Hlavička stránky

Visací zámky

Slouží k zabezpečení dveří, bran nebo zavazadel. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň ochrany proti krádeži nebo nepovolenému vniknutí. Jejich použití je univerzální, zejména ve spojení s řetězem. Skládají se z těla zámku a uzamykacího mechanismu, který lze otevřít pomocí klíče, mechanického kódu nebo různých digitálních technologií.

Jaký zvolit typ visacího zámku?

  • Biometrické – Umožňují odemykání pomocí otisku prstu pro vyšší komfort.
  • Bluetooth – Lze je ovládat pomocí mobilní aplikace. Nabízejí funkce, jako je sdílení přístupu.
  • Kódové mechanické – Fungují na principu mechanického nastavení správné kombinace čísel.
  • Na klíč – Klasické visací zámky, které se odemykají pomocí fyzického klíče. Ke každému výrobku obdržíte sadu 2 a více originálních klíčů.

Další vlastnosti zámků

  • Bezpečnostní třídy IV. – Určené pro vyšší úroveň zabezpečení prostor a cenného majetku.
  • Odolné proti odvrtání – Chrání proti pokusům o vyvrtání zámkového mechanismu.
  • Odolné proti prořezání – Tělo zámků je chráněné před použitím nástrojů, jako jsou pily nebo kleště. Pokud používáte řetěz, musí být také dostatečně odolný.
  • Odolné proti vyhmatání – Brání otevření zámku pomocí nástrojů k manipulaci se zamykacím mechanismem.
  • S alarmem – Upozorní na neoprávněnou manipulaci pomocí hlasitého poplachového signálu, který vyleká zloděje a upozorní sousedy a kolemjdoucí. Ideální na chatu nebo k zajištění kola.
  • TSA – Umožňují kontrolu zavazadel na letištích bez poškození zámku nebo zavazadla. Bezpečnostní kontroloři používají univerzální klíč, který nemá nikdo jiný. Zkontrolují obsah kufru a opět jej bezpečně uzavřou.
  • Voděodolné – Zajišťuje funkčnost i při vystavení dešti nebo vlhkému prostředí. Jsou vhodné k venkovní bráně, sklepní kóji nebo k zabezpečení rybářské loďky.
Hlavní obsah stránky

Visací zámky

Slouží k zabezpečení dveří, bran nebo zavazadel. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň ochrany proti krádeži nebo nepovolenému vniknutí. Jejich použití je univerzální, zejména ve spojení s řetězem. Skládají se z těla zámku a uzamykacího mechanismu, který lze otevřít pomocí klíče, mechanického kódu nebo různých digitálních technologií.

Jaký zvolit typ visacího zámku?

  • Biometrické – Umožňují odemykání pomocí otisku prstu pro vyšší komfort.
  • Bluetooth – Lze je ovládat pomocí mobilní aplikace. Nabízejí funkce, jako je sdílení přístupu.
  • Kódové mechanické – Fungují na principu mechanického nastavení správné kombinace čísel.
  • Na klíč – Klasické visací zámky, které se odemykají pomocí fyzického klíče. Ke každému výrobku obdržíte sadu 2 a více originálních klíčů.

Další vlastnosti zámků

  • Bezpečnostní třídy IV. – Určené pro vyšší úroveň zabezpečení prostor a cenného majetku.
  • Odolné proti odvrtání – Chrání proti pokusům o vyvrtání zámkového mechanismu.
  • Odolné proti prořezání – Tělo zámků je chráněné před použitím nástrojů, jako jsou pily nebo kleště. Pokud používáte řetěz, musí být také dostatečně odolný.
  • Odolné proti vyhmatání – Brání otevření zámku pomocí nástrojů k manipulaci se zamykacím mechanismem.
  • S alarmem – Upozorní na neoprávněnou manipulaci pomocí hlasitého poplachového signálu, který vyleká zloděje a upozorní sousedy a kolemjdoucí. Ideální na chatu nebo k zajištění kola.
  • TSA – Umožňují kontrolu zavazadel na letištích bez poškození zámku nebo zavazadla. Bezpečnostní kontroloři používají univerzální klíč, který nemá nikdo jiný. Zkontrolují obsah kufru a opět jej bezpečně uzavřou.
  • Voděodolné – Zajišťuje funkčnost i při vystavení dešti nebo vlhkému prostředí. Jsou vhodné k venkovní bráně, sklepní kóji nebo k zabezpečení rybářské loďky.
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Visací zámek Visací zámek na klíč Burg Wächter

Visací zámek na klíč Burg Wächter

  • Šířka 65 mm
  • Výška 26 mm
  • 168 g

Kruhový visací zámek Circle21/60 nerezová ocel Burg Wächter Kruhový visací zámek Circle 21 Provedení: masivní mosazný korpus…

od 254 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Visací zámek Nylonové zámky s 400mm ocelovým lankem, modrá, 6 ks 17789

Nylonové zámky s 400mm ocelovým lankem, modrá, 6 ks 17789

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

4 780 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek STEEL PADLOCK 38MM SHA KD BLACK/6

STEEL PADLOCK 38MM SHA KD BLACK/6

Rozměry: 43.30 mm 77.00 mm Laminátový ocelový visací zámek s funkcí zadržení klíče…

6 326 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky SafeKey, eloxovaný hliník, BJ = 3 kusy, výška třmenu 76,20 mm, černá barva

Visací zámky SafeKey, eloxovaný hliník, BJ = 3 kusy, výška třmenu 76,20 mm, černá…

. . Hliníkové visací zámky SafeKey představují mimořádně výkonné a robustní bezpečnostní řešení pro vnitřní i venkovní…

2 892 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámek na klíč Gerda

Visací zámek na klíč Gerda

Mosazný visací zámek BRASS LINE SYSTEM společného klíče GERDA KMZ S40 Obsah sady: Mosazný visací zámek GERDA KMZ S40 3 klíče…

254 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Richter Vložka bezpečnostní Euro Secure ES.30/35.NI

Richter Vložka bezpečnostní Euro Secure ES.30/35.NI

Oboustranná bezpečností 6stavítková vložka Richter EURO Secure je vyrobena s odolností proti odvrtání a nedestruktivní…

od 255 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Visací zámek Povrchový zámek HuW 83 x 100 mm

Povrchový zámek HuW 83 x 100 mm

  • Šířka 100 mm

ZÁMEK NA ČÍNSKÉ DVEŘE, horní, POVRCHOVÝ ZÁMEK, 3 KLÍČE, KOMPLET Povrchový dveřní zámek MetalKraft je skvělým řešením pro ty,…

256 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámek s klíčem LOB

Visací zámek s klíčem LOB

Zámek Lob K351 s prodlouženou pákou. Malý visací zámek na základě tzv. velký klíč pro zabezpečení předmětů / předmětů, u…

257 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek ČERNÝ VRCHNÍ ZÁMEK NA DVEŘE PRO ČÍNSKÉ DVEŘE, PŘÍDAVNÝ, ČERNÝ

ČERNÝ VRCHNÍ ZÁMEK NA DVEŘE PRO ČÍNSKÉ DVEŘE, PŘÍDAVNÝ, ČERNÝ

Povrchový dveřní zámek Skvělé řešení pro ty, kteří hledají bezpečný a snadno instalovatelný systém zavírání dveří. Tento…

257 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámek na klíč LOB

Visací zámek na klíč LOB

Mosazný visací zámek LOB ▶ SPECIFIKACE PRODUKTU: Korpus visacích zámků je chráněn nátěrem , což zároveň zvyšuje estetiku.…

258 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámek číselný, cylindrický Tolsen

Visací zámek číselný, cylindrický Tolsen

  • 115 g

TLS-55123 KÓDOVÝ VISACÍ ZÁMEK 30 MM Velikost: 30 mm Materiál: brass Ocelová deska, chromovaná pokovená Hmotnost: 115 g S 3…

259 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Nylonové zámky s 400mm ocelovým lankem, zelená, 6 ks 17790

Nylonové zámky s 400mm ocelovým lankem, zelená, 6 ks 17790

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

4 780 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Nylonové zámky s 400mm ocelovým lankem, žlutá, 6 ks 17788

