Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Jednosložková průmyslová lepidla Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue Crystal

Den Braven Mamut Glue Crystal, 25 ml

356

od 57 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér
  • 25 ml

Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…

od 57 Kč

v 80 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé

39

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 81 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

Den Braven Silver Line 40221TS 750 ml

97

od 99 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo je speciálně vyvinuté pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce. Je skvělé při…

od 99 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906RL 310 ml

Den Braven 50906RL 310 ml

38

od 46 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš

Den Braven 50906RL je lepidlo určené na lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění…

od 46 Kč

v 47 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml

Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml

16

od 167 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Extra silné mrazuvzdorné lepidlo určené pro práci v domácnosti i průmyslu. Slouží k fixaci topných kabelů na střechu a do okapů.

od 167 Kč

v 75 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber 40221TH 750 ml

41

od 139 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 750 ml

Je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro vysoce efektivní lepení a montáž izolačních systémů ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními…

od 139 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Turbo Speed 750 ml

Den Braven Turbo Speed 750 ml

18

od 155 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 750 ml

Vysoce kvalitní a víceúčelové PU lepidlo bylo speciálně vyvinuto pro rychlé lepení s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Lepidlo má výbornou přilnavost na většinu stavebních podkladů – beton, …

od 155 Kč

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50252FF 500 ml

Den Braven 50252FF 500 ml

5

od 249 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 249 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof 40221RF 750 ml

2

od 145 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • 750 ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuto pro požadavek lepení lehkých, tepelně izolačních materiálů z expandovaného (EPS) a extrudovaného (XPS) polystyrenu. Výborné…

od 145 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé

Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé

26

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 149 Kč

v 47 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lepidlo na parozábrany PROFI Den Braven 310 ml - zelená

Lepidlo na parozábrany PROFI Den Braven 310 ml - zelená

22

od 125 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel, které vytváří vysoce lepivý plasticko-elastický spoj. Materiál SPUR - polymer trvale elastický spoj vysoká lepivost a přilnavost k materiálům jako je…

od 125 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Duo Flex L8600

Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg

6

od 1 239 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …

od 1 239 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 30811RL 310 ml

Den Braven 30811RL 310 ml

14

od 160 Kč

  • Voděodolné
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 280 ml

Lepidlo Den Braven 30811RL je určeno pro lepení celoskleněných akvárií, terárií, želvárií, skleněných vitrín, tmelení skleněných fasád budov, skleněných konstrukcí výstavních ploch, tmelení…

od 160 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50702RL 20 g

Den Braven 50702RL 20 g

2

od 78 Kč

3 900 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Sekundové lepidlo určené pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Umožňuje lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Lepení O kroužků…

od 78 Kč

od 3 900 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 500 g

17

od 103 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 103 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

3

od 89 Kč

  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Lepidlo na parozábrany Den Braven je vhodné pro lepení obtížně spojitelných materiálů jako je polyetylen a polypropylen. Jeho uplatnění je především pro lepení parotěsných zábran podstřešních…

od 89 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Super Glue 3 g

Den Braven Super Glue 3 g

6

od 7,62 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • V tubě
  • 0 kg

Sekundové lepidlo Super Glue pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Lepit lze tvrdé PVC, pryže, kovy, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Výhodou je velmi vysoká…

od 7,62 Kč

v 58 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

35

od 138 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 138 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50101RL 310 ml

Den Braven 50101RL 310 ml

3

od 72 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 72 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50904BD 1 kg

Den Braven 50904BD 1 kg

23

od 95 Kč

  • Na polystyren
  • 1 kg

Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…

od 95 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 99 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 99 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

od 154 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Den Braven Power Kleber D4 Extra je jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, které neobsahuje ředidla. Oproti standardnímu Power Kleberu se vyznačuje rychlejším schnutím. Další výhodou je, že…

od 154 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Instal Fix 50821RL 130 ml

Den Braven Instal Fix 50821RL 130 ml

13

od 53 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 130 ml

Lepidlo je transparentní, má okamžitou přilnavost. Rychle tuhne a má vysokou pevnost lepeného spoje. Je odolné vůči vodě, čisticím prostředkům a běžným chemikáliím. Lepidlo je určeno pro lepení…

od 53 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 40221PK 750 ml

Den Braven 40221PK 750 ml

1

od 143 Kč

  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo Den Braven 40221PK, známé rovněž jako PERIFIX KLEBER, je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna. Tento produkt je určen především pro průmyslové a profesionální použití, a je…

od 143 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3 5 kg

Den Braven Woodfix D3 5 kg

1

od 699 Kč

140 Kč/kg
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…

od 699 Kč

od 140 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml

od 159 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…

od 159 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 60030DBX 50 ml

Den Braven 60030DBX 50 ml

2

od 42 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Při výběru vhodného lepidla pro realizaci nejrůznějších oprav či spojů v interiéru i exteriéru je důležité zohlednit typ lepidla, jeho balení a objem, aby vyhovoval danému účelu. Jednosložkové…

od 42 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Turbo Speed Combo 2v1 750 ml

Den Braven Turbo Speed Combo 2v1 750 ml

1

od 169 Kč

164 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • V plechovce
  • 750 ml
  • 1,03 kg

Den Braven Turbo Speed Combo 2v1 je rychleschnoucí polyuretanové lepidlo nabízené ve formě jednosložkové pěny. Toto lepidlo bylo speciálně navrženo pro rychlé a efektivní lepení s počátkem…

od 169 Kč

od 164 Kč/kg

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Akvaristické lepidlo černé 30815RL 310 ml

Den Braven Akvaristické lepidlo černé 30815RL 310 ml

9

od 156 Kč

  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • 310 ml

Lepidlo je odolné vlhku, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Má velmi vysokou přilnavost k nesavým podkladům a vysokou elasticitu. Po úplném vytvrzení splňuje lepidlo podmínky pro styk s…

od 156 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50408RL šedé 310 ml

Den Braven 50408RL šedé 310 ml

1

od 78 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • Interiér
  • 310 ml

Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…

od 78 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven PU 40221SD 750 ml

Den Braven PU 40221SD 750 ml

9

od 138 Kč

23 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na sádrokarton
  • V plechovce
  • 750 ml
  • 6 kg

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení sádrokartonových desek. Vhodné i pro lepení desek na bázi dřeva a cementu. Vysoká počáteční přídržnost a hustota. …

od 138 Kč

od 23 Kč/kg

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml

Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml

2

od 64 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • V tubě
  • 25 ml

Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a použití v interiéru i exteriéru je založeno na bázi MS polymerů. Vyznačuje se 100 % UV odolností a mrazuvzdorností, což zaručuje jeho trvanlivost a…

od 64 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Debbex R 50704RL 10 g

Den Braven Debbex R 50704RL 10 g

9

od 63 Kč

6 280 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 10 ml
  • 0,01 kg

Den Braven Debbex R 50704RL 10 g je průmyslové lepidlo určené pro okamžité lepení různých materiálů, jako jsou plasty, keramika, sklo, guma nebo kůže. Toto lepidlo je vhodné pro použití jak v…

od 63 Kč

od 6 280 Kč/kg

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

12

od 138 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 750 ml

Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…

od 138 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 87 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 87 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

5

od 875 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…

od 875 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50911RL 310 ml

Den Braven 50911RL 310 ml

2

od 178 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Konstrukční lepidlo je vhodné pro lepení veškerých dřevěných konstrukcí, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, lepení veškerých dřevěných konstrukcí a staveb nebo pro použití v…

od 178 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

od 153 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …

od 153 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 442071 250 ml

Den Braven 442071 250 ml

4

od 61 Kč

  • Na dřevo
  • 250 ml

Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.

od 61 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

od 2 379 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo…

od 2 379 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50251FF 250 ml

Den Braven 50251FF 250 ml

3

od 246 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 246 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

2

od 2 355 Kč

Lepidlo na parkety DEN BRAVEN Hybri Floor je jednosložkové vysokomodulové lepidlo, které vytváří trvale pevný spoj odolný vhlku a vodě. Vhodné také pro použití na nestabilní podklady, je…

od 2 355 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Střešní bitumenové lepidlo 310 ml

Den Braven Střešní bitumenové lepidlo 310 ml

2

od 140 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Střešní bitumenové lepidlo je vhodné pro lepení a těsnění živičných střešních krytin, nouzové opravy za vlhka a mokra (za deště), tmelení a těsnění trhlin, puklin, děr, spár ve stavebních…

od 140 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Silver Line 310 ml

Den Braven Silver Line 310 ml

2

od 97 Kč

  • 310 ml

Den Braven Silver Line Tekuté hřebíky 310 ml - jednosložkové univerzální lepidlo na bázi SBR kaučuku, vytvrzující odpařením neagresívních rozpouštědel, vytvářející trvale pevný a pružný spoj. …

od 97 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie