Složení tmelu přímo ovlivňuje vlastnosti, jako jsou voděodolnost, teplotní odolnost nebo doba zrání (zasychání tmelu).
Venkovní akrylové tmely
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Debbex Akrylový štukový tmel bílý 280 ml
od 73 Kč
- Omítkový
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Bílá
Pro tmelení prasklin a spár v interiéru i exteriéru, speciálně pro materiály, které jsou upraveny štukovou vrstvou. Pro štukové omítky, pohledový beton, polystyren podhledových kazet a spár mezi…
Den Braven Debbex Klempířský a karosářský tmel šedý 280 ml
od 63 Kč
0,23 Kč/ml- Klempířský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Šedá
- 280 ml
Pro tmelení o opravy klempířských prvků, jako jsou například přechody střech, oplechování okolo komínů, atik, říms apod. Tmel je velmi dobře přilnavý k ocelovým plechům, eloxovanému hliníku, …
Den Braven Debbex Klempířský a karosářský tmel hnědý 280 ml
od 61 Kč
- Klempířský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Hnědá
Pro tmelení o opravy klempířských prvků, jako jsou např. přechody střech, oplechování okolo komínů, atik, říms apod. Tmel je velmi dobře přilnavý k ocelovým plechům, eloxovanému hliníku, zdivu a…
Soudal Aquafix 1237200 transparentní 300 ml
od 210 Kč
- Střešní
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Průhledná
Tmel Soudal Aquafix 1237200 je produkt určený pro opravy a utěsnění různých prvků na střeše. Jeho hlavní výhodou je schopnost efektivně zabraňovat pronikání vody, což je klíčové při opravách…
Den Braven Debbex Klempířský a karosářský tmel černý 280 ml
od 61 Kč
- Klempířský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Černá
Pro tmelení o opravy klempířských prvků, jako jsou např. přechody střech, oplechování okolo komínů, atik, říms apod. Tmel je velmi dobře přilnavý k ocelovým plechům, eloxovanému hliníku, zdivu a…
Ceys Akrylový tmel spáry a praskliny bílý 280 ml
od 62 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Rychleschnoucí
AKRYLCEYS PRASKLINY VE ZDI je akrylátový tmel speciálně určený pro tmelení prasklin, trhlin, malých děr nebo dilatačních spár (v interieru i exterieru). Tmelí spáry mezi rámy oken a zárubněmi…
Den Braven Akryl Exteriér bílý, 280 ml
od 50 Kč
- Stavbařský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Jednosložkový těsnící spárovací tmel Den Braven Akryl Exteriér je na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj, odolný povětrnostním…
Den Braven Akrylový tmel na sádrokartony bílý 280 ml
od 50 Kč
- Na sádrokarton
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Brousitelný
Plasto-elastický tmel s výbornou přilnavostí zejména k sádrokartonům, ale také k porézním i neporézním materiálům, lakovanému dřevu apod. Na spoje mezi dřevěnými, kovovými konstrukcemi nebo PVC…
Den Braven Akryl Exteriér šedý, 280 ml
od 56 Kč
- Stavbařský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Zejména pro tmelení venkovních spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod. Tmel je po vyzrání…
Den Braven Silver Line Tmel akrylový bílý 310 ml
od 40 Kč
0,13 Kč/ml- Stavbařský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Bílá
- 310 ml
Tmel pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod. Akrylový tmel je po vyzrání…
Soudal 1200700 štukový tmel bílý 280 ml
od 85 Kč
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
- Bílá
Tento produkt je štukový tmel od výrobce Soudal. Jedná se o speciální tmel na bázi akrylátu, který vytváří povrch se zrnitou strukturou. Tento tmel je ideální pro opravy a spáry různých druhů…
Den Braven Akrylový tmel šedý 280 ml
od 45 Kč
0,16 Kč/ml- Stavbařský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Šedá
- 280 ml
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…
Den Braven Akrylový tmel hnědý 280 ml
od 45 Kč
0,16 Kč/ml- Stavbařský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Hnědá
- 280 ml
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…
Soudal Omítkový tmel 500 g
od 78 Kč
- Omítkový
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Rychleschnoucí
Vysoce kvalitní a snadno zpracovatelný omítkový tmel Soudal 1280200 je vhodný na tmelení spár, prasklin a vyrovnávání povrchů omítek a štuků, opravy odpadlých rohů nebo částí omítek, opravy…
Soudal Tmel na dřevo borovice 250 g
od 46 Kč
- Na dřevo
- 250 g
Pastovitý tmel na dřevo od firmy Soudal v barevném provedení určený k vyrovnávání, tmelení a opravy všech dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů, brousitelný.
Soudal tmel na dřevo bílý 250 g
od 38 Kč
- Na dřevo
- Brousitelný
- 250 g
Tmel je určen na vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů, lokální opravy a tmelení děr, prasklin a nerovností, zarovnávání stykových spár v…
Den Braven Debbex Klempířský a karosářský tmel bílý 280 ml
od 64 Kč
0,23 Kč/ml- Klempířský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Bílá
- 280 ml
Pro tmelení o opravy klempířských prvků, jako jsou např. přechody střech, oplechování okolo komínů, atik, říms apod. Tmel je velmi dobře přilnavý k ocelovým plechům, eloxovanému hliníku, zdivu a…
Soudal Monton 6150200 akrylový tmel 480 g bílý
od 39 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Bílá
Tmel Soudal Monton je vysoce kvalitní akrylátový tmel určený pro profesionální použití. Je barevně stálý a po vytvrzení vodě odolný. Využívá se na spáry mezi převážně savými materiály, rámy…
Den Braven 20101RL transparent 310 ml
od 88 Kč
0,28 Kč/ml- Akrylový
- Voděodolný
- Průhledná
- 310 ml
Tento výjimečný produkt vytváří přirozený přechod mezi dvěma povrchy díky tzv. „chameleon efektu“. Přenáší barvy z pozadí na povrch se všemi výhodami zatmelené spáry tj. ochranou funkci proti…
Kittfort Kutil akrylátový tmel, 400 g
od 56 Kč
- Akrylový
- Brousitelný
- 400 g
Kittfort Kutil je jemný pastovitý akrylátový tmel vhodný k použití v interiéru i exteriéru na klasické zdivo, omítky, sádrokartón, dřevo, dřevotřísky atd. Slouží na opravy v interiéru i…
Ceresit CS11 tmel akrylový bílý 300 ml
od 66 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Ceresit CS11 je akrylový tmel určený pro vyplňování spár a prasklin v interiéru i exteriéru. Tento produkt je vhodný pro různé typy materiálů, jako jsou zdivo, omítky, dřevo, plast a hliník. Je…
Soudal izolační tmel bílý 280 ml
od 87 Kč
- Izolační
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Bílá
Izolační tmel s objemem 280 ml je od výrobce Soudal. Jedná se o vysoce kvalitní pružně plastický tmel na bázi silikonizované akrylátové disperze s velmi dobrou přilnavostí k většině stavebních…
HET Štukový tmel 1,6 kg
od 179 Kč
- Omítkový
- Akrylový
- Venkovní
- Bílá
- 1600 g
Akrylový tmel na vnitřní i venkovní štukové omítky pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek. K vysprávkám nerovností, tmelení drobných…
Jub Jubin Akrilin smrk 20 750 g
od 85 Kč
- Na dřevo
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Rychleschnoucí
Disperzní akrylátový tmel Jub Jubin Akrilin je určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových…
Pattex Acryl 2210050 280 ml
od 53 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Rychleschnoucí
Pattex na praskliny stěn a stropů je jednosložkový, trvale elastický tmel na bázi akrylátové disperze. Vhodný pro utěsňování spár a prasklin ve stěnách, u oken a dveří. Není vhodný na utěsňování…
Soudal Akryl pro exteriér bílý 300 ml
od 57 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Vysoce kvalitní mrazuvzdorný tmel pro spárování a těsnění stavebních materiálů. Po vytvrzení si zachovává pružnost. Dlouhodobě odolává působení povětrnostních vlivů. Výborně přilne k podkladu. …
Distyk 20102DEU 310 ml
od 45 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Bílá
Akryllový tmel výrobce Den Braven je určený pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělicích příček, dřevotřískových desek a podhledových…
Red Devil Onetime tmel šlehaný, 250 ml
od 119 Kč
- Šlehaný
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Šlehaný opravný tmel ONETIME je určený k okamžitému použití a nabízí praktické řešení pro vyplňování vlasových prasklin a děr po hmoždinkách či hřebících. Díky své konzistenci připomínající…
MASTERsil Butylový tmel šedý 315 ml
od 90 Kč
0,29 Kč/ml- Na parkety
- Akrylový
- Brousitelný
- Šedá
- 315 ml
Butylový tmel MASTERsil je jednosložkový trvale plastický těsnící tmel na bázi polybutylenu, při zasychání se slabou fermežovou vůní. Po cca 24 hodinách vytváří nelepivý, přetíratelný povrch. …
Soudal Akrylový tmel šedý 280 ml
od 57 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Přetíratelný tmel na bázi akrylátu pro tmelení a těsnění spár a trhlin v omítkách, koutové spoje stěn a stropů, spáry kolem rámů oken a dveří, schodů, podlahových a jiných dekorativních lišt…
Den Braven Akrylový tmel černý 280 ml
od 45 Kč
0,16 Kč/ml- Stavbařský
- Akrylový
- Jednosložkové
- Černá
- 280 ml
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…
Ceresit CS 7 akrylový tmel bílý 280 ml
od 59 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Voděodolný
Akrylový tmel Ceresit CS 7 je určen k vyplňování prasklin a trhlin ve zdivu, omítkách a dřevu. Tento produkt je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru, avšak pouze na místech, která…
Soudal Transpacryl transparentní 300 ml
od 94 Kč
0,31 Kč/ml- Stavbařský
- Akrylový
- Průhledná
- 300 ml
- Minimální teplotní odolnost -20 °C
Transpacryl přetíratelný tmel je transparentní pružně plastický tmel na bázi akrylátu, vhodný pro utěsnění a estetickou úpravu drobných stavebních spár. Velmi snadno se nanáší i uhlazuje, po…
Soudal Šlehaný tmel bílý, 300 ml
od 85 Kč
0,28 Kč/ml- Šlehaný
- Brousitelný
- 300 ml
Bílý šlehaný tmel Soudal je vhodný na vyrovnávání porézních podkladů (omítky, zdivo, dřevo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru. Používá se na opravu prasklin v bytech panelových domů a v…
Uniflex Štukový akrylový tmel, 400 g
od 57 Kč
- Univerzální
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- 400 g
Uniflex štukový akrylátový tmel je určený na tmelení středních a větších nerovností. Má vysokou přilnavost na většině povrchů, především na kovu, oceli, kameni, betonu, dřevu apod. Tmel je…
Soudal izolační tmel hnědý 280 ml
od 87 Kč
- Izolační
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Hnědá
Izolační tmel s objemem 280 ml je od výrobce Soudal. Jedná se o vysoce kvalitní pružně plastický tmel na bázi silikonizované akrylátové disperze s velmi dobrou přilnavostí k většině stavebních…
Jub Jubin Akrilin dub 750 g
od 86 Kč
- Na dřevo
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Rychleschnoucí
Jubin Akrilin je disperzní akrylátový tmel na dřevo určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných…
HET Štukový tmel 0,8 kg
od 105 Kč
- Omítkový
- Akrylový
- Jednosložkové
- Venkovní
- Bílá
Akrylátový tmel na vnitřní i venkovní štukové omítky určený pro vnitřní i venkovní použití. Vhodný k drobným opravám zrnitých povrchů, především štukových omítek. K vysprávkám nerovností, …
Den Braven Sádrokartonářská stěrka bílá, 5 kg
od 112 Kč
- Univerzální
- Venkovní
- Brousitelný
- Bílá
- 5000 g
Den Braven Sádrokartonářská stěrka bílá 5 kg je několikafunkční tmel vhodný pro různé stavební aplikace. Tento produkt nalezne uplatnění především při tmelení spár sádrokartonových desek, ale…
Uniflex Akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
od 58 Kč
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- 400 g
Akrylátový pastovitý tmel je vhodný k drobným opravám zdiva, sádrokartonu a dřeva v interiéru i exteriéru. Uniflex tmel či lepidlo je určené na tmelení středních a větších nerovností, má…
Pattex Premium akrylový tmel bílý 280 ml
od 70 Kč
0,25 Kč/ml- Univerzální
- Akrylový
- Venkovní
- Bílá
- 280 ml
Pattex Premium je elastický akrylátový tmel vhodný pro sádrokarton, utěsnění spár a prasklin ve stěnách, oknech a dveřích. Vytváří pórovitý povrch a lze jej přemalovat barvou. Lehce se nanáší. …
HET Štukový tmel 400 g
od 62 Kč
- Omítkový
- Akrylový
- Venkovní
- Rychleschnoucí
- Bílá
Akrylátový tmel na vnitřní i venkovní štukové omítky - pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek. K vysprávkám nerovností,tmelení drobných…
Jub Jubin Akrilin bílý, 750 g
od 86 Kč
- Na dřevo
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Rychleschnoucí
Jubin Akrilin je disperzní akrylátový tmel na dřevo určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných…
Lazurol Akrylátový tmel na dřevo smrk 250 g
od 59 Kč
- Na dřevo
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Hnědá
Vysoce jemný krémovitý tmel je určen k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách. Tmel lze použít pro aplikaci jak v interiéru, tak i exteriéru. Balení…
Soudal Sanitární tmel bílý 280 ml
od 92 Kč
0,33 Kč/ml- Sanitární
- Akrylový
- Voděodolný
- Bílá
- 280 ml
Speciální tmel na bázi silikonizovaného akrylátu určený pro tmelení spár s nároky na přetírání v prostorách s předpokladem výskytu zvýšené vlhkosti. Je odolný vůči plísním, snadno omyvatelný a…
Fischer Group DA W 525022 bílý 310 ml
od 45 Kč
0,15 Kč/ml- Akrylový
- Jednosložkové
- Rychleschnoucí
- Bílá
- 310 ml
Fischer akrylový tmel DA W 525022 bílý v balení o objemu 310 ml je určen pro tmelení spár a opravu prasklin ve zdivu jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí. Díky své vynikající přilnavosti…
Soudal Izolační tmel šedý 280 ml
od 87 Kč
- Izolační
- Akrylový
- Venkovní
- Voděodolný
- Šedá
Izolační tmel s objemem 280 ml je od výrobce Soudal. Jedná se o vysoce kvalitní pružně plastický tmel na bázi silikonizované akrylátové disperze s velmi dobrou přilnavostí k většině stavebních…
Lazurol Akrylový tmel na dřevo ořech 250 g
od 58 Kč
- Na dřevo
- Akrylový
- Venkovní
- Brousitelný
- Hnědá
Tmel určený k opravám prasklin, kazů a rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách nabízí univerzální využití v interiéru i exteriéru. Lze jej použít také pro vyspravení zdiva a…