Nylonové zámky s 400mm ocelovým lankem, žlutá, 6 ks 17788

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

4 780 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,černá,6 ks 22946

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,černá,6 ks 22946

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,šedá,6 ks 23000

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,šedá,6 ks 23000

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,hnědá,6 ks 23004

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,hnědá,6 ks 23004

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,fialová,6 ks 23026

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,fialová,6 ks 23026

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,žlutá,6 ks 23013

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,žlutá,6 ks 23013

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek STEEL PADLOCK 38MM SHA KD GREEN/6

STEEL PADLOCK 38MM SHA KD GREEN/6

Rozměry: 43.30 mm 77.00 mm Laminovaný ocelový visací zámek s funkcí zadržení klíče…

6 326 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek STEEL PADLOCK 38MM SHA KD BROWN/6

STEEL PADLOCK 38MM SHA KD BROWN/6

Rozměry: 43.30 mm 77.00 mm Laminátový ocelový visací zámek s funkcí zadržení klíče.…

6 326 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek STEEL PADLOCK 38MM SHA KD RED/6

STEEL PADLOCK 38MM SHA KD RED/6

Rozměry: 43.30 mm 77.00 mm Laminátový ocelový visací zámek s funkcí zpětného držení klíče…

6 326 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek STEEL PADLOCK 38MM SHA KD PURPLE/6

STEEL PADLOCK 38MM SHA KD PURPLE/6

Rozměry: 43.30 mm 77.00 mm Laminovaný ocelový visací zámek s funkcí zadržení klíče…

6 326 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek STEEL PADLOCK 38MM SHA KD ORANGE/6

STEEL PADLOCK 38MM SHA KD ORANGE/6

Rozměry: 43.30 mm 77.00 mm Laminátový ocelový visací zámek s funkcí zadržení klíče.…

6 326 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Compact Cable Padlock Green 40cm KA/6PK

Compact Cable Padlock Green 40cm KA/6PK

Rozměry: 32.00 mm 35.00 mm Kompaktní bezpečnostní visací zámek s lankem…

6 360 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Compact Cable Padlock Red 40cm KD/6PK

Compact Cable Padlock Red 40cm KD/6PK

Rozměry: 32.00 mm 35.00 mm Kompaktní bezpečnostní visací zámek s lankem…

6 360 Kč

Smartid-eshop.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky SafeKey, nylon, BJ = 6 kusů, výška třmenu, 25,40 mm, červená barva

Visací zámky SafeKey, nylon, BJ = 6 kusů, výška třmenu, 25,40 mm, červená barva

. . Malé a lehké nylonové kompaktní visací zámky jsou ideální pro zamykání zdrojů energie nebo pro použití v omezených…

2 952 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, bílá barva

Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, bílá barva

. . Lehké a kompaktní bezpečnostní zámky Brady jsou vhodné pro programy pro odpojení od zdroje energie. . Unikátní…

2 952 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, fialová barva

Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, fialová barva

  • Počet klíčů 1

. . Lehké a kompaktní bezpečnostní zámky Brady jsou vhodné pro programy pro odpojení od zdroje energie. . Unikátní…

2 952 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky SafeKey, nylon, BJ = 6 kusů, výška třmenu, 25,40 mm, oranžová barva

Visací zámky SafeKey, nylon, BJ = 6 kusů, výška třmenu, 25,40 mm, oranžová barva

. . Malé a lehké nylonové kompaktní visací zámky jsou ideální pro zamykání zdrojů energie nebo pro použití v omezených…

2 952 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, černá barva

Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, černá barva

. . Lehké a kompaktní bezpečnostní zámky Brady jsou vhodné pro programy pro odpojení od zdroje energie. . Unikátní…

2 977 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, zelená barva

Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, zelená barva

  • Počet klíčů 1

. . Lehké a kompaktní bezpečnostní zámky Brady jsou vhodné pro programy pro odpojení od zdroje energie. . Unikátní…

2 977 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, modrá barva

Visací zámky z nylonu, nejiskřivé pouzdro, BJ = 6 kusů, modrá barva

  • Počet klíčů 1

. . Lehké a kompaktní bezpečnostní zámky Brady jsou vhodné pro programy pro odpojení od zdroje energie. . Unikátní…

2 977 Kč

Denios.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Třmenový visací zámek na klíč Gerda mosazný 3 klíče

Třmenový visací zámek na klíč Gerda mosazný 3 klíče

  • Šířka 18 mm

Zámek GERDA S60 zapínací, MOSAZNÝ MOSAZNÝ visací zámek GERDA S60 (KMZ6010A) Korpus je vyroben z masivní mosazi z nerezové…

259 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek 2 ks Zámek na zavazadla s ocelovým lankem, 3místný TSA kombinační zámek

2 ks Zámek na zavazadla s ocelovým lankem, 3místný TSA kombinační zámek

  • 80 g

Zámek na zavazadla s TSA systémem a lankem – cena je za 2 kusů Systém TSA (Travel Sentry Approved) – umožňuje otevření…

260 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Zámek kotoučové brzdy 501J trn 10 mm, zámek reflexní barva oranžová

Zámek kotoučové brzdy 501J trn 10 mm, zámek reflexní barva oranžová

  • Počet klíčů 2

Max 501J 80x10mm oranžováZámek kotoučové brzdy 501J trn 10 mm, zámek reflexní barva oranžová, zámek kotouče, zámek na…

od 261 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Visací zámek Zámek na kotouč visací zámek zabezpečení motocykl skútr OXFORD HD MAX LK310

Zámek na kotouč visací zámek zabezpečení motocykl skútr OXFORD HD MAX LK310

OXFORD VISACÍ ZÁMEK/SKLÍŇ PROTI KRÁDEŽI HD MAX BARVA ČERNÁ Kód zboží: LK310 Název výrobce: OXFORD Množství: 1 ks Oxford…

261 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Visací zámek na klíč Gerda

Visací zámek na klíč Gerda

Pásový visací zámek GERDA SECURE Niklovaný masivní korpus visacího zámku Chromovaný třmen vyrobený z kalené oceli Buben s…

262 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek MOSAZNÝ VISACÍ ZÁMEK 3 KLÍČE 40 MM. INDUSTRIAL

MOSAZNÝ VISACÍ ZÁMEK 3 KLÍČE 40 MM. INDUSTRIAL

  • Počet klíčů 3

TLS-55114 TOLSEN MOSAZNÝ VISACÍ ZÁMEK 40 MM 3 KLÍČE (PRŮMYSLOVÝ)…

263 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Mega Visací zámek s mosazným čepem 90 mm - 24590

Mega Visací zámek s mosazným čepem 90 mm - 24590

Mega Visací zámek s mosazným čepem 90 mm - 24590 Výrobce: Mega EAN: 5903755245908 Part number: 24590 Popis produktu není…

od 264 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Visací zámek Třmenový visací zámek Gerda mosazný 3 klíče odolný proti povětrnostním vlivům

Třmenový visací zámek Gerda mosazný 3 klíče odolný proti povětrnostním vlivům

Mosazný visací zámek BRASS LINE SYSTEM společného klíče GERDA KMZ S40 Obsah sady: Mosazný visací zámek GERDA KMZ S40 3 klíče…

265 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,červená,6 ks 23018

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,červená,6 ks 23018

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,zelená,6 ks 23006

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,zelená,6 ks 23006

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,oranžová,6 ks 23005

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,oranžová,6 ks 23005

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,modrá,6 ks 23014

Hliníkový zámek s ocelovým okem SafeKey standard,modrá,6 ks 23014

Zámky SAFEKEY zajistí maximální bezpečí uzamčení díky progresivnímu designu zamykacího mechanismu a unikátní čepeli klíče,…

5 118 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, fialová, 6 ks 17785

Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, fialová, 6 ks 17785

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

5 312 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, bílá, 6 ks 17786

Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, bílá, 6 ks 17786

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

5 312 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, žlutá, 6 ks 17778

Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, žlutá, 6 ks 17778

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

5 312 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Visací zámek Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, šedá, 6 ks 17783

Nylonové zámky s 200mm ocelovým lankem, šedá, 6 ks 17783

Nylonový zámek s ocelovým lankem je lehký kompaktní zámek se zvýšenou odolností proti nárazu. Tělo zámku je nevodivé, odolné…

5 312 Kč

NÁDRŽE NA PALIVO.CZ

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie