 1 134 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks 150 x 220 cm hnědé - 8720286173640

Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks 150 x 220 cm hnědé - 8720286173640

  • Hnědá
  • Zatemňující
  • Bambus

Tyto zatemňovací rolety z přírodního bambusu jsou navrženy tak, aby vám zajistily soukromí, ale přitom propouštěly dovnitř…

od 2 249 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks hnědé 120 x 220 cm - 8720286173633

Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks hnědé 120 x 220 cm - 8720286173633

  • Hnědá
  • Zatemňující
  • Bambus

Tyto zatemňovací rolety z přírodního bambusu jsou navrženy tak, aby vám zajistily soukromí, ale přitom propouštěly dovnitř…

od 2 314 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Roleta Zatemňovací rolety z přírodního bambusu 4 ks 120 x 160 cm - 8719883759685

Zatemňovací rolety z přírodního bambusu 4 ks 120 x 160 cm - 8719883759685

  • Béžová
  • Zatemňující
  • Bambus

Tyto zatemňovací rolety z přírodního bambusu jsou navrženy tak, aby vám zajistily soukromí, ale přitom propouštěly dovnitř…

od 3 129 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie