Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná průmyslová lepidla s objemem nad 500 ml

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven 50252FF 500 ml

Den Braven 50252FF 500 ml

5

od 249 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 249 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Patexx Chemoprén univerzál

Patexx Chemoprén univerzál, 800 ml

22

od 287 Kč

  • Univerzální
  • 800 ml

Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…

od 287 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml

Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml

13

od 244 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • Exteriér

Polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml je určeno k lepení polystyrénových desek v kontaktních systémech zateplení budov. Toto lepidlo je vhodné pro použití při zateplovacích…

od 244 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Extrém

Pattex Chemoprén Extrém, 800 ml

62

od 319 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 800 ml

Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …

od 319 Kč

v 55 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 57103QS2 20 kg

Den Braven 57103QS2 20 kg

8

od 499 Kč

  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20000 ml

Vysoce deformovatelné cementové lepidlo od výrobce Den Braven se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení…

od 499 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Eporip SCR A+B 600 ml

Mapei Eporip SCR A+B 600 ml

2

od 563 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Dvousložková rychle tvrdnoucí silikáto-uretanová pryskyřice je od značky Mapei. Pryskyřice je určená k utěsnění trhlin a spár v potěrech a na drobné opravy. Doba tuhnutí je 45 minut a…

od 563 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 91 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 91 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

od 159 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…

od 159 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond II Premium D3

Titebond II Premium D3, 946 ml

56

od 364 Kč

  • PVA
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Titebond II Premium je vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou americkou normu ANSI Typ 2. Lepí všechny venkovní dřevěné konstrukce včetně venkovního dřevěného nábytku. …

od 364 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M 90 Scotch-Weld 500 ml

3M 90 Scotch-Weld 500 ml

od 494 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 500 ml

Velmi pevné lepidlo 3M Scotch-Weld 90 je sprejové lepidlo určené pro širokou řadu aplikací, které vyžadují vysokou počáteční pevnost a rychlé dosažení konečné pevnosti. Spoje mají výbornou…

od 494 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M Scotch-Weld 80 500 ml

3M Scotch-Weld 80 500 ml

od 566 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • Ve spreji
  • 500 ml

Vysoce pevné, rychle přilnavé kontaktní lepidlo 3M Scotch-Weld 80 žluté barvy vytváří pevné, odolné a trvalé spoje nejrůznějších materiálů, především pružných pryží a PVC. Má vysokou teplotní…

od 566 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 101 kontaktní lepidlo pro truhláře 500 ml

Perdix 101 kontaktní lepidlo pro truhláře 500 ml

10

od 177 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Kontaktní lepidlo ve spreji pro použití všude tam, kde je potřeba použití kontaktního lepidla i na těžko dostupných místech ideální pro stolaře, čalouníky a truhláře.

od 177 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Oase 36862 1 l

Oase 36862 1 l

8

od 1 135 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V plechovce
  • Exteriér
  • 1000 ml

Lepidlo na PVC fólie, je speciálně určeno pro zahradní jezírkové fólie OASE AlfaFol z PVC. Vysoce kvalitní lepidlo na fólie zajišťuje bezpečné propojení a upevnění fóliových vrstev.

od 1 135 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Univerzál

Pattex Chemoprén Univerzál, 5 l

od 1 195 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér

Pattex Chemoprén Univerzál na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších. Porézní…

od 1 195 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

12

od 138 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 750 ml

Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…

od 138 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Würth Klebfix 20 g

Würth Klebfix 20 g

27

od 225 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 1000 ml

Würth vteřinové lepidlo 20 g je určeno pro lepení kovů, plastů a pryžových dílů mezi sebou i k dalším materiálům během několika sekund. Lepidlo má praktický speciální uzávěr, hroty se…

od 225 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond II Premium D3 3,78 l

Titebond II Premium D3 3,78 l

5

od 976 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 3780 ml

Titebond II Premium D3 je vysokopevnostní voděodolné lepidlo. Ideální pro vnitřní a venkovní použití. Odolnost proti vodě D3. Silná počáteční lepivost a rychle tuhnoucí. Ideální pro…

od 976 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

od 153 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …

od 153 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l

Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l

1

od 1 339 Kč

  • Univerzální
  • 4500 ml

K lepení pro extrémě zatěžované spoje. K lepení dřevěných materiálů k deskám HPL, např. Resopal, Formica, atd., ke gumě, kůži, plst, tvrzené PVC, pružné pěnové materiály, kov, atd. K pokládání…

od 1 339 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit Chemoprén CH 50 1 l

Ceresit Chemoprén CH 50 1 l

4

od 241 Kč

  • Na parkety
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 1000 ml

Thomsit Chemoprén na podlahy. Oblast použití Vysoce kvalitní, mimořádně pevné kontaktní lepidlo, obsahující rozpouštědla. Vhodné pro lepení a podlepování PVC krytin v pásech a dílcích, …

od 241 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tytan Professional Styro 753 E/B1

Tytan Professional Styro 753 E/B1, 750 ml

6

od 185 Kč

  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Tytan Professional je profesionální PU lepidlo určené k upevňování fasádních, tepelně izolačních desek z pěnového polystyrénu. Styro753 je rovněž ideální pro vyplňování mezer mezi izolačními…

od 185 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Heluz Tenkovrstvé lepidlo 750 ml

Heluz Tenkovrstvé lepidlo 750 ml

6

od 212 Kč

206 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml
  • 1,03 kg

Speciální tenkovrstvé lepidlo od značky Heluz je určena pro zdění z broušených cihel. Objem lepidla je 750 ml.

od 212 Kč

od 206 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 11FC 600 ml

Sika Sikaflex 11FC 600 ml, šedé

od 398 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Pružný lepící a těsnící tmel na bázi PU vytvrzující vzdušnou vlhkostí, s mnohostranným využitím. Pro venkovní i vnitřní použití. Umožňuje pružné lepení a tmelení betonu, dřevěných a kovových…

od 398 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M 77 Scotch Weld 500 ml

3M 77 Scotch Weld 500 ml

5

od 390 Kč

975 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • Ve spreji
  • 500 ml
  • 0,4 kg

Špičkové všestranné sprejové kontaktní lepidlo 3M Scotch-Weld 77 je ideální pro lepení papíru, lepenky, tkanin, měkkých pěn, polystyrenových pěn a řady dalších lehkých materiálů.

od 390 Kč

od 975 Kč/kg

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg

Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg

od 365 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Flexibilní disperzní lepidlo Stegu Powerelastik je předem namíchané elastické disperzní lepidlo, které je připraveno ihned k použití v tenké vrstvě 2 mm. Univerzální mrazuvzdorné lepidlo do…

od 365 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Soudabond Easy GG 2001170 750 ml

Soudal Soudabond Easy GG 2001170 750 ml

3

od 209 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tlaková láhev
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Snadno použitelné rychletuhnoucí a vysoce účinné polyuretanové lepidlo pro vertikální i horizontální lepení v interiéru i exteriéru. Vytváří nízkoexpanzní pěnovou hmotu, která dokonale vyplňuje…

od 209 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond Cold Press for Veneer

Titebond Cold Press for Veneer, 946 ml

3

od 310 Kč

  • Disperzní
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 946 ml

Disperzní lepidlo Titebond Cold Press for Veneer je vysoce kvalitní a úsporná alternativa ke kontaktním lepidlům, určená pro velkoplošné lepení dýh na ploché povrchy. Lepidlo je speciálně…

od 310 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit Chemopren Ceresit CH50

Thomsit Chemopren Ceresit CH50, 500 ml

1

od 178 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Název produktu: Thomsit Chemopren Ceresit CH50 Výrobce: Ceresit Popis produktu: Chemopren na podlahy Ceresit CH 50 je kontaktní rozpouštědlové lepidlo určené pro celoplošné lepení, podlepování…

od 178 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tesa 60022 500 ml

Tesa 60022 500 ml

1

od 481 Kč

  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 500 ml

Lepidlo je vhodné pro těžké materiály s hrubými a nerovnými povrchy. Použitelné pro karton, plast, textilie, pěnu, izolační materiály, vinyl, kůži a gumu mezi sebou či ke kovu a dřevu. Sprej…

od 481 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml

Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml

od 191 Kč

225 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • Interiér/exteriér
  • 850 ml
  • 0,85 kg

Název: Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml Výrobce: Ceresit Ceresit CT 84 Express Graphite je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, které se zaměřuje na specifické potřeby při lepení…

od 191 Kč

od 225 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue High Tack

Den Braven Mamut Glue High Tack, 600 ml

664

od 259 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 600 ml
  • Pevnost v tahu 2,18 N/mm²

Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…

od 259 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tangit PVC-U

Tangit PVC-U, 1 kg

40

od 600 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • Interiér/exteriér
  • 1000 ml
  • 1 kg

Lepidlo pro spojování potrubních systémů z tvrzeného PVC je určeno pro vytváření pevných, těsných a odolných spojů v různých aplikacích. Vhodné je jak pro tlakové rozvody pitné vody, tak pro…

od 600 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 303

Kleiberit Klebit 303, 500 g

2

od 135 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.

od 135 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mr. Fix Fixátor kamene

Mr. Fix Fixátor kamene, 850 ml

6

299 Kč

352 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Ve spreji
  • Interiér/exteriér
  • 850 ml
  • 0,85 kg

Fixátor kamene Mr. Fix je určen pro fixaci kamínků, štěrku nebo kůry v zahradách a okolí domů. Tento produkt je na vodní bázi a zajistí pevné spojení materiálu bez omezení průtoku vody, což je…

299 Kč

352 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Extrém Profi 1 l

Pattex Chemoprén Extrém Profi 1 l

2

od 407 Kč

  • Univerzální
  • 1000 ml

Pattex Chemoprén Extrém Profi je speciální kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Je určeno na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, …

od 407 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Thomsit Chemopren Ceresit CH50 10 l

Thomsit Chemopren Ceresit CH50 10 l

1

od 2 965 Kč

297 Kč/kg
  • Na parkety
  • V plechovce
  • 10000 ml
  • 10 kg

Vysoce kvalitní, mimořádně pevné kontaktní lepidlo obsahuje rozpouštědla. Vhodné pro lepení a podlepování PVC krytin v pásech a dílcích, kaučukových/pryžových krytin s hladkou, broušenou zadní…

od 2 965 Kč

od 297 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex 6v1 PU pěna pistolová 750 ml

Pattex 6v1 PU pěna pistolová 750 ml

od 186 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tlaková láhev
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Pattex 6v1 představuje jednosložkové pistolové PU lepidlo, které využijete pro různé druhy lepení. Vyniká skvělou přilnavostí k různým povrchům a velmi lehce vyplňuje. Expanze pěny dokáže…

od 186 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Griffon WDF-05

Griffon WDF-05, 500 ml

15

od 452 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Griffon WDF-05 je rychleschnoucí tixotropní lepidlo na lepení PVC potrubí, objímek a tvarovek s pevným a volným uložením (vyplňování mezer) v tlakových a drenážních systémech. Obzvláště je…

od 452 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tesa 60021 500 ml

Tesa 60021 500 ml

od 394 Kč

  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 500 ml

Lepidlo Tesa je určeno pro čisté, úsporné, bezpečné a rychlé spojení velkých ploch papíru, kartonu, plstí, textilií, fólií, kůže, plastů a řady dalších materiálů. Vhodné je pro lehké a středně…

od 394 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l

Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l

1

od 1 499 Kč

  • Univerzální
  • 4500 ml

Chemopren Univerzal je kontaktní lepidlo na benzínovém základě. Je určeno pro kombinované lepení. Lepí mnoho materiálů jako např. guma, kůže, dřevo, korek, karton, plsť, tvrzené PVC, kov a mnoho…

od 1 499 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond III Ultimate D4 Projug

Titebond III Ultimate D4 Projug, 8,12 l

2

od 2 690 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 8120 ml

Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…

od 2 690 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond White 123-15026 3,78 l

Titebond White 123-15026 3,78 l

od 779 Kč

  • PVA
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér
  • 3780 ml

Titebond White je profesionální lepidlo na dřevo, toto lepidlo je dodáváno v tekuté formě, což umožňuje snadnou aplikaci. Lepidlo Titebond White je charakteristické svou rychlou dobou fixace…

od 779 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie