Složení tmelu přímo ovlivňuje vlastnosti, jako jsou voděodolnost, teplotní odolnost nebo doba zrání (zasychání tmelu).
Voděodolné tmely Woodchink
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Woodchink Srubařský tmel tmavě hnědý, 310 ml
od 143 Kč
0,46 Kč/ml- Na dřevo
- Venkovní
- Voděodolný
- 310 ml
- 400 g
Woodchink Srubařský tmel tmavě hnědý Srubařský tmel Woodchink tmavě hnědý je speciálně navržený pro tmelení spár srubů a roubenek. Použitím tohoto tmelu se zlepšují tepelné vlastnosti…
Woodchink Srubařský tmel bílý 310 ml
143 Kč
0,46 Kč/ml- Na dřevo
- Venkovní
- Voděodolný
- Bílá
- 310 ml
Woodchink Srubařský tmel bílý 310 ml Srubařský tmel Woodchink je určen pro tmelení spár srubů a roubenek. Jeho hlavní funkcí je zlepšení tepelných vlastností dřevostaveb a ochrana trámů či klád…
Woodchink Srubařský tmel světle hnědý 310 ml
143 Kč
0,46 Kč/ml- Na dřevo
- Venkovní
- Voděodolný
- 310 ml
- 400 g
Woodchink Srubařský tmel světle hnědý 310 ml Srubařský tmel Woodchink je speciálně navržený pro tmelení spár srubů a roubenek. Jeho použití zlepšuje tepelné vlastnosti dřevostaveb a chrání…

Srubařský tmel Woodchink 310ml č.141 žluto hnědá
- 310 ml
- 400 g
- Venkovní
- Voděodolný
► Srubařský tmel Woodchink byl vyvinut pro tmelení spár srubů a roubenek čímž se vylepší tepelné vlastnosti dřevostaveb,…
Naradiprofesional.cz

Srubařský tmel Woodchink 600ml č.120 smrk
- 600 ml
- 1020 g
- Venkovní
- Voděodolný
Woodchink se používá k těsnění a tmelení dřevěných spár srubů a roubenek. Tmel i po zaschnutí zůstává díky svému složení…
Naradiprofesional.cz

Srubařský tmel Woodchink 600ml č.110 bílá
- Bílá
- Venkovní
- Na dřevo
- Voděodolný
- 600 ml
- 800 g
Woodchink se používá k těsnění a tmelení dřevěných spár srubů a roubenek. Tmel i po zaschnutí zůstává díky svému složení…
Naradiprofesional.cz